Team McLaren Mercedes

Forum poświęcone torom, zespołom Formuły 1, oraz reprezentującym je kierowcom - tak wyścigowym, jak i testowym.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
gomez

Team McLaren Mercedes

Post autor: gomez » pt 24 lis, 2006 13:10

No i kopnęli w 4 litery biednego Pedro de la Rose, Lewis Hamilton dostał posadkę 2 kierowcy i będzie się ścigał z Ferdkiem:)

Z jednej strony wielka niewiadoma czy gość sobie poradzi, z drugiej strony będzie musiał odrazu umieć pływać na duuuuuuuużej głębokości.

Oj będzie się działo..... będzie, stawiają na świeżych kierowców.
Ostatnio zmieniony pt 24 lis, 2006 13:39 przez gomez, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
godzil2
Kontakt:

Post autor: godzil2 » pt 24 lis, 2006 13:12

Nono... Źle zrobili wg mnie... wypuścili go na głęboką wodę. Nie poradzi sobie, jets dobry, ale nie będzie jeździł tak jak np. Kubica czy Rosberg w dobrym aucie.

Możliwe, że sie mylę. Może dlatego, że za nim nie przepadam.

Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
gomez

Post autor: gomez » pt 24 lis, 2006 13:16

Źle mu nie życzę, ale może nie wytrzymać ciśnienia z tak ciężkim człowiekiem jakim jest Alonso.

Awatar użytkownika
godzil2
Kontakt:

Post autor: godzil2 » pt 24 lis, 2006 13:19

gomez pisze:może nie wytrzymać ciśnienia z tak ciężkim człowiekiem jakim jest Alonso.
To po 1.

Po 2. - Może nie wytrzymać także ciśnienia w zespole, danych mu obowiązków, wg mnie źle będzie miał, bo się dużo nie uczył. Powinien chociaż 1 rok pobyć w Red Bullu czy innym tej siły zespole, a potem niech idzie do Maka, Ferki czy Renault.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

jasio

Post autor: jasio » pt 24 lis, 2006 13:28

Podzielam zdanie godzil2, że decyzja o posadzeniu Hamiltana w fotelu kierowcy wyścigowego jest chyba zbyt wczesna. Na poprzednich testach nie spisywał się najlepiej i dość często jeździł po krzakach.
Trzeba wziąć jednak pod uwagę i to, że team mógł się zdecydować na to posunięcie znając dobrze postęp jaki robi ten kierowca. Nie wydaje mi się, by decyzja została podjęta bez przemyślenia.
Rachunek zysków i strat wypadł po prostu na niekorzyść Pedro. Swoje robi też spora propaganda Hamiltona w GB?
Pożyjemy, zobaczmy.
Ciekawy jestem szczególnie, jak wypadnie na tle Kubicy, bo że mu raczej nie zagrozi dysponując nawet nieco lepszym bolidem, o tym jestem przekonany.

<edit>Poprawione, co było do poprawienia</edit>
Ostatnio zmieniony sob 25 lis, 2006 00:30 przez jasio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kempa007
Kontakt:

Post autor: kempa007 » pt 24 lis, 2006 13:34

Kubica uwaza Hamiltona za najlepszego z mlodych i glownego swojego konkurenta :-) tak powiedzial na konferencji prasowej. Moim zdaniem McLaren dobrze zrobil. Hamilton ma dobre podstawy, Fredek już doswiadczony mozna powiedziec. Zobaczymy jak to bedzie. Juz nie moge sie doczekac jak zobacze ich wszystkich na starcie w Australii- Hamilton, Alonso, Massa, Raikkonen, Rosberg, Kovalainen i.... nasz Kubica :D Bedzie sie dzialo :-)

Awatar użytkownika
Wilu

Post autor: Wilu » pt 24 lis, 2006 13:58

Według mnie jest to ryzykowna zagrywka, ale życzę Hamiltonowi jak najlepiej. McLaren zrezygnował z dobrego zawodnika jakim jest pedro na rzecz młodego, utalentowanego ale bez większego doświadczenia. Zobaczymy jak to będzie ;)
Obrazek
Hasta la victoria siempre! Patria o Muerte !

Awatar użytkownika
gomez

Post autor: gomez » pt 24 lis, 2006 14:11

Piszemy Oficjalny list do Theissena i do Mclarena.

Theissen wywalic Nicka i zatrudnić Pedro.

McLaren Levi'sy są juz niemodne, dziękujemy za Pedro:)

A tak na serio to miło by było zobaczyć de la Rose w barwach BMW Sauber.

Awatar użytkownika
godzil2
Kontakt:

Post autor: godzil2 » pt 24 lis, 2006 14:47

Hamilton jest dobry, ale wujek Ron miał na względzie też aspekt marketingowy - pierwszy czarnoskóry kierowca F1 na pewno dobrze wpisuje się w nowy wizerunek Mclarena.

Awatar użytkownika
Patrycja_060806

Post autor: Patrycja_060806 » pt 24 lis, 2006 18:55

Nie wiem co myśleć teraz o nowym sezonie. Z jednej strony to będzie nowa era, brak Michelinów, Schumiego... Ale boję się trochę, że od początku wyścigi będą zdominowane przez Raikkonena/Massa (jeżeli powtórzy to co w tym roku) /Alonso. Bo kto inny zacznie wygrywać? Tylu nowych... a jeszcze Hamilton. Nie wiem czy Dennis dobrze wybrał, co z tego, że ma mistrza jak drugi jest debiutant, a jeszcze problemy McLarena z awaryjnością.. Czyżby dominacja Ferrari, bo Renaultowi dużych szans na dłuższą metę nie daję...
Ostatnio zwątpiłam w f1.. :/
MotoGP górą..

Awatar użytkownika
pablomak
Kontakt:

Post autor: pablomak » pt 24 lis, 2006 22:10

Osobiście wolałbym na tym miejscu Pedro De La Rose, chociaż myśle, że jeśli Hamilton chce to może jeżdzić na światowym poziomie, Alonso nie życze mu źle, ale ten sezon będzie Kimmiego :!: :!:
Obrazek
Szkoda, że nie będzie już drugim kierowcą w Mc' Laren' ie :!: :!:
Hala Madrid!
Hala Ferrari!
Hala Kubica!

Awatar użytkownika
Havoc

Post autor: Havoc » czw 30 lis, 2006 00:01

Wydaje mi się, że dla Halmiltona najlepiej byłoby, gdyby Ferdek wygrywał, albo jeździł bardzo słabo! Bo w takim przypadku "pomyje" będzie wylewał na team, na bolid, na inżynierów, itd,itp.

Jeżeli natomiast będzie zajmował lokaty 3-6, a Hamilton będzie miał problemy z załapaniem się do dziesiątki, to Alonso będzie narzekał, że nie ma wsparcia. Tak jak to było w Renault. :)

mad
Kontakt:

Post autor: mad » pn 04 gru, 2006 19:46

Oglądałem dzięki Eurosport wszystkie wyścigi w poprzenim sezonie GP2 i sledziłem rywalizację Hamiltona z Piquetem jr. Moje wrażenia odnośnie Hamiltona nie są najlepsze. W paru wyścigach, gdy Hamiltonowi nie szło i musiał się przebijać do przodu to zachowywał się wyraźnie "chamsko". Po prostu się "rozpychał" uważając, że wszyscy mu muszą od razu ustępować. Wielu po jego manewrach wyprzedzania londowało poza torem. Według mnie jeśli będzie tak jeździł w F1 jak w GP2 stanie się znienawidzonym kierowcą i doświadczone wygi ze słabych teamów będą zmuszone przytrzeć mu nosa.
Może być ciekawie.
Poza tym także Coulthard w jednym z wywiadów uznał za błąd wystawienia Hamiltona od razu jako podstawowego kierowcy obok Alonso. Według niego ten błąd odbije się nikorzystnie zarówno dla Hamiltona i jego kariery, jak i dla teamu.

Pozdrawiam
Mad

Awatar użytkownika
Venceremos

Post autor: Venceremos » sob 09 gru, 2006 01:29

mad pisze:Oglądałem dzięki Eurosport wszystkie wyścigi w poprzenim sezonie GP2 i sledziłem rywalizację Hamiltona z Piquetem jr. Moje wrażenia odnośnie Hamiltona nie są najlepsze. W paru wyścigach, gdy Hamiltonowi nie szło i musiał się przebijać do przodu to zachowywał się wyraźnie "chamsko". Po prostu się "rozpychał" uważając, że wszyscy mu muszą od razu ustępować.
Montoya uciekł do Nascar, Schumi zakończył karierę... F1 potrzebuje kierowców z "jajami" oraz iście ułańską fantazją :)

K.a.Z.i.o

Post autor: K.a.Z.i.o » ndz 04 lut, 2007 23:04

Ja puszcze wodze watzji i mysle ze na miesjcu hamiltona powinien byc Robert swoja droga mam nadzije ze zobacze go kiedys w barwach Maca
McLaren 4ever

Awatar użytkownika
mati91

Post autor: mati91 » pn 05 lut, 2007 16:19

K.a.Z.i.o pisze:Ja puszcze wodze watzji i mysle ze na miesjcu hamiltona powinien byc Robert swoja droga mam nadzije ze zobacze go kiedys w barwach Maca
duza wodza fantazji.....Robert chyba ma kontrakt z jakims Sauberem czy cos na nastepne lata?

Kamil F1

Post autor: Kamil F1 » pn 09 kwie, 2007 11:52

Obrazek

Ludzie z McLarena triumfują i teraz Alonso & Hamilton są typowani na zwycięsców GP Bahrajnu. Jednak zatrudnienie Hamiltona to była dobra decyzja dla nich :wink:

Awatar użytkownika
Tanis

Post autor: Tanis » pn 09 kwie, 2007 13:16

godzil2 pisze:Nono... Źle zrobili wg mnie... wypuścili go ( Hamiltona ) na głęboką wodę. Nie poradzi sobie, jets dobry, ale nie będzie jeździł tak jak np. Kubica czy Rosberg w dobrym aucie.
A co teraz myślicie panowie o swoich opiniach z listopada zeszłego roku. Mamy dwa wyścigi za sobą w tym sezonie, a Hamilton stał już dwa razy na podium :lol:

Awatar użytkownika
godzil2
Kontakt:

Post autor: godzil2 » pn 09 kwie, 2007 13:18

Teraz jest całkiem inaczej... nie doceniałem go i tyle. Może dlatego, że nie widziałem jego wyścigów z GP2?

rizon

Post autor: rizon » pn 09 kwie, 2007 13:21

nie mowcie chop narazie, on jest dobry to fakt ale zobaczymy czy wytrzyma presje calego sezonu, tu juz moze byc problem ale zycze mu z calego serca dobrych wynikow :)

Awatar użytkownika
Tanis

Post autor: Tanis » pn 09 kwie, 2007 13:23

Tak , ja też przyznaję się to podobnych ocen jak Wasze. Trzeba przyznać ma chłopak charakter i umiejętności. Pięknie wczoraj bronił się przed atakami Massy. naprawdę duża klasa. Pomyśleć , że Robert z nim wygrywał. a teraz Hamilton dwa razy podium, a Robert dwa razy kompletna porażka :?

Kamil F1

Post autor: Kamil F1 » pn 09 kwie, 2007 13:52

Przyznaję to dobry "krok" jest debiutantem i już faworytem do tytułu mistrza świata, godny następca Raikkonena w McLarenie

Awatar użytkownika
godzil2
Kontakt:

Post autor: godzil2 » pn 09 kwie, 2007 14:44

Następcą Kimiego w Maku nie jest Hamilton tylko Alonso... :?

rizon

Post autor: rizon » pn 09 kwie, 2007 15:43

heh Alonso nie jest zastepca tylko przywodca w nowym teamie, nastepca jest Hamilton :)

Awatar użytkownika
godzil2
Kontakt:

Post autor: godzil2 » pn 09 kwie, 2007 17:12

A Ron poszedł do knajpy sie napić

Kamil F1

Post autor: Kamil F1 » pn 09 kwie, 2007 20:43

Zobaczcie jak dużo Hamilton może się nauczyć od Alonso

Obrazek
^ w tym Alonso jest niezastąpiony fajnie to wygląda :-D
Obrazek
^a to w wykonaniu Hamiltona
Będzie z nich zgrany zespół :wink:

Awatar użytkownika
godzil2
Kontakt:

Post autor: godzil2 » pn 09 kwie, 2007 23:00

Tylko jakbyś jeszcze nie kopiował wypowiedzi i zdjęć z innego forum, to byłoby git.

Kamil F1

Post autor: Kamil F1 » wt 10 kwie, 2007 11:49

przepraszam cie godzil ale to ja pisałem i wysyłałem :wink: nie jest to skopiowane nawet sam zdjęcia wyszukałem, bo sobie fajny serwis ze zdjęciami znalazłem :wink: 8)

@driaN

Post autor: @driaN » wt 10 kwie, 2007 14:36

Lewis Hamilton jest rewelacją tego sezonu. Prawie wszyscy sądzili, że wystawienie go jako pierwszego kierowcy McLaren'a było błędem. Ja też tak myślałem. Alonso i Hamilton mają rewelacyjny początek sezonu. Lewis narazie świetnie radzi sobie z presją i rywalami. Ma wielką formę, ale czy utrzyma ją do końca sezonu?

Awatar użytkownika
Tanis

Post autor: Tanis » wt 10 kwie, 2007 14:42

@driaN pisze:Lewis Hamilton jest rewelacją tego sezonu. Prawie wszyscy sądzili, że wystawienie go jako pierwszego kierowcy McLaren'a było błędem.
L.Hamilton nie jest pierwszym kierowcą McLarena - jest nim Alonso :D
Przynajmniej jak na razie :D Ale trzeba przyznać że jak tak będzie jeździł to na pewno będzie pierwszym kierowcą w jakimś zespole :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zespoły/Kierowcy/Tory F1”