F1 Forum
FAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ignoruj i takie tam, czyli jakich narzędzi brakuje na forum
Autor Wiadomość
gomez

Wysłany: Pon 18 Lut, 2008 11:52   

hideto napisał/a:
dobrze że nie ma tutaj wieku bo większość 14 latków miałaby u mnie przesrane. A tak przynajmniej mają szanse nadrobić inteligencją albo chociaż siedzeniem cicho zamiast paplaniem głupot.

wiek jest niepotrzebny, zresztą po wypowiedziach można jasno wysnuć ile kto ma lat.

Nie oceniaj kolego "książki po okładce". Decyzje pozostawiam Adminowi.
del napisał/a:
Ależ nie ma problemu - przecież w profilu można podać swoją date urodzenia. Gomez, dlaczego jeszcze tego nie zrobiłeś ;>

Zastanawiam sie dlaczego to pominąłem :P

A co do tego że datę można sobie w profilu sporawdzić.......... cóż. Ja tylko doczepię się do DOKŁADNEJ daty urodzin. Nie chcę krakać, ale na jej podstawie dużo sie dowiedzieć, niestety dla niepowowołanych osób. No chyba że się mylę.

Havoc

Wysłany: Sro 23 Kwi, 2008 01:05   

Chciałbym zapytać, czy istnieje taka możliwość, aby wykluczyć całe działy z naliczania "tematów/postów nieprzeczytanych"?

Konkretnie chodzi mi o rFactor Leagues. Kompletnie mnie ten dział nie interesuje, a jeżeli tak się złoży, że chłopaki mają "weekend wyścigowy" to potrafią nabić bardzo szybko kilkaset postów, a ja "latam" i odznaczam wszystkie tematy jako przeczytane, albo czasami dostaję info "ilość nieprzeczytanych postów przekroczyła 1000...."

Byłbym zobowiązany gdyby dało się odchaczyć cały dział w taki sposób, aby każdy nowy temat i nowy post w tym dziale, był automatycznie "przeczytany".

Venceremos

Wysłany: Sro 23 Kwi, 2008 01:08   

Havoc napisał/a:
Byłbym zobowiązany gdyby dało się odchaczyć cały dział w taki sposób, aby każdy nowy temat i nowy post w tym dziale, był automatycznie "przeczytany".

Możesz ustawić temat jako ignorowany (przycik gdzieś na pewno znajdziesz :) ). Niestety działu całego tak się nie da chyba.

Havoc

Wysłany: Sro 23 Kwi, 2008 08:00   

Venceremos napisał/a:
Możesz ustawić temat jako ignorowany (przycik gdzieś na pewno znajdziesz ). Niestety działu całego tak się nie da chyba

Wiem, że mogę tak ustawić temat. Ale gdy ktoś założy nowy temat, to problem się powtarza.

doriano 

Wysłany: Pią 10 Lip, 2009 12:32   

Propozycja/pytanie/prośba: czy nie dało by się zrobić tak, by użytkownik mógł ignorować całe DZIAŁY na tym forum? Nie jestem w żaden sposób zainteresowany ligami rFactor, więc byłoby doprawdy ślicznie, gdybym miał możliwość zignorowania całego działu, zamiast bić rekord świata w ilości tematów dodawanych do ignorowanych. :) Więc jak, panie Del? Dałoby radę? ;)

@down:

Byłbym wdzięczny :D

Ostatnio zmieniony przez doriano Pią 10 Lip, 2009 12:41, w całości zmieniany 1 raz  

del

Wysłany: Pią 10 Lip, 2009 12:35   

Zapewne wprowadzenie takich zmian wymaga ingerencji w pliki forum, do których dostęp ma tylko Kempa, więc nie licz, z dnia na dzien to sie zmieni, ale planuje wprowadzić w przyszłości kilka zmian, to przy okazji dopisze to do listy potrzeb ;)

del

Wysłany: Pią 10 Lip, 2009 21:05   

Dodatkowo, pewne zmiany:

Dodałem podgląd tematu przy odpowiedzi. Jeżeli będzie większości przeszkadzało, skasujemy. Podobnie sprawa się ma z ukrywaniem obecności na forum. Ostatnimi czasy bywało tak, że więcej ludzi się ukrywało, niż nie. Jako iż nie widzę poza wybitnymi przypadkami powodów, dla których ktoś miałby ukrywać swoją obecność na forum, opcja ta została od wczoraj wyłączona. Ponownie, jeżeli większość będzie niezadowolona z tego, a także uzasadni mi dlaczego, przywrócimy to tak jak było.

kamilo 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: Pon 13 Lip, 2009 17:14   

A można wiedzieć dlaczego opcja "ukrywania" została zniesiona?

doriano 

Wysłany: Pon 13 Lip, 2009 17:57   

Bo ostatnimi czasy bywało tak, że więcej ludzi się ukrywało, niż nie, a del, poza wybitnymi przypadkami, powodów, dla których ktoś miałby ukrywać swoją obecność na forum, nie widzi ;-)

del

Wysłany: Pon 13 Lip, 2009 18:32   

Post wyżej kamilo przecież napisałem....

Korbaczek 

Wysłany: Pon 13 Lip, 2009 18:34   

Osobiście z tej funkcji nie korzystam, ale zarówno korzystanie z niej jak i jej wyłączenie uważam za idiotyczne. Bo skoro wchodzi się na forum to poto żeby napisać/przyczytać posty, więc po co się ukrywać? Nie jestem w stanie znaleźć żadnych argumentów.

Podobnie jak za zakazaniem tej opcji. Skoro forum służy do pisania postów (i czytania), to jeśli ktoś chce się ukrywać (nie wiadomo po co), to niech sobie to robi. W działaniu forum to nie przeszkadza. No chyba, że ktoś ma zapędy inwigilacyjne.

Odpowiedz do tematu