GP Belgii 2010

Moderator: Moderatorzy

wojtek_r95

Post autor: wojtek_r95 » pt 13 sie, 2010 23:06

Witam,

a czy może ktoś próbował prześliznąć się bez biletu (sforsować płot), kumple taka opcje rozważają. Może ktoś próbował taki sposób dostania się na trawkę?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » sob 14 sie, 2010 10:41

Widziałem, że ludzie tak wchodzą - tuż za 1 zakrętem i dalej, aż do Eau Rouge, aż do Les Combes (płot jest od strony lasu). Jednak powodzenia takiego przejścia nikt nie zagwarantuje.
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » ndz 15 sie, 2010 10:36

jak ktos lubi to moze ryzykowac ale lepiej miec przygotowana walute w kieszeni na Bronze lub Steel- bo byloby szkoda jechac ponad 1000km po to zeby stac za plotem gdyby okazalo sie, ze ochrona pilnuje.... :P
wojti

bucucanu

Post autor: bucucanu » pn 16 sie, 2010 09:23

witam, mamy zamiar z kolegami wyjechać na GP Belgii - pomóżcie nam (bo to jest nasz 1 raz) na jaka trybunę kupić bilet.
pozdrawiam Slawek

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » pn 16 sie, 2010 09:50

Wielkiego wyboru juz nie macie (zostaly te najdrozsze lub Bronze i Steel - czyli trawka) - jesli ma to byc trybuna, to Gold 2, 3, 6 (zdaszone wiec jesli popada to macie spokoj) ewentualnie Silver 2 - (i te trybuny sa OK z tego co sie dowiadywalem od osob, ktore tam byly). Jesli chodzi o Bronze to tez fajny bilet mimo, ze to trawka ale na Spa jest duzo skarp wiec nie ma problemu, ze ktos Ci bedzie zaslanial - ale trzeba byc wczesnie rano na torze, zeby sobie dobre miejsce zajac na tej skarpie... Tak naprawde jesli jest to Wasze pierwsze Grand Prix na zywo to i tak bedziecie zachwyceni (bez wzgledu na miejsce).
http://www.spagrandprix.com/ mozna poogladac mniej wiecej jakie widoki sa z trybun (jak nacisniesz +infos przy nazwie trybuny). Bilety musicie kupic na miejscu w kasie - bo chyba juz wszystkie portale zakonczyly sprzedaz przed tym GP.
wojti

sakic19

Post autor: sakic19 » pn 16 sie, 2010 18:55

Ja byłem 2lata temu na Spa, to smyczki rozdawali na miejscu przy wejsciu na tor

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » śr 18 sie, 2010 08:55

i jeszcze mam pytanie z innej beczki - co wg Was warto zobaczyc bedac w tych okolicach (Spa, Liege)?? (oczywiscie poza atrakcjami zwiazanymi z GP Belgii oraz muzeum motorsportu w Stavelot - bo to pozycje obowiazkowe - glowny temat wyjazdu :) )

Info dla tych , ktorzy jada na GP Belgii - czwartkowy PIT WALK na Spa zaczyna sie o 16.30 do 18.00 ( a nie jak wczesniej informowali o 15.30 - wlasnie dostalem maila). Do zobaczyska!
wojti

goqsane

Post autor: goqsane » czw 19 sie, 2010 14:19

Moja jedyna rada odnosnie tego regionu to tylko nie oceniajcie Belgii po jej zacofanym (aczkolwiek pieknym) regionie; jesli chcecie zobaczyc normalna cywilizacje i ciekawe miasta proponowalbym Antwerpie chocby. Bruksele stanowczo odradzam, Liege tez; no chyba ze chcecie sie poczuc jak w Polsce - niebezpiecznie; same dresy wszedzie; brudne ulice itd... wtedy jak najbardziej :)

Jesli chodzi o plot moze uda mi sie znalezc mape od kolegi ktory co roku tak robi, w jednym odcinku plot ma wysokosc ledwo ponad 1.5 metra :)

pozdraw

wojtek_r95

Post autor: wojtek_r95 » czw 19 sie, 2010 21:33

goqsane pisze: Jesli chodzi o plot moze uda mi sie znalezc mape od kolegi ktory co roku tak robi, w jednym odcinku plot ma wysokosc ledwo ponad 1.5 metra :)

pozdraw
No to czekam z niecierpliwością na tą mapkę, koledzy ucieszą się z pewnością :smile:

spiggy

Post autor: spiggy » czw 19 sie, 2010 22:29

wojtek_r95 pisze:
goqsane pisze: Jesli chodzi o plot moze uda mi sie znalezc mape od kolegi ktory co roku tak robi, w jednym odcinku plot ma wysokosc ledwo ponad 1.5 metra :)

pozdraw
No to czekam z niecierpliwością na tą mapkę, koledzy ucieszą się z pewnością :smile:
Walesa przeskoczyl wyzszy :lol:

a na powaznie to nie robcie siary z tym skakaniem
niech sie ktory polamie...

krzysiek_dg

Post autor: krzysiek_dg » pn 23 sie, 2010 00:51

Witam!
Czy jest możliwość zakupu biletu tylko na jeden dzień weekendu, chodzi mi konkretnie o piątek? :smile: Niestety w sobotę wracam do Polski, a nie kupię biletu na cały weekend... I z racji tego, że jestem "na miejscu" i że trochę późno o tym pomyślałem to bilet brązowy :wink:

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » pn 23 sie, 2010 12:39

krzysiek_dg pisze:Witam!
Czy jest możliwość zakupu biletu tylko na jeden dzień weekendu, chodzi mi konkretnie o piątek? :smile: Niestety w sobotę wracam do Polski, a nie kupię biletu na cały weekend... I z racji tego, że jestem "na miejscu" i że trochę późno o tym pomyślałem to bilet brązowy :wink:
Powinienes spokojnie kupic - na innych torach mozna wykupic na miejscu wejsciowke na piatkowe treningi wiec tutaj tez pewnie bedzie taka mozliwosc (i ceny na piatek sa z reguly fajne - np. na Wegrzech na piatek mozna kupic trybune od 18 do chyba 45E). Powodzonka!
a najlepiej zadaj pytanie na formularzu na ich stronie http://www.spagrandprix.com/ zakladka contact.
wojti

DarekDK

Post autor: DarekDK » pn 23 sie, 2010 21:47

Witam.
To moj pierwszy post wiec witam wszystkich serdecznie.
Ktos pytal czy mozna cos zobaczyc w okolicy SPA. Proponuje wszystkim wyjazd do Kerpen skad pochodzi MS. Jest tam jego centrum kartingowe z 2 torami. Jeden w srodku drugi na dworze. Wszedzie pelno bolidow F1 oraz osobiste muzemu MS. Bylem tam wiele razy i BARDZO POLECAM. Jezeli chcecie wiecej info to poszcie.
Mam jedno pytanie. Czy na placu kampingowym jest prad (power)???. Mam wykupione miejsce na kampingu i nie wiem czy brac jakies kable ze soba.

pozdrawiam jeszcze raz!!!
DarekDK

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » pn 23 sie, 2010 22:16

Zależy jaki masz kemping. Ale raczej powinny być podłączenia, teraz w większości przypadków są.
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

DarekDK

Post autor: DarekDK » pn 23 sie, 2010 22:25

Wykupilem miejsce kempingowe ale bedziemy tam w namiotach (3). Oczekuje odpowiedz od org. SPA ale jakos nie odpisuja.
Jak bedziecie przechodzic kolo Accorda na dunskich rejestracjach to zapraszam na pifko i mala pogawedke!!!

krzysiek_dg

Post autor: krzysiek_dg » wt 24 sie, 2010 12:13

wojtitychy pisze: Powinienes spokojnie kupic - na innych torach mozna wykupic na miejscu wejsciowke na piatkowe treningi wiec tutaj tez pewnie bedzie taka mozliwosc (i ceny na piatek sa z reguly fajne - np. na Wegrzech na piatek mozna kupic trybune od 18 do chyba 45E). Powodzonka!
a najlepiej zadaj pytanie na formularzu na ich stronie http://www.spagrandprix.com/ zakladka contact.
Dzięki za radę:) Napisałem wczoraj maila i otrzymałem taką odpowiedź:

You will have the possibility to buy tickets for the Friday or the Saturday during the week before the Grand Prix.
Prices are 50€ for the Friday and 75€ for the Saturday, in Bronze zone. This type of tickets will never be sold out.
We cannot guarantee the availability of grandstand tickets for the Friday and Saturday. Prices for grandstand tickets will be a bit less than prices for the Sunday.

Szczerze mówiąc będę musiał jeszcze sprawę przemysleć, bo 50€ za trening to nie jest mało...

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » wt 24 sie, 2010 12:54

jesli nigdy nie byles na GP na zywo to sie nie zastanawiaj - warto, nawet na treningi! Minus jest taki, ze z tym biletem nie wejdziesz na czwartkowy Pit Walk (16.30 do 18.00).
...a moze u jakiegos konika uda Ci sie cos kupic w dobrej kasie.. (chociaz Oni raczej maja na caly weekend bilety...)
Powodzenia!
wojti

goqsane

Post autor: goqsane » wt 24 sie, 2010 15:50

Nie udalo mi sie znalezc mapy ale polegajac na mojej pamieci wiem, ze nalezy podejsc w kierunku Blanchimont od lasu. Tam jest 1.5 metrowy plot.

ODPOWIEDZ

Wróć do „GP Belgii”