GP Węgier 2008 - kto się wybiera ??

Moderator: Moderatorzy

adrianos

Post autor: adrianos » czw 19 cze, 2008 14:03

witam

najpierw wszystkich witam bo jestem tu nowy wiec nalezy sie szacunek dla reszty :)

co do wyjazdu to nie widziałem zeby ktos jechał tylko na niedziele - chyba ze sie nie doczytałem. jesli tak to chetnie bym dołaczył bo w kilka aut to zawsze raziej.
wiec jesli ktos jedzie na niedzile to mozna sie po drodze spiknac ja jestem z Katowic wiec wiekszosc pojedzie na Cieszyn i tam mozna by sie spotkać.

wojtek_r95

Post autor: wojtek_r95 » czw 19 cze, 2008 18:02

adrianos pisze:witam

najpierw wszystkich witam bo jestem tu nowy wiec nalezy sie szacunek dla reszty :)

co do wyjazdu to nie widziałem zeby ktos jechał tylko na niedziele - chyba ze sie nie doczytałem. jesli tak to chetnie bym dołaczył bo w kilka aut to zawsze raziej.
wiec jesli ktos jedzie na niedzile to mozna sie po drodze spiknac ja jestem z Katowic wiec wiekszosc pojedzie na Cieszyn i tam mozna by sie spotkać.
ja jade na niedziele, trasa przez cieszyn, tak wiec jak najbardziej mozna sie spotkac i jechac razem, jestem ZA

Awatar użytkownika
Ralfii_VR

Post autor: Ralfii_VR » sob 21 cze, 2008 12:18

witam wszystkich
Paczka 6 osobowa z Rzeszowa, bilety już zapłacone na cały weekend GP Wegier,
transport i zakwaterowanie przez biuro turystyczne,
Nie mogę sie już doczekać :-)

Ps. Mamy sektor Silver 4, jakby co :-)

eldo

Post autor: eldo » wt 24 cze, 2008 09:59

Sue pisze:pytałam się w różnych sklepach czym to pomalować żeby się nie zmyło, jedni mówili że spray, ale inni mi to odradzali.
przetestowałem litery namalowane pisakiem, na deszczu LIPA :razz: Mimo wszystko flaga sie prezentuje wypas co GP na tylnej szybie samochodu :mrgreen:

Sue

Post autor: Sue » wt 24 cze, 2008 10:05

no to pozostaje mi jechać z biało-czerwoną flagą bez żadnych budujących napisów :/ no ale cóż, dobre i to :P

koniu74

Re: GP Węgier 2008 - kto się wybiera ??

Post autor: koniu74 » wt 24 cze, 2008 19:05

Skwioton pisze:Mam kilka pytań do Forumowiczów :
- Kto wybiera się w tym sezonie na GP Węgier ?
- Na jakie miejsca, GA czy Trybuny?
Witam no ja się wybieram. Byłem w tamtym roku na GA i jeśli nie będziesz dzień przed wyścigiem za golden 2 lub 3 to niewiele zobaczysz. Ja przeskoczyłem przez siatę na golden # i ODJAZD! W tym roku jedziemy na silver 3 mamy już bilety Bardzo polecał ją nam kolego który tam był i zazchwala , że wida prosta start meta 3 ostatnie zakrety i poprzedzającą ją prosta .
Wyjeżdzamy z Sanoka mamy jedno miejsce wolne . Zapraszam .

[ Dodano: Wto 24 Cze, 08 19:21 ]
No czesc wszystkim fanom F1.
Jedziemy na Hungaroring w tym roku mając w pamięci zeszłoroczny wyścig. Jeśli ktos się jeszcze zastanawia nad wyjazdem to niech się nawet nie wygłupia i zbiera sianko, a spotkamy się mam nadzieje w ilości jeszcze większej niz w tamtym roku (było nas około 30 tysięcy ) Dla mnie to lepsze niż seks, ten ryk , ta prędkośc na prostej start meta SZOK!!
Jeśli ktos chciałby pojechac a nie ma z kim jest jedno miejsce wolne a wyjeżdzamy z Sanoka . koszt to jakies 150 pln. oprócz biletu oczywiście :grin:
a MAMY flagę 6 metrów na 3 metry - zobaczycie ja na pewno
Pozdrawiam wszystkich fanów F1

Awatar użytkownika
Jasi0_92

Post autor: Jasi0_92 » wt 24 cze, 2008 20:17

A ja mam takie małe pytanko :D Na które GP oczywiście w Europie najbardziej opłaca się pojechać??? Chodzi mi tu przed wszystkim o koszty biletów, dojazdu i nocleg i wrażenia oczywiscie :D

koniu74

Post autor: koniu74 » pt 27 cze, 2008 19:35

wojtek_r95 pisze:Witam,

jestem nowy na tym forum, w zwiazku z tym jeszcze raz WITAM miłosników F1. Planuje z kumplami wybrac sie na pierwsze (mam nadzieje nie ostanie) w zyciu GP F1. Planujemy na wyjazd na GP Węgier (chyba najtansza opcja). Niestety bilety na brązową trybune sie skonczyły a były w promocji tak wiec pozostaje tylko trawka. Zakupu mam zamiar dokonać na stronie: http://www.hungaroinfo.com/formel1/tickets_all_pl.htm. Mam pytanie odnosnie płatności, tzn. mam zamiar zapłacić karta kredytową, czy ktos z Was w ten sposób płacił, czy jest to pewne i jaki jest przelicznik EUR=xZŁ (nasz krajowy kurs czy może wegierski).
Za wszelkie info wielkie dzieki. Aha dodam tylko ze start z okolic Krotoszyna w. wielkopolskie.

Pozdrawiam
Witam no jesne że pewne
Ja tak kupowałem bilety grugi rok z rzedu .
Przelicznik jest złoty do Euro .
Jeśli jedziesz nna f1 to nie pożałujesz i bedziesz jezdził juz zawsze :D

michu_znajomy

Post autor: michu_znajomy » ndz 29 cze, 2008 14:24

cześc ludki,
tak tak ja tu nowy, ale nie oczekuje chrzestu bojowego;)
mam pytanko odnośnie tego jak wyglądają bilety na wyścig? Właśnie otrzymałem przesyłke z hiszpani na GP Europy (co juz mnie dziwi bo powinna być 2 TYGODNIE, a nie prawie 2 miesiące przed wyścigiem) a bilety wyglądają jak z multikina:) za 480E za sztuke spodziewałem sie chociaz (c)hologramu :))
buziaczki;)

gocoj

Post autor: gocoj » pn 30 cze, 2008 11:07

cześc ludki,
tak tak ja tu nowy, ale nie oczekuje chrzestu bojowego;)
mam pytanko odnośnie tego jak wyglądają bilety na wyścig? Właśnie otrzymałem przesyłke z hiszpani na GP Europy (co juz mnie dziwi bo powinna być 2 TYGODNIE, a nie prawie 2 miesiące przed wyścigiem) a bilety wyglądają jak z multikina:) za 480E za sztuke spodziewałem sie chociaz (c)hologramu :) )
buziaczki;)
Potwierdzam, bilety na GP Europy wygladaja jak bilety do kina :smile: Z informacji znalezionej na necie wyczytalem ze na torze zostana zamienione na identyfikatory

Awatar użytkownika
Kayo

Post autor: Kayo » wt 01 lip, 2008 11:22

Panowie, napis na flagę - po angielsku, i żeby dotyczył Ferrari. Mam parę pomysłów, ale wy możecie mieć lepsze. :cool:
"Komentarz, jest jedną ze sztuk opowiadania"- Murray Walker

Radzik

bilety

Post autor: Radzik » wt 01 lip, 2008 20:15

Witam, zamówiłem bilety 10 czerwca przez stronę www.hungaroinfo.com, w tym samym dniu przyszło potwierdzenie a dzień później faktury za kamping i za trybunę (pdf). Płaciłem kartą. Kiedy można spodziewać się biletów bo czekam i czekam i doczekać się nie mogę :/

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Skwioton

Post autor: Skwioton » wt 01 lip, 2008 21:22

Spokojnie :)
Ja czekałem od pażdziernika do prawie końca maja
Powinienies dostać najpóźniej dwa tygodnie przed GP
Hmm ... Czym byłoby życie bez F1 ??? ...

Radzik

Post autor: Radzik » czw 03 lip, 2008 12:08

Skwioton pisze:Spokojnie :)
Ja czekałem od pażdziernika do prawie końca maja
Powinienies dostać najpóźniej dwa tygodnie przed GP
Gracias Senor :smile:
Bileciki już idą UPS-em :grin:

wojtek_r95

Post autor: wojtek_r95 » czw 03 lip, 2008 22:25

Witam,

bileciki przyszły, wyczekiwanie sie zaczeło. Kto jedzie aby niedzielne gp i leci przez Cieszyn to niech sie odzywa, można by sie spiknac i jechac w kilka aut.

Awatar użytkownika
cichy04

Post autor: cichy04 » pt 04 lip, 2008 07:39

Na jakie trybuny się wybieracie? Ja jadę na silver 5 :wink:
I nie zapomnijcie o flagach :grin:

Radzik

Post autor: Radzik » pt 04 lip, 2008 09:23

cichy04 pisze:Na jakie trybuny się wybieracie? Ja jadę na silver 5 :wink:
I nie zapomnijcie o flagach :grin:
Jedziemy we 4 osoby od czwartku do niedzieli na Gold 1. Ktoś mi pisał że to nie jest dobry wybór, tymczasem widać wyjście z ostatniego zakrętu, prostą start-meta, cześć boksów i podium jest naprzeciwko. Sam nie wiem. No ale tak to już jest, człowiek jedzie pierwszy raz i nic nie wie. Flaga obowiązkowa :grin:

Awatar użytkownika
Skwioton

Post autor: Skwioton » pt 04 lip, 2008 09:55

Ja jade na GOLD 4 - pierwszy łuk :) oczywiście na weekend. Przyjazd d Budapesztu w czwartek, wyjazd w poniedziałek

Sue

Post autor: Sue » pt 04 lip, 2008 13:41

Radzik pisze:Jedziemy we 4 osoby od czwartku do niedzieli na Gold 1. Ktoś mi pisał że to nie jest dobry wybór, tymczasem widać wyjście z ostatniego zakrętu, prostą start-meta, cześć boksów i podium jest naprzeciwko. Sam nie wiem. No ale tak to już jest, człowiek jedzie pierwszy raz i nic nie wie. Flaga obowiązkowa :grin:
no to możliwe, że się spotkamy bo ja też na tą trybunę ;]
Czy to zły wybór? mam nadzieje, że nie. Pewne za to jest że start będzie piorunujący :D

roberto

Post autor: roberto » sob 05 lip, 2008 21:45

Witam Wszystkich.Na forum jestem pierwszy raz ale nie ostatni.Jadę z ekipą znajomych(wszyscy pierwszy raz) na GP Węgier. Powiedzcie mi czy w ślepo możemy jechać na trawę, tylko na niedzielę i czy zakup biletów przed wyścigiem ma jakiś wpływ na cenę, i o co chodzi z tymi winietami , o których niektórzy piszecie.Bardzo proszę o jakieś wskazówki bo sam się zabrałem za zorganizowanie tego wyjazdu a zaczynam się gubić bo "rady z drogi" są delikatnie mówiąc różne. Z góry bardzo dziękuję.A jeszcze jedno.Czy z trawy w ogóle coś widać jakiś telebim czy coś ?
Pozdrawiam Robert.

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » ndz 06 lip, 2008 09:02

roberto pisze:tylko na niedzielę i czy zakup biletów przed wyścigiem ma jakiś wpływ na cenę
Nie płaci się kosztów wysyłki biletów, jak przy zamawianiu - czyli można powiedzieć że jest taniej.

roberto pisze:i o co chodzi z tymi winietami
Za przejazd niektórymi drogami trzeba wnieść opłatę (czyli nabyć wcześniej winietę). Ale da rade jechać tak, żeby po tych drogach nie jechać (przynajmniej rok temu się dało).
roberto pisze:.Czy z trawy w ogóle coś widać jakiś telebim czy coś ?
Ogólnie tak, tylko to zależy w którym miejscu się stoi - sa takie że widać lepiej, są takie że gorzej, i są takie gdzie wcale - wszystko zależy od zajętej miejscówki, bo obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy i ludzie zajmują najlepsze miejsca na trawkach :)
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

roberto

Post autor: roberto » ndz 06 lip, 2008 09:45

Dzięki Del. No to jedziemy ! Życzę wszystkim bezpiecznej podróży , do zobaczenia Polsko na torze !
Pozdrawiam Robert.

dziunia

Post autor: dziunia » ndz 06 lip, 2008 20:21

Witam wszystkich.Wybieram się z mężem na GP1 Węgry już w czwartek.Mamy 3 wygodne wolne miejsca w vanie.wyjeżdżamy ze Świdnicy.Chętnych proszę o kontat na pocztę lub telef.509544494. Do zobaczenia na Chungaroring

chungaroring

Awatar użytkownika
Skwioton

Post autor: Skwioton » ndz 06 lip, 2008 22:23

To co ludziska :wink: ???
Organizujemy jakieś forumowe spotkanie na torze ???

Pati

Post autor: Pati » pn 07 lip, 2008 13:09

No ja też sie wybieram na Hungaroring :mrgreen:
trybuna Silver 5 flagi gotowe!!!!!!!!!!!
Do zobaczenia!!!! :grin:

adrianos

Post autor: adrianos » pn 07 lip, 2008 19:21

dzisiaj dotarły do mnie bilety UPS-em
tylko mam pytanie do GOLD 1 miała być plakietka na auto co by mozna niby wjechac na parking VIP a ja nic nie dostałem takiego. tam cos niby pisze za proporcja 4:1 a ja zamawialem 2. ktos moze tez sie wybiera na zlota i wie moze z jakiej paki nie dostalem nic takiego??????

Sue

Post autor: Sue » pn 07 lip, 2008 20:52

a to się przypadkiem nie dostaje takich bonusów tylko jak się ma bilety na Super Gold?
ja dostałam już bilety na Gold 1 i też bez żadnych plakietek

Radzik

Post autor: Radzik » pn 07 lip, 2008 23:39

adrianos pisze:dzisiaj dotarły do mnie bilety UPS-em
tylko mam pytanie do GOLD 1 miała być plakietka na auto co by mozna niby wjechac na parking VIP a ja nic nie dostałem takiego. tam cos niby pisze za proporcja 4:1 a ja zamawialem 2. ktos moze tez sie wybiera na zlota i wie moze z jakiej paki nie dostalem nic takiego??????
Również dziś dostałem bilety na GOLD 1 (4 szt.) żadnej plakietki na parking VIP nie dostałem. W załączonej mapce jest wyznaczony parking dla kibiców ale tylko dla SuperGold. Pozostaje Ci FreeParking.
Pytanie do kibiców na Gold1 w poprzednich latach: sektor D w Gold1 jest od strony SuperGold czy może od strony Gold2 ?

Do zobaczenia na Hungaroring !

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » wt 08 lip, 2008 02:30

Dlaczego wy, którzy jedziecie na wyścig za 3,5 tygodnia dostajecie już bilety, a ja, który jadę za 1,5 tyg. ich jeszcze nie dostałem? Powinienem zacząć się przejmować i wysyłać 209438239 maili do nich?
ESPAÑA !!!

sothis

Post autor: sothis » wt 08 lip, 2008 09:28

Witam!
jestem nowy i poszukuje transport na GP Węgier najlepiej ze stolicy
Robert Kubica -> Przyszłością Ferrari

Zablokowany

Wróć do „GP Węgier”