Typer '10 na formula1.pl

Masz żyłkę hazardzisty? Tutaj możesz skonsultować swoje typy z pozostałymi użytkownikami forum.

Moderator: Moderatorzy

ddemon

Post autor: ddemon » pn 26 wrz, 2011 16:27

Napisałem do admina kempy z którym wymieniłem kilka mailów

M.in dostałem takie odpowiedzi:

- Problem tkwi w czasie na serwerze który od czasu do czasu się rozchronizuje...
- Typy należy oddać do godz 22...Nie należy typować na ostatnią chwilę bo userzy często się skarżą bo wchodzą przed 22 a typują po 22
- Nie mogą uznać typów gdyż byłoby to nie fair względem innych i mało przejrzyste

- Moja wina że Administracja ma problem z serwerem :smile:
- Z powodu osobistych nie mogłem wcześniej ale wyrobiłbym się wczasie o godz 21:56(o tej byłem na forum) a 21:58 chciałem złożyć typy z tąd też tutaj post...Godz 21:58 chyba jest godz przed 22 :shock:
- Napisałem tutaj na forum które chodziło o 4 minuty szybciej niż teraz(obecnie chodzi dobrze) i powinno być niezaprzeczalnym dowodem na uznanie mimo wszystko typów... Post 22:02 - 4 min 21:58!!

Ostatni mail
Niestety nie mozemy uznac typow. Zasady sa zasadami. Czas na serwerze jest
raz dziennie synchronizowany- być może obciążenie procesora sprawia, ze
szybciej się rozsynchronizowuje. Może wprowadzimy synchronizacje co godzine.
--
Pozdrawiam serdecznie,
Przemysław Kempiński,
http://www.formula1.pl
Zasady są zasadami - przecież oddałbym typy gdyby nie usterka.. Ja pier*** dowód jest a zasadzie był bo czas został poprawiony...Nie ma to jak tuszować :/

Ostatni mail

Nie było zadnej usterki ani problemu. Nie chce wchodzić w glebsza dyskusje
bo to nie ma sensu. Czas minal i Pan nie zdazyl oddac typu. Wszystkim czas
zamknal się w tym samym momencie o 22:00 zgodnie z zegarem systemowym
serwera na którym jest strona.

--
Pozdrawiam serdecznie,
Przemysław Kempiński,
http://www.formula1.pl
Haha Admin wyregulował czas serwera na którym stoi strona i forum tym samym zatuszował dowód i twierdzi że usterki nie było :D Typer wszystkim zamknął się o 22... Nieno żałosne tak Administracja robi użytkowników ciu** :/

Awatar użytkownika
Sianokosy
Kontakt:

Post autor: Sianokosy » pn 26 wrz, 2011 20:00

Tak czy inaczej, na wysłanie typów miałeś tydzień (a uwzględniając kwalifikacje, to jakieś 20 godzin). Szkoda, że ludzie zawsze wszystko odstawiają na ostatnią minutę
Bycie normalnym to najgłupsza rzecz, do której można dążyć

spiggy

Post autor: spiggy » pn 26 wrz, 2011 21:53

Ddemon
Dostaniesz ode mnie puchar gloria victis (styropianowy kubek z mcdonalda)
z Abu Dhabi
Happy???

ddemon

Post autor: ddemon » wt 27 wrz, 2011 00:21

Panowie po co te uszczypliwości? - dotarłem do domu z przyczyn osobistych o 21:54-21:55 nie byłem w domu podczas rozgrywanych kwalifikacji... Owszem typy można oddać przez cały tydzień - oddajecie w ciemno wasza wola ja oddaje zawsze po rozegranych kwalach - typy bym zdążył spokojnie oddać(wybranie jednego zawodnika trwa 2 sek) gdyby nie błąd na serwerze a taki nastąpił..Celowo napisałem post o 21:58 tutaj jest godz o 22:02 - Użytkownik del może potwierdzić że post był napisany prawidłowo jeszcze przed zmianą czasu Nie wiem jak mam udowodnić bardziej abym zdążył oddać typy zgodnie z regulaminem..Błąd serwera owszem ale czemu ja mam za to być karany? Ja go spowodowałem? Nie...Gadka zasady są zasadami typy trzeba oddać do godz 22 a której ja chciałem złożyć? Mogłem napisać odrazu maila do redakcji tyle że skąd miałem wiedzieć że kempa rzadko bywa na forum...Admin napisał że może teraz wprowadzą synchronizację co godzinę fajnie ale jako jedyny ja na tym ucierpie? Jest to sprawiedliwe? Nie..Znając osoby pewnie jeszcze ktoś napisze że ktoś musi być pierwszy tyle że akurat w tym wyścigu raczej nikt chciałby być pierwszy - przynajmniej ja nie mam takiego zamiaru :/

Znalazł się kolejny matematyk Sianokosy, któremu kwalifikacje od godz 16 do godz 22 wyszło 20 godzin nie no brawo :D
spiggy, napij się z tego kubka - Twoje zdrowie ale taką docinkę zostaw dla siebie ok? ;)

Jeszcze raz proszę aby wasze docinki zostawilibyście dla siebie

Awatar użytkownika
jaro738

Post autor: jaro738 » wt 27 wrz, 2011 00:37

ddemon, ale po co to wszystko? co by Ci dało to, że te typy by zostały wysłane? 10 zł? kupon na darmową pizze? złote kalesony? Ja rozumiem, że błąd serwera i tak być nie powinno, ale na litość boską to tylko głupia zabawa...

ddemon

Post autor: ddemon » wt 27 wrz, 2011 01:19

jaro738, Ale czemu akurat zabawa ma być popsuta użytkownikowi w trakcie sezonu nie z jego winy?...
Owszem typuje dla zabawy,satysfakcji ale też dla rywalizacji,sprawdzenia się z innymi użytkownikami i zająć jak najlepsze miejsce - Wszystko to zostało odebrane przez widoczny błąd serwera i nie rozumiem tego czemu mam na tym ucierpieć?
Może są też inni którzy celowo domagają się o pkt bo się faktycznie spóźnili i chcą tym samym wyłudzić punkty....Ja nie chce wyłudzić a odzyskać bo dowód jest..

Awatar użytkownika
jaro738

Post autor: jaro738 » wt 27 wrz, 2011 09:43

z tym, że ja takie napinki rzadko kiedy widziałem, nawet w naszych świętej pamięci ligach na rF, gdzie przed weekendem wyścigowym ćwiczyło się nie raz i tydzień lub więcej, jak kogoś wywalilo z serwera, czy został zmasakrowany przez kogoś od tak dla zabawy jak się chyba raz czy dwa zdążyło, więc trud całego tygodnia poszedł... Na grzyby. Generalnie wyluzuj, za tydzień czy dwa się odkujesz

Awatar użytkownika
szamanka

Post autor: szamanka » wt 27 wrz, 2011 12:05

Oj jaro, ja pamiętam te napinki nawet mimo że nie uczestniczyłam w lidze :D Skleroza?

Dużo osób tu wie że serwer przekłamywał czas nawet o 10 minut w swoim 'najlepszym' okresie i gówno prawda z tą synchronizacją co dobę, bo to była stała sytuacja a błąd serwera narastał chyba przez miesiąc.

ddemon

Post autor: ddemon » wt 27 wrz, 2011 15:09

jaro738,
Pogodziłem się że tych pkt nie odzyskam(49pkt) to jeden z lepszych wyników podczas GP Singapuru :/ Szkoda bo przez cały sezon nic nie szło a teraz mogłem jeszcze z nadzieją namieszać w czołówce.. Ale jak pomyśle człowiek się spieszy do domu łamiąc wykroczenia na drodze by zdążyć zatypować przed czasem i Ci jest to uniemożliwione przez to że strona-forum ma ciągle problemy z serwerem jest wkur.zająca...
Szczególnie nie potrafię zrozumieć tego że skoro są dowody jednoznaczne to mimo wszystko Administracja powinna zadbać o użytkownika i uznać mu typy? To jest tak samo jak z typowaniem u bukmachera przez neta - czasem musisz pisać maila aby przesłali pieniądze bo chcą Cię oszukać a ty mając dowód w postaci kuponu piszesz do nich i oni to korygują - Tutaj jest przypadek taki jest błąd jest,widzimy wszystko lub celowo piszą że zasady są do 22 :lol: a 21:58 jest godziną po 22 - w/g Administratora kempy :smile: i ogólnie użytkownika ma się w d.pie.....
Jeszcze tłumaczenie typu że uznanie typów spowodowałoby że typowanie byłoby mało przejrzyste i nie fair wobec innych użytkowników :roll: Jak nie fair skoro są dowody,jak mało przejrzyste? Skoro kiedyś był błąd przy wprowadzeniu Roberta Doornborsa(kubicy) i można było sobie z tym problemem poradzić to również można byłoby wprowadzić te typy...

Poprostu Administrator kempa umywa ręce,ma każdego użytkownika w nosie odejdą, przyjdą inni a biznes będzie się kręcił :/

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » wt 27 wrz, 2011 15:21

3-4-ry... NIE PŁAAACZ BOOOOO... TAAA NOOOOOC.... TOOOO OOOOONAAAA PAAACHNIEEEE WIEEEEPRZEEEEM!!!!
KubicoManiak vel Dobro Squad
CHAM squad

Awatar użytkownika
jaro738

Post autor: jaro738 » wt 27 wrz, 2011 20:45

szamanka, ale bez przesady

ODPOWIEDZ

Wróć do „F1 - kącik bukmacherski”