Formula One Typer`12

Masz żyłkę hazardzisty? Tutaj możesz skonsultować swoje typy z pozostałymi użytkownikami forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
pwx99

Post autor: pwx99 » pn 26 lis, 2012 14:54

Jak to kiedyś powiedział urzędujący obecnie Mistrz Świata "Yabadabadoo Ringdigidingdingding" :grin:

A teraz na serio: dziękuję za sezon fajnej zabawy i dziękuję doriano za prowadzenie typera :smile:

Awatar użytkownika
maka87-1992

Post autor: maka87-1992 » pn 26 lis, 2012 19:57

Gratulacje dla wszystkich a szczególnie dla tych, którzy w ostatnich latach zajmowali się prowadzeniem typera, miejmy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli się również cieszyć zaciętą rywalizacją do ostatniego wyścigu :) Ja sam również jestem bardzo szczęśliwy, w zeszłym sezonie 3 miejsce w tym 2, jest postęp ;) Gdybym mógł typować po kwalifikacjach może by się udało być to oczko wyżej :) no a doriano powinien dostać ochrzan, dudek śliczne podium zrobił dla zwycięzców, powinieneś zaszpanować zaawansowaną obsługą programu do obróbki grafiki rastrowej typu paint i też takie zrobić! ;)

Awatar użytkownika
Kulfon

Post autor: Kulfon » pn 26 lis, 2012 20:52

maka87-1992 pisze:Ja sam również jestem bardzo szczęśliwy, w zeszłym sezonie 3 miejsce w tym 2, jest postęp ;) Gdybym mógł typować po kwalifikacjach może by się udało być to oczko wyżej :) no a doriano powinien dostać ochrzan, dudek śliczne podium zrobił dla zwycięzców, powinieneś zaszpanować zaawansowaną obsługą programu do obróbki grafiki rastrowej typu paint i też takie zrobić! ;)
Dlaczego w niektórych postach piszesz o sobie w rodzaju żeńskim, a w innych w męskim? Jakieś alter-ego?

ODPOWIEDZ

Wróć do „F1 - kącik bukmacherski”