F1 Forum
FAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fia Wtcc
Autor Wiadomość
damian1812
Gość
Wysłany: Sro 25 Lip, 2007 12:34   Fia Wtcc

Ostatnio bardzo i to bardzo podoba mi się ta seria wyscigowa.Posiada może ktoś jakieś materiały dotyczące samochów i kierowców.

Kamil F1 

Wysłany: Sob 28 Lip, 2007 19:39   

Występują 4 marki samochodów: BMW, Seat, Alfa Romeo, Chevrollet
to wiem, a o kierowcach nic więcej tylko o Tiago Monteiro

Walka jest bardzo ciekawa, BMW dominuje cóż do końca sezonu jeszcze pare GP zobaczymy co z tego wyniknie :wink:

Ostatnio zmieniony przez Kamil F1 Nie 24 Lut, 2008 12:36, w całości zmieniany 1 raz  

hideto 

Wysłany: Sob 28 Lip, 2007 19:56   

Kamil F1 napisał/a:
"Schewloret" (czy jak tam sie pisze)

nie no normalnie tekst miesiąca xDDD :lol::lol:

Chevrollet :)

Piotrek15 

Wysłany: Sob 28 Lip, 2007 20:00   

grałem kiedyś w grę TOCA 2 fajna gra tylko stara bo z 1999 roku ale pomykać było można. Jeszcze kilku kierowców korzy jeździli w sezonie 98' jak ta gra powstawała nadal jeździ chyba Tomphson.

p.s Kamil z tym Chevrollet'em to dowaliłeś :lol: Ostatnio w pracy oderwałem sobie znaczek tej marki bo samochód szedł do rozbiórki.

hideto 

Wysłany: Sob 28 Lip, 2007 20:03   

Piotrek15 napisał/a:
grałem kiedyś w grę TOCA 2 fajna gra tylko stara bo z 1999 roku ale pomykać było można. Jeszcze kilku kierowców korzy jeździli w sezonie 98' jak ta gra powstawała nadal jeździ chyba Tomphson.

p.s Kamil z tym Chevrollet'em to dowaliłeś :lol: Ostatnio w pracy oderwałem sobie znaczek tej marki bo samochód szedł do rozbiórki.

w Toca 2 wszystkich niszczyłem Renault'em :P szkoda że tak beznadziejnie wygladał :S zielone takie ble....

najnowsza część Toca wygląda świetnie ale nie miałem okazji pograć...

muszę sprawdzić czy jest mod WTCC do rFactor.

Piotrek15 

Wysłany: Sob 28 Lip, 2007 20:16   

hideto napisał/a:
Piotrek15 napisał/a:

w Toca 2 wszystkich niszczyłem Renault'em :P szkoda że tak beznadziejnie wygladał :S zielone takie ble....

najnowsza część Toca wygląda świetnie ale nie miałem okazji pograć...

muszę sprawdzić czy jest mod WTCC do rFactor.

ja zawsze pomykełem Hondą albo Nissanem. Musze od kumpla tą grę odzyskac

Kamil F1 

Wysłany: Nie 29 Lip, 2007 12:24   

Piotrek15 napisał/a:

wiem ale nie mam i niemiałem z tym samochodem do czynienia nawet go na żywo nie widziałem :oops: :oops: serio

hideto 

Wysłany: Nie 29 Lip, 2007 12:28   

Kamil F1 napisał/a:
Piotrek15 napisał/a:

wiem ale nie mam i niemiałem z tym samochodem do czynienia nawet go na żywo nie widziałem :oops: :oops: serio

no ale chyba powinieneś wiedzieć że to amerykańska marka powstała w ditroit mieście założonym przez jednego franzuca... zresztą marka też powstała dzieki niemu :D a ty napisałeś to po niemiecku ^^

cougar

Wysłany: Nie 29 Lip, 2007 13:05   

Chevrolet panowie. Chevrolet.

Kamil F1 napisał/a:
"Schewloret"

a to sobie zanotuję :lol:

damian1812
Gość
Wysłany: Wto 31 Lip, 2007 12:16   

Ostatnio ładne obydwa wyścigi odbyły się w Szwecji na torze Anderstorp.Bardzo dobrze radzą sobie w tym sezonie Chevrolety w pierwszym wyścigu wygrał Robert Huff,a w drugim gościnie startują w zespole Chevroleta Rickard Rydell,za nim na mecie pojawili się Nicola Larini oraz Alain Menu. :lol:

Wyniki 1 wyścigu:

http://dnl.fiawtcc.com/re...sult_185819.pdf

Wyniki 2 wyścigu:

http://dnl.fiawtcc.com/re...sult_185820.pdf

Ko$a

Wysłany: Pią 17 Sie, 2007 19:44   

Chciałem powiedzieć ze chyba jest mod do rF WTCC co prawda chyba nie dokładnie odwzorowany ale coś jest ETCC sie to nazywa. A jak nei pasi polecam gre WTCC: the race czy jakos tak

robiss 

Wysłany: Sob 18 Sie, 2007 08:01   

jest kosa mod etcc.....i całkiem całkiem......ale ogólnie to polecam GTR2

hideto 

Wysłany: Sob 18 Sie, 2007 12:20   

robiss napisał/a:
jest kosa mod etcc.....i całkiem całkiem......ale ogólnie to polecam GTR2

a ja polecam gre The Race firmy simbim :)

Menson

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2007 17:59   

Tutaj są jakieś wyprzedzania? Bo z tego co widziałem podczas ostatniego weekendu, to żadnych nie było, a ja nie oglądałem tego w sumie nigdy wcześniej, to bym prosił o odpowiedź. :lol:

Łukasz 

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2007 18:09   

eee dużo było wczoraj wyprzedzań :) Brands Hatch jak wiadomo wielokrotnie gościł GP Wielkiej Brytanii i GP Europy w F1, jest to dosyć ciekawy tor, moim zdaniem o miliardy razy lepszy to tor niż te "nowe" bezbarwne tory F1 takie jak MAlezja, Bahrain, Chiny.

gomez

Wysłany: Sob 03 Lis, 2007 11:44   

16 Listopada jest ostatnia runda WTCC w Macau. Dlaczego o tym wspominam? Kto nie miał okazji oglądać wyścigów na tym torze niech załuje, tor fantastyczny i tylko szkoda ze nie ma go w kalendarzu F1.

Xcore 

Wysłany: Sob 03 Lis, 2007 12:07   

Macau to ostatni tor w gp2l :P bry :P ciągle się na nim obijałem więc zrezygnowałem z treningów bo do wyścigu jeszcze daleko :P bry

MatiazF1

Wysłany: Wto 06 Lis, 2007 18:34   

WTCC to dosyć interesujące wyścigi tylko nie ma takich fajnych prędkości jak w F1 a szkoda ;) . Wiem, że Eurosport transmituje tą serię za co im jestem bardzo wdzięczny ;). Były mistrz świata Joerg Muller jeździ w BMW i to on popisywał sie na PLP w Warszawie. Jeszcze pare nazwisk kojaże, Andy Prilux (jak to się pisze ?), Alex Zanardi (szacunek), Tiago Monteiro. Dalej nie pamiętam :) Kibicuje teamowi Seat mimo, że WTCC rzadko oglądam ;).

Może wyda się to Wam śmieszne, ale mam takie ambicje, aby się dostać kiedyś do WTCC, no wiecie Tiago Monteiro dostał się do F1 mimo, że ZACZYNAŁ w wieku 16 lat jeździć chyba na gokarcie o ile pamiętam Robert tak mówił na PLP na scenie :)

Na pewno jest więcej wyprzedzeń niż w F1 to i chyba jednak bezpieczniej.

broker 

Wysłany: Wto 06 Lis, 2007 20:35   

MatiazF1 napisał/a:
Kibicuje teamowi Seat mimo, że WTCC rzadko oglądam

Ja też dosyć rzadko oglądam, bo zapominam :P Postaram się oglądać wyścig w Macau, bo nie widziałem tego toru a z tego co wiem to podobał się on Kubicy :grin: Kibicuję oczywiście BMW i mam nadzieję, że Mario Theissen powtórzy swój sukces z WTCC w F1 zdobywając obydwa tytuły mistrzowskie :mrgreen:

[ Dodano: 15 Listopad 2007, 21:00 ]
Przypominam już w ten weekend finał WTCC:

Cytat:
While the BMW Sauber F1 Team can already look back on a successful Formula One season, BMW still fights for the FIA World Touring Car Championship title. The season finale, held from 17th to 18th November in Macao, promises to be a truly thrilling one, with BMW aiming to defend the Drivers’ and Manufacturers’ Championships.

[ Dodano: 18 Listopad 2007, 12:18 ]
No i BMW zgarnęło dzisiaj oba tytuły mistrzowskie w WTCC, Andy Priaulx mistrzem świata :)

Mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy podobne obrazki w F1 :D

Kamil F1 

Wysłany: Pią 23 Lis, 2007 12:50   

Cytat:
Czołowy zawodnik wyścigów World Touring Car Championship (WTCC) Augusto Farfus otrzymał wczoraj w Walencji pierwszą szansę przejechania się bolidem Formuły 1. Brazylijczyk otrzymał ją od zespołu BMW Sauber w uznaniu jego zasług dla niemieckiego producenta samochodów, dla którego walczył o tytuł mistrza serii WTCC aż do ostatniego wyścigu sezonu w Makau.

Farfus długo czekał na swoją szansę, aby zasiąść za kierownicą bolidu F1, aż w końcu zespół BMW umożliwił mu jazdą testową przed odbywającym się w tym tygodniu na torze Ricardo Tormo w Walencji światowym finałem Formuły BMW. „Wielkie podziękowania dla BMW i Mario Theissena za danie mi szansy zasmakowania tego niecodziennego doświadczenia.” – powiedział Augusto po przejechaniu 33 okrążeń.

„Na początku starałem się oczywiście zaznajomić z samochodem. Jako że miałem bardzo mało czasu na przygotowanie się do tej jazdy, mięśnie szyi dały mi się we znaki nieco bardziej niż zwykle. W istocie, nie ścigałem się samochodem jednomiejscowym od czterech lat, nie wspominając już o samochodzie Formuły 1. Z każdym kolejnym okrążeniem zacząłem sobie przypominać, jak prowadzi się takie auto. To niezwykłe, jak szybko dzieją się rzeczy w kokpicie Formuły 1. To wymaga najwyższego poziomu koncentracji przez cały czas”.

Czyżby BMW znalazło testera :D :mrgreen: [/quote]

broker 

Wysłany: Pią 23 Lis, 2007 16:09   

Kamil F1 napisał/a:
Czyżby BMW znalazło testera

To była tylko jazda gościnna, dlatego nawet nie podają czasów.

kamilo 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: Wto 19 Lut, 2008 14:41   

W najblizszych dniach okaze sie, czy bedziemy miec pierszego Polaka w WTCC Damiana Sawickiego

Xcore 

Wysłany: Nie 24 Lut, 2008 12:43   

http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=7939

Ohohohohoho! :D :D :D Łada :P

MarK 

Wysłany: Nie 24 Lut, 2008 18:56   

No Łada już w poprzednim sezonie miała startować - na oficjalnej stronie wśród zgłoszonych zespołów już było nawet napisane i fota była, z resztą chyba nawet ta sama co teraz, się chłopaki przez rok nie napracowali :lol: .

aerodynamik 

Wysłany: Pon 03 Mar, 2008 17:30   

Yvan Muller i Gabriele Tarquini wygrywają w Kurytybie

http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=7984

MarK 

Wysłany: Wto 04 Mar, 2008 13:58   

Na wyścigach widać było, że Seaty dość mocno dostawały od BMW w d... prędkościom maksymalną i to nawet TDI - ciekawe czy BMW też zdecyduje się na odejście od benzyny? Wtedy na WTCC już w ogóle nie byłoby słychać warczenia silników tylko popierdywanie diesli :/ .

toldi 

Wysłany: Sro 05 Mar, 2008 19:21   

MarK napisał/a:
Na wyścigach widać było, że Seaty dość mocno dostawały od BMW w d... prędkościom maksymalną i to nawet TDI - ciekawe czy BMW też zdecyduje się na odejście od benzyny? Wtedy na WTCC już w ogóle nie byłoby słychać warczenia silników tylko popierdywanie diesli :/ .

Chyba raczej BMW dostalo od Seata w d***. Można było zauważyć że na prostych Seat był znacznie szybszy a to że w 1 wyścigu Tarquini dał się wyprzedzić to tylko i wyłącznie jego wina

Łukasz 

Wysłany: Nie 08 Mar, 2009 20:49   

Niesamowity, wspaniały emocjonujący był 2 wyscig w Brazylii ;) Wiele manewrów wyprzedzania, walka bok w bok. To jest to co chcę oglądać w sporcie samochodowym :mrgreen: :mrgreen:

Niesamowite są te Leony!

Erwb 

Wysłany: Nie 08 Mar, 2009 21:48   

Wyniki 1 weekendu WTCC

1 wyścig

1. Yvan Muller (Seat)
2. Jordi Gené Guerrero (Seat)
3. Rickard Rydell (Seat)
4. Gabriele Tarquini (Seat)
5. Nicola Larini (Chevrolet)
6. Augusto Farfus (Bmw)
7. Sergio Hernández (Seat)

2 wyścig

1. Gabriele Tarquini (Seat)
2. Rickard Rydell (Seat)
3. Jordi Gené Guerrero (Seat)
4. Yvan Muller (Seat)
5. Jorg Muller (Bmw)
6. Augusto Farfus (Bmw)
7. Felix Porteiro (Bmw)
8. Tom Coronel (Seat)

Klasyfikacja
1. Yvan Muller (Seat) 15 pt.
2. Gabriele Tarquini (Seat) 15pt.
3. Jordi Gené Guerrero (Seat) 14pt.
4. Rickard Rydell (Seat) 14pt.

Następny weekend AUTÓDROMO MIGUEL E. ABED, PUEBLA-AMOZOC MEKSYK

Kwalifikacje Sobota 21.03.09 - 23:00
Wyścig 1: Niedziela 22.03.09 - 19:20
Wyścig 2: Niedziela 22.03.09 - 22:50

Frankozola 

Wysłany: Nie 22 Mar, 2009 21:58   

Niech mi ktoś wytłumaczy ;) bo ja jakoś nie kumam.
na fiawtcc.com są 2 zakładki driver's championship i independent's championship
przykładowo w obydwu jest Coronel ale w driver's C ma 1 pkt a w inde.. ma ich 24. O co chodzi? :)

Odpowiedz do tematu