Nico Rosberg

Forum poświęcone torom, zespołom Formuły 1, oraz reprezentującym je kierowcom - tak wyścigowym, jak i testowym.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
grooby666

Post autor: grooby666 » pt 28 wrz, 2007 14:35

Najciekawiej bedzie, jak sie zakwalifikuje na 5-6 miejscu (-10 pozycji penalty). Pozniej zobaczymy co pokaze w wyscigu. Jak z bolidem bedzie wszystko okej, a tak na razie to wyglada, to bez wahania mozna go typowac w pierwszej osemce. Przynajmniej mam zamiar tak zrobic. No i zapowiada sie ciekawy pojedynek Kubica-Rosberg w drugiej czesci wyscigu. Moze tym razem to Niemiec objedzie naszego jak dzieciaka?

Awatar użytkownika
broker

Post autor: broker » pt 28 wrz, 2007 16:24

Ja Rosbrga wykreśliłem z punktowanej pozycji, chociaż jeśli będzie wyścig w deszczu a wszystko na to wskazuje to różne rzeczy są możliwe np. Yamamoto wygra swój domowy wyścig ;)
BMW POWER

Awatar użytkownika
jaro738

Post autor: jaro738 » pt 28 wrz, 2007 18:49

grooby666 pisze:(-10 pozycji penalty)
czego??, silnik??

Awatar użytkownika
Kayo

Post autor: Kayo » pt 28 wrz, 2007 18:54

Tak silnik. Po GP Belgii bolid Williamsa trafił na oględziny do Toyoty i stwierdzono, że jest nie do końca sprawny. Williams i Head nie chcą ryzykować i wymienią mu jednostkę napędową
"Komentarz, jest jedną ze sztuk opowiadania"- Murray Walker

Awatar użytkownika
jaro738

Post autor: jaro738 » pt 28 wrz, 2007 19:06

o to szlak trafił typer

KRISF1

Post autor: KRISF1 » pt 04 lip, 2008 09:07

Williams nie wypuści Rosberga

Frank Williams powiedział, że kwota pieniędzy nie przekona zespołu do wcześniejszego rozwiązania kontraktu z Nico Rosbergiem.

Kontrakt niemieckiego kierowcy, który dołączył do Williamsa w 2006 roku, wygasa z końcem 2009 roku.

Zdaniem Williamsa Rosberg odgrywa kluczową rolę w działaniach mających przywrócić zespół do czołówki i nie ma szans, aby Nico odszedł przed końcem umowy.

„Nico jest istotny dla naszego rozwoju, mamy z nim umowę do końca 2009 roku.” – powiedział magazynowi Autosprint.

„Może ktoś będzie chciał go nam odebrać za 50 milionów dolarów, ale kontrakty to kontrakty. A w tym roku nasza sytuacja finansowa jest dużo solidniejsza niż w 2007.”

Williams przyznał również, że była szansa na podpisanie umowy z Kubicą:

„Kubica jest naprawdę dobry i jest mi wstyd powiedzieć, że 3 lata temu mogliśmy go zatrudnić, ale nigdy w pełni tego nie rozważaliśmy.”

„Naszym priorytetem był Nico. On jest naprawdę cudowny.”
Źródło: www.formula1.pl

Awatar użytkownika
kamilo

Post autor: kamilo » pt 04 lip, 2008 09:19

Moim zdaniem nie tak latwo bedzie zatrzymac Nico w Williamsie, jest swietnym kierowca i kto wie, moze zastapi Kovala w McL na przyszly sezon.

btw. KRISF1 moze dodalbys jakis komentarz od siebie, a nie wkleial bezmyslnie.
Idź do Biedronki, połóż głowę na wadze i naciśnij "burak"...

KRISF1

Post autor: KRISF1 » pt 04 lip, 2008 09:49

kamilo pisze:btw. KRISF1 moze dodalbys jakis komentarz od siebie, a nie wkleial bezmyslnie.
Według mnie to było do przewidzenia Wlliams inwestuje w Rosberga podobnie jak w Hamiltona Mclaren

Awatar użytkownika
MtK
Kontakt:

Post autor: MtK » pt 04 lip, 2008 09:52

kamilo pisze:moze zastapi Kovala w McL na przyszly sezon
Spokojnie Keke na to nie pozwoli, nie posadzi syna w fotelu drugiego kierowcy, w Williamsie jest nr1 a tam robiłby na Hamiltona.
Scuderia Ferrari Marlboro fan since 1996 MSC fan since 1994
Tak, chcę Hamiltona w Ferrari.

AT

Post autor: AT » ndz 17 maja, 2009 20:44

Nie będę ukrywał, że nigdy nie lubiłem Rosberga. Po prostu dla mnie to taki "fircyk", bardziej pasujący do wybiegu dla modeli niż do padoku F1 (chociaż może do obecnego stylu padoku F1 to akurat pasuje :roll: ).

Niemniej jednak ostatnio gość jeszcze jedno "dołożył" to swojej u mnie zamazanej hipoteki :wink:

Konkurs na oficjalniej stronie F1 - zadają kierowcom pytania z różnych dziedzin.

Dwa banalne pytania do Rosberga i katastrofalne według mnie odpowiedzi:

Q: You have dual German and Finnish nationality. What is the Finnish national anthem called?
NR: Ah, I have no idea.
(Pytanie: Masz podwójną narodowość - niemiecką i fińską. Jak nazywa się fiński hymn narodowy?
Odpowiedź: Ah, nie mam pojęcia.)

Q: You list climbing among your interests. Can you name the highest mountains in your ‘home’ countries of Germany and Finland?
NR: Wow, what a question! In Germany must be somewhere down in the Alps. Zugspitze! Correct? I’m really impressed by myself! Finland I have no clue whatsoever.
(Pytanie: Wymieniasz wspinaczkę wśród swoich zainteresowań. Czy możesz wymienić najwyższe góry w swoich "domowych" krajach - Niemczech i Finlandii?
Odpowiedź: Wow, co za pytanie! W Niemczech to musi być gdzieś w Alpach. Zugspitze! Zgadza się? Sam jestem pod wrażeniem! Co do Finlandii to nie mam zielonego pojęcia.)

Matko droga! Przecież to dzieci w przedszkolu wiedzą jak nazywa się hymn narodowy i jaka jest najwyższa góra w kraju :!:
Facet jest żałosny! Jeżeli nie jako kierowca, to jako człowiek.

Jeżeli posiada fińskie obywatelstwo, to powinni mu je odebrać :twisted:
Albo dobrze przeegzaminować!

Adam
"To go on with these circuits (Singapore, Valencia) spells an ugly future for Formula One."

Luca di Montezemolo

Awatar użytkownika
Anderis

Post autor: Anderis » śr 27 maja, 2009 19:35

AT pisze:Matko droga! Przecież to dzieci w przedszkolu wiedzą jak nazywa się hymn narodowy i jaka jest najwyższa góra w kraju :!:
Problem polega na tym, że jeśli Nico chodził do przedszkola, to na pewno nie we Finlandii. Urodził się w Niemczech i mieszka w Monaco, z Finlandią łączy go jedynie narodowość jego ojca. Nieprzypadkowo Rosberg jeździ w F1 pod flagą niemiecką. Sądzisz, że gdyby Twój ojciec był z Finlandii, a Twoja matka byłaby Niemką, urodziłbyś się w Niemczech, mieszkał w Monaco, spędzał dzieciństwo w różnych krajach Europy (ale nie Finlandii), to też orientowałbyś się w realiach społeczeństwa Finlandii? Nico nie jest Finem, z Finlandią łączy go tyle, co Jeana Todta z Polską, wymaganie od niego znajomości hymnu narodowego Finlandii to przesada. A obywatelstwa fińskiego mógłby się zrzec, tylko co by mu to dało? Roger i Olisadebe też nie znają hymnu polskiego, ale obywatelstwo naszego kraju posiadają.
Ostatnio zmieniony pn 01 cze, 2009 21:27 przez Anderis, łącznie zmieniany 1 raz.

AT

Post autor: AT » sob 06 cze, 2009 23:47

Anderis pisze:wymaganie od niego znajomości hymnu narodowego Finlandii to przesada.
Nikt tego od niego nie wymaga - to po prostu wstyd i prostactwo nie znać tytułu hymnu państwowego kraju, którego ma się obywatelstwo, ot co.

Adam
"To go on with these circuits (Singapore, Valencia) spells an ugly future for Formula One."

Luca di Montezemolo

Awatar użytkownika
Anderis

Post autor: Anderis » ndz 07 cze, 2009 18:18

Zapewniam Cię, że wielu ludzi nie zna hymnu państwa, którego posiada obywatelstwo, jeśli ma tych obyatelstw kilka. Wstydem dla Nico byłoby nie znać ani hymnu fińskiego, ani niemieckiego, natomiast jeśli czuje się bardziej Niemcem, niż Finem, to znajomość hymnu niemieckiego absolutnie wystarczy, by nie mieć powodu do wstydu :/ Skoro Rosberg nie uważa się za Fina (a nie uważa się, bo w przeciwnym razie jeździłby w F1 pod flagą fińską), to po prostu nie rozumiem, jak można pisać, że to wstyd dla nie go, że nie zna tego hymnu.

Awatar użytkownika
Invinciblee
Kontakt:

Post autor: Invinciblee » ndz 07 cze, 2009 21:34

Ech nasz prezydent potrafi pokręcić nasz hymn, a czepiacie się Nico :razz:

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » pn 08 cze, 2009 13:46

Ja mam pytanie, bo wydawało mi się, że Rosberg jest orientacji homoseksualnej, a podczas wyścigu jak pokazywali pewną panią, to Borowczyk powiedział, co prawda nie wprost, ale że jest to jego dziewczyna / narzeczona.
Ostatnio zmieniony śr 24 cze, 2009 18:07 przez Korbaczek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Użytkownik

Post autor: Użytkownik » pn 08 cze, 2009 14:43

Może to kryptogej
To się zawsze tak zaczyna
Dawniej rolnik doił krowy
Kiedyś była dziesięcina
Teraz doi cię skarbowy

Awatar użytkownika
Erwb

Post autor: Erwb » pn 08 cze, 2009 16:15

Kiedyś Nico sam opowiadał o swojej dziewczynie, wiec borowa sie nie mylił

bennington

Post autor: bennington » pn 08 cze, 2009 16:17

Co nie zmienia faktu, że inny Niemiec biega jakby wciąż mu coś za przeproszeniem w tyłku tkwiło...

Awatar użytkownika
Madman
Kontakt:

Post autor: Madman » pn 08 cze, 2009 20:29

Korbaczek pisze:Ja mam pytanie, bo wydawało mi się, że Rosberg jest orientacji homoseksualnej, a podczas wyścigu jak pokazywali pewną panią, to Borowczyk powiedział, coprawda nie wprost, ale że jest to jego dziewczyna / narzeczona.
nico to brzydka dziewczyna więc homo orientacja dziewczyny nie wyklucza :)
Ramiona mężnych wojów pną Twój posąg wzwyż
Tyś nie herezją, ale prawda plunął w krzyż

Awatar użytkownika
Użytkownik

Post autor: Użytkownik » wt 09 cze, 2009 07:10

bennington, to pląsanie Sutila nazywasz biegiem?
Inna sprawa, że w sumie nie wiem jak się biega w takim hełmie, może wypadłbym podobnie :oops:
To się zawsze tak zaczyna
Dawniej rolnik doił krowy
Kiedyś była dziesięcina
Teraz doi cię skarbowy

Awatar użytkownika
G_U_M_A

Post autor: G_U_M_A » czw 11 cze, 2009 03:03

Ostatnio spotkałem się z przedziwną informacją z ust wszystkim nam znanego "eksperta nad eksperty" - Pana Włodzimierza Zientarskiego, jakoby Rosberg był arogancki i chamski wobec dziennikarzy oraz osób z którymi współpracuje w teamie. Panu Zientarskiemu daleko do miana eksperta F1 (co nie raz dobitnie udowodnił), więc jego słowa odebrałem z dystansem. Próbowałem znaleźć coś na YT, ale nie udało mi się znaleźć materiałów kompromitujących Rosberga. Jednak fakt tego, że ja czegoś nie znalazłem, nie jest jednoznacznym ze coś takiego nie istnieje. Młody Piquet nawet nie musi się odzywać, bo jego mina mówi sama za siebie - a jak już przemówi to nie pozostawia cienia wątpliwości.

Zatem mam do Was pytanie. Czy rzeczywiście Rosberg jest zawodnikiem pokroju młodego Piqueta...sfoszonego chama? Czy też jest to kolejna fanaberia Pana Włodzimierza?

LubięForceIndia

Post autor: LubięForceIndia » czw 11 cze, 2009 08:09

G_U_M_A pisze:Zatem mam do Was pytanie. Czy rzeczywiście Rosberg jest zawodnikiem pokroju młodego Piqueta...sfoszonego chama? Czy też jest to kolejna fanaberia Pana Włodzimierza?
G_U_M_A, Rosberg zawodnikiem pokroju Nelsinho na pewno nie jets. Po pierwsze umie jeździć ( :wink: ), po drugie wypowiedzi pana Włodzimierza to przynajmniej w paru ładnych procentach bajki. Może Rosberg nie jest tak sympatyczny jak Rubens (no, jak Rubens to na pewno nie), może nawet jest trochę "poniżej przeciętnej", ale na pewno nie jest jak Junior... Rozwaliło mnie ostatnio co Nelsinho powiedział o Buemim. Małolat czy jakoś tak... Znalazł się weteran :roll:

koza

Post autor: koza » czw 11 cze, 2009 12:22

Ja pamietam jak Rosberg pokazal Kubicy palucha w parc ferme po jakims wyscigu. Moze cos w tym jest, chociaz rzeczywiscie Zientarski to marny ekspert.

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » czw 11 cze, 2009 12:38

Zientarski ma po prostu skłonności do mówienia czegoś co mu się wydaje, a nie ma nigdzie pokrycia. Jak słucham te jego wypowiedzi po każdym GP na wp.pl, to oczom i uszom nie wierzę. Bajkopisarz, ale sprzedaje się masowej widowni i na tym zbiera swój kapitał.

spiggy

Post autor: spiggy » ndz 24 sty, 2010 22:42

cos ala wywiad z Rosbergiem
za dlugie by to tlumaczyc w calosci
wiec takie cos (na zachete)
...no doubt the German media will be working on digging up the many uncomplimentary things Nico’s father Keke has said about Schumacher over the years.
bez watpienia niemickie media beda ''wyciagac'' wiele nieprzyjemnych rzeczy, ktore Keke powiedzial o Schumacherze przez lata.

Nico ma pierwszy zasiasc w bolidzie Mercedesa w Walencji

http://www.jamesallenonf1.com/2010/01/r ... chumacher/

Awatar użytkownika
Matthias
Kontakt:

Post autor: Matthias » czw 25 mar, 2010 16:54

Nowa strona Blondyny:

http://www.nicorosberg.com/

stu

Post autor: stu » ndz 04 kwie, 2010 23:45

Temu chłopakowi zawody chyba się pomyliły, zamiast na tor, to na wybieg powinien trafić. Jest to jeden z najbardziej zachowawczo jeżdżących kierowców. Tak naprawdę ten kierowca nic sobą nie reprezentuję. Nie ma w sobie fightera. To nie jest typ Alonso, Kubicy, Hamiltona, czy nawet Petrova.

rentonB

Post autor: rentonB » pn 05 kwie, 2010 10:17

I co z tego? trzymanie sie z dala od klopotow to tez sztuka i jak narazie spuszcza lanie wielkiemu Schumacherowi

lukaszlew77

Post autor: lukaszlew77 » pn 05 kwie, 2010 11:41

stu pisze:Temu chłopakowi zawody chyba się pomyliły, zamiast na tor, to na wybieg powinien trafić. Jest to jeden z najbardziej zachowawczo jeżdżących kierowców. Tak naprawdę ten kierowca nic sobą nie reprezentuję. Nie ma w sobie fightera. To nie jest typ Alonso, Kubicy, Hamiltona, czy nawet Petrova.
Kubica fighter? Bez przesady. Kubica jest raczej typem chłodnego analityka, który nie podejmuje ryzyka gdy nie przyniesie to wymiernych skutków. Rosberg jest po prostu bardzo nijaki.

A ta strona... Gdybym nie widział, że on jest kierowcą F1, to po przejrzeniu tej strony nie wpadł bym na to. On nie ma żadnego zdjęcia w kombinezonie, kasku itd.

Dla porównania strona Massy: http://www.felipemassa.com/

Awatar użytkownika
the_foe

Post autor: the_foe » pn 05 kwie, 2010 11:43

miałby chłopak powodzenie w wiezieniu ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zespoły/Kierowcy/Tory F1”