F1 Forum
FAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
luźne dyskusje
Autor Wiadomość
Skat 

Wysłany: Wto 30 Lis, 2010 14:52   

A jeśli już coś zostanie zorganizowane to jakiego rodzaju pojazdami mielibyśmy się ścigać? Wróci może GP2 League?

Inside 

Wysłany: Wto 30 Lis, 2010 14:57   

Można by na początek właśnie jakiś turniej RoC czy coś, żeby znowu ludzi przyciągnąć.

gootek 

Wysłany: Czw 02 Gru, 2010 19:03   

Nie przyciągniesz tu ludzi... próbowaliśmy. Chipol, Erwb Xcore i momentami ja próbowaliśmy reanimować GP2League, na pierwszym wyścigu było ponad 20 osób, po kilku GP wszystko zdechło śmiercią naturalną.

hideto 

Wysłany: Czw 02 Gru, 2010 19:16   

To nie jest kwestia 'przyciągnięcia ludzi'.

Wszystkie ligi, pewnie poza simracingiem, przeżywają ogromny kryzys. Do Ligny i paru innych uznanych lig też się pozapisywało po 30 osób, a po 1 wyścigu na gridzie stało już tylko 8 bolidów.

Póki nie wyjdzie rFactor 2, raczej nic tego nie zmieni, bo żadne forum/strona/portal nie ma w obecnym momencie tak rozwiniętego community wokół siebie, że uzbiera wystarczającą liczbę osób.

Do tego dochodzi to, że każdy chciałby wygrywac, a dla niektórych nie jest możliwe, by wygrali z zawodnikami którzy mają ponad 10 lat doświadczenia, z prawie zerowym treningiem, czy nawet intensywnym. To nie jest need for speed. Tutaj na prawdę trzeba coś umieć, by wygrać czy być dobrym. Większość ludzi tego nie rozumie i chce zdobyć wszystko od razu, tak się nie da, więc szybko rezygnują, udając przy tym, że chodzi o wszystko inne tylko nie to, że liczyli na pierwsza piątke a tu się okazuje, że nawet do 10 nie są w stanie się zbliżyć.

MtK 

Wysłany: Pią 03 Gru, 2010 10:42   

No to może na tym modzie evo rozegramy ROC? Tor ROC na pewno gdzieś jest. Myślę że impreza zdecydowanie dla czysto forumowej stałej ekipy. Nagrodą będzie np ranga na forum "Formula1.pl Champion 2010".

Sugeruje mod evo bo dla większości z nas jest coś nowego. Sam grałem góra 2h na tym modzie więc też nie czuje auta.

Odpowiedz do tematu