Wyjazd na Monze 2007

Moderator: Moderatorzy

Duzy_Rybek

Wyjazd na Monze 2007

Post autor: Duzy_Rybek » sob 17 mar, 2007 20:28

Witam. Szukam chetnych na wyjazd 6 wrzesnia na GP Wloch. Ktos musialby posiadac autko:)) Jesli chetnych nie znajde w ciagu 2-3 miesiecy to kupuje bilet na samolot.
Koszty eksploatacji auta benzyny itp dzielimy na rowno. To samo sie tyczy parkingow. Nocowac mozemy na polu namiotowym w poblizu toru. Cena jak sie nie zwiekszyla powinna wynosic ok 15 euro za namiot.
Bilety na GP dostepne w cenie od 112 euro do 3235 wiec jest w czym wybierac )Sam wybralem bilet w cenie 253 euro przy pirwszej szykanie. Bilety oczywiscie sa na wszystkie treningi kwalifikacje i glowny wyscig w niedziele.
Zainteresowani prosze sie zglaszac. Pozdrawiam
Life is brutal

Awatar użytkownika
Hagen14

Post autor: Hagen14 » czw 05 kwie, 2007 10:42

Cześć. Ja się wybieram na Monzę. Byłem tam w zeszłym roku i jest na prawdę bardzo fajna atmosfera. Niestety nie jade autem bo się nie opłaca. Znalazłem bilety w Wizz na samolot do Mediolanu na lotnisko Bergamo za 200zł za osobę w dwie strony. Wylot z tąd w piątek, a wylot z Mediolanu w poniedziałek rano. Spanie na kempingu za darmoche, albo bilet na cały weekend na tor i pod namiotem. Gdybyś potrzebował linka do tego biletu na samolot, to napisz. Polecam ten samolot bo na prawdę się opłaca, wyjdzie taniej i szybciej :) Pozdrawiam.

P.S No i jeśli sie nie ma auta, to na kempingu śpisz za darmo, bo tam się płaci tylko za samochód. W zeszłym roku byłem autem i płaciliśmy 20 Euro za cały weekend. Albo zamiast kempingu, można mieszkać bezpośredio na torze, nie wyrzucą, bo bardzo dużo ludzi tak robi.

rammzes

Post autor: rammzes » sob 29 gru, 2007 22:40

Hagen14 pisze:Cześć. Ja się wybieram na Monzę. Byłem tam w zeszłym roku i jest na prawdę bardzo fajna atmosfera. Niestety nie jade autem bo się nie opłaca. Znalazłem bilety w Wizz na samolot do Mediolanu na lotnisko Bergamo za 200zł za osobę w dwie strony. Wylot z tąd w piątek, a wylot z Mediolanu w poniedziałek rano. Spanie na kempingu za darmoche, albo bilet na cały weekend na tor i pod namiotem. Gdybyś potrzebował linka do tego biletu na samolot, to napisz. Polecam ten samolot bo na prawdę się opłaca, wyjdzie taniej i szybciej :) Pozdrawiam.

P.S No i jeśli sie nie ma auta, to na kempingu śpisz za darmo, bo tam się płaci tylko za samochód. W zeszłym roku byłem autem i płaciliśmy 20 Euro za cały weekend. Albo zamiast kempingu, można mieszkać bezpośredio na torze, nie wyrzucą, bo bardzo dużo ludzi tak robi.

Jak mozesz to bardzo prosze daj linka:)

Zablokowany

Wróć do „GP Włoch”