Zespół kartingowy GRT szuka pomocy!

GP2, F3, WSbR, Champ Car, A1GP, WRC, DTM, NASCAR, MotoGP...

Moderator: Moderatorzy

dawid007
Kontakt:

Zespół kartingowy GRT szuka pomocy!

Post autor: dawid007 » śr 02 mar, 2011 22:35

Witam wszystkich forumowiczów.
Jestem kierowcą wyścigowym i ścigam się w profesjonalnych zawodach kartingowych w najwyższej kategorii KZ2.

Jeżeli chodzi o krata jest na prawdę poważna, i profesjonalna wyścigówka. Koszt nowego gokarta to ok 10000 Euro, a jego moc ponad 40KM pozwala mu osiągnąć , 100km/h w 3s i rozpędzić się do 180km/h. Przeciazenia podczas wyścigu sięgają nawet 4G. W tym sporcie udało mi się już sporo sukcesów, w dość krótkim czasie. Obecnie przygotowuje się do przyszłego sezonu 2011 i opracowuje jego każdy szczegół.

Piszę tutaj do was ponieważ mam naprawdę poważny problem, przez który wszystkie te przygotowania mogą pójść na marne. Problemem jest oczywiście kompletny brak kasy, na udział w zawodach. Szukam sponsorów lecz niestety w naszym kraju jakość ludzie niezbyt chętnie inwestują w sport motorowy.

Zwracam się do was fanatyków prędkości i motoryzacji z prośbą o pomoc, może ktoś z was ma pełną świnkę skarbonkę lub zna firmę lub osobę która mogłaby mnie jakoś wspomóc w moich działaniach. Nie potrzebuję dużo pieniędzy, muszę uzbierać sumę kilku tysięcy złotych aby wystartować w jednej rundzie mistrzostw, i mieć szanse powalczyć z czołówką o najwyższe lokaty.

Przez ostatnie lata finansował mnie wyłącznie ojciec ale niestety nasza rodzinna firma przeżywa dość mocno kryzys i ledwie starczy tu na życie, a co dopiero mówiac tu o sporcie motorowym

Obecnie każda pomoc będzie cenna, tak i finansowa jak i materialna. Samemu staram się zdobyć jak największą sumę, ale niestety cieżko to pogodzic z nauką w technikum. Więc z góry dziękuję za wszelką otrzymaną pomoc i rady.

Zaprasza na moją stronę internetową http://www.gryfracingteam.laohost.net/ , można się tam więcej dowiedzieć o mnie, o startach oraz członkach mojego zespołu.

Na wszelkie pytania odpowiem mailowo, telefonicznie, jak i w tym temacie.

Awatar użytkownika
MtK
Kontakt:

Post autor: MtK » czw 03 mar, 2011 01:18

dawid007, Napisz do mnie PW z informacją na twój temat no i kwotą jaka cię interesuję. Spróbuję chociaż u siebie w firmie coś podziałać. Jeśli to nie będzie duża kwota to jest szansa. Natomiast przy dużych pieniądzach to mogę ci już powiedzieć że jest mizeria. Sam pomagałem trochę w poszukiwaniach sponsora dla Kajta, finał taki że pisałem do ok 50-60 firm z czego 50 już na starcie informowało mnie że szkoda mojego zachodu, a w sumie reszta i tak w końcu stwierdzała że nie mimo bardzo ciekawej oferty pod kątem sposobu płatności i samej reklamy.
Scuderia Ferrari Marlboro fan since 1996 MSC fan since 1994
Tak, chcę Hamiltona w Ferrari.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne sporty motorowe”