Pytanie

Tutaj możesz zgłaszać propozycje udogodnień lub zmian, które chciałbyś zobaczyć w serwisie Formuła 1 - Dziel Pasję lub F1 Forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ferraristka

Pytanie

Post autor: Ferraristka » ndz 28 kwie, 2013 20:09

Dlaczego z mojej skrzynki nadawczej zniknęło parę prywatnych wiadomości? i dlaczego nikt nie zapytał mnie o zdanie czy może je usunąć?
"I'm so proud about the people around who support me more than ever,more than 100%,much more than I expected" F.Massa

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » ndz 28 kwie, 2013 20:44

Zapewne masz za dużo wiadomości. Pojemność skrzynki jest ograniczona.
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Awatar użytkownika
Ferraristka

Post autor: Ferraristka » ndz 28 kwie, 2013 21:29

Mam dość miejsca... zniknęły wiadomości tylko od jednego nadawcy. Chcę wiedzieć dlaczego, bo to jest już ingerencja w moją prywatność
"I'm so proud about the people around who support me more than ever,more than 100%,much more than I expected" F.Massa

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » pn 29 kwie, 2013 03:02

I co, myślisz że loguję się na Twoją skrzynkę żeby kasować Ci wiadomości? Ogarnij się troszkę.

W takim razie musiałas je skasowac sama lub ktoś z kim świadomie bądź nie podzieliłaś się hasełkiem. Innych opcji nie widze.

Awatar użytkownika
Ferraristka

Post autor: Ferraristka » pn 29 kwie, 2013 10:42

Jassnneee ;)

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » pn 29 kwie, 2013 13:45

A może jest jakiś maksymalny czas przetrzymywania wiadomości (ja mam najstarsze z 2011 a wydaje mi się, że miałem starsze)? Albo jeśli ten ktoś usunął konto, to i wiadomości od niego poleciały?

W każdym razie zastanów się Fka mocno i odpowiedz sobie sama, czy ktokolwiek z administracji ma jakiś interes (a nawet możliwość, w co wątpię) w ingerowaniu w Twoje prywatne wiadomości?

A co do możliwości, to dobrze zrobiony system tego typu (logowanie, użytkownicy, konta, jakaś wymiana informacji) nie powinien pozwalać na ingerencję administratora w prywatną korespondencję użytkowników i na pewno nie pozwala na logowanie się na cudze konta.

Wyluzuj więc trochę, rozluźnij pośladki i zamiast rzucać oskarżenia poszukaj źródła problemu gdzieś indziej.
KubicoManiak vel Dobro Squad
CHAM squad

Awatar użytkownika
Ferraristka

Post autor: Ferraristka » pn 29 kwie, 2013 13:51

Nvm, mam swoją teorię na ten temat ;)

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » pn 29 kwie, 2013 14:08

Ehhh... że też jeszcze mi się jeszcze chce...

Mam nadzieję, że powyższy temat nie jest sposobem na ominięcie bana na posty "ja wiem ale nie powiem". Bo schemat jest podobny:
- Fka rzuca temat (tutaj nawet więcej, jest oburzona, oskarża);
- ludzie się interesują tematem (tutaj nie zgadzają się z Fką i piszą wprost, że nie ma racji);
- Fka się wycofuje, kończy temat, pisze coś na zasadzie "i tak mam racje" (tutaj wszystko na raz);

Nawet nie wiesz jak ludzi denerwuje takie bezsensowne pieprzenie (ludzi, nie tylko mnie)...

Tylko proszę, nie kwituj tego jednozdaniowym, bezsensownym, trollowym postem.
CHAM squad

Awatar użytkownika
Ferraristka

Post autor: Ferraristka » pn 29 kwie, 2013 15:26

Nie będę pisać wprost o kogo chodzi i jaką sprawę, bo to nie w tym rzecz. Dlatego też między innymi tu nie piszę i nie zaglądam już, poza tym wiele osób mówiło, że są sposoby na to byście widzieli co ludzie mają w skrzynkach

PS: mogę być trollem, mnie tam tito..
Ostatnio zmieniony wt 28 maja, 2013 11:39 przez Ferraristka, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » pn 29 kwie, 2013 20:30

Po kolei:

"Dlatego też między innymi tu nie piszę i nie zaglądam już" - nawet nie umiesz trzymać się słów, które sama piszesz. Dla Twojej wiadomości, było wiele osób, które takimi stwierdzeniami próbowało coś pokazać - żadnej jednak to nie wyszło. Nie tedy droga. Droga, którą i tak nie idziesz.

Wracając do sprawy:

To napisz wprost a nie baw się w przedszkole. Rzucasz oskarżeniami na lewo i prawo, tyle że znów na zasadzie wiem, ale nie powiem. Konkrety proszę, przedszkole skończyłem dawno i nie mam ochoty się w nie dalej bawić. Tobie też proponuje je ukończyć. Przynajmniej to mentalne.

A co do tajemniczego kasowania e-maili, wchodzenia na Twoje konto. Otóż wyobraź sobie że mam w życiu ciekawsze rzeczy do roboty niż wchodzenie na Twoje konto, które tak naprawdę nic mnie nie obchodzi. Poważnie, to nie piaskownica, nie bawi mnie takie coś. A ani to forum, ani cały świat nie kręci się wokół Ciebie, nie myśl sobie że jesteś kimś wyjątkowym na tyle, żeby komukolwiek zależało zaglądać na Twoje wiadomości...

Wiele osób mówiło, że są sposoby... Bla bla bla. Konkrety proszę.

Oskarżasz o coś dość poważnego, nie podając żadnych dowodów ani podstaw. Takiego dziennikarstwa się uczysz? Brawo. Fakt stoi przed Tobą otworem.

Z mojej strony to tyle. Albo zaczniesz pisać do rzeczy, albo będziesz się dalej zachowywać jak zbuntowana nastolatka. Wtedy jednak nie licz, że ktoś będzie Cię traktował poważnie.

Dziękuję, dobranoc.

honey

Post autor: honey » wt 28 maja, 2013 09:57

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » wt 28 maja, 2013 10:33

CHAM squad

Awatar użytkownika
Ferraristka

Post autor: Ferraristka » wt 28 maja, 2013 22:25

Ktoś miał to usunąć...

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » śr 29 maja, 2013 08:15

To jakiś rozkaz? Bo brzmi właśnie tak. W takim razie nie wiem kto to miał usunąć i nie wiem skąd miałby to wiedzieć (ale wiem, że PW do tej osoby by zadziałało lepiej), ale na mnie nie licz.
CHAM squad

Awatar użytkownika
Ferraristka

Post autor: Ferraristka » czw 30 maja, 2013 14:18

To nie jest rozkaz.... pisałam do Dela by to zrobił :/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o serwisie i F1 Forum”