F1 Forum
FAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
2315 dni później.... test Roberta w bolidzie F1.
Autor Wiadomość
gomez

Wysłany: Wto 06 Cze, 2017 09:51   2315 dni później.... test Roberta w bolidzie F1.

No i mamy powrót. Ja tutaj też nie byłem "kilka" lat. Komentujcie.

zu7 

Wysłany: Wto 13 Cze, 2017 09:53   

Ok, no to mój komentarz:
1. To w sumie będzie ciekawe, zwłaszcza w kontekście tego forum :P
2. Kubica powiedział że poczuł co stracił. Ale co on tam w sumie stracił... Ominął po prostu najgorszy okres w dziejach F1, do którego doprowadził Ecclestone na spółkę z Pirelli. Berniego już nie ma, wydaje się też że po kilku latach wreszcie tam zrozumieli że to kierowcy mają robić widowisko a nie opony.
Ostatecznie jeśli ktoś może mówić o straconych latach to chyba przede wszystkim Alonso. Kubica spędził ten czas ciekawiej.
Tak więc, w końcu może będzie do czego wracać...

Matthias 

Wysłany: Wto 20 Cze, 2017 15:47   Re: 2315 dni później.... test Roberta w bolidzie F1.

gomez napisał/a:

Same here :) Wszedłem właśnie zobaczyć czy ktoś ze starej gwardii jeszcze tutaj pisze, a tu sąsiad ;)

gomez

Wysłany: Pią 21 Lip, 2017 10:05   Re: 2315 dni później.... test Roberta w bolidzie F1.

Matthias napisał/a:
gomez napisał/a:

Same here :) Wszedłem właśnie zobaczyć czy ktoś ze starej gwardii jeszcze tutaj pisze, a tu sąsiad ;)

Może znowu będzie co robić :)

del

Wysłany: Nie 30 Lip, 2017 21:39   

Raczej nie bardzo, olanie Forum przez wszystkich, łącznie z właścicielem Portalu, a do tego pojawienie się takich mediów jak Facebook powoduje, że raczej ludzie tu się gremialnie nie pojawią :)

Korbaczek 

Wysłany: Pon 31 Lip, 2017 00:31   

Właściciel portalu chyba zawsze olewał to forum i wprowadzał dziwne zasady i regulacje.

Ja się cieszę jak dziecko, że Kubica na 80%(w moim odczuciu) jeszcze w tym roku pojedzie w wyścigu.

gootek 

Wysłany: Sro 02 Sie, 2017 12:26   

\o/
Moje przeczucie żeby zalogować się na forum najwyraźniej było nieprzypadkowe ;D (jak jeszcze pojawi się hideto to poczuję się jak w liceum xD).

DaFy 

Wysłany: Sro 02 Sie, 2017 12:52   

Powitać :)

Ja dla jednego użytkownika cały czas trzymam gumiaka którego obiecał zjeść jeśli Robert wróci do F1.
Gumiak kiszony raz :)

zu7 

Wysłany: Sro 02 Sie, 2017 14:44   

Było fajnie ale chyba trzeba przenieść się na konkurencyjne forum.
Póki co mi się jednak nie śpieszy. Obecne regulacje wciąż niezbyt mi się podobają. I teraz jeszcze jakieś żałosne halo ma być. F1 stała się gimbazowata. Choć gimbazy wkrótce nie będzie :)
No to może coś się zmieni...
Ale i tak dla Kubicy będzie można pewnie czasem odpalić TV. Ale to już nie będzie to co kiedyś. Wtedy kiedy Robert zaczynał. Wtedy czuło się jakiś romantyzm. Dzisiaj F1 jest dla mnie zbyt mechaniczna i matematyczna. Te wszystkie pierdółki, aerodynamika, oszczędzanie opon. Kubica jakoś się pewnie odnajdzie, gdyż ma też smykałkę do takich rzeczy. Ustawień, pracy z inżynierami. Jest to ok. Ale fajniej byłoby oglądać proste brutalne ściganie, wielką moc silników w bolidach bez fikuśnych skrzydełek i delikatnych oponek.

bbrbutch 

Wysłany: Pią 04 Sie, 2017 07:35   

U konkurencji zrobił się onet i pudelek w jednym,nawet newsy w aplikacji na fona brane są z wypowiedzi niektórych na forum.
;)

zu7 

Wysłany: Sob 05 Sie, 2017 21:58   

Coś w tym jest. Nie motywuje mnie do rejestracji że jakieś 4/5 wypowiedzi to różne nic nie wnoszące dywagacje, widzimisie i nikogo nie interesujące udowadnianie swojej racji. Przynajmniej w wątku o Kubicy...

Odpowiedz do tematu