F1 Forum
FAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
NA jakim kanale oglądacie F1????
Autor Wiadomość
Kocel

Wysłany: Nie 21 Maj, 06 18:15   NA jakim kanale oglądacie F1????

Kiedyś zawsze oglądałem na Eurosporcie...teraz wrzucam kanał....a tam jakaś inna dyscyplina...;(;(...i zaczeło się...rozpaczliwe przebieranie zagranicznymi kanałami...wkońcu znalazłe wyscig na jakiejs niemieckiej TV....20 minut stracone...nic nie rozumiem...tyle ze widze co sie dzieje...i tak frajda z ogladania jest bardzo duza...ale niema to jak obejrzec sobie na polskim kanale...

jaro9
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Maj, 06 18:43   

No myśle, że wszyscy oglądamy F na TV4... a gdzie mamy oglądać? Był taki wspaniały okres kiedy na Cyfrze+ była Formuła 1 na 7 kanałach!! To była rozkosz! Niestety, potem to zdjęli...

cougar

Wysłany: Nie 21 Maj, 06 22:11   

Na TV4 oglądam, zapewne jak większość :wink:

kempa007

Wysłany: Nie 21 Maj, 06 22:40   

TV4 ma denne te transmisje, lepszy jest RTL ale szprechaja tam, az chcialoby sie uczyc niemieckiego, zeby ich posluchac :-) Wiec pozostaje TV4. Ja ogladam na RTL i jak leca przerwy to wrzucam na TV4, czasem zostawie TV4, ale komentatorzy mnie zalamuja- dobrze, ze Holka zdjeli :-)

cougar

Wysłany: Pon 22 Maj, 06 12:47   

kempa007 napisał/a:
czasem zostawie TV4, ale komentatorzy mnie zalamuja

taaa, panowie Borowczyk i Skubis to 'fachowcy' światowej klasy :D Dzięki nim przycisk 'mute' na pilocie ma bardzo praktyczne zastosowanie :mrgreen:

jaro9
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Maj, 06 12:59   

Mnie skubis nie denerwuje tak bardzo jak borowczyk, który tak niesamowicie bredzi, że to aż głowa boli :) . Ale mimo wszystko wolę jak oni nawijają, nie przeszkadzają mi aż tak bardzo.

pablomak 

Wysłany: Pon 22 Maj, 06 13:53   

Najczęściej oglądam na TV4 no bo tylko tam są wyścigi najcęściej transmitowane, anwet kwalifikacje można obejrzeć :mrgreen:

dzinoklb
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Maj, 06 13:56   

Sobotnie treningi i kwalifikacje to oglądam w niemieckiej telewizji RTL a wyścig na TV 4

del

Wysłany: Pon 22 Maj, 06 19:08   

cougar napisał/a:

taaa, panowie Borowczyk i Skubis to 'fachowcy' światowej klasy :D Dzięki nim przycisk 'mute' na pilocie ma bardzo praktyczne zastosowanie :mrgreen:

No ale przycisk 'mute' pociaga za sobą jedną przykrą konsekwencję: nie słychać bolidów :cry:

kryspinmacher

Wysłany: Pon 22 Maj, 06 21:53   

Ja ogladam również na TV4 ale tylko wyścig.Kwalifikacje i całą reszte na RTL-u.Borowczyk ze Skubisem nie sa tacy żli ale jak mają w studiu Hołowczyca to ja wymiękam.Nie mogę go słuchać.Słodzi i nawija że aż mnie mdli.Ale z drugiej strony to cisze sie że formuły nie komentuje np.Szaranowicz to dopiero by byla załamka.Zostałby tylko RTL do oglądania.

cougar

Wysłany: Pon 22 Maj, 06 22:39   

kryspinmacher napisał/a:
z drugiej strony to cisze sie że formuły nie komentuje np.Szaranowicz to dopiero by byla załamka

ja wiem... Moim zdaniem Szaranowicz nie wypadłby gorzej od obecnego duetu z TV4. Oczywiście, nieraz walnie tekstem, o którym przez lata krążą legendy :mrgreen: ale podoba mi się, jak tworzy klimat - jego styl dużo bardziej mi odpowiada, niż np. Mateusza Borka.

Longer
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Maj, 06 23:44   

Taa zgadzam się z Wami, Ci komentatorzy co istny cyrk, no ale jeśli ktoś nie zna niemieckiego to ma inny wybór :?: A tak przy okazji to F1 powinien komentowac ktoś taki jak Jeremy Clarkson z Top Gear :lol:

pablomak 

Wysłany: Wto 23 Maj, 06 11:01   

Co wam przeszkadzają cieszcie się że nie komentuje Szpakowski, bo wtedy to by był cyrk a nie Formula1 :mrgreen:

mick 

Wysłany: Wto 23 Maj, 06 13:14   

Treningi "oglądam" na formula1.com.
Kwalifikacje oglądam na RTL, a wyścig na czeskim kanale NOVA, bo wole czeskie bzyczenie niż niemiecki bełkot :D ,
a tv4 u mnie nie odbiera.

expiro
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Maj, 06 13:29   

Ja oglądan kwalifikacje i wyścig na Tv4. Za każdym razem gdy oglądam to mam włonczoną muzykę :) więc komentarze mi nie przeszkadzają, ale na dobrą sprawę nie mam szczególnie nic do wypowiedzi... może poza tym co mówił Hołowczyc :roll:

dzinoklb
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Maj, 06 17:31   

Borowczyk i Skubis wymiatają. Co sie nich czepiacie. Znają się na rzeczy i koniec.

godzil2

Wysłany: Sro 24 Maj, 06 14:58   

Zgadzam się z dzinoklb. Borowczyk i Skubis nie są tacy źli :)

kempa007

Wysłany: Sro 24 Maj, 06 16:00   

Co do kementatorow to powiem, tak jak ogladam RTL i widze jaka maja relacje to nie musze ich rozumiec zeby chciec miec taka relacje :-) A nasi sa i tyle gadaja to samo co wyscig. Borowczyka szanuje, bo gosc jest na poziomie, tylko komentowanie F1- najszybszego sportu organizowanego przez FIA z taka dykcja "zolwia" jest wkurzjace. Skubis pod tym wzgledem jest lepszy ale czesciej wtopy mu sie zdarzaja. Po za tym jak juz sie zagadaja o pierdolach, ktore powtarzaja co wyscig to czesto kilka okrazen pozniej sie orientuja, ze ktoswypadl z toru albo ktos kogos wyprzedzil. To jest zenujace. Oni powinni sie skupic na tym wyscigu i troche dynamiki wlozyc w "slowotok". To moje zdanie.

Słoneczko

Wysłany: Sob 27 Maj, 06 19:52   

dzinoklb napisał/a:
Borowczyk i Skubis wymiatają. Co sie nich czepiacie. Znają się na rzeczy i koniec.

Ja ich tez lubie.
Jeden zawsze tak fajnie mowi:"kapcie",a drugi "maruderzy",hehe.

cougar

Wysłany: Sob 27 Maj, 06 20:04   

Słoneczko napisał/a:
Jeden zawsze tak fajnie mowi:"kapcie",a drugi "maruderzy",hehe.

tak, a 'jakby wjechać takim bolidem do tunelu, to by po suficie mógł jechać' :mrgreen: (średnio co dwa wyścigi takie stwierdzenie pada)

Red_Bullet

Wysłany: Nie 28 Maj, 06 16:28   

Ja sie naprzyklad nie zgadzam co do "niefachowosci" Hołowczyca. W koncu to kierowca rajdowy i jezeli ktos sie interesuje "mechanika" sportow motorowych to nie dowie sie o niej ani od Skubisa, ani od Borowczyka. Ten drugi pan troche mnie "mierzi", ale czego sie nie robi dla swojego ukochanego sportu.

Pozdrawiam

Kliczek

Wysłany: Nie 28 Maj, 06 20:40   

A ja oglądam naraz na dwóch kanałach :) i na naszym TV-4 i w RTL-u...Niemcy pokazują więcej i przed jak i po wyscigu...No i sama konferencja prasowa to w sumie też ciekawa "impreza" .Nie wiem czy widzieliście że nie było tradycyjnego oblewania szampanami...to w zwiazku ze śmiercią Michelina.....ale oglądajcie czasami też F-2 na eurosporcie...dziś oglądałem .Uff co tam się działo na starcie od razu latające bolidy ale naszczęscie bez tragedii - tylko mocny szok kierowcy

expiro
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Maj, 06 20:56   

Co do fachowej wiedzy Hołowczyca to nie wątpię w nią, ale daru przekazywania informacji niestety nie ma. Lepiej wychodziła mu jazda za kierownicą, a całkiem dobrze reklamowanie chipsów :P i reklamowanie siebie jeżdżąc po Polce (bo byłem na jednym takim turnee). A co do panów z TV4 to jedynie mogę im zarzucić to, że ich relacji nie są pasjonujące i czasmi wolę wyciszyć telewizor i włączyć sobie jakąś ciekawą płytę :D Sam sobie komentuje i tłumacze wyści dobrze :P dla osoby, która by mnie w tedy zobaczyła byłoby to bardzo śmieszna scena :D

dzinoklb
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Maj, 06 16:57   

A ciekawe czy jest jeszcze jakaś polska telewizja, która pokazuje na żywo F1, oprócz TV 4.

Pawel17 

Wysłany: Pią 02 Cze, 06 22:16   

Ja tez ogladam na TV4, Skubisa komentarz jeszcze przejdzie, ale nie przepadam za komentrzami Borowczyka...

DonezF1

Wysłany: Pią 02 Cze, 06 22:21   

Ja na TV4. Wie ktos moze czy na Cyfra+ odbiera RTL? Jesli ktos wie to bardzo prosze o takowa wiadomosc na priv :)

Tamisia

Wysłany: Nie 04 Cze, 06 12:12   

Jeżeli nie podobają wam się relacje na TV4 to mogę was pocieszyć/dobić, że w przyszłym roku wyścigi będzie pokazywał TVN. I wcale się nie zdziwię jak komentować bedzie Mołek, lub inni "profesjonaliści" :( :roll:

jaro9
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Cze, 06 12:56   

Jak to TVN? Skąd masz takie informacje? Ja bym się z tego cieszył, myśle też, że znaleźliby fachowców którzy dobrze komentowaliby wyścigi, bo TVN to moj aulubiona stacja telewizyjna :) tvn.tivi.pl :D to była reklama.

Tamisia

Wysłany: Nie 04 Cze, 06 14:34   

Nie pamiętam skąd...Zapewne gdzieś wyczytałam. To było już pare miesięcy temu i wydaje mi się, że to już jest ustalone na 100%. Ja tam się nie cieszę...

gregoff

Wysłany: Nie 04 Cze, 06 15:54   

Ja pierwsze słyszę o tym TVN, a jeśli by tak było to na pewno ktoś na innych forach by o tym też gadał.

Odpowiedz do tematu