F1 Forum
FAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ignoruj i takie tam, czyli jakich narzędzi brakuje na forum
Autor Wiadomość
pablomak 

Wysłany: Pią 27 Lip, 2007 22:30   

Na wielu forach są rangi, może szanowna redakcja by coś wymyśliła :?:
Niekoniecznie teraz, ale można byłoby wprowadzić jakieś rangi np. nazwiska kierowców, od 1-100 - Sutil (bo cieniak), a od 1500-1600 Prost (bo to świetny kierowca, niestety były już).

Można byłoby także dodać obrazki bolidów według ilości postów np. jeśli ktoś ma 1-100 punktów to Spayker, a jeśli 1500-1600 Renault. A ekipa trzymająca władze tzn. modzi, admini itp. mogliby sobie wymyśleć i stworzyć swój własny bolid np. Zło Skład:D

Na 100 % ciekawiej by się prezentwoały posty z rangami i obrazkami bolidów.

hideto 

Wysłany: Pią 27 Lip, 2007 22:46   

pablomak napisał/a:
Niekoniecznie teraz, ale można byłoby wprowadzić jakieś rangi np. nazwiska kierowców, od 1-100 - Sutil (bo cieniak), a od 1500-1600 Prost (bo to świetny kierowca, niestety były już).

Można byłoby także dodać obrazki bolidów według ilości postów np. jeśli ktoś ma 1-100 punktów to Spayker, a jeśli 1500-1600 Renault. A ekipa trzymająca władze tzn. modzi, admini itp. mogliby sobie wymyśleć i stworzyć swój własny bolid np. Zło Skład:D

i użytkownicy zaczeliby pisać bez sensu tylko po to by przesiąść się ze Spykera do superaguri ?....

cougar

Wysłany: Pią 27 Lip, 2007 22:46   

pablomak napisał/a:

Tak. A na 200% spamerstwo rozrosłoby się do GIGANTYCZNYCH wręcz rozmiarów - szczególnie przy naszym, liberalnym przecież podejściu do użytkowników... Mam niemal całkowitą pewność, że powstałaby całkiem liczna grupka userów piszących jedynie po to, żeby dostać kolejną gwiazdkę czy inne badziewie.
Zdecydowane nie dla tego pomysłu. A po najbliższych modyfikacjach wyłączę jeszcze licznik postów.

Peace.

pablomak 

Wysłany: Pią 27 Lip, 2007 22:49   

cougar napisał/a:
pablomak napisał/a:

Tak. A na 200% spamerstwo rozrosłoby się do GIGANTYCZNYCH wręcz rozmiarów - szczególnie przy naszym, liberalnym przecież podejściu do użytkowników... Mam niemal całkowitą pewność, że powstałaby całkiem liczna grupka userów piszących jedynie po to, żeby dostać kolejną gwiazdkę czy inne badziewie.
Zdecydowane nie dla tego pomysłu. A po najbliższych modyfikacjach wyłączę jeszcze licznik postów.

Peace.

Wyłączysz licznik postów ok, a może by ostrzeżenia wprowadzić :?:

hideto 

Wysłany: Pią 27 Lip, 2007 22:51   

pablomak napisał/a:
cougar napisał/a:
pablomak napisał/a:

Peace.

Wyłączysz licznik postów ok, a może by ostrzeżenia wprowadzić :?:

bedą bedą... znaczy mają byc :P

jaro738 

Wysłany: Pią 27 Lip, 2007 22:51   

z ostrzeżeniami pomysł dobry, dać na początek dwa za byle co i się byędzie bał jeden z drugim żeby bana nie dostać

cougar

Wysłany: Pią 27 Lip, 2007 22:52   

pablomak napisał/a:
a może by ostrzeżenia wprowadzić :?:

będą. Chcesz? :mrgreen:

pablomak 

Wysłany: Pią 27 Lip, 2007 22:53   

Może zostawić licznik postów, ale tak by każdy widział tylko swoją liczbę postów, zrobić tak po to by nie było prób prześcigania.

cougar napisał/a:
pablomak napisał/a:
a może by ostrzeżenia wprowadzić :?:

będą. Chcesz? :mrgreen:

Przecież wiesz jak bardzo Cię lubie :wink:
Ostatnio zmieniony przez pablomak Pią 27 Lip, 2007 22:55, w całości zmieniany 1 raz  

cougar

Wysłany: Pią 27 Lip, 2007 22:54   

W profilu użytkownika będzie widoczne, gdzie indziej - nie.

grooby666 

Wysłany: Sob 28 Lip, 2007 08:23   

cougar napisał/a:
W profilu użytkownika będzie widoczne, gdzie indziej - nie.

Taaak, a pozniej beda powstawac tematy typu: ile macie postow bo ja mam milion piecset dwa dziewiecset. :roll:

pablomak napisał/a:
Na wielu forach są rangi, może szanowna redakcja by coś wymyśliła

A co bedzie jak jeden team przescignie inny? Za rok Spyker bedzie tam gdzie dzis jest np. Renault. I co? Modyfikowanie obrazkow dla kazdego usera? Nikt by sie na to nie pisal.

Sakon Yamamoto

Wysłany: Sob 28 Lip, 2007 12:07   

pablomak napisał/a:
Można byłoby także dodać obrazki bolidów według ilości postów np. jeśli ktoś ma 1-100 punktów to Spayker, a jeśli 1500-1600 Renault.

A jak chcesz okreslic, ktory bolid bedzie tym najlepszym ? Rozumiem, ze 50493850938509358309 posts to mialoby byc Ferrari albo ewentualnie bolid Kubicy, ale zauwaz, ze sa tutaj ludzie, ktorzy kibicuja komus innemu i maja do tego pelne prawo.

Venceremos

Wysłany: Sob 28 Lip, 2007 13:52   

pablomak napisał/a:

Wiązanie rang z kierowcami czy bolidami to nieporozumienie dlaczego wytłumaczyli Ci już Sakon i grooby666.

Jeżeli chodzi o rangi to moim zdaniem zastąpienie licznika postów rangami skonstruowanymi w ten sposób że byłyby one przyznawane na podstawie liczby postów będzie miało ten sam skutek co licznik. Tzn niepotrzebne i głupie nabijanie postów. Jeżeli miałyby być rangi to moim zdaniem musiałyby być one jakoś sprytniej nadawane :)

Ismola 

Wysłany: Sob 28 Lip, 2007 14:41   

Jak już parokrotnie mówiłem wg. mnie licznik mógłby zostać skasowany...

broker 

Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 18:53   

Żeby nie zakładać nowego tematu napiszę tutaj. Myślę, że dobrą opcją byłoby wprowadznie takiej możliwości 'Zgłoś post'. Na forum na to wygląd wykrzyknika obok przycisku 'cytuj'. Dzięki temu można zgłaszać posty do moderatorów i nie robić bałaganu na forum ;) Inne fora stosują takie rozwiązanie i spełnia ono swoją rolę.

Zebys nie mowil, ze sie czepiam kazdego Twojego post, poparlem Twoj pomysl.
Edited by Sakon.

del

Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 01:36   

W ramach testów na jakiś czas opcja wprowadzona, zobaczymy czy u nas będzie pożyteczna.

Sakon Yamamoto

Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 02:27   

Nareszcie bedziecie mogli skarzyc na innych ^^

hideto 

Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 09:37   

tej ale jak to ma latać na maila... to dla mnie to sensu nie ma bo sprawdzam mail raz dziennie ;-)

Xcore 

Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 10:02   

Wiem że się czepiam ale ta pała od wykrzyknika jest za duża a kropka za mała xD

gomez

Wysłany: Nie 17 Lut, 2008 12:11   

Brakuje mi na tym forum opcji "pisownia". Sam osobiście korzystam na jednym forum technicznym z tej opcji, dzięki niej pisanie jest na wyższym poziomie, a osoby popełniające błędy ortograficzne mają pole do poprawy, tym samym podnosząc poziom forum. Nie ukrywajmy, są dookoła Nas prawdziwi dysortografii i dyslektycy.

Bardzo chciał bym widzieć przy userze WIEK danego użytkownika. Rozumiem że zaraz rozlegnie się dyskusja że ktoś wpisze sobie inny niz faktyczny....... ale zawsze większość poda właściwy. Przyznam, że znam wielu z Was tylko z postów, i nie mam pojęcia ile lat macie. Nie chodzi tu o dyskryminacje że ktoś ma lat 15-naście i nie bede brał jego wypowiedzi poważnie, ale o to że łatwiej wiedzieć w jakim wieku oscyluje nasza "społeczność" forumowa.

Zrozumienie, pozdrawiam.

Krystik27 

Wysłany: Nie 17 Lut, 2008 13:19   

gomez napisał/a:
Bardzo chciał bym widzieć przy userze WIEK danego użytkownika.
to dobry pomysł
Ostatnio zmieniony przez Krystik27 Nie 17 Lut, 2008 14:44, w całości zmieniany 1 raz  

Radek 

Wysłany: Nie 17 Lut, 2008 13:24   

Z tym wiekeim to dobry pomysł

Kayo 

Wysłany: Nie 17 Lut, 2008 14:36   

Z poważnego forum chcecie zrobić "psiapsiofka.fora.pl". Po co informację o danym userze? Ten wiek jeszcze może być, ale z tymi urodzinami to już lekka przesada.

Jak dla mnie tak jak jest, jest dobrze.

gomez

Wysłany: Nie 17 Lut, 2008 16:03   

Kayo, a kto wspomniał o urodzinach? Ja nie jestem za czymś takim broń Boże :)

Kayo 

Wysłany: Nie 17 Lut, 2008 16:58   

gomez napisał/a:
Kayo, a kto wspomniał o urodzinach? Ja nie jestem za czymś takim broń Boże :)

Krystik27, tyle, że zedytował posta. :grin:

gootek 

Wysłany: Nie 17 Lut, 2008 17:03   

Też popieram wprowadzenie informacji o wieku, ale znalazłoby się zapewne kilka osób, które by nie brały osób bardzo młodych (ok. 15 lat) poważnie :neutral:

del

Wysłany: Nie 17 Lut, 2008 17:16   

gomez napisał/a:
Bardzo chciał bym widzieć przy userze WIEK danego użytkownika.

Ależ nie ma problemu - przecież w profilu można podać swoją date urodzenia. Gomez, dlaczego jeszcze tego nie zrobiłeś ;> Dyskusje na temat tego czy ten wiek jest prawdziwy pomijamy, bo już raz sie toczyła takowa. Możliwość jest, a ile osób z niej korzysta i ile poda prawdziwe dane ja nie wnikam. Szczerze mówiąc mnie to się wydaje zbędne, ale kto chce może skorzystać.

Co do pisowni, to sprawdzanie ortografii miało zostać dodane już dawno, jednak to już nie zależy ode mnie.

jaro738 

Wysłany: Nie 17 Lut, 2008 18:27   

del, o ile zrozumiałem gomeza, chodziło mu o widoczność wieku pod avatarem

PS podpisuje sie pod pomysłem

broker 

Wysłany: Nie 17 Lut, 2008 18:40   

jaro738 napisał/a:
del, o ile zrozumiałem gomeza, chodziło mu o widoczność wieku pod avatarem

A po co :?: Jak ktoś taki ciekawy, to może wejść w profil.

hideto 

Wysłany: Nie 17 Lut, 2008 18:44   

broker napisał/a:
A po co :?: Jak ktoś taki ciekawy, to może wejść w profil.
Kurde po raz pierwszy się z tobą zgadzam...

dobrze że nie ma tutaj wieku bo większość 14 latków miałaby u mnie przesrane. A tak przynajmniej mają szanse nadrobić inteligencją albo chociaż siedzeniem cicho zamiast paplaniem głupot.

wiek jest niepotrzebny, zresztą po wypowiedziach można jasno wysnuć ile kto ma lat.

del

Wysłany: Nie 17 Lut, 2008 20:42   

hideto napisał/a:
ej ale jak to ma latać na maila...

W profilu można sobie wyłączyć latanie na maila i pop-upa komu nie pasi jakby co.

Odpowiedz do tematu