GP2 2011

GP2, F3, WSbR, Champ Car, A1GP, WRC, DTM, NASCAR, MotoGP...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
doriano

GP2 2011

Post autor: doriano » pt 11 lut, 2011 09:54

Dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy tęsknią za OW na wysokim poziomie - dzisiaj pierwszy wyścig GP2 Asia Series sezonu 2011! :mrgreen: No ale po kolei...

Kalendarz serii głównej:
Obrazek

Kierowcy serii głównej:
Obrazek

Kalendarz serii azjatyckiej:
Obrazek

Kierowcy serii Azjatyckiej:
Obrazek

Jak widać już dziś i jutro można trochę akcji pooglądać. Transmisja na Eurosport2. :mrgreen: Oto wyniki kwalifikacji do pierwszego wyścigu:
Obrazek

Kilka ciekawych nazwisk się na liście znalazło, a przyznać trzeba, że Romain konkretnie skopał dupska... no ale jeśli mowa o GP2, to jest to już dość doświadczony kierowca.

O ile się nie mylę, to dzisiejszy dzień będzie dniem wyścigowego debiutu nowych bolidów GP2 (wzorowanych na aktualnych bolidach F1)...

Grosjean:
Obrazek
Gutierrez:
Obrazek

Życzę wszystkim dużych emocji przed telewizorem/monitorem! :mrgreen:

(...i nie narzekać mi tu, że tor do dupy. "Na bezrybiu..." ;))

Awatar użytkownika
doriano

Post autor: doriano » pt 11 lut, 2011 17:10

Nie wiem czy jeszcze ktoś dzisiejszy wyścig oglądał, ale jeśli nie, to niewiele straciliście. ;) Za wyjątkiem startu to nuuuda... przez pierwszych kilkanaście kółek jeszcze mnie ciekawiły podchody GRO - BIA, ale niestety i to przestało intrygować.

Zawalenie startu kosztowało Romaina zwycięstwo - przyznać jednak trzeba, że Bianchi prezentował się dzisiaj po prostu dojrzalej. Romek albo ma dziwny styl jazdy, albo miał kiepskie ustawienia, bo strasznie tyłkiem zamiatał.

Podczas startu doszło do widowiskowego wypadku: http://www.youtube.com/watch?v=AbTGzYuF ... r_embedded

Mam nadzieję, że jutro będzie ciekawiej i komuś oprócz mnie będzie chciało się obejrzeć i podyskutować. ;)

ddemon

Post autor: ddemon » pt 11 lut, 2011 17:47

Ja oglądałem i co tu dużo pisać oprócz wypadku nic się nie działo :P

W pewnym momencie wydawało mi się że Bianchi zwolnił lub popełnił na tyle błąd że jest tylko kwestią kiedy Roman poczuł wyprzedzi no ale potem wróciło wszystko do normy 0,4-0,7 sekundy..W końcowce GRO odpuścił..Wyścig nudny jak wystartowali tak dojechali..Oczekiwałem czegoś lepszego i oby jutro było lepiej :D

W dwóch kierowców ma szanse wygrać po raz drugi azjatyckie mistrzostwa Grosjean i Valsecchi a będzie starał się im przeszkodzić dzisiejszy zwycięzca Bianchi :)

Awatar użytkownika
jaro738

Post autor: jaro738 » pt 11 lut, 2011 19:49

doriano pisze:Podczas startu doszło do widowiskowego wypadku:
deja vu? http://www.youtube.com/watch?v=_eISKpd2nD0

Awatar użytkownika
ghostrider768

Post autor: ghostrider768 » pt 11 lut, 2011 23:26

Wypadek był dość spektakularny :cool: Interesujące jest to ze kierowca startujący z prawej strony spowodował kolizję.

Po tym początkowym błędzie Grosjeana(bodaj na 3 kółku od zjazdu SC) na kolejnym kółku szybko dogonił Bianchiniego, wydawało się ze raz dwa go łyknie :razz: W boksie też sie nie popisał :smile:

Awatar użytkownika
doriano

Post autor: doriano » czw 26 maja, 2011 23:07

Dzisiejsze kwalifikacje były dość ostre:

http://www.youtube.com/watch?v=rm2BMM71S14

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne sporty motorowe”