F1 Forum
FAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Le Mans 24H 2010

Kto wygra?
Audi
52%
 52%  [ 12 ]
Peugeot
39%
 39%  [ 9 ]
Inny producent
8%
 8%  [ 2 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 23

Autor Wiadomość
KRISF1 

Ostrzeżeń:
 6/3/4
Wysłany: Czw 27 Maj, 2010 14:55   Le Mans 24H 2010

W sumie to do wyścigu nie wiele zostało, to pozwole sobie ten temat założyć ;)
Oto prowizoryczne listy:
LMP1
LMP2
LMGT1
LMGT2

Opis toru:

Długość: 13,650 km
Kierunek: zgodnie ze wskazówkami zegara
Okrążenie toru - Peugeot - Noc
Okrążenie toru - Audi - Dzień
Jest to 78 odsłona 24-godzinnego wyścigu, który odbędzie sie 12-13 czerwca. Cały wyścig będzie transmitowany przez Eurosport i Eurosport 2.

Nie wiem jak wy ale ja już sie nie mogę doczekać tego wyścigu :D mam taką nadzieje że zeszłoroczna runda zostanie pomszczona i tym razem Audi nie będzie mieć pecha i wygra ten wyścig :) czy ktoś jeszcze z forumowiczów ma zamiar obejżeć cały lub jakąś część wyścigu?
PS: podobnie jak rok temu dodałem ankiete :D

wezyr.pl 

Wysłany: Czw 27 Maj, 2010 20:56   

Ja oglądałem wszystkie transmitowane wyścigi.Ten również chcę w miarę możliwości oglądnąć prawie cały.Co do Twojej ankiety serce mówi Audi,rozum Peugeot. :mrgreen:

Kojag

Wysłany: Pią 28 Maj, 2010 14:47   

Obejżałbym, gdyby startowali jakcyś Polacy, a tak to nie mam komu kibicować, a bez takich emocji, wyścigi to już nie to samo... Może zerknę na chwilę, ale nie na długo...

Dlaczego nie ma Loli w ankiecie?

Erwb 

Wysłany: Pią 28 Maj, 2010 21:55   

Macie dodatkową możliwość i bez krzyków niepotrzebnych.

Kris tak bardzo chciałeś założyć ten temat to byś napisał coś więcej np. o wyścigach klasyków które odbędą się wcześniej - może by ktoś obejrzał. A Ty nawet godziny startu nie podałeś :P

konte

Wysłany: Czw 10 Cze, 2010 12:41   

Ja jak zwykle będę oglądać. W ubiegłym roku oglądałem jakieś 16h na żywo; w tym chyba nie będę miał, aż tyle czasu, ale się zobaczy.

Audi po ubiegłorocznej porażce było podwójnie zmotywowane w pracach rozwojowych. Dużo popoprawiali/pozmieniali by "dokopać" Francuzom w tym roku. A Peugeot, jak sam twierdzi nie zrobił aż tyle co Audi, co wskazuje na Audi jako faworyta.
Jednakże pierwsze treningi pokazały (4 Peugeoty przed Audi), że przewaga Peugeota nie zmalała ani trochę. Oczywiście pozostaje pytanie czy Audi jechało na 100%, czy tylko testowali przed wyścigiem i czy Peugeot będzie równie niezawodny.

Ciekawa będzie rywalizacja w GT2 Corvetta przeciwko Ferrari i Porsche, a za nimi jeszcze BMW, w tym wyścigu GT1 schodzi na dalszy plan.

KRISF1 

Ostrzeżeń:
 6/3/4
Wysłany: Pią 11 Cze, 2010 15:27   

Na torze odbyły się już kwalifikacje do wyścigu i jest niestety tak jak się obawiałem. Cztery Peugeoty na czele, potem Audi :/
Pełne wyniki

Ataru 

Wysłany: Pią 11 Cze, 2010 20:09   

No 3 Peugeoty fabryczne + 1 prywatny, to wbrew pozorom dosc wazne. No coz, dziesiatka Audi byla jednak lepsza niz nastepca. Nie sadze by sie cokolwiek zmienilo, mysle, ze bedzie tak samo do konca, pod koniec kwalifikacji Peugeot mogl byc szybszy, a mimo to zjechal. Nie dam glowy kto konkretnie, w kazdym razie Bourdais mowil wprost, ze mogli byc jeszcze duzo szybsi ;-) Tak czy inaczej - Peugeot jest zdecydowanie przed Audi, co by nie mowic.

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

hideto 

Wysłany: Pią 11 Cze, 2010 20:11   

Ataru napisał/a:
to wbrew pozorom dosc wazne.
prywatny to ten peugeot jest tylko z nazwy ;-)

Pełen support fabryki.

Ataru 

Wysłany: Pią 11 Cze, 2010 20:14   

Ale to jednak zespol prywatny, zreszta tu Peugeot swietnie sie zachowuje, Audi jakby nieco strzelilo focha na dziesiatke. Ale wracamy do ogladania treningow F1, stary ;-)

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

konte

Wysłany: Sob 12 Cze, 2010 22:41   

No Peugeot w pierwszej fazie szybszy od Audi, ale mają problemy; jeden Peugeot już nie jedzie, a drugi właśnie stoi w garażu...

doriano 

Wysłany: Nie 13 Cze, 2010 11:00   

Co się stało z tymi Peugeotami? :shock: Awarie czy wypadki?

Krystik27 

Wysłany: Nie 13 Cze, 2010 11:45   

awarie...

KRISF1 

Ostrzeżeń:
 6/3/4
Wysłany: Nie 13 Cze, 2010 16:16   

Jak dla mnie wyniki mówią same za siebie Niezawodność> Szybkie okrążenia :P Byłbym jednak bardziej zadowolony gdyby nie incydent Audi #7 który najprawdopodobniej zaprzepaścił szanse na wygraną tej załogi. :/ Ogólnie powiem że właśnie taki wynik chciałem zobaczyć. Mi niestety nie udało się obejrzeć całego wyścigu ponieważ przysneło mi się tak ok. 4 godziny
Jedno jest pewne, w przyszłym roku również mam zamiar oglądać ten wyścig i nie zgodze się z tym że jest nudny. :)

wezyr.pl 

Wysłany: Nie 13 Cze, 2010 16:30   

Straszny pech Peugeota.Końcówka bez nich już trchę nudna,bo samochody Audi jechały już jak po bulwarze .Łzy smutku i szczęścia u szefów tych teamów.

MtK 

Wysłany: Nie 13 Cze, 2010 16:32   

GT2 przed GT1. WTF?
Szkoda że AF Corse SRL poza podium w GT2. Liczyłem że Alesi i Fisico coś pokarzą bo miejscami byli drudzy.
LM1 no cóż z każdą godziną byłem coraz bardziej radosny. Peugeoty eliminowały same siebie. Gratulacje dla Audi z zbudowanie bolidu wyważonego.

//kogo/co mają karać? :shock:

My fail. Nie zwróciłem uwagi ale ilość ortów w moich postach jest chyba na akceptowalnym poziomie? ;)

hideto 

Wysłany: Nie 13 Cze, 2010 16:35   

MtK, fisico wyleciał z toru, stracili na tym około 30 minut bez tego byłoby pudło.

Co więcej za rok również startują i to już w Italii !

Odpowiedz do tematu