GP Włoch 2013

Forum dotyczące bieżących informacji ze świata F1.

Moderator: Moderatorzy

muze76

GP Włoch 2013

Post autor: muze76 » ndz 08 wrz, 2013 15:30

Witam

No i Git, Sagi jednej ciąg dalszy, czekam na przyszły rok, to będzie koniec dominacji RB, mam nadzieję :roll: 4 tytuł dla Vettela :???:

Awatar użytkownika
Ponti

Post autor: Ponti » ndz 08 wrz, 2013 15:37

Vettel z każdym kolejnym rokiem jest coraz lepszy.
Naród wspaniały tylko ludzie k...y - Marszałek Piłsudski

Awatar użytkownika
Angulo

Post autor: Angulo » ndz 08 wrz, 2013 15:44

Tradycyjnie nudy jak to na Monzy.

Awatar użytkownika
karolVTEC

Post autor: karolVTEC » ndz 08 wrz, 2013 15:56

Angulo pisze:Tradycyjnie nudy jak to na Monzy.
Pierdzielisz głupoty. Owszem, dzisiejszy wyścig był nudnawy, ale we wcześniejszych latach Monza zawsze dostarczała wielu emocji.

Co do Vettela... na co mu 4 tytuły, skoro nikt go nie lubi? :P Już nawet Alain Prost był mniej nielubiany, bo przynajmniej miał swój charakter, a nie głupkowaty palec i jeszcze bardziej głupkowata fryzura. Swoją drogą już bym wolał mieć tylko 1 tytuł jak np. Raikkonen, ale być lubianym przez wielu, a nie, że wchodzi się na podium i zostaje się wygwizdany bardziej, niż piosenkarz przyłapany na śpiewaniu z playbacku :P
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A. Senna

Awatar użytkownika
mafico

Post autor: mafico » ndz 08 wrz, 2013 16:02

Gwizdali na niego bo wygrywa razem z RBR z ich ulubionym Ferrari :)

A prawdziwy mistrz i tak jest egoistą i ma gdzieś to co inni myslą. Liczy sie tylko zwyciestwo i to jest dobre podejscie, którego brakuje ogólnie w polskim sporcie ;)
.

Awatar użytkownika
karolVTEC

Post autor: karolVTEC » ndz 08 wrz, 2013 16:15

Hmm.... w Belgii też go wygwizdali :P Poza tym we Włoszech we wcześniejszych latach, gdy wygrywał Brawn czy McLaren to takich gwizdów nie było. Ewidentnie... nikt go nie lubi :P
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A. Senna

Awatar użytkownika
pwx99

Post autor: pwx99 » ndz 08 wrz, 2013 16:19

Hmm.... w Belgii też go wygwizdali
A w Belgii nie gwizdali na ekologów?

Awatar użytkownika
mafico

Post autor: mafico » ndz 08 wrz, 2013 16:32

Ja go tez nie lubie, ale mysle ze sobie nic z tego nie robi :D. Wygrywa i tyle. Ma najlepszy samochod i sobie go wykorzystuje.
.

Awatar użytkownika
Ferraristka

Post autor: Ferraristka » ndz 08 wrz, 2013 17:41

Na SPA na Vettela i członkienię Greenpeace. Jakby ktoś chciał wiedzieć to na Monzy leje :P
"I'm so proud about the people around who support me more than ever,more than 100%,much more than I expected" F.Massa

Awatar użytkownika
zu7

Re: GP Włoch 2013

Post autor: zu7 » ndz 08 wrz, 2013 19:18

muze76 pisze:... czekam na przyszły rok, to będzie koniec dominacji RB, mam nadzieję.
Ja też mam nadzieję że nie przypadkiem na torze się znaleźli szefowie Ferrari, Mercedesa, McLarena i mają jakiś plan. Może w końcu zaświta im w głowach by coś zrobić z aero i oponami. No chyba że będą woleć bawić się w jakieś lewe gierki.
To dobrze że ludzie nie rozumieją naszego systemu monetarno bankowego. Bo jeśliby zrozumieli to mielibyśmy rewolucję jeszcze tej nocy - H. Ford

Blazer

Post autor: Blazer » ndz 08 wrz, 2013 21:55

Wyścig jak wyścig gdyby nie Hamilton i Raikkonen, nudna.
Cieszy mnie trochę forma Mercedesa, tor im niby nie odpowiadał, a mimo wszystko moim zdaniem mieli całkiem niezłe tempo wyścigowe. Tradycyjnie na początku kiepskawo, pod koniec b.dobre. Rosberg jak to Rosber jechał w miarę równo, za to Hamilton pokazał jak się jeździ. Szkoda tylko tego wcześniejszego zjazdu, kto wie co by było gdyby wszystko poszło wg złożonego planu.

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » pn 09 wrz, 2013 14:06

karolVTEC pisze:Ewidentnie... nikt go nie lubi
Cały jego kraj go kocha. A jeżeli jakikolwiek sportowiec topowy miałby się wkurzać, że ktoś go tam nie lubi to raczej z tego topu szybko by spadł... Najlepszym przykładem jest Lebron James.
I raczej nie wolałbyś mieć 1 tytułu zamiast 4. Gwarantuje Ci, że z kontraktem 20mln za rok i bolidem, który pozwala Ci być najlepszym na świecie na nic byś tego nie zamienił.

A co do wyścigu to nie wiele jest tu do pisania... Generalnie już nie mogę się doczekać przyszłego roku, bo w tym na fajerwerki nie ma co liczyć. To, że Vettel wygrywa kompletnie mi nie przeszkadza. Schumacher też zawsze miał tyle samo zwolenników jak i przeciwników. Tylko Sebie brakuje Hakkinena :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Formuła 1 - aktualne wydarzenia i komentarze”