F1 Forum
FAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GP Włoch 2013
Autor Wiadomość
muze76 

Wysłany: Nie 08 Wrz, 2013 15:30   GP Włoch 2013

Witam

No i Git, Sagi jednej ciąg dalszy, czekam na przyszły rok, to będzie koniec dominacji RB, mam nadzieję :roll: 4 tytuł dla Vettela :???:

Ponti 

Wysłany: Nie 08 Wrz, 2013 15:37   

Vettel z każdym kolejnym rokiem jest coraz lepszy.

Angulo 

Wysłany: Nie 08 Wrz, 2013 15:44   

Tradycyjnie nudy jak to na Monzy.

karolVTEC 

Wysłany: Nie 08 Wrz, 2013 15:56   

Angulo napisał/a:
Tradycyjnie nudy jak to na Monzy.

Pierdzielisz głupoty. Owszem, dzisiejszy wyścig był nudnawy, ale we wcześniejszych latach Monza zawsze dostarczała wielu emocji.

Co do Vettela... na co mu 4 tytuły, skoro nikt go nie lubi? :P Już nawet Alain Prost był mniej nielubiany, bo przynajmniej miał swój charakter, a nie głupkowaty palec i jeszcze bardziej głupkowata fryzura. Swoją drogą już bym wolał mieć tylko 1 tytuł jak np. Raikkonen, ale być lubianym przez wielu, a nie, że wchodzi się na podium i zostaje się wygwizdany bardziej, niż piosenkarz przyłapany na śpiewaniu z playbacku :P

mafico 

Wysłany: Nie 08 Wrz, 2013 16:02   

Gwizdali na niego bo wygrywa razem z RBR z ich ulubionym Ferrari :)

A prawdziwy mistrz i tak jest egoistą i ma gdzieś to co inni myslą. Liczy sie tylko zwyciestwo i to jest dobre podejscie, którego brakuje ogólnie w polskim sporcie ;)

karolVTEC 

Wysłany: Nie 08 Wrz, 2013 16:15   

Hmm.... w Belgii też go wygwizdali :P Poza tym we Włoszech we wcześniejszych latach, gdy wygrywał Brawn czy McLaren to takich gwizdów nie było. Ewidentnie... nikt go nie lubi :P

pwx99 

Wysłany: Nie 08 Wrz, 2013 16:19   

Cytat:
Hmm.... w Belgii też go wygwizdali

A w Belgii nie gwizdali na ekologów?

mafico 

Wysłany: Nie 08 Wrz, 2013 16:32   

Ja go tez nie lubie, ale mysle ze sobie nic z tego nie robi :D. Wygrywa i tyle. Ma najlepszy samochod i sobie go wykorzystuje.

Ferraristka 

Wysłany: Nie 08 Wrz, 2013 17:41   

Na SPA na Vettela i członkienię Greenpeace. Jakby ktoś chciał wiedzieć to na Monzy leje :P

zu7 

Wysłany: Nie 08 Wrz, 2013 19:18   Re: GP Włoch 2013

muze76 napisał/a:
... czekam na przyszły rok, to będzie koniec dominacji RB, mam nadzieję.
Ja też mam nadzieję że nie przypadkiem na torze się znaleźli szefowie Ferrari, Mercedesa, McLarena i mają jakiś plan. Może w końcu zaświta im w głowach by coś zrobić z aero i oponami. No chyba że będą woleć bawić się w jakieś lewe gierki.

Blazer 

Wysłany: Nie 08 Wrz, 2013 21:55   

Wyścig jak wyścig gdyby nie Hamilton i Raikkonen, nudna.
Cieszy mnie trochę forma Mercedesa, tor im niby nie odpowiadał, a mimo wszystko moim zdaniem mieli całkiem niezłe tempo wyścigowe. Tradycyjnie na początku kiepskawo, pod koniec b.dobre. Rosberg jak to Rosber jechał w miarę równo, za to Hamilton pokazał jak się jeździ. Szkoda tylko tego wcześniejszego zjazdu, kto wie co by było gdyby wszystko poszło wg złożonego planu.

Ismola 

Wysłany: Pon 09 Wrz, 2013 14:06   

karolVTEC napisał/a:
Ewidentnie... nikt go nie lubi

Cały jego kraj go kocha. A jeżeli jakikolwiek sportowiec topowy miałby się wkurzać, że ktoś go tam nie lubi to raczej z tego topu szybko by spadł... Najlepszym przykładem jest Lebron James.
I raczej nie wolałbyś mieć 1 tytułu zamiast 4. Gwarantuje Ci, że z kontraktem 20mln za rok i bolidem, który pozwala Ci być najlepszym na świecie na nic byś tego nie zamienił.

A co do wyścigu to nie wiele jest tu do pisania... Generalnie już nie mogę się doczekać przyszłego roku, bo w tym na fajerwerki nie ma co liczyć. To, że Vettel wygrywa kompletnie mi nie przeszkadza. Schumacher też zawsze miał tyle samo zwolenników jak i przeciwników. Tylko Sebie brakuje Hakkinena :D

Odpowiedz do tematu