GP Węgier 2009

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » ndz 19 lip, 2009 20:17

Silver 2 było całkiem sympatyczne z dołu. Było widać 2 zakręt (w oddali), i całą końcówkę. Nie zazdroszczę tym, którzy mieli miejsce idealnie za drzewem, nie wiem co za geniusz zbudował tak tą trybune, względnie nie ściął tego drzewka ;)
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

abir

Post autor: abir » ndz 19 lip, 2009 20:19

kokel pisze:Abir nawet tak nie żartuj :mrgreen: Bo jak w tym roku znowu mało będe widzieć (w zeszłym roku silver2) to za rok wybieram się na Paddock Club za jedyne 3600Euro :mrgreen:
ja nie mogę nawet pomarzyć o takim bilecie. oczywiście z tą drzemką to żarty. ale od dawna wiadomo, że F1 najlepiej ogląda się się w domu, przed telewizorem, z piwkiem w ręku, gdy żona i dzieci są na spacerze.
do zobaczenia na trybunie red bull.
Abir

lopez

Post autor: lopez » ndz 19 lip, 2009 20:26

a moglby sie ktos podzielic wrazeniami z trybuny silver 1?
mam sektor C- nie orientujecie sie w ktorym miejscu jest ten sektor? (za szykaną, moze na jej wysokosci?)

abir

Post autor: abir » ndz 19 lip, 2009 20:45

a jeszcze jedno pytanko. Ci, którzy mają bilety na red bulla i śpią na capingu, jaki wybraliście - silverpoint czy zengo?
Abir

grzegorz76

Post autor: grzegorz76 » ndz 19 lip, 2009 21:58

Witam.Jade GP w czwartek (będe na miejscu póznym wieczorem) a wracam w niedziele.Z racji tego że znajomy z którym miałem jechać nie może to mam wolne miejsce w pokoju 2-osobowym.Może ktoś ma bilet a nie ma gdzie spać to zapraszam.Pokój jest opłacony więc rozliczymy się na miejscu.Hotel to SZENT ISTVAN HOSTEL w miejscowości GODOLLO.Kosz to 84 euro ze śniadaniem.Pozdrawiam.

zaq11

Post autor: zaq11 » pn 20 lip, 2009 00:09

grzegorz76 pisze:Witam.Jade GP w czwartek...
Z jakiego miasta jedziesz ? Te 84 Euro za ile nocy/dni ?

grzegorz76

Post autor: grzegorz76 » pn 20 lip, 2009 08:58

Jade z Wawy do Wrocka tam wsiadam w auto znajomych i lecimy razem.84 euro to cena za 3 doby ze śniadaniem.Od czwartku do niedzieli.

soulfly01

Post autor: soulfly01 » pn 20 lip, 2009 10:35

Moje pytanie jest takie poniewaz jade nad balaton a moge zachaczyc sobie o GP Wegier, to nie znacie moze jakies miejscowki do obejrzenia GP bez biletów ? będę tylko na chwile miedzy 14 a 16 więc nie opłaca mi się kupować biletów na 30-45 minut wyscigu.

Z góry dziekuje za odpowiedz.

Awatar użytkownika
McLfan

Post autor: McLfan » pn 20 lip, 2009 10:45

Jak masz główną bramę wejściową, to idziesz dalej w górę (nie wiem, czy dobrze pamiętam, ewentualnie sprawdzisz sam), i masz betonowy płot ze szparami. Co nieco można zobaczyć. Ogólnie możesz obejść tor dookoła, może coś ciekawego znajdziesz. ;) Ale zapewniam- zadowolony nie będziesz. Bo ani się nic z wyścigu nie dowiesz, ani nie poczujesz przy płocie atmosfery. ;) Ale jest jeden wielki plus- usłyszysz to to. :grin:

Ciechu

Post autor: Ciechu » pn 20 lip, 2009 15:10

grzegorz76, ja jestem chętny odezwij się do mnie na gg jak mozesz 2721160

jurekbk
Kontakt:

Post autor: jurekbk » pn 20 lip, 2009 16:42

poszukuję miejsca lub dwóch miejsc na wyścig z okolic Lublina lub Rzeszowa

Awatar użytkownika
areczq

Post autor: areczq » pn 20 lip, 2009 17:59

Witam wszystkich serdecznie.
Mam pytanko co do noclegu na kempingu. Opierając się o info ze strony http://www.hungaroinfo.com/formel1/index_pl.htm kemping wychodzi dość (delikatnie mówiąc) drogo. Generalnie planowaliśmy nocować właśnie pod namiotem, ale przy zakupie biletów otrzymałem ofertę na nocleg w holetu o tajemniczej nazwie Aphrodite w miejscowości Göd. Przyjemność taka to 150zł (ze śniadaniem) od osoby za dobę. Z hotelu na tor mamy 10km co jest do przyjęcia. No i teraz zastanawiamy się co zrobić. Na strocne, do której link podałem, jest napisane że nocleg na kempingu jest przynajmniej na 3 noce, a my będziemy potrzebowali spędzić w tym węgierskim kraju jedynie dwie, ponadto jest jeszcze dodatkowa opłata za auto. Jak się domyślam nikt nie będzie robił problemu z tego, że chcemy zatrzymać się na kempingu dwie, a nie trzy noce o ile oczywiście uregulujemy należność za trzy. W hotelu problemów nie robią, możemy zrobić jak nam pasuje.
Mam pytanko do osób, które w ubiegłych latach korzystały z kempingu. Czy to faktycznie wygląda tak jak na tej stronie jest napisane, czy ten kemping jest faktycznie aż taki drogi czy jest moze coś o czym nie wiem? A może są jeszcze inne alternatywy.

Z góry dziękuję za pomoc :)
For The Horde!

abir

Post autor: abir » pn 20 lip, 2009 18:54

wydaje mi się, że źle rozumiesz informacje na tej stronie. minimum 3 noce są gdy rezerwujesz sobie wcześniej miejsce z oferty specjalnej. poniżej masz podaną cenę za osobę za jedną noc i samochód, przyczepa, namiot, w zależności co wieziesz ze sobą. Ja jadę na camping bez rezerwacji i zamierzam wykupić tam 1 noc. Nie powinno być z tym problemu. Poza tym piszą na czerwono, że nie trzeba martwić się rezerwacją bo miejsca są. Nie każdy przyjeżdża na 3 noce. Przyjedziesz na dwie to zapłacisz stawkę 2xdniówka z cennika. Ja tak uważam.
chociaż przeczytałem to sobie jeszcze raz i sam nie wiem, zgłupiałem trochę.
Abir

Awatar użytkownika
areczq

Post autor: areczq » pn 20 lip, 2009 19:22

No więc właśnie tak dziwnie jest to napisane. Najbardziej intryguje mnie zapis
Rezerwacja:
Minimalny okres pobytu: 3 Noce
Ostatni dzień dojazdu: Piątek, 24.07.2009
Nie wiem jak to rozumieć :/
For The Horde!

kokel

Post autor: kokel » pn 20 lip, 2009 19:39

Mam dla Was dobrą radę... Odpuście sobie ten ochydny kemping na torze i śpijcie w Budapeszcie.... Hostel o nazwie City hostel buda, w tym tygodniu bardzo obniżył cenę.
od piątku do niedzieli pokój 2 osbowy kosztuje 45 euro!!! Spałem tam rok temu i byłem bardzo zadowolony nowe pokoje z prysznicem i umywalką, blisko centrum jednym słowem SUPER!
Sam z chęcią bym tam pojechał, ale jak rezerwowałem pokoje miesiąc temu to na 3 dni liczyli sobie ok 150 euro!! widocznie mało osób było chętnych i dlatego tak znacznie obniżyli cenę...

abir

Post autor: abir » pn 20 lip, 2009 19:45

areczq,
mimo wszystko ja bedę na miejscu w sobotę i mam zamiar przenocować jedną noc. jak będzie miejsce to chyba wpuszczą. zapłacę za nocleg plus 10 euro do kieszeni. da się załatwić. nie takie rzeczy polak załatwiał - prawda. trzeba być dobrej myśli. ostatecznie zanocuję na parkingu, który mam darmowy z racji posiadanego biletu
Abir

Gryniek

Post autor: Gryniek » pn 20 lip, 2009 20:14

Witam Wszystkich,
Jadę pierwszy raz na F1 na żywo. Zarezerwowałem dwupokojowy pokój w hostelu http://www.budapesthotelstart.com/budap ... ch.pl.html i płacę 75 euro za dwie noce.

Awatar użytkownika
areczq

Post autor: areczq » pn 20 lip, 2009 21:00

abir,
gdybyśmy jechali na jedną noc pewnie też zdecydowalibyśmy się na kemping, ale w obecnej sytuacji chyba jednak zanocujemy w hotelu. Ponadto, kolega zabiera ze sobą żonę, więc to też jest argument za noclegiem w hotelu.

Nocujemy tu http://www.aphroditehotel.hu/ Dziś rozmawiałem z przeuroczą Panią, która polecała mi ten hotel i mówiła, że mają jeszcze od pyty wolnych pokoi. Gdyby ktoś był zainteresowany oto króciutkie info.
Hotel Aphrodite (Spa) 3* położony jest ok. 17 km od Budapesztu (10 km od toru), na terenie pięknego parku, z dala od wielkomiejskiego zgiełku i spalin. Jest to idealne miejsce do odpoczynku, relaksu oraz uprawiania sportu. Wszystkie pokoje hotelowe wyposażone są w łazienkę z prysznicem, minibar, telewizor i telefon oraz posiadają dostęp do Internetu. Każdy z pokoi urządzony jest z wyrafinowanym smakiem, w przyjemnych, harmonijnych kolorach.

Goście hotelowi mają bezpłatnie do dyspozycji: baseny, kryty i zewnętrzny, salę ćwiczeń, sauny (parową, fińską, infrasaunę). Za dodatkową opłatą można tu skorzystać z takich atrakcji jak: kręgle, squash, fitness, solarium, masaże lecznicze i relaksacyjne oraz szerokiej gamy zabiegów spa.

Kuchnia hotelowa oferuje różnorodne potrawy: dla osób prowadzących zdrowy i aktywny tryb życia, dla osób będących na diecie, wegetarian jak również dla osób pragnących spróbować tradycyjnych dań kuchni węgierskiej.
For The Horde!

Ciechu

Post autor: Ciechu » pn 20 lip, 2009 21:10

Rozumiem że jesli mam bilet to parkingi są gratis?

Awatar użytkownika
areczq

Post autor: areczq » pn 20 lip, 2009 21:11

Przy torze, tak.
For The Horde!

abir

Post autor: abir » pn 20 lip, 2009 21:56

areczq pisze:abir,
gdybyśmy jechali na jedną noc pewnie też zdecydowalibyśmy się na kemping, ale w obecnej sytuacji chyba jednak zanocujemy w hotelu. Ponadto, kolega zabiera ze sobą żonę, więc to też jest argument za noclegiem w hotelu.

Argument z żoną wydaje mi się najważniejszy, ja w takiej sytuacji zrobiłbym tak samo.

[ Dodano: Pon 20 Lip, 09 22:03 ]
Ciechu pisze:Rozumiem że jesli mam bilet to parkingi są gratis?
są gratis jeśli masz bilet na trybunę, jeśli trawka to nie.
Abir

Pati

Post autor: Pati » wt 21 lip, 2009 07:56

Moje zdanie: NIGDZIE nie ma takiej atmosfery jak na kempingu i ŻADEN hotelik nie da tego, co wspólne mieszkanie na jednym terenie z dziesiątkami fanów.W hotelu nikt nie krzyczy o 6 rano " KIMIIIIIIIIIIIII" :mrgreen: A juz argumentu z żoną kompletnie nie rozumiem( jestem też żoną-żeby nie było)

abir

Post autor: abir » wt 21 lip, 2009 07:59

Pati pisze:Moje zdanie: NIGDZIE nie ma takiej atmosfery jak na kempingu i ŻADEN hotelik nie da tego, co wspólne mieszkania na jednym terenie z dziesiątkami fanów.To moje zdanie
to może Pati wiesz, czy na camping można dojechać w sobotę, a nie tylko w piątek. Chodzi o te informacje na stronie organizatora, że rezerwacja na 3 dni, a ostatni dzień dojazdu to piątek
Abir

Pati

Post autor: Pati » wt 21 lip, 2009 08:25

[ Dodano: Wto 21 Lip, 09 08:40 ]
cos mi komp wysiada, sorki, zaraz napisze

[ Dodano: Wto 21 Lip, 09 08:53 ]
więc-wszystko zalezy od kempingu-rok temu bylismy na II i tam zakładali na rece jakies opaski, nikt obcy nie mógł wejsc na teren kempingu itp itd, ale np na aqua jest zupełnie inaczej-płacisz na noc spisz 2 płacisz za namiot masz 2, mozna sie dogadac, ale z nimi bezposrednio a nie z oficjalnym organizatorem!!!! takze jesli mówicie w języku angielsko-węgierskim, to na pewno wszystko załatwicie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » wt 21 lip, 2009 10:37

Pati pisze:W hotelu nikt nie krzyczy o 6 rano " KIMIIIIIIIIIIIII" :mrgreen:
Żeby to aż o 6 rano było. :) Na kempingu czuć atmosferę, na Hockenheim to było coś niezapomnianego, Ci Niemcy całą noc chlali, puszczali melodie typowo niemieckie których się nie da słuchać na całe głośniki (których przywieźli ze sobą chyba z 3924732 sztuk) i co chwila się darli. Wszędzie czerwono, to była atmosfera! Jeśli nie zależy ci na spaniu to polecam! :)

(oczywiście nie wiem jak jest na Hungaro, mówię co było na Hocke)
ESPAÑA !!!

Pati

Post autor: Pati » wt 21 lip, 2009 10:41

A kto tam jedzie spać...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

elron

Post autor: elron » wt 21 lip, 2009 11:05

Witam mam pytanie co do nocnego zycia ktore sie tam odbywa. Slyszalem ze rozkladaja tam jakies bary i przyjezdzaja panienki. Czy ktos moglby opisac jak to dokladnie wyglada? Czy to jest codziennie? O ktorej sie tam zaczyna , o ktorej przywoza dziewczyny? W którym miejscu dokładnie? Jak tam z panienkami? itp itd Aha bo rozumiem ze na torze sprzedaja jedynie piwo z alkoholi? A czy pozniej w tych barach sprzedaja rowniez mocniejsze alkohole? Dzieki za odpowiedz pozdrawiam

Pati

Post autor: Pati » wt 21 lip, 2009 11:14

Oj...impezy to mało powiedziane, to prawdziwy MELANŻ :mrgreen: :mrgreen: na torze fakt, tylko piwo, wieczorami -co sobie zyczysz, panienki sa praktycznie non stop a w nocy to pełno..... zawsze wokół takiej zbiera sie grupka miłosników pięknego ciała ( a są ładne ,faktycznie.....)bale są chyba codziennie tzn conocnie :mrgreen: trwaja baaaardzo długo, praktycznie się nie kończą.....bo np o 5 przestaja grać, a o 6 zaczynaja znowu :mrgreen:

abir

Post autor: abir » wt 21 lip, 2009 12:08

Pati pisze: juz argumentu z żoną kompletnie nie rozumiem( jestem też żoną-żeby nie było)
nie chciałem obrazić żadnych żon (też ją mam), ale wiele kobiet woli większy komfort niż namiot, materac, trawa w nogach itp. mi to akurat odpowiada, ale gdybym jechał z żoną to na pewno wolałaby pokój w hotelu. Ile żon tyle upodobań. pozdrawiam. dzieki za info o kampingach
Abir

mazik

Post autor: mazik » wt 21 lip, 2009 14:17

jurekbk pisze:Poszukuję jednego lub dwóch miejsc na wyjazd z okolic Lublina Lub Rzeszowa
Witam wybieram się na Węgry i mam wolne miejsca odezwij sie na gg 582701 lub 506-875-680, mam również pytanie do tych co już byli na F1 na Węgrzech, o której trzeba być na miejscu żeby w miarę swobodnie dojechać w pobliże toru na jakiś parking pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „GP Węgier”