Adrian Sutil

Forum poświęcone torom, zespołom Formuły 1, oraz reprezentującym je kierowcom - tak wyścigowym, jak i testowym.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
zu7

Post autor: zu7 » pn 03 sty, 2011 18:44

Dawno nie było nic o Sutilu. Chyba mało kto o nim pamięta (LubięForceIndia gdzieś zaginął). A tu jego kolegami zostali di Resta i Hulkenberg. Trochę to wygląda jakby zapomniany Sutil miał iść w odstawkę. Ciekawe jak będzie sobie radzić pod presją. Wyjść powinno w końcu ile jest wart.
To dobrze że ludzie nie rozumieją naszego systemu monetarno bankowego. Bo jeśliby zrozumieli to mielibyśmy rewolucję jeszcze tej nocy - H. Ford

Awatar użytkownika
Invinciblee
Kontakt:

Post autor: Invinciblee » pn 03 sty, 2011 19:17

Ta, Sutil. Mam nadzieję że wpuszczą Hulka do bolidu na jakieś GP i pokaże "utalentowanemu Niemcowi" gdzie jego miejsce.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » wt 04 sty, 2011 08:20

wg plotek, di resta ma jeździć etatowo a nick być piątkowym driverem. Czyli wreszcie pozbyli by się tej żenady nazwiskiem Luzzi, co to się potrafi rozbić wszędzie tam gdzie inni nie potrafią i tempem nie grzeszy.

Dobry ruch, pewnie też do kontraktu Di Resty dopisany jest kers - choć to tylko mój domysł.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
Sianokosy
Kontakt:

Post autor: Sianokosy » wt 04 sty, 2011 15:49

Vitantonio Liuzzi jest przekonany, że w przyszłym sezonie pozostanie w składzie Force India.
Włoch posiada kontrakt na kolejny sezon, ale ponieważ radzi sobie zdecydowanie gorzej niż Adrian Sutil (...), w mediach pojawiły się spekulacje, że może go zastąpić Paul di Resta, który aktualnie jest kierowcą rezerwowym.
– Nie mam pojęcia, czy Paul ma zaklepane miejsce w ekipie albo co jest zapisane w jego kontrakcie, ale oznaczałoby to, że Adrian odchodzi, ponieważ ja mam umowę – oświadczył Liuzzi w rozmowie z ESPNF1.
Wypowiedź z końcówki września. Ciekawe jak się z tego wytłumaczy ;)
Bycie normalnym to najgłupsza rzecz, do której można dążyć

Awatar użytkownika
doriano

Post autor: doriano » czw 12 maja, 2011 15:00

Ale jaja!

Niejaki Adrian S. wdał się w bójkę w barze po GP Chin (nie wiadomo mi, o jaki typ baru chodzi ;) ). Podobno profesjonalnie zrobił tulipana z butelki i "przypadkiem" ranił w szyję jakąś szychę z Genii... Trzeba mu się było podobno w trybie instant wynosić z Kraju Środka, bo za takie akcje to tam się dostaję kulkę na stadionie. ;)

W imprezie udział brał również Lewis H, jednakże najprawdopodobniej nie miał on żadnego udziału w tej aferze.

Zaatakowany trafił do szpitala, gdzie założono mu szwy. Ponoć w Turcji miał już ładne blizny.

Nie wiadomo jeszcze o co poszło, ale ja osobiście obstawiam, że Adrianowi znudziło się wysłuchiwanie uwag na temat jego biegania z podwiniętymi łapkami, a czarę goryczy przelała niesmaczna "kolarska" uwaga odnośnie jego nowego różowego sweterka.

Dobra, kończę z wrednościami, bo ktoś w Niemczech to jeszcze przeczyta i mi będzie trzeba facjatę zszywać. :roll:

A... i niech ten pierwszy rzuci kamieniem, kto nigdy nikogo przypadkiem tulipanem w szyję nie zranił, o! :twisted:

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » czw 12 maja, 2011 15:09

Ta szycha to pan Lux.

natomiast Hamilton ponoć został od razu za szmaty wyprowadzony z klubu przez swoich ochroniarzy.

Tak czy siak, Sutil ma mieć ponoć sprawę o usiłowanie morderstwa....

No i Hulk chyba już ostro nóżkami przebiera ;-)
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

lukaszlew77

Post autor: lukaszlew77 » czw 12 maja, 2011 16:46

Nie wiem jakie prawo jest w Chinach, ale w Polsce za zabójstwo i usiłowanie zabójstwa jest taka sama kara, więc jeżeli mu to udowodnią, to Adrian ma pozamiatane i grozi mu nawet kara śmierci.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » czw 12 maja, 2011 17:30

Nawet dwie kary śmierci. Adrian jest obywatelem niemiec, nie został aresztowany w Chinach. Mówiąc wprost - chiny mogą sobie palcem w bucie pokiwać. W Europie nikt go na karę śmierci nie skarze.

lukaszlew77

Post autor: lukaszlew77 » czw 12 maja, 2011 18:29

Tak, ale sytuacja zdarzyła się na terenie Chin, co oznacza, że tam ewentualnie będzie ścigany i sądzony wg ichniego prawa. Jeżeli Francuz zabije kogoś w Polsce, to będzie sądzony w Polsce, a karę ewentualnie będzie odbywał we Francji. Po za tym napisałem, że grozi mu kara śmierci, jako maksymalny wymiar kary. W Polsce grozić by mu mogło dożywocie, ale nie kazde zabójstwo jest tak karane.

W Chinach obowiązuje kara śmierci, więc na upartego by ją wykonali, ale oczywiście nie dostanie kary śmierci nawet jeżeli byłby sądzony. Jeżeli Chiny wystawią jakiś nakaz aresztowania, to on tam więcej nie pojedzie, a nikt go tam nie wydali.

Chyba, że poszkodowany zgłosi się do jakiegoś europejskiego sądu, ale nie wiem jak to działa i czy to w ogóle możliwe.
A tak po za tym, to skończy się zapewne niczym.

Awatar użytkownika
karolVTEC

Post autor: karolVTEC » czw 12 maja, 2011 20:07

lukaszlew77, co Ty z tą śmiercią tak? Sutil najwyżej zapłaci jakąś grzywnę, bo Lux pozwał go do europejskiego sądu (nie wiem w którym kraju). A nawet jakby w Chinach coś na niego mieli to i tak nic mu nie zrobią, bo nie jest ścigany listem gończym. Najwyżej w przyszłym roku nie pościga sie w Chinach i tyle.
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A. Senna

lukaszlew77

Post autor: lukaszlew77 » czw 12 maja, 2011 20:36

Nie jest ścigany, ale zawsze może być :P Mają tam taką karę, tak jak w wielu innych krajach, po prostu stwierdzam fakt, że za usiłowanie zabójstwa taka kara u Chińczyków jest przewidziana. U nas kazdy morderca może dostać dozywocie, ale nie każdy dostaje.

Skoro pozwał go do jakiegoś europejskiego sądu to pewnie za napaść, albo coś w tym stylu. Dostać może wtedy wyrok w zawiasach, grzywna to raczej nie, szybciej odszkodowanie.

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » czw 12 maja, 2011 23:18

I teraz wszyscy co się śmiali z jego biegania w Kanadzie mają brązowy alarm :)
KubicoManiak vel Dobro Squad
CHAM squad

Awatar użytkownika
Invinciblee
Kontakt:

Post autor: Invinciblee » pt 13 maja, 2011 09:43

Niejaki Adrian S. biegający z tulipanem, Lewis H. zgarniany przez własnych ochroniarzy, zapewne dużo alkoholu, a wszystko w barze gdzieś w Chinach. Wielka szkoda że nie ma z tego jakiegoś nagrania.

No nie wiem czy Sutil tak łatwo się z tego wyłga... No i starty w GP Chin w przyszłości mogą być problematyczne. Z drugiej strony w Singapurze homoseksualizm jest zdaje się zakazany, a Adrian S. jeździ :twisted:

No i cudnie wygląda ta gadka z przypadkowym zranieniem którego bardzo żałuje. Ciekawe o co poszło :D "Sorry Adrian, seks oralny to za mało żeby zająć miejsce Nicka H.".

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » pt 13 maja, 2011 19:40

It would be hardly doubted but Eric Lux, Gerard Lopez's right arm in Genii, team owner Lotus Renault GP, has decided to move up a gear against Adrian Sutil.

For a small reminder of the facts that you have probably followed our site these days, the German driver was assaulted Lux nightclub in China, with a glass of champagne he had cut off the neck of Lux, narrowly avoiding the carotid . Since then, Sutil had apologized public but it has clearly not been enough.

According to Le Figaro and the journalist Cédric Voisard, Lux will file a complaint against Adrian Sutil, and submit to the FIA a complete record of the facts. Different procedures will be launched Monday.

Lux's lawyers should speak now and then. By sending the dossier to the FIA, Lux perhaps hoping that Adrian Sutil lost his Superlicence him to race in Formula 1, not to mention the conviction that the German risk for attempted homicide.
Lux najpierw złoży pełen pozew do FIA licząc, że sutil utraci superlicencję. Wszystko zostanie wysłane w poniedziałek. Niewykluczone, że również dokumenty do jednego z europejskich sądów.

Dodatkowo, ponoć Lux włada nagraniami z kamer w klubie...

Awatar użytkownika
lc1

Post autor: lc1 » pt 13 maja, 2011 19:45

To się Hulk ucieszy :mrgreen:
McLaren Mercedes

Awatar użytkownika
zu7

Post autor: zu7 » pt 13 maja, 2011 20:24

Ciekawe czy dzięki temu dowiemy się co tak Sutila wkurzyło. To musiało być coś poważnego chyba że Sutil coś sobie przyćpał i miał inne postrzeganie rzeczywistości. Fotki z tej imprezy sugerują że klimat do małego odlotu był tam sprzyjający :wink: Choć z drugiej strony kierowcy F1 nie powinni być z takich łatwo podatnych.
To dobrze że ludzie nie rozumieją naszego systemu monetarno bankowego. Bo jeśliby zrozumieli to mielibyśmy rewolucję jeszcze tej nocy - H. Ford

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » pt 13 maja, 2011 21:14

To FIA zajmuje się już sądem? Czy jest jakiś zapis, że kierowca z zarzutami traci licencję?
CHAM squad

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » pt 13 maja, 2011 21:18

yarpen.zirgin pisze:To FIA zajmuje się już sądem? Czy jest jakiś zapis, że kierowca z zarzutami traci licencję?
FIA musi dbać o wizerunek sportu.

Z takiego samego powodu Briatore czy Symonds, albo Coughlan czy Stephney stracili na określony czas możliwość pracy w jakiejkolwiek serii pod egidą FIA.

Awatar użytkownika
Kulfon

Post autor: Kulfon » pt 13 maja, 2011 22:22

zu7 pisze:Fotki z tej imprezy sugerują że klimat do małego odlotu był tam sprzyjający :wink:
Byłbyś w stanie się takowymi podzielić :)

Awatar użytkownika
lg2000

Post autor: lg2000 » pt 13 maja, 2011 22:26

Jak się Lux zaweźmie na Sutila za swoje poranione karczycho to go zniszczy. Adrian powinien już szykować wór pokutny, skoro przeprosiny przeszły bez echa. Ciekawe co mu Lux powiedział?
Sutil: Byłbym dużo szybszy niż Heidfeld.
Lux: Z częściami rowerowymi nie rozmawiam. :lol:

Awatar użytkownika
Leeloo

Post autor: Leeloo » pt 13 maja, 2011 22:40

lg2000 pisze:Ciekawe co mu Lux powiedział?
eeee... :P jak w Chinach w jakimś klubie to pewnie poszło o dziewczynę :P
"Kto walczy do końca, czasem przegrywa, kto się poddaje, przegrywa zawsze".

lukaszlew77

Post autor: lukaszlew77 » pt 13 maja, 2011 23:27

lg2000 pisze:Jak się Lux zaweźmie na Sutila za swoje poranione karczycho to go zniszczy. Adrian powinien już szykować wór pokutny, skoro przeprosiny przeszły bez echa. Ciekawe co mu Lux powiedział?
Sutil: Byłbym dużo szybszy niż Heidfeld.
Lux: Z częściami rowerowymi nie rozmawiam. :lol:
Nie ma co się dziwić. Jakby ktoś mnie zaatakował tulipanem, też bym chciał go zniszczyć, a że Lux ma dużo pieniędzy, to ma też dużo wpływów.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » sob 14 maja, 2011 00:05

Kulfon pisze:
zu7 pisze:Fotki z tej imprezy sugerują że klimat do małego odlotu był tam sprzyjający :wink:
Byłbyś w stanie się takowymi podzielić :)
http://www.m1ntglobal.com/node/585

Awatar użytkownika
Ferraristka

Post autor: Ferraristka » sob 14 maja, 2011 08:33

No Alo wstawiony w 4 wiatry :mrgreen: :lol: Najpierw elegancko, w sweterku a potem już bez i to jeszcze daje się całować innej dziewczynie :D A co do Adriana, RTL twierdzi, że Lux wezwie na świadków Nicolasa i Lewisa, więc zobaczymy jak to się skończy. Można sądzić, że AS się nie pozbiera :P
"I'm so proud about the people around who support me more than ever,more than 100%,much more than I expected" F.Massa

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » pn 16 maja, 2011 08:49

hideto, tyle, że inne afery były związane z samym ściganiem (czy to Piquet w Singapurze, czy machlojki McLarena) a tutaj? Idąc dalej powinni ukarać Hamiltona bo dostał mandat :)
CHAM squad

Awatar użytkownika
mago-san

Post autor: mago-san » pn 16 maja, 2011 20:46

Obrazek
oświadczenie jakie wydał prawnik Luxa

http://yfrog.com/h0po8pfj
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
SZYBKIEGO POWROTU ZA STERY BOLIDU ROBERT!!!!

Awatar użytkownika
doriano

Post autor: doriano » pn 16 maja, 2011 21:29

Akapicik o poinformowaniu FIA i FI można przetłumaczyć mniej więcej tak: "...Pan E.L. za punkt honoru obrał sobie uwalenie na całej linii pana A.S. i nie spocznie, póki będzie na tym świecie cokolwiek co można będzie jego przeciwnikowi jeszcze odebrać."

No cóż - nigdy za Sutilem nie przepadałem a incydent w klubie tylko udowodnił, że normalny to on nie jest, ale mimo wszystko trochę szkoda mi będzie obserwować ewentualny koniec jego kariery spowodowany czynnikami pozasportowymi. Wolałbym by to po prostu Di Resta skopał mu tyłek. ;)

Awatar użytkownika
ArtiF1

Post autor: ArtiF1 » pn 16 maja, 2011 22:14

Ja Sutila lubię neutralnie - tzn. mnie on czasem interesuje (nie seksualnie oczywiście - chodzi o wyniki i o jazdę ;p), a raz to trochę szokuje.
Co do incydentu w Chinach to czekam na powód, jaki mógł ewentualnie być podstawą do wykonania tego czynu. Ktoś tu powiedział "nie jest on jednak normalny" - może a torze czasem wykręca dziwy, lecz jeśli Lux zaatakował pierwszy i doszło do "rękoczynów", to jednak sądzę że butelka to konieczność zakończenia agresji . :razz:

Z drugiej strony Sutil nie ma aż tak "mocnej ręki"...

:.Podsumowując.:
Jeśli Lux coś jednak zrobił pierwszy, to to jest wręcz zabawne obarczać się sądem szwami na szyi. To jest zwykła paranoja.
Sutil nie jest "Pudzianem", więc też dać się sprać i targać się po sądach to jest zwykłe "frajerstwo"...

Awatar użytkownika
doriano

Post autor: doriano » pn 16 maja, 2011 22:22

ArtiF1, również wielcem ciekaw o co tam poszło, ale osobiście nie spodziewałbym się niczego, co mogłoby jakoś specjalnie działać na korzyść Adriana. Gdyby tak było, to po pierwsze nie byłoby takich przeprosin, a po drugie nie byłoby tak stanowczych działań prawnych (przynajmniej tak mi się wydaje...).

Awatar użytkownika
karolVTEC

Post autor: karolVTEC » pn 16 maja, 2011 23:07

Ja tam nigdy nie przepadałem za Sutilem, i często robił za "próg poprzeczny" wyścigu ;) wiec jakby odpadł ze stawki nic wielkiego by się nie stało.. no i Hulckenberg (czy jak go tam sie pisze :P ) by się wykazał, bo z pewnością jest szybszy od Adrianka ;)
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A. Senna

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zespoły/Kierowcy/Tory F1”