Kevin Mirocha

Forum poświęcone torom, zespołom Formuły 1, oraz reprezentującym je kierowcom - tak wyścigowym, jak i testowym.

Moderator: Moderatorzy

cichy

Kevin Mirocha

Post autor: cichy » śr 24 paź, 2007 21:01

Wiadomo jak ten oto młody człowiek pochodzenia Polskiego radzi sobie w świecie Formuły?
Szkoda by było zmarnować taką szanse.
Z tego co wiem jak na razie jest objęty patronem młodych talentów Red Bulla i jeździ jako junior w Sauberze.. choć założę się, że jeśli uda mu się zajść dalej - tego mu życzę - to wyląduje w Toro Rosso.. miejmy nadzieję, że nie skończy jak Speed i Liuzzi...

Data urodzenia: 10/07/91
Waga: 60 kg
Wzrost: 1,77 m

2006 the winner Formula BMW Scholarship in Valencia
2005 3-DJKM Championchip (ICA-Junior)
2003 3-NAB - Holland Championship (ICA-Junior)
2002 2 DMV - German Championchip (Bambini)

Pierwszy wyścig na gocartach w wieku 4 lat !!

Wiadomo o nim cokolwiek więcej?

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Filmik: http://pl.youtube.com/watch?v=Caf_ZtcyAqM / http://pl.youtube.com/watch?v=vA22KPv5VJk

Awatar użytkownika
Kayo

Post autor: Kayo » śr 24 paź, 2007 21:31

Jest na razie za młody żeby uznawać go za talent na skalę F1, ale w przyszłości. Zobaczymy jak będzie radził sobie dalej. Po polsku potrafi rozmawiać ale słabo. Na Pit Lane Park kręcił niezłe bączki. Poczekamy, zobaczymy.
"Komentarz, jest jedną ze sztuk opowiadania"- Murray Walker

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » śr 24 paź, 2007 21:36

Wiecie jak to jest... W F1 nie ma słabych (Chyba, że SAKON)... Tu jeździ 22 najlepszych kierowców świata... A na pewno jednych z najlepszych... Dlatego tak ciężko się tu dostać... I dlatego jeżeli się dostanie do F1 to chwała mu za to. Jeżeli nie to też nie będzie to zadziwiające...

btw. Co z tego, że ma polskie korzenie? Zawsze mnie zastanawiało czemu ludzie się podniecają, że ktoś ma Polskie korzenie jeżeli np. w polsce nigdy nie był... Jeśli ktoś jest taki jak Podolski, który włada językiem lepiej niż Ebi Smolarek i pare razy w roku jest w polsce to rozumiem... Ale ten chłopak pewnie był raz góra dwa...

Awatar użytkownika
broker

Post autor: broker » śr 24 paź, 2007 21:49

cichy pisze:Pierwszy wyścig na gocartach w wieku 4 lat !!
To podobnie jak Kasperczak :)
BMW POWER

Awatar użytkownika
jaro738

Post autor: jaro738 » śr 24 paź, 2007 21:50

hmmm. facet ma 16 lat, tak?? no to nie powiem i tak dużo, (bączki robi lepiej jak Kubek) co do F1 to jeszcze za wcześnie, proponuje odświeżyć wątek... za 4 lata

btw.
Ismola pisze:btw. Co z tego, że ma polskie korzenie? Zawsze mnie zastanawiało czemu ludzie się podniecają, że ktoś ma Polskie korzenie jeżeli np. w polsce nigdy nie był... Jeśli ktoś jest taki jak Podolski, który włada językiem lepiej niż Ebi Smolarek i pare razy w roku jest w polsce to rozumiem... Ale ten chłopak pewnie był raz góra dwa...
ja to miałem napisać, praktycznie nie ma tygodnia, żebym nie usłyszał, że ktoś znany ma polskie korzenie, Gore(kandydat na prezydenta USA w 2004), o kimś jeszcze było, w czasie transmiji z GP Brazill, Polacy na siłe szukają sobie "rodziny" w znanych ludziach, zapominając o tych co są Polakami, a gdzieś wyjechali (jak niektórzy np. o Skłodowskiej-Curie)
Ostatnio zmieniony czw 25 paź, 2007 15:03 przez jaro738, łącznie zmieniany 1 raz.

cichy

Post autor: cichy » śr 24 paź, 2007 22:02

Ismola pisze:btw. Co z tego, że ma polskie korzenie? Zawsze mnie zastanawiało czemu ludzie się podniecają, że ktoś ma Polskie korzenie jeżeli np. w polsce nigdy nie był... Jeśli ktoś jest taki jak Podolski, który włada językiem lepiej niż Ebi Smolarek i pare razy w roku jest w polsce to rozumiem... Ale ten chłopak pewnie był raz góra dwa...
nie chodzi mi tu o jakąś Mirocho-Manię ale miło jest usłyszeć, że chłopak jest w połowie polakiem :) Na pewno nie ma tu co robić zamieszania na ten temat, po prostu tak to dodałem bo chyba lepiej skupić się na kimś kto jest nam "bliższy" :)
Miejmy nadzieję, że chłopakowi się powiedzie!

tak btw. nie zapomnę wielkiego artykułu na temat Klose... że jak to było możliwe wypuścić taką gwiazdę z rąk :) - oczywiście Fakt!

Awatar użytkownika
McLfan

Post autor: McLfan » śr 24 paź, 2007 22:04

Mirocha rozmawia po Polsku, słyszałem i widziałem wywiad z nim na Polsacie w relacji z Pit Lane Parku. :wink:

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » śr 24 paź, 2007 22:33

Mnie też dziwi to podniecanie się 'polskimi korzeniami' to pewnie coś na zasadzie leczenia swoich narodowych kompleksów... tylko po co ?ten chłopak jest Niemcem i żadnego wpływu na to kim byli jego pradziadkowie czy dziadkowie nie miał... wątpię również by kiedykolwiek zmienił obywatelstwo na polskie bo po co skoro Niemcy dadzą mu 100 razy więcej niż polska w sporcie który uprawia.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

m44

Post autor: m44 » śr 24 paź, 2007 22:37

Podobno Marilyn Manson ma polskie korzenie. :grin:

Awatar użytkownika
MtK
Kontakt:

Post autor: MtK » śr 24 paź, 2007 23:19

jaro738 pisze:o kimś jeszcze było, w czasie transmiji z GP Brazill
Borówka mówił że matka Emersona Fittipaldi była Polką.
Scuderia Ferrari Marlboro fan since 1996 MSC fan since 1994
Tak, chcę Hamiltona w Ferrari.

Awatar użytkownika
jaro738

Post autor: jaro738 » czw 25 paź, 2007 07:53

oo właśnie, thx MtK, skleroza nie boli...

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » czw 25 paź, 2007 19:42

I właśnie o tym mówię :P Fitilipadi nigdy o tym nie wspomniał :P Albo może raz gdzień napomknął...

KRISF1

Post autor: KRISF1 » wt 17 sty, 2012 09:21

We wczorajszej Gazecie Wyborczej pojawił się wywiad z Kevinem:
Obrazek

Awatar użytkownika
doriano

Post autor: doriano » wt 17 sty, 2012 12:18

Coś mi się naturalna nieufność wobec niemieckiej flagi włączyła... węszę spisek! Kilka dni temu o Kecinie trąbili też na onecie i innych tego typu portalach. Osobiscie ydaje mi sie, że chłopakowi najzwyczajniej skończyły się możliwości sponsorskie w Reichu i teraz na szybko musi się polaczyć, co by na sponsorów z Polski ( ha ha...) liczyć. :wink:

Tak już całkiem serio to nie widziałem go chyba ani razu w akcji (chyba tylko raz w studio polsatu mi mignął przed oczyma), ale jeśli ktokolwiek ma w dość wysokich seriach jeździć z polską flagą, to ode mnie ma 100% wsparcie. :mrgreen: Powodzenia, Kevin!

A.. i jeszcze jedno:
jaro738 pisze:Sro 24 Paź, 07 20:50

hmmm. facet ma 16 lat, tak?? no to nie powiem i tak dużo, (bączki robi lepiej jak Kubek) co do F1 to jeszcze za wcześnie, proponuje odświeżyć wątek... za 4 lata
Nasz klient - nasz pan! :razz:

Awatar użytkownika
jaro738

Post autor: jaro738 » wt 17 sty, 2012 15:25

no wyszło 4,coś lat :p

Awatar użytkownika
Sianokosy
Kontakt:

Post autor: Sianokosy » wt 17 sty, 2012 15:29

hideto pisze:wątpię również by kiedykolwiek zmienił obywatelstwo na polskie bo po co skoro Niemcy dadzą mu 100 razy więcej niż polska w sporcie który uprawia.
YEAH!!
Hide się pomylił! :D

A tak już poważniej, to ktoś oglądał GP2 w zeszłym sezonie? Ja zawsze albo zapominałem, albo nie miałem możliwości, więc mogę tylko na wyniki spojrzeć. No i Mirocha jakoś specjalnie tam nie imponuje. Niby wynik lepszy od team-mate, albo i on kompletnie dla mnie nieznany. Hartley zastąpił go na 4 wyścigi, a i tak w generalce wylądował wyżej
Bycie normalnym to najgłupsza rzecz, do której można dążyć

KRISF1

Post autor: KRISF1 » wt 17 sty, 2012 15:49

Sianokosy pisze:A tak już poważniej, to ktoś oglądał GP2 w zeszłym sezonie? Ja zawsze albo zapominałem, albo nie miałem możliwości, więc mogę tylko na wyniki spojrzeć. No i Mirocha jakoś specjalnie tam nie imponuje. Niby wynik lepszy od team-mate, albo i on kompletnie dla mnie nieznany. Hartley zastąpił go na 4 wyścigi, a i tak w generalce wylądował wyżej
Ja oglądałem, jak dla mnie jeden z najsłabszych kierowców, obok innych debiutantów takich jak Varhaug czy Leal, czy też takich wynalazków co jeżdżą, bo płacą, gdzie za grosz talentu jak Gonzalez czy Ceccoto Jr. Szczerze wątpię by znalazł posadę w GP2 w nadchodzącym sezonie, zwłaszcza że jego dotychczasowy team, Ocean Racing Technology ma już zakontraktowanego jednego kierowce, (Nigel Melker) który jest o niebo lepszy niż nasz niemiecki rodak. :)

EDIT:
Niby teamy GP2 nie są zbytnio przywiązane do swoich kierowców i nieczęsto się zdarza by w jednym teamie jeździł jeden kierowca przez kilka sezonów, tym bardziej że Kevin raczej nie narzeka na nadmiar sponsorów, gdzie przy obecnym kalendarzu, na pewno bardziej poszukiwani będą kierowcy z grubym portfelem, a na drugim miejscu z talentem. (czym w sumie Mirocha również nie grzeszy)

Awatar użytkownika
karolVTEC

Post autor: karolVTEC » pt 23 mar, 2012 14:26

Coś wiadomo o Kevinie w tym sezonie w GP2 lub innej, podobnej serii? Bo ja jakoś nie mogę znaleźć żadnej informacji o nim.
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A. Senna

Awatar użytkownika
doriano

Post autor: doriano » pt 23 mar, 2012 15:01

karolVTEC pisze:Coś wiadomo o Kevinie w tym sezonie w GP2
W GP2 nie ma już miejsc. Wygląda na to, że rok w plecy... Osobiście mam nadzieję, że chłopak załatwi sobie miejscówkę w GP3 - świetna seria i na tę chwilę sporo wakatów. ;)

Awatar użytkownika
karolVTEC

Post autor: karolVTEC » pt 13 kwie, 2012 13:42

No i mamy naszego ;) Kevin będzie reprezentował polskie barwy w F2 :)
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A. Senna

Awatar użytkownika
mago-san

Post autor: mago-san » pt 13 kwie, 2012 13:47

"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
SZYBKIEGO POWROTU ZA STERY BOLIDU ROBERT!!!!

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » pt 13 kwie, 2012 19:18

Polak ;)
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

motov547

Post autor: motov547 » pt 13 kwie, 2012 20:05

del pisze:Polak ;)
To zaskoczenie! Ale bardzo się cieszę, że Kevin będzie reprezentował nasze barwy. Choć może być mu ciężko w F2 w tym sezonie (chciałbym się w tej kwestii mylić), to wierzę, że chłopak się na tym zapleczu F1 wybije do najwyższej kategorii. Szkoda, że nie ma go w GP2.
skif1.wordpress.com

koza

Post autor: koza » pt 13 kwie, 2012 22:43

I doskonale wyglada w tym kontekscie jego adres www i zdjecie na linkowanej stronie z niemiecka flaga;) Mysle ze czesc kbicow jest zdezorientowana.
A stawka w tym sezonie F2 doprawdy ciekawa

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zespoły/Kierowcy/Tory F1”