GP Węgier 2011

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
szamanka

Post autor: szamanka » ndz 24 lip, 2011 18:41

To dzwoń

Awatar użytkownika
JoseManuel

Post autor: JoseManuel » ndz 24 lip, 2011 19:13

Chyba będę zmuszony zadzwonić. Ale czekam do jutra, bo jutro jest poniedziałek i może wysyłają dopiero w tygodniu, w którym odbywa się wyścig(piszą "..short before the event", a już teraz to naprawdę jest krótko przed wydarzeniem, więc nie wiem, co mają na myśli to pisząc. Może zamierzają wysłać w środę. A może jeszcze lepiej, w czwartek :lol: ).

PS:: A jeszcze jedno pytanie apropos Hungaroringu. W jakich cenach są gadżety F1(odzież, itd.) w sklepikach na torze?? Mówiono mi, że można trafić na dobre ceny. Niby, że nie są drogie, w porównaniu do sklepów internetowych. (Już mam koszule/bluzki prawie wszystkich zespołów F1, więc głównie chodzi mi o kupno jakiejś z kolekcji Saubera 2011, lub po prostu Kamui Kobayashi. :cool: )
...Big fan of Kamui Kobayashi from GP2 to F1, forever...

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » pn 25 lip, 2011 09:17

Kangoo TV w zeszłym roku nie było w ogóle, na żadnym wyścigu. W tym chyba też nie ma.
KubicoManiak vel Dobro Squad
CHAM squad

Awatar użytkownika
Alvaro

Post autor: Alvaro » pn 25 lip, 2011 09:43

Ale teraz jest, czy ma być jakieś Fan TV czy coś takiego, na nowych odbiornikach i z większymi możliwościami. Sęk w tym że ponoć nie będzie można tego wypożyczyć tak jak Kangoo tylko trzeba będzie kupić... ale nie mam zbyt wielu potwierdzonych informacji więc nie ma co traktować tego jako pewnika.
"Dla Formuły 1 naprawdę ważne są dwie rzeczy... Jedną jest Ferrari, a drugą jest hałas" ~Bernie Ecclestone

choina

Post autor: choina » pn 25 lip, 2011 11:05

Koledzy a może ktoś poradzić jaką drogą wybrać się na Hungaroring z Wrocławia? Google mapy wyznaczają dwie trasy ale słyszłame też o 3 trasie przez Cieszyn. Najkrótsza przez Olomouc, Brno, Bratysławe i Budapeszt a druga podobna uwzględniająca kawałek A4 lecz dalej kieruje na Brno itd. Przez Cieszyn nie wiem jak się kierować ale ponoć jest dobra droga. Może ktoś podpowiedzieć?

Pozdrawiam

felipo

Post autor: felipo » pn 25 lip, 2011 15:13

Proponuje A4 do gliwic, potem Cieszyn, Pepiki w kierunku Mosty u Jablunkowa, SŁOWACJA - Zilina potem Zvoleń, Sahy no i na hungaro
Jedzie sie Fajnie spokojnie, po drodze duzo miśków.
PS od Ciszyna nie potrzebujesz winiety na pepiki, tylko slowacja i wegry. Trasa ok 6 godz od gliwic

zaq11

Post autor: zaq11 » pn 25 lip, 2011 15:45

Uważajcie na słowacka policję. Miśki często czekaja na dole zjazdu z górki albo 50m przed końcem miasta. Mandaty moga przyprawić o ból głowy.

Jesli jedziesz w mieście:
81-85 km płacisz 150E
86-90 km płacisz 200E
91-95 km płacisz 250E
......................
121 km płacisz 650E :shock:

Antyradar niewiele pomoże, bo mają TruCamy namierzające laserowo z odległosci powyzej 1 km w mniej niż 1s. Sam kilka razy takie urządzenie tam widziałem. Antyradar zaczyna wyć, przekładacie nogę na hamulec ale jest już za późno, bo fotka zrobiona.

Awatar użytkownika
JoseManuel

Post autor: JoseManuel » pn 25 lip, 2011 19:48

Ufff.... Nareszcie. Przysłali mi te Vouchery do odbioru biletów :!: :razz: Tak się niepokiłem, zamiast spokojnie poczekać...

PS:: A co do mojego pytania o to, czy mogę odebrać bilety w czwatek, wszystko się już wyjaśniło. Kasy otwarte od 10:00 do 18:00, więc teraz zostało tylko czekać do wyjazdu i się niczym nie martwić. Chyba, że parkingiem na Hungaroringu. :lol: :lol:
...Big fan of Kamui Kobayashi from GP2 to F1, forever...

Awatar użytkownika
Speeder

Post autor: Speeder » wt 26 lip, 2011 20:20

Witam wszystkich serdecznie,
Czy ktoś wie/zna kogoś, z kim mógłbym się zabrać w sobotę popołudniem/wieczorem na Hungaroring?
Poczuwam się oczywiście do partycypacji w kosztach i innych...
Pozdrawiam
Darek
tel. 606333557

Awatar użytkownika
roland

Post autor: roland » wt 26 lip, 2011 20:57

Moze zachowuje sie jak stary zgred, wiem, bo mam wiecej lat niz dwoch userow razem wzietych. Ale do cholery niech mi ktos wytlumaczy zachowanie tego z gory, bo ja nie kumam. Pisze niby po polsku, ja jestem polakiem i Go nie rozumiem.
Prosze o tlumaczenie z polskiego na nasze.

Tz tak: ... ja mam zadzwonic do szanownego i spytac gdzie taksowka ma podjechac, w jakim wojewodztwie, powiecie, a tak naprawde do jakiej wsi mam jechac aby zabrac szanownego

rno2

Post autor: rno2 » wt 26 lip, 2011 21:23

Heheh

Speeder, tak na poważnie to trochę późno się wziąłeś za poszukiwania, ponieważ teraz raczej każdy wyjazd jest już dopięty na ostatni guzik, miejsca w samochodach są już zarezerwowane (sam nawet zabieram jedną osobę poprzez ofertę z innego forum)

Poza tym chyba trudniej jest kogoś znaleźć, kto by jechał na sam wyścig - ludzie jednak chcą zobaczyć treningi, albo chociaż kwalifikacje.

No ale szukaj, może coś się fartem znajdzie, nigdy nic nie wiadomo.

Awatar użytkownika
Speeder

Post autor: Speeder » wt 26 lip, 2011 21:36

My małe wsiowe chłopki nie kumamy starych zgredów....
Więc spytam jeszcze raz otwartym tekstem:
"Czy ktoś wie/zna kogoś, z kim mógłbym się zabrać w sobotę popołudniem/wieczorem na Hungaroring?
Poczuwam się oczywiście do partycypacji w kosztach i innych...
Pozdrawiam
Darek
tel. 606333557"

Wystarczy odpowiedź na niniejszym forum (telefon dla tych co wolą bezpośrednią formę komunikacji).
Jestem w stanie dojechać +- 200km z Poznania co oznacza, że interesowały by mnie propozycje z obszaru Szczecin-Gdańsk-Łódź-Sieradz-Wrocław-Legnica-Zielona Góra- Gorzów Wlkp. co stanowi spory kawał Polski, jeśli jednak byłaby propozycja Częstochowy to także bym ją rozważył - stąd ogólne zapytanie, niektórzy nie lubią wozić powietrza...
roland, z przyjemnością skorzystam z Twojej pomocy (właśnie o nią tutaj prosiłem).
Powiedz, czym Cie uraziłem? Starałem się być uprzejmy, wiarygodny, konkretny.
Przepraszam jeśli wyrwałem się poza konwencję forum - z przeszukiwania sieci wydawało mi się najbardziej adekwatne.

rno2 - sytuacja DZISIAJ! mnie zaskoczyła, ale staram się nie chować głowy do klopa.. ;) zawsze zdarzają się możliwości... Kto pyta... Wielbłądzi....?

Pozdrawiam
... i nadal proszę o pomoc w dostaniu się na HR...

Awatar użytkownika
roland

Post autor: roland » wt 26 lip, 2011 21:43

Uprzejmy jestes, z konkretami to juz "tak sobie"

Awatar użytkownika
Speeder

Post autor: Speeder » wt 26 lip, 2011 21:53

Jakiego konkretu jeszcze potrzebujesz? Bez problemu udzielę informacji...
Obszar poszukiwań? - 1/4 Polski + elastyczność nie jest konkretem... (no nieco większym ;) ) na szczęście, puki co Ci z Mazur i Bieszczad się nie zgłaszali...

Może rzeczywiście powinienem ten zakres zdefiniować... ale "wsiowość" mnie nobilituje :) ;)

Awatar użytkownika
roland

Post autor: roland » wt 26 lip, 2011 22:07

...do rangi, nawet soltysa.

Awatar użytkownika
Speeder

Post autor: Speeder » wt 26 lip, 2011 22:11

...Kierdziołka z Chlapkowic ;)

a tak ad rem...?

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » wt 26 lip, 2011 22:14

yarpen.zirgin pisze:Kangoo TV w zeszłym roku nie było w ogóle, na żadnym wyścigu. W tym chyba też nie ma.
Bylo Kangaroo TV ;) ale nie na Wegrzech - bylo np. na Spa i poza naszym kontynentem...
W tym roku jest Fanvision (to samo co Kangaroo -zmieniaja nazwe) i sa 2 opcje wypozyczenie urzadzenia takiego jak w latach ubieglych (55E + koszty wysylki lub bez opcji wysylki a do dobioru na torze - odebrac na torze mozna tylko podczas niektrych GP) lub nowa opcja zakupu urzadzenia mniejszego G3 z wieksza iloscia dodatkow na wszystkie wyscigi z kalendarza (za 250E)....niestety w tym roku na Hungaroring tez niedostepne....
wojti

Amy

Post autor: Amy » wt 26 lip, 2011 22:18

Witam!
Nie wiem czy nie przeoczylam,jesli tak,wybaczcie!

Czy ktos sie orientuje czy na miejsca na trawe trzeba wchodzic przez konkretne gate'y czy obojetnie przez ktory?

Czy ktos z osob,ktore byly moze powiedziec czy natezenie samochodowe jest duze przy torze?

I ostatnie pytanie: z tego co wyczytalam moge miec ze soba aparat ,a czy moze byc kamera??

z gory dziekuje za pomoc!

Awatar użytkownika
roland

Post autor: roland » wt 26 lip, 2011 22:18

wojti powiedz mi, czy w tym roku wybierasz sie moze na GP Belgii?

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » wt 26 lip, 2011 22:21

Amy pisze:Czy ktos sie orientuje czy na miejsca na trawe trzeba wchodzic przez konkretne gate'y czy obojetnie przez ktory?
Obojętnie
Amy pisze:Czy ktos z osob,ktore byly moze powiedziec czy natezenie samochodowe jest duze przy torze?
W niedzielę po wyścigu to nawet przesadnie duże, korek przy wyjeździe gwarantowany ;) Ale w tym roku trochę mniej polaków będzie.
Amy pisze:I ostatnie pytanie: z tego co wyczytalam moge miec ze soba aparat ,a czy moze byc kamera??
Może być i kamera.
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Awatar użytkownika
roland

Post autor: roland » wt 26 lip, 2011 22:31

Podziwiam Cie del, jak spokojnie potrafisz tlumaczyc, to, co wydaje sie oczywiste.
Masz cierpliwosc, to fakt ...ale bedziesz musial robic to co roku, przed kazdym GP europejskim, bo zawsze znajda sie tacy, co nie chce sie im poszukac, tylko postawia pytanie i czekaja na gotowa odpowiedz.

Ja tez chcialbym byc uprzejmy, ale jesli bede musial to zrobic 25 razy, to moge sie znuzyc nieporadnoscia innych.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Speeder

Post autor: Speeder » wt 26 lip, 2011 22:38

No cóż..... taka rola starego zgreda...
Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby nowicjuszy trochę przećwiczyć z merytoryczności wypowiedzi ;)
P.S. Czy mam rozumieć, że twoje propozycja /pytanie jest już nieaktualna?

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » śr 27 lip, 2011 00:51

roland, przeważnie odsyłam do poprzednich tematów, czasami jak mam przypływ dobrej woli lub odpowiedniego trunku, to tłumaczę :) Uważam, że czasami warto komuś coś jeszcze raz powiedzieć, a Węgry to w sumie tor dla początkujących że tak to ujmę, dlatego w sumie tu najwięcej pytań. Myślałem o zrobieniu specjalnego tematu z zebranymi poradami dla ludzi jadących 1 raz. Być może na początku sezonu coś takiego się na forum pojawi (tzn do wtedy kompleksowo zbiorę wszelkie dane), wtedy będzie można odsyłać nowych ludzi zawsze do tego tematu.
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » śr 27 lip, 2011 10:11

roland pisze:wojti powiedz mi, czy w tym roku wybierasz sie moze na GP Belgii?
Tak jakde - wspomnialem juz o tym przy wpisie w temacie GP Niemiec.

a pomysl Dela ze specjalnym tematem z poradami bardzo trafny! Wspolczuje tylko zbierania tego wszystkiego z tylu lat w jedna calosc ;) no chyba, ze strzelisz swoj referat w ktorym strescisz wszystko - tak chyba bedzie latwiej ale wtedy jest to raczej subiektywne odczucie jednej osoby. Tak czy siak idea zacna ;)
wojti

bartoleq

Post autor: bartoleq » śr 27 lip, 2011 13:13

Amy pisze:Witam!
Czy ktos z osob,ktore byly moze powiedziec czy natezenie samochodowe jest duze przy torze?

I ostatnie pytanie: z tego co wyczytalam moge miec ze soba aparat ,a czy moze byc kamera??

z gory dziekuje za pomoc!
przed wyscigiem nie ma raczej problemu z dostaniem sie na tor. ja dojechalem okolo 11 i juz nie wpuszczali na glowny wjazd z autostrady (choc moze odpowiedni bilet dopuszczal). trzeba bylo jechac z drugiej strony. z wyjazdem moze byc problem, wiec ostatnim razem wyszedlem z toru 1-2 okrazenia przed koncem i wyjechalem i dojechalem do budapesztu bez namniejszego problemu (nie mam klimy w aucie, wiec nie chcialem sie upiec w korkach), ale ta droga nie prowadzila przez autostrade tylko z drugiej strony.
mozna miec i aparat i kamere, nikt nie robi problemow.
mozna miec tez wlasna wode w plastykowych butelkach :-)

Amy

Post autor: Amy » śr 27 lip, 2011 13:49

bartoleq
del
BARDZO DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ :))

Dzikakoala

Post autor: Dzikakoala » śr 27 lip, 2011 15:06

del pisze: Węgry to w sumie tor dla początkujących że tak to ujmę, dlatego w sumie tu najwięcej pytań.
w pełni się zgadzam.niby F1 nie jest mi obce od wielu lat ale jade na wyścig po raz pierwszy.Na Hungara własnie dlatego że jest w miarę blisko i uważa się go za tor dla początkujących(widzów-nie kierowców)
del pisze: Myślałem o zrobieniu specjalnego tematu z zebranymi poradami dla ludzi jadących 1 raz. Być może na początku sezonu coś takiego się na forum pojawi (tzn do wtedy kompleksowo zbiorę wszelkie dane), wtedy będzie można odsyłać nowych ludzi zawsze do tego tematu.
świetna idea że tak powiem

i ponawiam pytanie o zrywki na bilecie z nożem i widelcem.do czego one mnie upoważniają?znizka na posiłek?darmowy?bo nie wierzę ze jest ona tam tak sobie.a nigdzie informacji na ten temat zneleźć nie mogę niestety
Things to do today
1.Get up
2.Survive
3.Go back to bed

Kurkey

Post autor: Kurkey » śr 27 lip, 2011 16:20

odnośnie tego noża i widelca to imho chodzi o to:
Anyone buying a Silver 2 Weekend ticket will now receive lunch on all 3 days of the F1 weekend. Customers will be able to pick up their lunch at a designated vendor behind the Silver 2 grandstand.

The following will be served:
Friday: A sandwich and a soft drink or beer
Saturday: A frankfurter and a roll as well as a soft drink/beer
Sunday: Half a grilled chicken and a soft drink/beer

Awatar użytkownika
Speeder

Post autor: Speeder » śr 27 lip, 2011 18:53

Dzięki za pomoc, udało się :)
.... i nr. telefonu sie przydał... ;)
Do zobaczenia na HR

Amy

Post autor: Amy » śr 27 lip, 2011 22:01

Mam jeszcze takie pytanie do poprzedniorocznych,badz zorientowanych.
Jesli chce skorzystac z autobusu,ktory odjezdza z Arpad hid,to czy latwo znalezc przystanek?Wystarczy wysiasc na linii metra niebieskiego? :>

ODPOWIEDZ

Wróć do „GP Węgier”