GP Włoch 2013

Moderator: Moderatorzy

wodziczku

GP Włoch 2013

Post autor: wodziczku » pn 12 sie, 2013 10:05

Siemka!!!!

Jestem nowy tutaj na forum i mam kilka pytań do weteranów wyjazdowych. Czy możecie mi powiedzieć gdzie najlepiej spać??? Czy wokół Monzy są jakieś hostele albo hotele??? cokolwiek poprostu zeby nie drałować codziennie z Mediolanu. No chyba, że jest jakiś super dojzad komunikacją miejską. A jest??? Jeśli ktoś mogłby mi jakoś trochę rozjaśnić sytuację byłoby super. Bilet w sumie już na tor to mam. Lotniczy też zaraz kupię. Tylko martwi właśnie mnie spanie!!! Proszę o pomoc!

spiggy

Post autor: spiggy » pn 12 sie, 2013 16:38

ja dojezdzalem pociagiem na tor z Chiasso

Z Mediolanu (nie pamietam czy Centrale czy Porta Garibaldi)
masz ze 3 pociagi na godz do Monzy, potem shuttle bus do parku
wloskie koleje to takie pozno-gierkowe PKP
pluskiew nie ma

wodziczku

Post autor: wodziczku » wt 13 sie, 2013 20:38

a czy ktos jeszcze moglby mi jakis wskazowek udzielic???? moze gdzies blisko toru jest cos do wynajecia???

Madziula

Post autor: Madziula » wt 20 sie, 2013 20:14

Czy ktoś z Was jeszcze się wybiera na Monzę? :)

lukaszsss

Post autor: lukaszsss » czw 22 sie, 2013 21:06

No ja się wybieram :). Mam pytanie...czy spał ktoś kiedyś na Campingach koło Lecco. Jest to gdzieś około 30km od Monzy więc znośnie...tylko jest tych kempingów strasznie dużo i sam nie wiem w który najbardziej się opłaci.

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » pt 23 sie, 2013 13:40

Tak naprawdę to nie ma znaczenia - i tak będziesz wychodził z niego na cały dzień, 30km dojazdu też chwile zajmie. A one wszystkie mniej wiecej takie same.
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Koper

Post autor: Koper » pt 23 sie, 2013 18:22

Też wybieram się na Monze, nocleg zarezerwowałem sobie w Mediolanie i będę dojeżdżał koleją.

Ktoś może będzie na trybunie Alta Velocita?

Madziula

Post autor: Madziula » pn 26 sie, 2013 00:22

@lukaszsss @Koper
a skąd jesteście? skąd wyjeżdżacie ? :)

lukaszsss

Post autor: lukaszsss » wt 27 sie, 2013 16:01

Radlin...okolice Rybnika, Katowic...:)

Śpimy jak wcześniej zapowiadałem w Lecco i bilety mamy na Alta Velocita A :).

Koper

Post autor: Koper » wt 27 sie, 2013 17:37

Madziula pisze:@Koper
a skąd jesteście? skąd wyjeżdżacie ?
Ja wylatuję z Wawy we wtorek wieczorem.
lukaszsss pisze:bilety mamy na Alta Velocita A
Będę na "B" :)

Artefact

Post autor: Artefact » czw 29 sie, 2013 19:54

Alta Velocita.... a nie lepiej 8A ?
widać koncówkę prostej, dochamowanie i szykana :))))) zatem dużo więcej czasu będę widział każdego z kierowców no i to idealne miejsce do dzwona po starcie (czego oczywiście żadnemu kierowcy nie życzę, no może poza Vettelem :)
co do noclegu:
moim zdaniem wszystko zależy od:
1. czasu kiedy musisz wracać do PL i skąd masz lot do PL
2. oczywiście finansów.

w ubiegłym roku byliśmy k. Bergamo, zalety: blisko lotniska, ceny przyzwoite, blisko do autostrady - więc na Monza jechałem jakieś 50 min chyba :) no i fajnie bo w pon rano hop siup na lotnisko i o 9 am człowiek jest w Wawie :)

wydaje mi się, że im bliżej Monza tym trudniej o nocleg, a i ceny będą wyższe ... zatem w tym roku... powtarzamy 8A i nocleg k/Bergamo.
bzzzziuuuuuuummmmmmmmmm :)))))))))

Awatar użytkownika
Hiub

Post autor: Hiub » sob 31 sie, 2013 08:42

Alta Velocita?
To będziemy na przeciwko siebie. Prima Variante 8B się kłania ;)

JurekF2

szybki wyjazd i powrót

Post autor: JurekF2 » sob 31 sie, 2013 22:46

Jako że w tym roku nie udało się pojechać na Węgry - myślę o wyjeździe na Monza, ale czy jest sens jechać samemu autem "tam i z powrotem" bo na więcej nie mam urlopu.
Jeśli mimo wszystko ktoś jedzie tylko na weekend i ma miejsce to chętnie się dołożę do składki :razz:
najchętniej wsiadłbym ( lub zabrał pasażerów ) gdzieś poniżej kreski Warszawa - Wrocław .

Artefact

Post autor: Artefact » ndz 01 wrz, 2013 23:13

cześć Kolego !
sens jest, albowiem to ostatni wyścig w Europie... z tymi jednostkami napędowymi. Koszt wyjazdu i tak jest spory, ale pieniądz się nie liczy, by być świadkiem takiego spektaklu :)))))
co do jazdy autem to lepiej samolotem, taniej wychodzi :)
i powodzenia w doborze ekipy i do zobaczenia na miejscu :)

H4lik

Post autor: H4lik » wt 03 wrz, 2013 23:21

Witam! :)

Przyznam, ze zarejestrowalem sie specjalnie po to, by tutaj napisac - jedziemy we dwojke i mamy trzy miejsca w samochodzie, ale rownie chetnie do kogos dolaczymy, dzielac koszta.

Czas nagli, a plan nastepujacy - wyjazd jutro wieczorem, powrot w niedziele wieczorem. Staramy sie raczej budzetowo - spanie w namiocie na kampingu przy torze. Obojetnie - tym darmowym, a jesli miejsc nie bedzie, to tym platnym. Biletow jeszcze nie mamy. Zakupimy GA w czwartek.
Chetnie do kogos dolaczymy, jesli ma ekonomiczne auto, lub zabierzemy autem nieekonomicznym, ale za to fajnie jezdzacym. :razz:

Acha - mieszkamy na Dolnym Slasku, w polowie drogi miedzy Wroclawiem, a Kudowa Zdroj.

Pozdrawiam fanow F1! :grin:

Salomea

Post autor: Salomea » śr 04 wrz, 2013 01:27

Witam serdecznie!!!

Ja z kolei piszę, ponieważ mam do sprzedania bilety na Alta Velocita 6A na cały weekend - 6,7,8 września :) Po dwie sztuki na każdy dzień. Chyba nie będę mogła być na wyścigach, chociaż na pewno będę w Mediolanie :( Dlatego chcę sprzedać je taniej! Mogę sprzedać całość lub na poszczególne dni, jeśli ktoś byłby zainteresowany :) Zostało niewiele czasu, ale wszystko da się zrobić! :) Mieszkam na Śląsku. Piszcie, pytajcie! Możemy też się spotkać nawet na miejscu!
:)

Koper

Post autor: Koper » śr 11 wrz, 2013 10:10

No i po grand prix. Sam wyścig bez większej historii i nie porywał, ale cały weekend oczywiście jak najbardziej na "+". Szkoda że nie popadało mocniej, bo ten lekki deszczyk przed wyścigiem praktycznie niczego nie zmienił.

Gdyby ktoś był zainteresowany, to wrzuciłem kilka filmików na youtube:
http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... P0iJtSIZ8q

Artefact

Post autor: Artefact » pt 13 wrz, 2013 11:57

weekend w ogóle extra na + .... bo w pon rano spotkaliśmy RK !!!!! :))))

FIK_2014

Post autor: FIK_2014 » sob 01 mar, 2014 14:29

Witam wszystkich pasjonatow F1 :) Jestem tutaj nowy ,a wiec siemanko Wszystkim !!! Otoz nadszedl czas na zamowienie bileciku na kolejne juz 4z rzedu Gp i wlasnie padlo na Monze .Bilecik juz wybralem i bedzie to trybuna Seconda Variante - (Fri-Sun) mysle ,ze nie najgorsza:) I teraz mam pytanko do Was bo mam zamiar wynajac kampera na 6 moze 7 osob i udac sie wlasnie na wyscig.Czy ktos ma moze jakies namiary na pole kempingowe ,gdzie bede mogl zaparkowac auto podpiac wtyczke i mieszkac przez caly weekend jak najblizej toru oczywiscie ??? Bardzo dziekuje za wszelkie odpowiedzi i sugestie .Pozdrawiam FIK :)

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » pn 03 mar, 2014 18:18

Można polecić pole http://goo.gl/maps/rxMqy - masz blisko na tor, blisko na swoją trybunę (choć nawet jak by było daleko to nic nie szkodzi, warto się tam przespacerować po całym torze :) W piątek jest jeszcze masa miejsc, można znaleźć jakieś dogodne. Woda jest w budynkach w górnym prawym roku, są prysznice (raczej zimna woda, bo ciepła szybko schodzi).
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

ODPOWIEDZ

Wróć do „GP Włoch”