F1 Forum
FAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Borowczyk i ekipa - złote myśli
Autor Wiadomość
Wywi 

Wysłany: Pią 22 Lip, 2011 11:45   

Dzisiaj podczas treningu Maurycy się zastanawiał czy kierowcy pobiją rekord toru Schumachera :shock: Już nawet Andrzej stwierdził, że to niemożliwe :grin:

Ferraristka 

Wysłany: Nie 24 Lip, 2011 20:59   

Dziś podczas wyścigu :"żżżżzynsszzzoonnn Button" xD

KRISF1 

Ostrzeżeń:
 6/3/4
Wysłany: Pon 25 Lip, 2011 17:06   

hmmm, Czapka rozwaliła mnie w studiu komentarzem "Nie bez kozery ubrałam czerwoną spódnicę" (na temat tego że kibicuje niby Ferrari)

jz10

Wysłany: Sob 10 Wrz, 2011 14:09   

Borowczyk wlasnie powiedzial, ze Red Bull pochodzi z Brackley...

polski

Wysłany: Sob 24 Wrz, 2011 13:20   

A dzisiaj nie ma Borowczyka ??
Jak miło sie oglada :D

doriano 

Wysłany: Sob 24 Wrz, 2011 17:19   

Cytat:
A dzisiaj nie ma Borowczyka ??

Nie ma. W temacie "Przed GP Singapuru" zostało już wyjaśnione, że jest na Rajdzie Polski.

Mnie się nowy duet bardziej podoba... Sobierejski IMO lepiej się orientuje w sytuacji, a jego komentarz przynajmniej sprawia wrażenie, że go to wszystko (strona sportowa) naprawdę interesuje - przykład: obserwacja i komentowanie przejazdu ALG w Q2.

Ostatnio zmieniony przez doriano Pią 07 Paź, 2011 18:41, w całości zmieniany 1 raz  

zu7 

Wysłany: Sob 24 Wrz, 2011 20:28   

Faktycznie wreszcie słyszymy o tym co się dzieje na torze a nie poza nim, czy też wielokrotnie do znudzenia powtarzane przez Borowczyka historyjki z przeszłości. Dzisiaj pewnie nie oparłby się pokusie smęcenia z 10 min. na temat Alonso i Piqueta. Na szczęście Borówy nie było i naprawdę kwalifikacje oglądało się przyjemnie. Szkoda tylko że Sobierajski ma taką kiepską dykcję, trochę za dużo tego yyy czy eee ale to powinno mu z czasem przejść. Gorzej że tak trochę sepleniąco zaciąga, ale mimo wszystko dużo lepiej posłuchać jego komentarza niż nudnych, ciągle powtarzanych bajek Borowczyka.

MtK 

Wysłany: Nie 25 Wrz, 2011 04:17   

To ja dzisiejszy kwiatek muszę wrzucić.
Sobierajski "przednie skrzydło ociera o nawierzchnię Michaela Schumachera"

Wywi 

Wysłany: Nie 25 Wrz, 2011 09:00   

zu7 napisał/a:
Szkoda tylko że Sobierajski ma taką kiepską dykcję, trochę za dużo tego yyy czy eee ale to powinno mu z czasem przejść. Gorzej że tak trochę sepleniąco zaciąga, ale mimo wszystko dużo lepiej posłuchać jego komentarza niż nudnych, ciągle powtarzanych bajek Borowczyka.

Na początku relacji to był chyba mocno spięty, bo te yyyy eeee już mnie irytowało, a na końcu już komentował bez zająknięcia :) Jak dla mnie jest lepszy niż Borówa.
Ale też miał kilka wpadek: "Jeśli w Singapurze Vettel zdobędzie mistrzostwo, to będzie najmłodszym mistrzem świata". No chyba, że chodziło mu, że w sensie podwójnym, ale tego nie powiedział. Komentarz na plus :wink:

yarpen.zirgin

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011 08:38   

A na Race Edit z Singapuru w 26 sekundzie mówi Sokół. Tylko po co mu taki brzydki kolczyk?

KRISF1 

Ostrzeżeń:
 6/3/4
Wysłany: Pon 10 Paź, 2011 16:41   

Ma ktoś może cytat Gillesa Villeneuve'a który był opublikowany podczas skrótu z Korei 2010 w studiu słoneczkowym?

jz10

Wysłany: Nie 30 Paź, 2011 16:49   

Andrzej po raz kolejny pokazal swoja humanistyczna wiedzę... "w cudzysłowiu" wypowiadane przez dziennikarza sportowego brzmi jeszcze gorzej niż wypowiadane przez zwykłego Kowalskiego

doriano 

Wysłany: Nie 30 Paź, 2011 20:48   

Kiedyś prowadziliśmy tutaj czysto hipotetyczną dyskusję na temat ewentualnych przenosin F1 do TVN. Wiele osób w tej kwestii było przeciw głównie z powodu braku ludzi związanych ze sportem motorowym na platformie N (no... może za wyjątkiem Kornackiego).

Mam więc dość ciekawe info... Oglądałem ostatnio na Nsport niemieckie Porsche Carrera Cup i jeśli dobrze rozpoznałem głosy, to komentował jeden z gości z eurosportu i... Cezary Gutowski. :)

Wywi 

Wysłany: Nie 30 Paź, 2011 22:41   

Oprócz Gutowskiego, to jeszcze właśnie Kornacki komentował kiedyś.
Mam nadzieję, że kiedyś komentarz będzie na poziomie komentatorów Snookera na Eurosporcie :wink: Ich słuchać, to poezja :mrgreen:

hideto 

Wysłany: Nie 30 Paź, 2011 23:38   

Ja bym wolał komentarz w stylu Premier League na C+S

kamilo 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: Nie 30 Paź, 2011 23:47   

Kornacki i Formuła "pierwsza". Tyle na ten temat.

gootek 

Wysłany: Pon 31 Paź, 2011 20:45   

Wywi napisał/a:

Mam nadzieję, że kiedyś komentarz będzie na poziomie komentatorów Snookera na Eurosporcie Ich słuchać, to poezja

Chcesz wypędzić wszystkich kibiców na anglojęzyczne stacje? Przy snookerze to niech sobie tak marudzą, ale gdybym miał ich słuchać przy F1, to z pocałowaniem ręki biorę Borówę.

Wywi 

Wysłany: Wto 01 Lis, 2011 21:55   

gootek napisał/a:
Wywi napisał/a:

Mam nadzieję, że kiedyś komentarz będzie na poziomie komentatorów Snookera na Eurosporcie Ich słuchać, to poezja

Chcesz wypędzić wszystkich kibiców na anglojęzyczne stacje? Przy snookerze to niech sobie tak marudzą, ale gdybym miał ich słuchać przy F1, to z pocałowaniem ręki biorę Borówę.

Bardziej mi chodzi, że oni to robią z pasją (takie bynajmniej odniosłem wrażenie, lubią snookera i to ich intersuje - coś jak Sokół i F1 kiedyś). No i ogarniają na raz mecz i forum. No ok, to nie F1, nie ma LT, szybkiej akcji itd. Ja to rozumiem. Ale wolę ich duuuużo bardziej niż Borowczyka śliniącego się na widok Jessici Michibaty i wielkiego, "utytułowanego" kierowcę i znawcy F1 w jednej osobie :/
Ja tam chłopaków lubię :wink:

mistrzszczur 

Wysłany: Sob 31 Mar, 2012 14:26   

Podczas GP Malezji, kolizja Schumachera i Grosjean, a Maurycy krzycząc piskliwym głosem:
Cytat:
yyh Schuamacher

Albo czerwona flaga na liczniku okrążeń u góry świeci jakieś 1,5 min., a Andrzej dopiero jak pokazali gości machających flagami mówi:
Cytat:
Więc jednak jest czerwona flaga

Ale i tak uważam, że ten wyścig to tylko ¼ z ich możliwości :P

zx74yu 

Wysłany: Pią 08 Cze, 2012 13:23   

Gdyby polsat pokazywał F1 tak jak Ligę Światową Siatkarzy. :idea:

Arko123

Wysłany: Sob 07 Lip, 2012 15:39   

Pan Andrzej przed chwila chciał zdemontować plotki :)

yarpen.zirgin

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012 08:45   

Nie no, Zientarski "Człowiek Orkiestra". Jest w studiu F1 chociaż się nie zna. Prowadzi studio przed finałem Wimbledonu, chociaż na tenisie zna się jeszcze mniej.

Ferraristka 

Wysłany: Pon 23 Lip, 2012 11:52   

Czy tylko ja słyszałam wczoraj, że Alonso ma dziewczynę o nazwisku "Kapustinova" :lol: :lol: ? Borówa już naprawdę nie ogarnia sytuacji, kto z kim i dlaczego ^^

ForzaFerrari

Wysłany: Nie 05 Sie, 2012 12:49   

Nie Kapustinova tylko Kapustina :grin:

Ja dla Borowczyka mam wielki szacunek,za to jak on ogarnia tych wszystkich ludzi w paddocku.
Kogo by nie pokazali to on od razu mówi jak on się nazywa.
W tym temacie bije wszystkich na głowe.

Ferraristka 

Wysłany: Nie 05 Sie, 2012 20:13   

a mówił, że Xenia Tschumitschewa to jego miłość, a Dasha Kapustina to tylko przyjaciółka ^^ ;-)

doa1996 

Wysłany: Pią 24 Sie, 2012 20:47   

Tutaj daję link do cytatów Borowczyka, są aktualizowane po każdym wyścigu. ( Jakoś tak ostatnio znalazłem :wink: )

PS. Pozwolenie na link mam jakby co :wink:

zu7 

Wysłany: Sob 27 Paź, 2012 22:39   

Dzisiaj Borowczyk jak zwykle uskuteczniał swoje smęcenie. Ale na początku został fajnie zgaszony przez Maurycego, który sprostował że Mallya to już nie miliarder a milioner a w dodatku może także straci swój samolot :) Borówę zdaję się trochę wtedy przytkało gdy się okazało że jest do tyłu w swoim plotkarskim światku :grin:

karolVTEC 

Wysłany: Nie 17 Lis, 2013 22:10   

Brawo! Porównywanie sezonowych osiągnięć Vettela (gdy mamy 20 wyścigów w sezonie), do sezonowych osiągnięć Ascariego (gdy w jego czasach wyścigów było o połowę mniej). Obiektywizm i profesjonalizm po prostu imponujący :roll: :lol:

zu7 

Wysłany: Nie 17 Lis, 2013 22:29   

Borowczyk jest jak bot. Ciągle ględzi to samo. Bez sensu, logiki, czasem zaprzecza sam sobie.
Ale najgorsze jest to że jego już od dawna nie interesuje wyścig. Zajmuje się tylko jego otoczką, punktami, transferami, wypowiedziami, pobocznymi kolesiami i ich laskami itd. Nie ma pojęcia co się dzieje na torze i dlaczego się dzieje. Nic nie rozumie z wyścigu. Kocha Pirelli bo dzięki sztucznemu chaosowi może maskować swoją ignorancję i całkowity brak zainteresowania walką na torze.
Borowczyk to taki prosty gostek szczęśliwy że może trochę liznąć tego cyrku. Ostatnio zwykle przez szybę ale czasem w realu. Czuje się dowartościowany tym że jest jakąś cząstką tego słynnego szoł.
Żenujące, smutne i męczące ale tak jest.

Angulo 

Wysłany: Wto 19 Lis, 2013 22:04   

Nie bój się, w niedzielę wielka rodzina Polsatu definitywnie pożegna się z F1.

Odpowiedz do tematu