F1 Forum
FAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
F1 w TV
Autor Wiadomość
mafico 

Wysłany: Sob 05 Paź, 13 09:39   

o to fajnie, sami nie wiedzieli ze będą nadawać :) PRO!

Tak czy siak oglądałem na ich "antenie" na jednym z strumyków - kolejny plus tego rozwiązania

karolVTEC 

Wysłany: Sob 05 Paź, 13 10:53   

Konrad, dlaczego piszesz zawsze czcionką dla niewidomych? :P

Konrad 

Wysłany: Pią 01 Lis, 13 18:56   

Piszę dużą i pogrubioną czcionką, bo chcę oddzielić nową część wiadomości od starej.

W niektórych działach użytkownik nie może napisać dwóch nowych postów z rzędu, bo forum scala je w jedną wiadomość i tylko dodaje datę aktualizacji(ale taki post nie funkcjonuje jako "nowy" lub "nieprzeczytany").

Powtórkowa transmisja kwalifikacji Formuły 1 w Japonii:
12 października - 12:35, RTL

Powtórkowa transmisja Grand Prix Japonii 2013:
13 października - 12:35, RTL

Powtórkowa transmisja Grand Prix Indii 2013:
28 października - 16:00, Polsat Sport Extra

(Na razie) według www.telemagazyn.pl kwalifikacje i wyścig Formuły 1 w Stanach Zjednoczonych(16-17 listopada) będą transmitowane tylko na antenach Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport News.

Latre123 

Wysłany: Pią 01 Lis, 13 22:05   

A co tym razem na Polszmacie będzie lecieć znowu szklana pułapka :cool:

Ogółem polsat po tym sezonie raczej rozstanie się z F1

Konrad 

Wysłany: Sob 02 Lis, 13 09:29   

16 listopada(19:00-20:00) na antenie Polsatu: Wydarzenia, Sport, Pogoda i Świat według Kiepskich.
17 listopada(20:00-22:00) na antenie Polsatu: Must be the music - tylko muzyka.

karolVTEC 

Wysłany: Sob 02 Lis, 13 09:48   

A gdyby nasi niedorozwinięci piłkarze mieli znów grać (i przegrać milion do zera), to z pewnością by puścili to i w dodatku z godzinnym studiem przed i po meczu :/ Ehh... jesteśmy dyskryminowani, jako fani sportów motorowych :(

Kulfon

Wysłany: Sob 02 Lis, 13 10:51   

karolVTEC napisał/a:
A gdyby nasi niedorozwinięci piłkarze mieli znów grać (i przegrać milion do zera), to z pewnością by puścili to i w dodatku z godzinnym studiem przed i po meczu

To ty nie wiesz, że w dzisiejszych czasach kicz się najlepiej sprzedaje :P

karolVTEC 

Wysłany: Pon 11 Lis, 13 16:43   

Pytam zawczasu, bo nigdy się tym nie interesowałem... czy jest możliwe wykupić na Ipli relacje na żywo z GP USA?

Angulo 

Wysłany: Pon 11 Lis, 13 18:16   

Nie masz PSN?

karolVTEC 

Wysłany: Pon 11 Lis, 13 18:35   

Nie :P Mam jedynie Cyfre+, a ta nie obsługuje Polsat Sport (przynajmniej mój pakiet).

nikamoto 

Wysłany: Wto 12 Lis, 13 18:22   

Najbliższy wyścig i kwalifikacje będą transmitowane na Polsat Sport News od 19, czyli dostępnym już dla wszystkich w pakiecie darmowej telewizji cyfrowej.
Polsat jak zwykle myśli, że ktoś będzie oglądał ich odgrzewane filmy, no dobra Must be the Music, ale F1 jest w tym momencie dla mnie ważniejsza :)

Konrad 

Wysłany: Sob 16 Lis, 13 11:19   

http://www.polsat.pl/Prog...x.html#sport_hd - Według tej strony wyścigu F1 w USA nie będzie na antenie Polsatu Sport/Polsatu Sport HD/Polsatu Sport Extra. Kwalifikacje Formuły 1 będą (według http://www.polsat.pl/Prog...x.html#sport_hd ) na Polsacie Sport Extra/Polsacie Sport HD.

Według telegazety Polsatu kwalifikacje i wyścig w USA będą na antenie Polsatu Sport News.

Latre123 

Wysłany: Pon 25 Lis, 13 18:25   

Patrząc na to jak wyglądało wczorajsze studio po wyścigu to raczej to już koniec F1 w polsacie, zresztą pewne źródła to potwierdzają, a wiec streamy witajcie...

zu7 

Wysłany: Pon 25 Lis, 13 19:05   

Prawa do F1 generalnie nie mogą być drogie. Bardzo niewiele krajów ma swojego reprezentanta w F1 co jest bardzo istotnym magnesem przyciągającym widzów. By pozostać sportem globalnym, dostępnym dla mas, z tym wszystkimi sponsorami zespołów też mającymi dostęp do mas to prawa do przekazu TV muszą być tanie.
Podejrzewam że Polsat był stratny tylko dlatego bo chyba przedłużał umowę w momencie gdy był tam Kubica a to podniosło cenę. Tak to mieliby ją za grosze.
Teraz wszyscy poczekają na oświadczenie Kubicy. Od tego będzie zależeć sposób, motywacja i wyjściowa cena do negocjacji. Tak czy siak dla każdej stron będzie warto dojść do porozumienia.

rudy22 

Wysłany: Czw 28 Lis, 13 14:58   

Najwidoczniej jest słaba oglądalność jeden kierowca tym samym jeden bohater od kilku wyścigów i to jeszcze nie Polak.

Konrad 

Wysłany: Czw 02 Sty, 14 18:25   

1 stycznia 2014 roku - RTL nadal jest na Hot Birdzie(co prawda z informacją tekstową o Astrze na pół ekranu, ale nadal nadają sygnał).

2 stycznia 2014 roku - Już nie mam RTL-u. Stacja zniknęła z Hot Birda.

f1setka

Wysłany: Nie 26 Sty, 14 14:19   

:arrow: Gdzie będziemy ogladać GP F1 2014 w polskiej tv? :arrow: :/

zu7 

Wysłany: Pon 03 Lut, 14 17:13   

Czytnąłem sobie właśnie artykuł na autosporcie o spadku zainteresowania F1. Ciekawi mnie na ile faktycznie przyczyną jest dominacja Vettela a na ile były to coraz to głupsze pomysły w stylu Pirelli czy DRS. Bo interesujące jest że w Niemczech zainteresowanie F1 spadło także.
Ten Vettel to naprawdę mało medialny jest.
Jednak co innego mnie zaskoczyło, czyli wyniki z Polski. Mimo braku Kubicy mieliśmy imponującą jak na mój gust liczbę 10mln widzów. To raczej świadczy że jest o co się bić. Prawda też jest taka że w naszym sporcie jest tak wielka posucha że pojedynczy sportowcy są w stanie zgromadzić ogromną widownię. A jeśli jeszcze weźmie się taki naszpikowany kasą i "prestiżem" "sport" :) jakim jest F1 to wielkie zainteresowanie jest pewne. W przypadku sukcesów rodzimego kierowcy.
Gdybym był szefem jakiejś polskiej TV i nie interesowałaby mnie tylko propaganda polityczna :twisted: to zdecydowałbym się na poświęcenie konkretnych pieniędzy by się tylko dowiedzieć czy Kubica będzie wstanie wrócić. Bo jeśli będzie to komercyjny sukces jest murowany.
Widzę obecnie 2 możliwości. Tam na górze wiedzą że Kubica nie wróci i nie chcą przepłacać. Albo w F1 są przekonani że wróci i dlatego nie chcą praw do F1 tanio sprzedać :razz: Czyli na dwoje babka wróżyła.
Sądzę jednak że ktoś jednak na tą F1 w Polsce się skusi.

Konrad 

Wysłany: Sob 08 Mar, 14 12:15   

http://liveonsat.com/LJS_other_motor.php - Wykaz programów telewizyjnych, które będą transmitowały poszczególne wyścigi Formuły 1 w 2014 roku. Zapewne to nic nie pomoże.

Angulo 

Wysłany: Sob 08 Mar, 14 19:04   

Łeb do góry! W czasach przedpolsatowskich jakoś daliśmy radę.

adam5005 

Wysłany: Sob 08 Mar, 14 19:51   

Jest jakaś alternatywa online?

Hibron

Wysłany: Nie 09 Mar, 14 11:58   

Na nc+ mam kanał Rai Sport 2 pod numerem 339. Na oficjalnej stronie jest program do piątku - program . W piątek o 11 jest pozycja:
Kod:
Automobilismo: Anteprima F1 GP Australia - Prove Libere (1° sessione)

Można więc mieć nadzieje, że w sobotę będą kwalifikacje na żywo.

zaq11 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: Nie 09 Mar, 14 13:33   

Rai Sport w trakcie nadawania F1 jest kodowany. Na Eutelsacie wszystkie kanały nadające F1 są w trakcie transmisji kodowane. Na Astrze niekodowany jest RTL i tam będzie można obejrzeć F1 za darmo.

Latre123 

Wysłany: Nie 09 Mar, 14 16:58   

http://www.vipboxeu.co/sports/motorsports.html

alternatywa online, pare razy oglądałem tam gp2, jakoś wprawdzie nie powala ale lepsze to jak nic

Monika 

Wysłany: Pią 14 Mar, 14 19:41   

Wiadomość z ostatniej chwili :smile:

"Telewizja Polsat zakupiła prawa do transmitowania Formuły 1 w 2014 roku.

Niestety, zmagania najlepszych kierowców wyścigowych świata już nie będzie można oglądać na kanale "otwartym" stacji, a jedynie w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra, dostępnych dla abonentów telewizji satelitarnej Cyfrowy Polsat."

Odpowiedz do tematu