Wyjazd na GP Węgier w 2010

Moderator: Moderatorzy

czaki44

Wyjazd na GP Węgier w 2010

Post autor: czaki44 » ndz 23 sie, 2009 03:01

witam wszystkich :)

chcial bym sie wybrac za rok na gp wegier i prosil bym was o podanie stron gdzie mozna kupic najtaniej bilety na to gp.

interesuje mnie tzw"trawka" albo kategoria brazowa lub srebna na caly week.
dobrze by bylo jak by mi ktos podal na te miejsca w jakich przedzialach cenowych mozna bylo dostac te bilety w tym roku i czy bez problemu mozna kupic bilety na miejscu.

ponadto fajnie by bylo jak by ktos napisal czy nie ma problemu ze znalezieniem noclegu, czy jest mozliwosc rozbicia sie gdzies namiotem,tak aby jak najbardziej zminimalizowac koszty pobytu ;)

z gory dziekuje wszystkim za rady i udzielone informacje :)
Ostatnio zmieniony czw 08 kwie, 2010 19:23 przez czaki44, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
RamzesXX

Post autor: RamzesXX » czw 03 wrz, 2009 21:11

Bilety najlepiej kupic na stronie organizatora (po polsku):
http://www.hungaroinfo.com/formel1/inde ... index&l=pl
aktualnie ceny sa smiesznie niskie wiec spokojnie mozesz pokusic sie o trybune. polecam red bulla ktory w 2010 ma super lokalizacje i rewelacyjna cene za miejsce w ktorym sie bedzie znajdowac

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » ndz 13 wrz, 2009 07:58

Mozesz tez kupic na tej stronie (rowniez po polsku) http://www.gpticketshop.com/pl/f1.html
W tym roku gptickets bylo oficjalnym partnerem Hungaroring ale to nie robi roznicy dla Ciebie jako kupujacego - bedziesz mial smycz i etui z logiem gptickets lub hungaroinfo zaleznie od wyboru :razz: . Strona, ktora podal RamzesXX jest lepsza pod tym wzgledem, ze masz tam zdjecia (panoramy) i filmiki z trybuny, ktora sobie wybierzesz - Red Bull jest jeszcze nie zaktualizowany wiec zdjecia sa z tego roku ale za to mapka jest aktualna wiec bedziesz wiedzial co i jak. Zgadzam sie z Ramzesem co do miejsca na trybunie - zdecydowanie lepiej niz trawka poza tym z biletem z trybuny zawsze mozesz pojsc na trawke posiedziec :grin: a odwrotnie nie :razz: Powodzenia!
wojti

sergh

Post autor: sergh » czw 01 paź, 2009 16:02

Ja również mam pytanie związane z wyjazdem w roku 2010. Będzie to pierwszy raz, gdy chcę obejrzeć wyścig na żywo.
Z biletami problemu nie ma. Gorzej przedstawia się sytuacja z dojazdem. Nie bardzo mam z kim pojechać, stąd problem. Samochód więc z pewnością odpada. Dlatego chcę spytać, czy ktoś z Was orientuje się może, czy jakieś biuro turystyczne bądź coś w tym rodzaju organizuje wyjazdy na tę imprezę (wraz z noclegiem czy coś takiego), a jeżeli tak, to może podać namiary? Szukam, szukam i nic ciekawego znaleźć nie mogę, a mam wielki problem właśnie z tym, jak się dostać na miejsce.
Z góry dziękuję.;)

Awatar użytkownika
szamanka

Post autor: szamanka » czw 01 paź, 2009 17:17

Przed każdym gp takie firmy namiętnie zaspamowują nam forum swoimi ofertami

np tu
http://f1forum.formula1.pl/viewtopic.php?t=3600

Tola

Post autor: Tola » czw 01 paź, 2009 19:27

Polecam. Byłam z nimi w tym roku na Węgrzech. Nie jest drogo, a dość wygodnie. Fajny hotel, dojazdy na tor tam i z powrotem i rzeczywiście trzymają się planu (w sensie - trzy treningi, kwalifikacje plus wczesnoniedzielny przyjazd na tor i wyścig jest gwarantowany ;) )
Boorfree Forum!

sergh

Post autor: sergh » pt 02 paź, 2009 15:32

Dziękuję, jestem niezmiernie zobowiązana. ;)

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » pn 05 paź, 2009 11:25

jakis miesiac przed GP bedzie duzo ofert prywatnych ludzi, ktorzy jada na Hungaro i maja wolne miejsca w aucie wiec mozna tez sie dogadac i pojechac z kims (duzo nizsze koszty). Do zobaczenia na Hungaroring :smile:
wojti

Rysiek

Post autor: Rysiek » pn 12 paź, 2009 10:39

sergh, Wyruszam również pierwszy raz w przyszłym roku na GP oferuję przejazd. Pozdrawiam
Rysiek

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » pt 13 lis, 2009 09:00

ja juz bilet zamowilem i teraz czekam do GP Wegier :grin: - w miedzyczasie trzeba bedzie jakis nocleg zalatwic (chyba pole namiotowe bedzie najbardziej odpowiednie :smile: )
Do zobaczenia na Hungaroring ....
wojti

Rysiek

Post autor: Rysiek » pt 13 lis, 2009 09:29

wojtitychy, gdzie kupiłeś bileciki i w jakiej są cenie? Co do noclegu to ja chyba pościelę sobie w aucie:) Pozdrawiam.
Rysiek

Steven_21

Post autor: Steven_21 » ndz 15 lis, 2009 14:56

Czy warto kupowac bilety teraz , płacic te koszty manipulacyjne + przesyłke czy można je kupić na miejscu. Czy ceny biletów sa takie same czy im blizej imprezy to droższe?
Na stronie:http://www.hungaroinfo.com/formel1/index_pl.htm sa jakies takie promocyjne propozycje cen biletów oznaczone kolorem jasno brązowym , o co tu chodzi??

Awatar użytkownika
McLfan

Post autor: McLfan » ndz 15 lis, 2009 15:01

Wiesz, najwięcej zależy od kursu Euro. Więc tu się zaczyna zabawa i typowanie. Czekać? Nie czekać? Ja Ci nie pomogę. 8)

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » ndz 15 lis, 2009 20:57

Rysiek pisze:wojtitychy, gdzie kupiłeś bileciki i w jakiej są cenie? Co do noclegu to ja chyba pościelę sobie w aucie:) Pozdrawiam.
kupilem na http://www.gpticketshop.com/pl/f1.html - promocje takie jak wszedzie, ale nie pobierali oplaty manipulacyjnej wiec placilem tylko za bilet + koszt wysylki

Steven_21 teraz jest promocja z okazji 25lat Hungaroring stad te inne ceny - czym blizej imprezy tym ceny beda zblizac sie do tej sugerowanej (wyzszej)....
Mozna bilety kupic na miejscu ale w dzien imprezy juz nie masz takiego wyboru miejsca jesli chodzi o rzad czy sektor jak teraz - no chyba, ze kupujesz na trawke to wtedy nie ma to znaczenia.... poza tym jesli kupisz teraz ktoras z tych trybun z promocji to masz rabaty od 10%-40% wiec jesli nawet zaplacisz koszty przesylki i manipulacyjne to i tak powinno wyjsc taniej niz w dzien imprezy... ale decyzja nalezy do Ciebie :grin: Powodzonka!
wojti

Steven_21

Post autor: Steven_21 » pn 16 lis, 2009 20:30

Jeszcze jedno pytanie z tego tematu: Czy do tych cen co tam widac trzeba doliczyc jeszcze podatek vat?

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » wt 17 lis, 2009 08:35

Steven_21 pisze:Jeszcze jedno pytanie z tego tematu: Czy do tych cen co tam widac trzeba doliczyc jeszcze podatek vat?
z tego co pamietam to cena jest z podatkiem (na gptickets jest z podatkiem wiec na hungaroinfo rowniez) - wbij sobie zamowienie (dane itd.) przed ostatnim krokiem w zamowieniu poda Ci cene ostateczna (z wszystkimi kosztami).... pamietaj, ze placac karta (i nie tylko) bank policzy Ci wg kursu jaki ma danego dnia (wyzszy niz znajdziesz na stronach o kursach walut) wiec sprawdz sobie w swoim banku jaki jest kurs tego dnia, ktorego bedziesz zamawial to pozwoli Ci przeliczyc sobie dokladnie ile bedzie Cie kosztowal bilet w PLNach..... Powodzonka!
wojti

Rysiek

Post autor: Rysiek » wt 17 lis, 2009 17:46

Czy ktoś się orientuje jak wyglądają te miejsca stojące? tzn. jak z nich widać na tor?
Rysiek

Tola

Post autor: Tola » wt 17 lis, 2009 21:43

Mamy podzielone zdania :)
Ja twierdzę, że widać mało i jednak warto nazbierać na najtańszą trybunę.
McLfan zna kilka miejsc, z których widać całkiem fajnie (pisał już o nich kilkakrotnie, zajrzyj do wcześniejszych tematów).
Minus jest taki, że trzeba na te miejsca polować, a później ich pilnować. No i nie mają telebimu, więc generalnie bez kontaktu z kimś, kto ogląda transmisję, raczej ciężko zorientować się, kto na jakich pozycjach jedzie.
Ale jeśli chodzi o ogólnowyścigowe wrażenia (dźwięk, bliskość toru, sama świadomość, że to tu i teraz itp.) to zawsze to lepiej niż kanapa w domu ;)
Boorfree Forum!

Rysiek

Post autor: Rysiek » śr 18 lis, 2009 10:45

Czy wybiera się ktoś na GP Węgier samochodem? Chętnie się zabiorę lub wezmę kogoś.
Rysiek

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » czw 19 lis, 2009 23:04

miejsca stojace sa dalej od toru niz trybuny (z niektorych widac telebim ale pod duzym katem) - no i tak jak Tola pisala trzeba o nie "walczyc" jak tylko otworza tor (6 rano :wink: ) a pozniej pilnowac (jak wyjdziesz na Sik Stopa to mozesz nie miec gdzie wracac). Jesli wybierzesz trawke (miejsce stojace) to mozna wypozyczyc KangarooTV (drogo - 75Euro na weekend jesli zamowisz wczesniej w necie, a 85 na miejscu) - ale jak sie bedziesz nad taka opcja zastanawial (trawka+KangarooTV)to zdecydowanie polecam trybune bez KangarooTV :mrgreen:
Ja jade ale niestety mam juz pelna obsade wiec nie pomoge - ale czym blizej GP tym bedzie wiecej chetnych wiec napewno z kims sie dogadasz...
wojti

Rysiek

Post autor: Rysiek » pt 20 lis, 2009 18:55

Dzięki wojti. Widzę, że nie ma co sobie głowy zawracać tymi stojącymi:). A co do wyjazdu to owszem, czekam na propozycje. Pozdrawiam
Rysiek

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » sob 21 lis, 2009 19:25

pewnie bedzie duzo propozycji i chetnych :smile: powodzenia w wybieraniu trybuny i do zobaczyska na Hungaro... :grin: Pozdrawiam.
wojti

pax

Post autor: pax » pt 04 gru, 2009 19:01

Witam
mam pytanie odnośnie trybun na Węgrzech. Otóż na stronie http://www.hungaroinfo.com trybuna Red Bulla leży w danym miejscu a na innych leży na przed przed ostatnim zakręcie np tu http://www.mygpticket.com no i na niektórych jest trybuna Kubicy a na oficjalnej nie ma. to jak to jest w końcu z tym trybunami, bo Kubicy jest na bank, a na oficjalnej nie ma o.0 bo żeby jakoś nie było że kupi się bilety a w rzeczywistości trybuna leży gdzie indziej.
Będzie to mój pierwszy wyjazd na F1 dlatego się pytam o to :)

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » pt 04 gru, 2009 22:00

pax pisze:Witam
mam pytanie odnośnie trybun na Węgrzech. Otóż na stronie http://www.hungaroinfo.com trybuna Red Bulla leży w danym miejscu a na innych leży na przed przed ostatnim zakręcie np tu http://www.mygpticket.com no i na niektórych jest trybuna Kubicy a na oficjalnej nie ma. to jak to jest w końcu z tym trybunami, bo Kubicy jest na bank, a na oficjalnej nie ma o.0 bo żeby jakoś nie było że kupi się bilety a w rzeczywistości trybuna leży gdzie indziej.
Będzie to mój pierwszy wyjazd na F1 dlatego się pytam o to :)
w 2010 tryuna Red Bulla bedzie obok Gold 3 czyli na prostej po wyjsciu z luku a ostatnio byla tak jak na innych stronach czyli na "srodku" luku. Na hungaroinfo jest tak jak bedzie w najblizszym wyscigu wiec mozesz sie opierac na tej mapce. na gpticketshop tez jest aktualna mapa. W 2010 trybuny Kubicy narazie nie ma w planach (moze sie zmieni ale poki co nie ma - nie bylo za wielu chetnych w 2009). Powodzonka.
wojti

pax

Post autor: pax » sob 05 gru, 2009 23:09

thx za odp
pośledziłem tutaj tematy związane z trybunami i wybrałem 3
i mam takie pytanko na która trybunę warto kupić, mam na myśli brązową, red bulla, złota 3, głównie zależy mi żeby słońce nie dawało mi w oczy, dobry widok na tor, telebim i żeby jak najwięcej było toru widać, fakt że też zależy od tego w jakim sektorze dostanę ten bilet

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » ndz 06 gru, 2009 23:05

telebimy masz wszedzie przy trybunach wiec z tym nie ma problemu (moze sie przydac lornetka do zobaczenia czasow itp. gdybys nie dostrzegl).
jesli chodzi o slonce to napewno wez krem z filtrem i czesto stosuj (po atrakcjach na torze jest mnostwo "czerwonoskorych" :grin: ) Red Bull i Gold 3 slonce centralnie nad Toba i za Toba (a dokladniej lekko po lewej stronie - patrzac na tor :razz: ). Na Brazie masz slonce przed soba ale i tak jest dosc wysoko - ale tam nie bylem wiec sie nie wypowiadam).
Najwiecej toru widac chyba z Silver 3,4,5 no i z Gold 4 ale przy tych predkosciach i odleglosciach nie ma to az takiego znaczenia - jesli jedziesz pierwszy raz to i tak bedzie to wielkie wrazenie...i sam sobie wyrobisz zdanie nt. trybun, miejsc i innych atrakcji a tych nie brakuje na jak i poza torem :grin:
Wybierajac RB lub Gold 3 masz cala glowna strefe atrakcji za soba (stoiska teamow, knajpki, bary itp.) wiec nie trzeba daleko chodzic... :razz:
Powodzenia.
wojti

Rysiek

Post autor: Rysiek » pn 07 gru, 2009 18:49

A jaką kasę opłaca się mieć, forinty czy euro? tzn. jak jest taniej?:) Pozdrawiam
Rysiek

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » wt 08 gru, 2009 09:10

Rysiek pisze:A jaką kasę opłaca się mieć, forinty czy euro? tzn. jak jest taniej?:) Pozdrawiam
O ile dobrze pamietam to np. Nestea, Cola, 0,5l kosztowala 500 forintow lub 2,4 Euro (do wyboru) - oczywiscie ceny ze stoisk na torze.... czyli wychodzi na korzysc Forinta ale i tak wszystko zalezy od kursu a ten w lipcu 2009 nie byl najnizszy. Wg mnie warto miec obydwie waluty - jak skoncza Ci sie Forinty to zawsze mozesz zaplacic Euro.
wojti

Awatar użytkownika
Ferraristka

Post autor: Ferraristka » ndz 27 gru, 2009 17:24

Tak sobie dzisiaj przeglądałam filmiki na YT i mam takie pytanie, czy bilety weekendowe pozwalają na wejście do Paddocku ? i czy aby oglądać takie rzeczy, należy mieć bilet Vip ? http://www.youtube.com/watch?v=apAlZ9jHpa0 ;)
"I'm so proud about the people around who support me more than ever,more than 100%,much more than I expected" F.Massa

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » ndz 27 gru, 2009 17:37

To co tu widzisz, to pit lane. Aby "zwiedzić" pit lane starcza bilet weekendowy (wtedy wchodzisz w czwartek no i sobie oglądasz). Zespoły tam pokazują symulacje tankowania czy pit stopów (tak jak na filmiku). Żeby zobaczyć paddock to tam albo Vip, albo znajomości kogoś z toru ;) Vipy też mają zwiedzanie pit lane (ale tylko dla nich) w inny dzień, nie pamiętam czy piątek, sobotę czy niedzielę, no w każdym razie mają osobne.
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

ODPOWIEDZ

Wróć do „GP Węgier”