Fernando Alonso

Forum poświęcone torom, zespołom Formuły 1, oraz reprezentującym je kierowcom - tak wyścigowym, jak i testowym.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Damian375

Post autor: Damian375 » czw 19 cze, 2008 12:50

A ja odnoszę, wrażenie, że Ferrari szuka, kierowcy, młodego, żeby odpowiedzieć Mclarenowi, poparzcie :
Mclaren : Hamilton(inwestycje w młodego, przyszłościowego kierowcę)
A Ferrari, ma dwóch doświadczonych kierowców, a jeden z nich nawet, nosi się z zamiarem zakończenia kariery (Nie oficjalnie), wydaje mi się, że szukają inwestycyjny na przyszłość tak jak np. Mclaren.
Więc są powody, aby uważać, iż Robert Kubica, może się tam, znaleźć, ponieważ jak nie On, z młodych kierowców, to Kto ?

Pozdrawiam
"On bowiem jest Bogiem żywym i trwa na wieki"
Pamięć o JP II
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
JacekK

Post autor: JacekK » czw 19 cze, 2008 12:59

Pożyjemy zobaczymy w każdym razie Alonso prezentuje poziom nie do zignorowania dla każdego poważnie myślącego o wygrywaniu zespołu.
A z innej beczki mini wyścig kartingowy z udziałem Fernando.

http://es.youtube.com/watch?v=c9dGikLx0L0

Awatar użytkownika
camillo10

Post autor: camillo10 » czw 19 cze, 2008 16:43

wg. mnie cienkie wyniki Alonso odwzorowują poziom bolidu Renault, ostatnimi czasy cienko idą z rozwojem bolidu
Wchodząc na stronę i klikając w dowolny link przekazujesz 5 gr na fundację WOŚP.

Awatar użytkownika
alma

Post autor: alma » czw 19 cze, 2008 19:38

sylvia1900 pisze:Nie tak dawno ktoś z Ferrari dementował plotki o podpisaniu z fernim kontraktu na sezon 2010 i powiedzieli że duet Alonso - Raikkonen w sezonie 2009 to nie najlepszy pomysł...szkoda :cry:
Żadna szkoda, Ferrari ma wygrywać a nie skupiać się na rozwiązywaniu problemów pomiędzy dwoma kierowcami, którzy są dużymi indywidualistami.

Damian375 pisze:Więc są powody, aby uważać, iż Robert Kubica, może się tam, znaleźć, ponieważ jak nie On, z młodych kierowców, to Kto ?
Pragnę tylko zauważyć, że już coraz ciężej jest postrzegać Roberta jako młodego kierowcę...
Zgrywam grzeczną panienkę, ale jeszcze dzisiaj będę niegrzeczna...

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » czw 19 cze, 2008 23:07

Damian375 pisze:A ja odnoszę, wrażenie, że Ferrari szuka, kierowcy, młodego, żeby odpowiedzieć Mclarenowi
dowcip miesiąca :lol:

i nie pisz tego 'pozdrawiam' wklepałeś to do podpisu niech tam siedzi !
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
MtK
Kontakt:

Post autor: MtK » pt 20 cze, 2008 22:08

Alonso narobił sobie zbyt wielu wrogów w Maranello żeby móc kiedykolwiek reprezentować ten zespół.
Scuderia Ferrari Marlboro fan since 1996 MSC fan since 1994
Tak, chcę Hamiltona w Ferrari.

Awatar użytkownika
Zeid

Post autor: Zeid » sob 21 cze, 2008 02:40

No odchodząc z Renault też narobił sobie wrogów, jakoś to nie przeszkodziło mu w powrocie ;)

Awatar użytkownika
JacekK

Post autor: JacekK » sob 21 cze, 2008 08:47

Bzdura, przypominam że Raikkonen też odmówił kiedyś podpisania kontraktu (tyle, że Alonso chyba dogadał się z Ferrari a potem ogłosił przejście do Renault). W każdym razie dobrze zrobił. W F1 nie ma miejsca na sentymenty, nic mnie tam nie zdziwi.

lukaszlew77

Post autor: lukaszlew77 » śr 09 lip, 2008 17:18

http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/n ... 5737.shtml

Oczywiście plotki i Sport Bild, więc trzeba to traktować z lekkim przymrużeniem oka.

Awatar użytkownika
Damian375

Post autor: Damian375 » śr 30 lip, 2008 03:45

http://pl.youtube.com/watch?v=4fv5hi9u1 ... re=related
Proszę zobaczyć co robi Fernando na końcu tego filmiku :D
Pozdrawiam :D
"On bowiem jest Bogiem żywym i trwa na wieki"
Pamięć o JP II
Pozdrawiam

Tola

Post autor: Tola » czw 04 wrz, 2008 23:56

Krótka fotorelacja z warszawskiego spotkania

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: Pią 05 Wrz, 08 00:04 ]
a dla tych co nie lubią Alonso, renówka ;)

Obrazek
Boorfree Forum!

Awatar użytkownika
Kazik

Post autor: Kazik » pt 05 wrz, 2008 00:09

Byłaś tam Tola. ? Ja byłem w ub.roku gdy jeżdził Heikki.Wtedy to było wrażenie.Nie żałuję tych kilometrów i pieniedzy. :wink:
"great champions are comin' from nowhere"

Tola

Post autor: Tola » pt 05 wrz, 2008 00:28

Byłam i też nie żałuję, chociaż moim zdaniem organizatorzy mogli się bardziej postarać. O jeździe oczywiście nie mogło być mowy, ale fajnie było zobaczyć Alonso na żywo :) Największe nieporozumienie wyszło z autografami. Pan Bielnik, który od 10 przybliżał nam historię Formuły Pierwszej ;) , gratulował wszystkim, którzy przyjechali pierwsi i zajęli świetne miejsca za barierkami, tuż przy stoliku. Taaaaaaaaaaa. Na nic się to nie zadało, bo barierki zostały tam, gdzie stały, a po autografy ustawili się dziennikarze. Kicha.
Ale przynajmniej mam zdjęcia :)
Boorfree Forum!

Awatar użytkownika
Kazik

Post autor: Kazik » pt 05 wrz, 2008 00:38

No,za samozaparcie to masz Tola maximum punktów.Ta impreza raczej nie była nastawiona na fanów.Fernando wypełniając warunki kontraktu po prostu miał się pojawić w Polsce.Gdyby miał "świrować" bolidem to podobnie jak w ub.roku...pojechałbym.Mimo wszystko największą przyjemnością jest gdy widzisz gdy kierowca F1 "bawi" się razem z Tobą.Heikki w ub.roku dokładnie patrzył gdzie fani pokazują mu aby zakręcił "bączka".Kocham F1 :grin:
"great champions are comin' from nowhere"

Tola

Post autor: Tola » pt 05 wrz, 2008 01:00

Teraz mi to mówisz? ;) a tak serio, wyszłam z założenia, że nie wiadomo, kiedy taka okazja się trafi następnym razem. z kontraktami nic nie wiadomo, może i Alonso już nie będzie miał wobec Polski żadnych zobowiązań. I nie powiem, na tym autografie mi zależało. Tyle, że dla mnie liczy się taki osobiście zdobyty, a nie jakaś kartka, podpisana seryjnie i przekazana przez ochroniarzy w tłum. Równie dobrze mogłabym napisać do Renault z prośbą o autograf.
A poza tym nie było mowy o samozaparciu, raczej trzydniowym przedłużeniu wakacji i Alonso w roli wisienki na torcie :)

EDIT: i tak mało brakowało, żeby Marti się zgodziła jechać ze mną... Kazik, jeszcze Ty, i moglibyśmy z flagą Opolszczyzny startować. za takie rzeczy, co poniektórzy dostawali oryginalne breloczki :D
Boorfree Forum!

Marti

Post autor: Marti » pt 05 wrz, 2008 20:31

Tola, fajnie, że udało Ci się pojechać na to spotkanie z Alonso oraz, że jesteś z niego bardzo zadowolona. Dzięki za relację oraz fotki :wink: .
Tola pisze:a po autografy ustawili się dziennikarze
Tiaaaaaa :???:
Tola pisze:i tak mało brakowało, żeby Marti się zgodziła jechać ze mną...
Nawet nie wiesz, jak bardzo żaluję, że nie pasował mi ten termin :mrgreen: .
Moja miłość do F1 jest jak Moda na Sukces - na całe życie :-)

Tola

Post autor: Tola » pt 05 wrz, 2008 21:53

Marti pisze: Nawet nie wiesz, jak bardzo żaluję, że nie pasował mi ten termin :mrgreen:
Taaaa. Ten zabójczy uśmiech mówi sam za siebie!
Dobrze, że nie pojechałaś, jeszcze byś go polubiła ;) Zero gwiazdorstwa. Momentami wydawał się lekko zagubiony, ale to pewnie przez tłumaczkę, która mu do ucha ciągle coś mówiła :) no i prawie zdublował Hołowczyca na symulatorach.
Boorfree Forum!

Marti

Post autor: Marti » pt 05 wrz, 2008 22:07

Tola pisze:Dobrze, że nie pojechałaś, jeszcze byś go polubiła
:wink:
Tola pisze:Zero gwiazdorstwa.
Wierzę. Alonso nie jest typem gwiazdora.
Moja miłość do F1 jest jak Moda na Sukces - na całe życie :-)

Awatar użytkownika
mc
Kontakt:

Post autor: mc » pt 05 wrz, 2008 22:26

Kazik pisze:Ta impreza raczej nie była nastawiona na fanów
Na to wskazywało już samo miejsce spotkania ;)

No to ja też wrzucę kilka fotek (jakość jest dupna bo robiłem je zwykłą cyfrówką):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

renault f1

Post autor: renault f1 » pn 22 wrz, 2008 17:11

Zdjęcia genialne !!!Alonso THE BEST :grin:

Awatar użytkownika
F1_Michal

Post autor: F1_Michal » pn 22 wrz, 2008 22:48

Mi sie nawet nie chcialo pchac po te autografy, szkoda nerwów. Alonso odklepal swoje, nawet nie angażował sie za bardzo.
A co do jego transferu to już mnie irytuje, bo ileż mozna? I jeśli wierzyć spekulacjom mediów to od Alonso zalezy przyszłosc Roberta :/

Awatar użytkownika
mc
Kontakt:

Post autor: mc » wt 23 wrz, 2008 11:47

F1_Michal pisze:Alonso odklepal swoje, nawet nie angażował sie za bardzo.
Rozdawanie autografów miało trwać znacznie dłużej tylko że ludzie tak się pchali (częściowo przez dziennikarzy którzy walili po autografy) że zaczęło być to niebezpieczne.

Awatar użytkownika
lukaszx8

Post autor: lukaszx8 » ndz 04 sty, 2009 11:07

Alonso-Kimi [zwycięstwa] 2-2

Czy z tego coś wynika? Polecam MYŚLENIE przed wysłaniem.Ewentualnie skończysz z ostrzeżeniami.Alma
Ostatnio zmieniony ndz 04 sty, 2009 13:59 przez lukaszx8, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukaszx8

Awatar użytkownika
fredzio

Post autor: fredzio » ndz 04 sty, 2009 13:44

Alonso - kubica :!:

//venc: proszę... następny taki agent. Nieszczęścia chodzą parami...
Ostatnio zmieniony ndz 04 sty, 2009 15:01 przez fredzio, łącznie zmieniany 1 raz.
FERNANDO Alonso CAMPEON 2009

cichy

Post autor: cichy » pt 11 wrz, 2009 15:00

MtK pisze:Alonso narobił sobie zbyt wielu wrogów w Maranello żeby móc kiedykolwiek reprezentować ten zespół.
Montezemolo: Alonso kiedyś pojedzie dla Ferrari
Luca di Montezemolo powiedział, że Fernando Alonso prędzej lub później pojawi się w Ferrari, choć zasugerował, że raczej nie zdarzy się to w przyszłym sezonie.

Alonso był od lat łączony z jazdą dla Ferrari, a spekulacje wzmocniły się jeszcze, gdy hiszpański bank Santander potwierdził pięcioletnią umowę z ekipą z Maranello.

Di Montezemolo stwierdził, że Ferrari ma w tej chwili zbyt wielu kierowców, by myśleć o Alonso. Włoch przyznał jednak, że w przyszłości zatrudni dwukrotnego mistrza świata.

"Prędzej czy później sprawię, by tak się stało. Zobaczymy kiedy. Na przyszły rok mamy Raikkonena, Massę, Fisichellę, Badoera, Gene i mam nadzieję, Michaela Schumachera, więc mamy ławkę tak długą jak w Realu Madryt."

"Mamy dwóch wspaniałych mistrzów z mistrzem z 2007 roku i gościem, który był mistrzem sezonu 2008 15 sekund po tym, jak minął metę ostatniego wyścigu. Dlatego sądzę, że mamy dwóch niezwykłych kierowców."

"Mówiąc to, zawsze lubiłem Alonso, gdyż to wspaniały kierowca, którego dostrzegłem gdy był w Minardi. Wygrywał tytuły, a ja zawsze myślałem, że prędzej czy później wszyscy wspaniali kierowcy przychodzą do Ferrari."

"Przed wyścigiem na Imoli Ayton Senna przyszedł do mnie i powiedział 'Chcę zakończyć karierę w Ferrari.' Prost, Lauda, Mansell, Michael, więc zobaczymy. Patrzymy naprzód, a życie jest długie dla wszystkich."

Szef Ferrari po raz kolejny odniósł się też do pomysłu wprowadzenia trzeciego samochodu dla zespołów Formuły 1, by pozwolić sportowi na więcej walki i konkurencji.

"Jestem zdecydowanie za tym by wszystkie zespoły mogły wystawiać trzy samochody, by byliśmy w stanie prowadzić młodych kierowców, nowych ludzi, lepsze show."

"Sądzę, że lepiej mieć trzy samochody z dobrze znanych zespołów, niż dwa z niekonkurencyjnych i nieznanych ekip z niekonkurencyjnymi kierowcami. Sądzę, że F1 to doskonałość, więc witajmy nowych kierowców w konkurencyjnych samochodach."
:wink:

i w pięknym stylu wszystkie plotki zostały już ucięte, pozostaje czekać ;)

Awatar użytkownika
the_foe

Post autor: the_foe » wt 15 wrz, 2009 18:00

nie chce mi sie wierzyc ze santander wszeld w interes z Ferrari bez Alonso na pokladzie. Jesli Alonso jest w "planach" to tak powazna firma jak hiszpanski Santander po prostu poczekalaby az te plany sie zmaterializuja.

Awatar użytkownika
venom-79
Kontakt:

Post autor: venom-79 » pn 28 wrz, 2009 22:57

http://www.sport.pl/F1/1,96365,7089263, ... rrari.html

Jeżeli wiadomość jest wiarygodna tzn jej źródło, ten bliski przyjaciel Alonso to się doczekaliśmy :)
Venom-79

www.V-12.pl
moja praca

Awatar użytkownika
Invinciblee
Kontakt:

Post autor: Invinciblee » pn 28 wrz, 2009 23:06

"Gdyby nie wycieczka Hiszpana, u którego zaczynam podejrzewać kiełkującą arogancję, w pełni udałoby się spłukać plamę Crashgate z toru ulicznego w Singapurze.
Kiełkuje? Ona raczej przypomina 100letni dąb! :lol:

Kamil F1

Post autor: Kamil F1 » śr 30 wrz, 2009 17:03

Fernando Alonso w Ferrari :!:
http://www.formula1.pl/F1_news-7053-Alo ... _roku.html
http://www.formula1.com/news/headlines/ ... 10015.html

No to teraz nam się zacznie karuzela z transferami :) Wszystko już potwierdzone :)

cichy

Post autor: cichy » śr 30 wrz, 2009 23:21

Obrazek

:evil:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zespoły/Kierowcy/Tory F1”