F1 Forum
FAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam serdecznie wszystkich Fanów F1 :-)

Czy dobrze, że zdecydowaliśmy się uruchomić forum poświęcone F1?
tak
95%
 95%  [ 514 ]
nie
2%
 2%  [ 13 ]
jest mi to obojętne
2%
 2%  [ 11 ]
Głosowań: 362
Wszystkich Głosów: 538

Autor Wiadomość
kempa007

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006 17:09   Witam serdecznie wszystkich Fanów F1 :-)

Niezmienie miło mi zaprezentować forum dotyczące tylko i wyłącznie spraw związanych z naszym ukochanym sportem jakim jest Formuła 1. Życzę wszystkim Fanom udanych i ciekawych dyskusji. Jednocześnie chciałbym poinformować wszystkich, że niniejsze Forum nie jest w żaden sposób zintegrowane z serwisem Formuła 1 - Dziel Pasję i nie chcielibyśmy, aby było ono z nim łączone. Stworzyliśmy je tylko po to, aby zaspokoić potrzeby naszych użytkowników. Serdecznie zapraszam do dyskusji.

Longer
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Maj, 2006 00:52   

Haha ale się cieszę z tego forum, naprawde strzał w 10-tkę !!! Mam nadzieje że jestem pierwszy :wink:

expiro
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Maj, 2006 08:14   

Dobrze że powstało miejsce gdzie fani F1, którzy mają coś do powiedzenia będą się wypowiadać 8)

Pozdrawiam wszystkich interesujących się tym sportem :twisted:

caldemeyn
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Maj, 2006 09:35   

Super, bardzo dobra decyzja 8)

Iceman
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Maj, 2006 09:47   

Super, rewelacyjna sprawa :wink:

michuuu
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Maj, 2006 10:23   

Gratulacje za forum! Mądre posunięcie! :lol: :D :D

AdamST220
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Maj, 2006 11:06   

Ogromnie się cieszę,że powstało takie forum :twisted:

jaro9
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Maj, 2006 15:04   

Witam wszystkich!

Forum świetnego serwisu, mam nadzieję, że odniesie sukces! Moja rada? Zrobić styl idealnei zintegrowany z portalem formula1.pl. To zwiększy prestiż forum i będzie na wejściu postrzegane jako bardzo profesjonalne. Ten styl to jedynie daj-glass. W razię potrzeby, jestem do sług, zajmuje się takimi sprawami na codzień i chętnie wykonam taki styl za darmo :)

dzinoklb
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Maj, 2006 18:35   

No to wreszcie możemy sobie podyskutować :P :P :P :P :P

kryspinmacher

Wysłany: Czw 11 Maj, 2006 22:18   

Bardzo dobrze ze bedzie z kim porozmawiac o formule.Ciesze sie i pozdrawiam wszystkich.

Foxer
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Maj, 2006 15:12   

Świetny pomysł jeżeli chodzi o Forum :-), oraz jeżeli chodzi o cotygodniowy newsletter. Mam nadzieję że cały serwis formula1.pl będzie się nadal rozbudowywał. BTW. Czy jest możliwość uruchomienia kanału RSS? :-)

jaro9
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Maj, 2006 15:36   

www.Formula1.pl/rss.php :)

P.S. Ten temat w dziale "Formuła 1 - aktualne wydarzenia i komentarze" nie pasuję moim zkromnym zdaniem. Warto by chyba stworzyć dział dot. organizacji forum i strony dla wymiany naszych opinii ewentualnei uwag czy próśb ;)

Foxer
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Maj, 2006 22:24   

Dzięki wielkie Jaro! :-)
I faktycznie dział organizacyjny dot. serwisu i forum zdałby egzamin. Niemniej forum dopiero się rozkręca, zapewne wkrótce wraz z przypływem nowych postów i userów, admin zapewni dodatkowe kategorie ;-). Niech żyje F1 Forum! 8)

kempa007

Wysłany: Pią 12 Maj, 2006 22:28   

Postaram sie dolozyc wszelkich staran ale wolalbym znalezc do tego typu zajecia kogos z zewnatrz, kto by zajmowal sie forum, bo nie chcialbym aby serwis informacyjny ucierpial na tym, ze bede sie zajmowal formum :-) A Forum organizacyjne na pewno zaloze niebawem! Swietny pomysl

jaro9
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Maj, 2006 22:40   

Proszę bardzo Foxer.

kempa, kogo masz na myśli mówiąc z zewnątrz? Chcesz w obce ręce oddać to forum?

P.S. Zwracam się z prośbą, aby zwracając się do mnie pisać jaro, przez małe "j" :oops: :P

P.P.S. Dział widzę sie pojawił. Serdecznei dziękujemy ;D . Zachęcam, aby przenieść tam ten temat :)
Ostatnio zmieniony przez jaro9 Pią 12 Maj, 2006 22:51, w całości zmieniany 1 raz  

kempa007

Wysłany: Pią 12 Maj, 2006 22:50   

Powiem w skrócie jaro. Ja jestem za tym aby dzielić się pasją i moim celem jest stworzenie swego rodzaju fanklubu F1, tak abyśmy się od czasu do czasu mogli spotkać na jakimś zlocie, czy to przy oakzji oglądania F1 w TV, czy po prostu wspólny wyjazd aby pogadać o F1, albo pościgać się gdzieś na kartach, a najfajniej na wyścigu F1! Forum na pewno nie oddam w obce ręce. Najpierw trzeba sobie zasłużyć aby je obsługiwać :-) Więc spokojna głowa. Narazie wszystko się rozwija tak jak powinno. Mamy ładne statystyki, userów przybywa z każdym dniem i mam nadzieję, że moje marzenie się kiedyś spełni.

jaro9
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Maj, 2006 23:07   

Mówiąc w skrócie sądzę, że to nei tylko Twoje marzenie. Niestety... udaje się nielicznym takie marzenia spełnić i trzymam kciuki, że ci sie uda bo i my na tym skorzystamy :)

cougar

Wysłany: Sob 13 Maj, 2006 10:09   

kempa007 napisał/a:
wolalbym znalezc do tego typu zajecia kogos z zewnatrz, kto by zajmowal sie forum, bo nie chcialbym aby serwis informacyjny ucierpial na tym, ze bede sie zajmowal formum

słusznie, bo jednak redakcja powinna dbać przede wszystkim o rozwój formula1.pl. A na pewno z czasem wyłonią się wśród użytkowników forum osoby oddane i godne zaufania :wink:

pablomak 

Wysłany: Sob 13 Maj, 2006 18:11   

Wreszcie znależli się ludzie którzy chcą avy ten jakże wielki sport mógł zdobyć wielką popularność w kraju w którym mamy tylko jednego, zdolnego zawodnika Roberta Kubice :!: :!: :!: Serdecznie gratuluje pomysłu i realizacji :!: :!: :!: :D

lucy26

Wysłany: Sob 13 Maj, 2006 20:50   

Witam Wszystkich milosnikow F1, bardzo dobry pomysl mam tylko nadzieje ,ze i dziewczyny interesuja sie tym pieknym sportem.
Pozdrawiam wszystkich!!!

Słoneczko

Wysłany: Nie 14 Maj, 2006 12:31   

bardzo się cieszę,ze powstało to forum.Trafiłam tutaj,bo dostałam na meila info,że zrobiliście to forum.

pablomak 

Wysłany: Nie 14 Maj, 2006 14:00   

michuuu napisał/a:
Gratulacje za forum! Mądre posunięcie! :lol: :D :D
Popieram Cię, wreszcie:!: Mam tylko małą prośbęczy moglibyście zrobić aby każdy mógł do swojego profilu dodać jakiś obrazek który wyświetlał by się przy każdym poście :?: :?:

El Gabriel

Wysłany: Pon 15 Maj, 2006 14:53   

Na dobrej stronce internetowej nie może zabraknąć dobrego forum.

Kliczek

Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 17:53   

Witam wszystkich sympatyków F-1...dziś się zapisałem i mam nadzieję że będe częstym gosciem wcale niezłej stronki i forum.
pozdrawiam

Eva

Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 22:11   

Witam, ja również dzisiaj dołączyłam do Waszego forum.
Pozdrawiam wszystkich formułowiczów :D

Navi

Wysłany: Pon 29 Maj, 2006 20:48   

Również witam. Do dzisiaj większość informacji o F1 czerpałem z www.f1.com.
Ale cieszę się, że wreszcie znalazłem formum podobnych jak ja wariatów ;) których bardziej cieszą dziwne auta jeżdżące w kółko niż 22 gości latających za jedną piłką. :lol:

Navi
Espero Serial Killer

Eva

Wysłany: Pon 29 Maj, 2006 23:01   

Ja akurat piłkę nożna też lubię :twisted: chociaz bardziej siate.

wojtek981

Wysłany: Nie 04 Cze, 2006 15:56   

Witam na Forum F1. Od dwóch lat nie opuściłem żadnego wyścigu a teraz dołączam do waszego grona.
Pozdrawiam.

svirka

Wysłany: Sob 10 Cze, 2006 19:29   

houk! muszę powiedzieć, że jestem zachwycona tym forum, to był super pomysł;) zaglądam tu już od jakiegoś czasu, ale niestety dopiero dziś zdobyłam sie na odwage aby się zarejestrować i "dać głos";) jestem szczęśliwa, że w polsce jest tak wielu fanów F1, bo momentami myślałam, ze tylko ja i mój ojciec śledzimy zmagania na torze;) pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie...

dodzia

Wysłany: Sob 17 Cze, 2006 13:37   

Witam wszystkich:)to naprawdę świetny pomysł z tym forum, w końcu jest miesjce gdzie można pogadać z innymi fanami z Polski:) :)Fajnie, że coraz więcej osób interesuje się tym sportem :)pozdrawiam

Odpowiedz do tematu