F1 Forum
FAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam serdecznie wszystkich Fanów F1 :-)

Czy dobrze, że zdecydowaliśmy się uruchomić forum poświęcone F1?
tak
95%
 95%  [ 514 ]
nie
2%
 2%  [ 13 ]
jest mi to obojętne
2%
 2%  [ 11 ]
Głosowań: 362
Wszystkich Głosów: 538

Autor Wiadomość
Zako 

Wysłany: Pon 09 Mar, 2009 23:24   

Siema wszystkim.

Helvi 

Wysłany: Wto 31 Mar, 2009 21:03   

Witam wszystkich. Forum czytam regularnie od zeszłego roku, dzisiaj zdecydowałam się zarejestrować, mam nadzieję, że to właściwy krok :) Formułą interesuję się stosunkowo od niedawna, także nie zamierzam się zbytnio wymądrzać tutaj, niemniej proszę o wyrozumiałość, jeśli zdarzy mi się palnąć głupstwo ;)

Cvany 

Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009 08:03   

Witam wszystkich,
Formułą 1 interesuję się tak od 2004 roku, moim ulubionym kierowcą jest Robert Kubica (nikt pewnie się tego nie spodziewał) a ulubiony team jest mi ciężko wybrać. To chyba wszystko co chcielibyście o mnie wiedzieć.
Pozdrawiam

Ja sie tego spodziewalem.
Edited by Sakon

Rhyme 

Wysłany: Nie 05 Kwi, 2009 22:11   

Helvi napisał/a:
Witam wszystkich. Forum czytam regularnie od zeszłego roku, dzisiaj zdecydowałam się zarejestrować, mam nadzieję, że to właściwy krok :) Formułą interesuję się stosunkowo od niedawna, także nie zamierzam się zbytnio wymądrzać tutaj, niemniej proszę o wyrozumiałość, jeśli zdarzy mi się palnąć głupstwo ;)

Praktycznie mogłabym się pod tym wszystkim podpisać :)

Witam wszystkich.

agami 

Wysłany: Wto 01 Wrz, 2009 13:59   

Witam :grin:
Zarejestrowałam się wieki temu, ale tu mnie jeszcze nie było. Kilka moich poprzednich postów gdzieś sie pałęta, ale mam problem z ich wytropieniem.
Więc od początku - Agata jestem, śledzę f1 od 3 sezonów, nie mam ulubionego zespołu czy kierowcy, kibicuję Robertowi, bo jako pierwszy Polak w f1 nie przynosi nam wstydu a wręcz przeciwnie. I za to go cenię.

michal0204 

Wysłany: Sro 02 Wrz, 2009 19:39   

Siemano.
Troche wstyd sie przyznac ale od bardzo niedawna interesuje sie formula. Zainteresowalo mnie to tak naprawde jak zobaczylem cale w tv i ciesze sie z tego. ogladanie mnie bardzo wciagnelo i mysle ze tak bedzie caly czas ;)
pozdrawiam wszystkich

Quba 

Wysłany: Sro 14 Paź, 2009 22:15   

Witam!

Od pewnego czasu śledzę to forum i postanowiłem, że też zacznę coś pisać. Moja wiedza o F1 nie jest jakaś oszałamiająca bo poważnie interesuje się tą dyscypliną od sezonu 06 wraz z przyjściem Kubicy do BMW. Tak! Kibicuje Kubicy ale przede wszystkim Ferrari i Felipe Massie.

NeedSpeed 

Wysłany: Pią 30 Paź, 2009 15:06   

Siemanko wszystkim!!!!!!!!!!Jestem tu nowy i dzieki za dodanie takiego fora o f1!!!!!!!
Myśle ze bedzie fajnie!!!!!!!!!

bedzie fajnie, jak przystopujesz z wykrzyknikami. buka

Lawrence 

Wysłany: Nie 01 Lis, 2009 19:24   

Hejka.

Postanowilem powrocic do pisania o F1 co nieco. F1 interesuje sie od 1994 roku, od 1997 ogladam wszystko jak leci [na poczatku w RTL, od 2 sezonow w "slonecznej"- ale i tak lepszy komentarz i sposob realizacji w RTl`u, mimo ze nie bardzo mi po drodze z niemieckim :-) ] jesli nie moge to analizuje nagranie. Od poczatku moim ulubionym zespolem pozostaje Williams.

Poza tym... zajmuje sie zawodowo muzyką i fotografia sportową - głównie żużel. Pozdrawiam i milych dyskusji.

wojtitychy 

Wysłany: Wto 03 Lis, 2009 21:50   

Czesc Wam!
Pierwszy wyscig F1 zobaczylem chyba w 1986 roku gdzies na satelicie (chyba RTL) a pozniej to juz poszlo z gorki.... ostatnie 10 lat juz nie opuszczam weekendu z F1 (poza wiadomo losowymi przypadkami - na palcach 2 rak mozna zliczyc :grin: ) Byly czasy, ze kibicowalem bardziej Hondzie, McLarenowi, Ferrari, Williamsowi czy Renault - teraz ciesze sie, ze mamy Polaka w tej dyscyplinie sportu i staram sie Jemu kibicowac najbardziej chociaz wielu Kierowcow czy teamow nie jest mi obojetnych. Poprostu ciesze sie Formula 1 sama w sobie jako dyscyplina i oby jak najdluzej - czego sobie i Wam zycze!! :grin:
Forum swietne i przyznam, ze informacje zawarte tutaj pomogly mi podczas przygotowan do moich wyjazdow na GP do Hiszpanii i Wegier... i pewnie jeszcze nie raz bedzie pomocne :mrgreen: To chyba wszystko - w telegraficznym skrocie - Dzieki!
Pozdrawiam.

Stackburn 

Wysłany: Sro 17 Lut, 2010 21:01   

Witam absolutnie wszystkich Fanów F1. Tak się jakoś zdarzyło , że w końcu znalazłem forum o którym marzyłem a nie miałem pojęcia o jego istnieniu. F1 pasjonuję się już spory kawał czasu - fanatycznie od jakiś 14 sezonów. Kwalifikacje i wyścig to święto. Znajomi i rodzina już przywykli , że w tym czasie nie rozmawiam , nie odbieram telefonów i nie odchodzę od telewizora na krok. Mam nadzieję (a raczej pewność) , że na tym forum znajdę wszystko co tylko skrywa F1 i niekiedy również będę się włączał do dyskusji. Byle do 14 marca - wtedy słońce zaświeci Nam wszystkim :) i zajdzie dopiero po sezonie.

Kamil F1 

Wysłany: Sro 17 Lut, 2010 21:13   

ooo serdecznie witamy i do rozmowy zapraszamy :)

Nawet się zrymowało ;)

GhostRider 

Wysłany: Sro 17 Lut, 2010 22:14   

Witamy witamy :):):)
Dokładnie kwalifikacje i wyścig to rzecz święta :P Byle do Bahrajnu ;) Zobaczysz co się dzieje na forum zaraz po tych najważniejszych wydarzeniach ;) Oblężenie to mało powiedziane :mrgreen:

Kamil F1 

Wysłany: Czw 18 Lut, 2010 09:39   

GhostRider napisał/a:
Oblężenie to mało powiedziane :mrgreen:

Statystyki:
Najwięcej użytkowników 271 było obecnych Nie 02 Lis, 08 20:18
Heh statystyki mówią same za siebie ;)

roland 

Ostrzeżeń:
 6/3/4
Wysłany: Sob 27 Lut, 2010 13:55   

Witam wszystkich fanow F1. Formula 1 interesuje sie 22 lata. Wlasciwie wszystkie inne sporty sa poza moim zaineresowaniem lub tylko pobieznie. Jestem wierny Ferrari i tylko Ferrari. Bardzo ciesze sie z obecnosci Roberta ale mocno kibicowal mu bede jak zobacze go na czerwono. roland

7ka 

Wysłany: Sob 27 Lut, 2010 22:46   

Witam

troche pozno..ale lepiej tak niz wcale..

interesuje sie sportem.. przede wszystkim boksem..

a Formula 1 to chyba juz moja 2 choroba..

oczywiscie kibicuje Robertowi .. czyli tym razem Renault F1 Team..

aro 

Wysłany: Pon 22 Mar, 2010 20:41   

witam wszystkich :wink:

yarpen.zirgin

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: Wto 23 Mar, 2010 08:40   

joł

bogdan43210 

Wysłany: Wto 30 Mar, 2010 14:50   

gratuluje pomysłu.swietna/rewelacyjna sprawa.w końcu można sie wygadać:)szacun

pozdr

JOHAN 

Wysłany: Wto 30 Mar, 2010 23:03   

roland napisał/a:
Bardzo ciesze sie z obecnosci Roberta ale mocno kibicowal mu bede jak zobacze go na czerwono

witam co do forum to dobra sprawa
a co do wypowiedzi kolegi to się zgadzam też jestem za tym żeby Robert jeździł w Ferrari,łudzę się jednak od dłuższego czasu że to nastąpi!!! bo Ferrari to jednak marka i ma piękną historię w f1 .

egon 

Wysłany: Sro 31 Mar, 2010 08:26   

Bardzo fajne forum ;)

zderzack 

Wysłany: Sro 31 Mar, 2010 08:32   

Siemasz z rana!

UżytkowNick 

Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010 02:11   

Witam. Od paru dni przeglądam forum i jeden konkretny temat, do którego przejdę po przywitaniu się, popchnął mnie do zarejestrowania się. Podoba mi się formuła (nomen omen :wink: ) prowadzenia Forum i poziom większości dyskusji w wątkach działów innych niż OT, gdzie dotąd nie zaglądałem.
O sobie tyle, że od dzieciństwa interesuję się sportami motorowymi, z odchyłami w różną stronę, WRC, WTCC, Motocykle w różnych klasach i królewskie F1. Sporty inne, to znaczy takie gdzie tackle jest pomijalny też lubię (np. piłka nożna - głównie ME, MŚ, LM), a nawet takie, gdzie akcja jest nieco tylko szybsza od bezruchu, jak snooker.

Mam nadzieję, że to mój najdłuższy post na tym zacnym Forum. :wink:

Pozdrawiam
Nick

fanformula 

Wysłany: Pon 05 Kwi, 2010 13:25   

he he, jakbym uważał, że założenie tego forum było stratą czasu, to sam bym się tu nie rejestrował... skoro jestem, więc uważam, że to dobra sprawa ;-)

skoro się tu wiele osób przedstawia, to dodam, że to jest mój pierwszy wpis :grin:

pasję F1 podłapałem kiedy przez rok przebywałem we Włoszech; z Florencji do Imola było niedaleko... a Italianie nie mówią, że idziamy oglądać Formułę 1, tylko idą oglądać Ferrari!

Ja chciałbym oglądać Kubicę w Ferrari :wink:

Alvaro 

Wysłany: Sob 17 Kwi, 2010 14:34   

Witam :grin: ,

Interesuję się F1 od około 5 lat, niestety do tej pory miałem bardzo mocno okrojone informacje dotyczące tego sportu. :sad: Głodny wiedzy szukałem różnych informacji az natknąłem się na owe forum.
Fajnie że jest tu sporo ludzi naprawdę obcykanych w temacie :grin: chociaż zanim podjąłem decyzję o rejestracji... przeczytałem sporo waszych postów żeby tak strasznie nie "lamić" :grin:

Pozdrawiam i oby jutro w Chinach padało :grin:

nynek1 

Wysłany: Pon 10 Maj, 2010 21:44   

Dobrze tu być, jest fajnie.

kasiabien 

Wysłany: Sro 26 Maj, 2010 18:38   

Witam,

zaczęłam oglądać F1 na jakieś 2 sezony przed Kubicą,.. a znalazłam się na tym forum bo fajnie mieć większe grono do dyskusji. oczywiscie kibicuje naszemu Robertowi, ale od zeszłego sezonu stawiam na Vettel`a

yarpen.zirgin

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010 08:56   

Hej, miłego pisania.

Krzysztof157 

Wysłany: Nie 13 Cze, 2010 21:01   

Nareszcie porządne forum

Il Padrino

Wysłany: Nie 27 Cze, 2010 11:12   

Witam wszystkich fanów F1! Do tej pory tylko przeglądałem sobie z ciekawości to forum, ale chyba najwyższy czas się poudzielać aktywnie, bo w końcu z kim najlepiej podyskutować o pasji jak nie z innymi pasjonatami? ;) W F1 zakochany od 1997, później z każdym rokiem miłość ta była bardziej "rosso" :)

Odpowiedz do tematu