JAKI TEAM?

Forum poświęcone torom, zespołom Formuły 1, oraz reprezentującym je kierowcom - tak wyścigowym, jak i testowym.

Moderator: Moderatorzy

Dissio

JAKI TEAM?

Post autor: Dissio » ndz 12 lut, 2012 12:43

Pytanie 2 czlonowe :

1. Jaki team zarejestrowany jest w Stanach Zjednoczonych

2.Inzynierowie f1 - kierunek na Politechnice - mechanika lub automatyka i robotyka otwiera drzwi do f1 ?

Awatar użytkownika
szamanka

Post autor: szamanka » ndz 12 lut, 2012 13:16

1- Z F1? Żaden?

2- Nie, a już na pwno nie na polskiej politechnice.
Ewentualnie Wrocławska, w tej chwili angażuje się w projektowanie, budowanie i wystawianie w wyścigach eksperymentalnych bolidów, ale to nie jest żaden kierunek, raczej kółko zapaleńców.

http://www.racing.pwr.wroc.pl/

mmax88
Kontakt:

Post autor: mmax88 » ndz 12 lut, 2012 14:44

Otwiera drzwi do F1...? Te drzwi trzeba otworzyć. Trzeba być naprawdę najlepszym, choć po polskich szkołach wyższych będzie niezwykle cieżko... To nie jest tak, że kończysz studia i masz teamy prowadzą rekrutację na takich samych zasadach jak przeciętna huta i tylko troszkę cieżej się dostać. Tam dostają się tylko najlepsi, po najlepszych (przynajmniej teoretycznie) uniwersytetach (polibudach, akademiach, nie ważne:P). Niektóre teamy prowadzą programy stypendialne, ale o ile wiem, żaden z nich nie obejmuje Polski. Wiem, że polscy inżynierowie pracują w F1 (nawet jeden się tu kiedyś udzielał), ale nie wiem, jakie uczelnie kończyli.
"Gdy nie dajesz rady, a walczysz dalej... wtedy zaczyna się KYOKUSHIN."
Masutatsu Oyama

Awatar użytkownika
Leeloo

Post autor: Leeloo » ndz 12 lut, 2012 17:13

w tym przypadku niejako szkoła jest drugorzędna, nikt nikogo nie zatrudni w F1 bez doświadczenia w niższych seriach wyścigowych lub motorsporcie
"Kto walczy do końca, czasem przegrywa, kto się poddaje, przegrywa zawsze".

Awatar użytkownika
gootek

Post autor: gootek » ndz 12 lut, 2012 18:31

Tak, byl to Pan o nicku bodajrze Swaveck, skonczyl PWr, cos zwiaznego z wytrzymaloscia materialow o ile mnie pamiec nie myli.

Aliraza149

Post autor: Aliraza149 » pt 12 gru, 2014 12:49

IMO debiutanci w takich
Kondziosp60 napisał/a:
zadupiarzach
to przesrane mają. 642-742 dump - testking.net Jakoś za cholerę nie mogę dostrzec w Danielu nic specjalnego - kto wie... może to właśnie wina bolidu.

Bycie wybitnym możnaby niby pokazać kopiąc regularnie dupsko takiemu średniakowi jak Liuzzi, ale czy aby na tym poziomie za dużo nie zależy od dupowatości sprzętu?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zespoły/Kierowcy/Tory F1”