F1 Forum
FAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomożecie ?
Autor Wiadomość
sprawniejsipl 

Wysłany: Pon 02 Lis, 2015 09:02   Pomożecie ?

Dziś możesz zrobić coś WIELKIEGO. Pomóc osobom niepełnosprawnym w aktywnej rehabilitacji. Nasze Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl integrujące osoby niepełnosprawne w zakresie sportu, doradztwa zawodowe, kultury i rehabilitacji. Za nami pierwsze sukcesy niepełnosprawnych sportowców, przed nami kolejne zadania podnoszenia komfort życia osób niepełnosprawnych.

Aktualnie jesteśmy na etapie gromadzenia środków na zakup sprzętu sportowego oraz strojów dla sekcji sportowych oraz organizacji szkoleń doradztwa zawodowego, ponieważ dostrzegamy wśród naszych niepełnosprawnych podopiecznych potencjał sportowy oraz zawodowy.

Z punktu widzenia własnych doświadczeń, jako niepełnosprawnego lekkoatlety, praca zdecydowanie podniosła mój poziom społeczny, a sport – poziom pewności siebie i otwartości – mimo przeciwności. Pragnę zarazić życiowym optymizmem jak największą liczbę osób niepełnosprawnych.

Ideę pomocy osobom niepełnosprawnym rozumie coraz więcej osób.

Zobacz na ile prostych sposobów możesz Nam pomóc, na www.sprawniejsi.pl/jak-pomagac

Każda złotówka przybliża osoby niepełnosprawne do realizacji celów i marzeń.

Razem zrobimy coś wielkiego … Pomożesz ?

aneczkas

Wysłany: Czw 26 Lis, 2015 11:50   

to mzoe sie dołącze do tematu pomocy zeby nie zakladac nowego;)
nazywam sie ania kruk, zadłużenia są w moim życiu obecne od zawsze jednak nie ja jestem tu dłużnikiem. Pomagam innym wyjść z takich problemów oraz spłacać ich zobowiązania. Są to ludzie uczciwi, biedni i czesto zadłużenia ich to 500zł ale przez to nie mgoą wziac nawet głupiej pożyczki na leki ani nic... Takze jesli ktoś chce takim ludziom pomóc dorzucając nawet 1zł to proszę na priv, bede wdzięczna, pozdrawiam

matidex 

Wysłany: Pon 28 Gru, 2015 11:51   

Bardzo ciekawa inicjatywa, o której już wcześniej słyszałem, postaram przyjrzeć się temu bliżej.

Odpowiedz do tematu