GP Hiszpanii 2014

Forum dotyczące bieżących informacji ze świata F1.

Moderator: Moderatorzy

Nagdob

GP Hiszpanii 2014

Post autor: Nagdob » ndz 11 maja, 2014 19:42

Witam.
Oglądałem ten wyścig (kwalifikacje też) na żywo, byłem, a właściwie jeszcze jestem w Barcelonie. To co robi Mercedes, to robi jak chce i co chce. Oglądam F1 od ładnych kilku lat i jeszcze nigdy nie było tak, żeby pierwszy kierowca dublował tego siódmego. A jakby było jeszcze ze dwa okrążenia, to zdublowali by (Hamilton i Rossberg) wszystkich. Mercedes odstawił resztę stawki w całkowity niebyt. Nawet RedBull nie był taki dobry.
Brawo Mercedes, Hamilton i Rossberg. Tak trzymać ...

Awatar użytkownika
McLfan

Post autor: McLfan » ndz 11 maja, 2014 22:07

Nagdob pisze:Oglądam F1 od ładnych kilku lat i jeszcze nigdy nie było tak, żeby pierwszy kierowca dublował tego siódmego.
http://www.formula1.com/results/season/2008/795/

Skoro nie masz wiedzy, to nie pisz "nigdy". :wink:

Nagdob

Post autor: Nagdob » ndz 11 maja, 2014 23:56

No rzeczywiście. Było i to nie tak dawno (6 lat) :wink: . Ale tak byłem zafascynowany, że już nie szukałem tak daleko. Tak czy inaczej było fajnie na Circuit.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
mafico

Post autor: mafico » pn 12 maja, 2014 09:01

Wyścig w miarę ciekawy jak na Hiszpanię. Dominacja jest totalna i jak tak dalej będzie to zostanie lekką ręką pobity rekord punktowy zespołu i indywidualny.

Teraz Monaco. To jest chyba jedyny tor na którym Merc nie będzie miażdzył konkurencji o tyle sekund. Może nawet jakiś Redbull pokusi sie o walkę o P1.
.

Nagdob

Post autor: Nagdob » pn 12 maja, 2014 20:28

W Monte Carlo tor jest uliczny, krótki, kręty, wąski. Tutaj rzeczywiście będą decydować umiejętności kierowców, a nie same bolidy, no i może pogoda. Może w końcu Ferrari pokaże "coś" więcej. Osobiście jestem fanem Alonso (niekoniecznie Ferrari :wink: ), dlatego ten tegoroczny wyjazd do Barcelony m.in. na F1. Kibice hiszpańscy są na prawdę fantastyczni i bardzo spontaniczni. "Najlepszy" było moment jak Vettel wyprzedził Alonso. Publiczność dosłownie zamarła na ładnych kilkadziesiąt sekund, a komentator nie mógł nic powiedzieć jak tylko powtarzać ajajaj... ajajaj... Było to bardzo zabawne. Ale jak później Alonso wyprzedził w bratobójczej walce Raikkonena to z kolei aplauz nie miał końca.
Dużo bym mógł jeszcze napisać o samej organizacji jak np. dojazd/wyjazd, które były wprost perfekcyjne. Zainteresowanym odpowiem na każde pytanie, w miarę możliwości oczywiście.
Pozdrawiam wszystkich fanów Alonso i ogólnie F1 :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Formuła 1 - aktualne wydarzenia i komentarze”