GP Węgier 2014

Moderator: Moderatorzy

Dachu

GP Węgier 2014

Post autor: Dachu » wt 17 wrz, 2013 18:36

Witam, w przyszłym roku chciałbym wybrać się na swoje pierwsze GP F1 w życiu na GP Węgier i mam pytanie. Kiedy i gdzie najlepiej kupować bilety? Jak kupie bilet na cały weekend, to mam dostęp do innych serii równocześnie rozgrywanych? Jakie są wrażenia na torze?

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » wt 17 wrz, 2013 21:46

1) gdzie - najtaniej na oficjalnej stronie toru. Kiedy - generalnie im wcześniej, tym taniej.
2) Bilet na cały weekend = wszystkie serie + czwartkowy pit walk
3) Wrażenia - poczytaj tematy z poprzednich GP Węgier, jest tam dużo szczegółów, także przydatnych przy kolejnych wyjazdach na ten tor ;)
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

poziomka85

Post autor: poziomka85 » śr 09 paź, 2013 14:55

Witam, również wybieram się pierwszy raz na GP Węgier, będzie to prezent urodzinowy dla męża, niestety za bardzo się nie znam... i mam problem bo nie wiem jakie najlepiej bilety kupić? (gold odpadają bo po prostu są za drogie :( ) co polecacie, gdzie będzie najciekawiej? Dachu czy kopiłeś już bilety? widziałam,że do 31.10 bilety są tańsze, jak było w poprzednich latach czy po tej przedsprzedaży już będą tylko drożeć, czy można się jakoś wstrzelić jeszcze w jakąś promocję?

Dachu

Post autor: Dachu » pn 14 paź, 2013 19:36

Jeszcze nie kupilem. Prawdopodobnie kupie bilet na brazowa trybune. Cena dobra jak i widok.

poziomka85

Post autor: poziomka85 » wt 29 paź, 2013 15:50

Ja jeszcze nie zdecydowałam, które bilety, ale zastanawiam się nad Bronze 2 i Silver 5, niestety trochę będzie to strzał w ciemno, bo na stronie są filmiki ale podpisane inaczej niż oznaczenia tych sektorów bronze 2 jest jako silver 1, a silver 5 jako silver 2, nie wiem może to z poprzednich lat i były inne oznaczenia? Czy ktoś może podpowiedzieć, która opcja będzie lepsza - bronz 2, silver 5 czy ewentualnie jeszcze bronz 1 ? pomóżcie....

Anakin

Post autor: Anakin » sob 02 lis, 2013 16:30

Cześć,

mam kilka pytań odnośnie wyścigu na Węgrzech. Czytałem tematy z poprzednich lat, ale nie wiem na ile tamte informacje są wciąż aktualne.

Planuję wybrać strefę Gold 4 z racji tego, że jest najbardziej polecana. Na stronie jest napisane, że znajduje się na niej 2500 miejsc. Jakieś wskazówki o które miejsca najlepiej prosić, żeby mieć dobry widok na tor i telebim?
Co z wnoszeniem aparatów cyfrowych? 30 centymetrowy teleobiektyw + monopod nie stanowią problemu?
Czy zwiedzanie boksów i alejek odbywa się tylko w czwartek i tylko przy zakupie biletu weekendowego? Nie ma możliwości w niedziele po wyścigu zrobienie sobie zdjęć na torze?
Skoro nie ma już Kangoo TV to można wnosić tablet(miło mieć podgląd na żywo co się dzieje), bo na zdjęciach telebim nie wydaje się za duży.

Pozdrawiam.

FAster Ferrari

Post autor: FAster Ferrari » sob 11 sty, 2014 22:56

Witam, jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie wyjazdu na GP Węgier, proszę pisać na chocholola@wp.pl . Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie związane z biletami, noclegiem, wyżywieniem itp.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „GP Węgier”