GP Węgier 2008 - kto się wybiera ??

Moderator: Moderatorzy

anecz38

GP Węgier 2008-transport

Post autor: anecz38 » wt 08 lip, 2008 09:41

Szukam transportu na GP Węgier dla 2 osób- najlepiej z zachodniopomorskiego. PISZCIE!!!

Awatar użytkownika
Skwioton

Post autor: Skwioton » wt 08 lip, 2008 10:38

Chipita pisze:Dlaczego wy, którzy jedziecie na wyścig za 3,5 tygodnia dostajecie już bilety, a ja, który jadę za 1,5 tyg. ich jeszcze nie dostałem? Powinienem zacząć się przejmować i wysyłać 209438239 maili do nich?
Bo my kupilismy u organizatora, a nie u pośrednika ...
Hmm ... Czym byłoby życie bez F1 ??? ...

Pati

Post autor: Pati » wt 08 lip, 2008 11:43

Skwioton pisze:
Chipita pisze:Dlaczego wy, którzy jedziecie na wyścig za 3,5 tygodnia dostajecie już bilety, a ja, który jadę za 1,5 tyg. ich jeszcze nie dostałem? Powinienem zacząć się przejmować i wysyłać 209438239 maili do nich?
Bo my kupilismy u organizatora, a nie u pośrednika ...
Otóz to :wink: ja płaciłam 27 maja a parę dni temu kurier stanął w moich drzwiach, z wrażenia zamiast potwierdzenia odbioru biletów dałam mu rezerwacje kempingu :mrgreen: szukanie kuriera.....nic przyjemnego :mrgreen: grunt że operacja zakończona sukcesem!!!!

adrianos

Post autor: adrianos » wt 08 lip, 2008 16:34

Radzik pisze:
adrianos pisze:dzisiaj dotarły do mnie bilety UPS-em
tylko mam pytanie do GOLD 1 miała być plakietka na auto co by mozna niby wjechac na parking VIP a ja nic nie dostałem takiego. tam cos niby pisze za proporcja 4:1 a ja zamawialem 2. ktos moze tez sie wybiera na zlota i wie moze z jakiej paki nie dostalem nic takiego??????
Również dziś dostałem bilety na GOLD 1 (4 szt.) żadnej plakietki na parking VIP nie dostałem. W załączonej mapce jest wyznaczony parking dla kibiców ale tylko dla SuperGold. Pozostaje Ci FreeParking.
Pytanie do kibiców na Gold1 w poprzednich latach: sektor D w Gold1 jest od strony SuperGold czy może od strony Gold2 ?

Do zobaczenia na Hungaroring !

sorki na super gold ( myslalem za gold 1 i super gold to to samo) no ale w kazdym razie nic nie dostalem poza biletami ktore maja hologramy (i roznia sie troszke od tych z multikina) smyczami z pokrowcami na bilety i 2 kompletami stoperów w fiolkach
ale plakietki na auto o ktorej mowa na oficjalnej stronie ani hu hu

Awatar użytkownika
Skwioton

Post autor: Skwioton » wt 08 lip, 2008 17:31

Przy zakupie 4 biletów na Super Gold dostaje sie 1 bilet na parking VIP, wiec nie dziw sie ze nie dostałeś. Swoja drogą troche to głupio rozwiazane jest .

McDexter

Post autor: McDexter » wt 08 lip, 2008 21:50

Cześć!
Jestem tu nowy więc witam wszystkich:)

Wybieram się samochodem z Wawy na weekend F1. Moze ktoś chce się zabrać ? (zastanawiam się nad taką ewentualnością:))

Czy nie jest już za późno na kupowanie biletów przez net (na GA)? Nie wiem czy dojdą przed końcem miesiąca (pozostało 3 tyg).
Kupując bilety przez www.formula1.com (http://euro.wwte7.com) otrzymuje się voucher do wymiany na miejscu na bilet. Czy na http://www.hungaroinfo.com jest podobnie?

i jeszcze jedno... pytanie do tych którzy byli na Węgrzech. Gdzie są dobre "miejsca stojące"? Najlepiej pls o namiary z Google Earth (współrzędne:))
Tor jest tu:
47°34'57.47"N
19°15'6.14"E

Zastanawiam się też gdzie tam jest parking... bo dookoła same pola :)

Pozdr4ALL!

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » śr 09 lip, 2008 00:26

McDexter pisze:Kupując bilety przez www.formula1.com (http://euro.wwte7.com) otrzymuje się voucher do wymiany na miejscu na bilet. Czy na http://www.hungaroinfo.com jest podobnie?
Na chyba 2 tyg przed wyścigiem przestają wysyłać bilety, ale dokładnie na ile przed to pisze na hungaroinfo tam gdzieś.

McDexter pisze:Zastanawiam się też gdzie tam jest parking... bo dookoła same pola
No właśnie tam ;)
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

sothis

Post autor: sothis » śr 09 lip, 2008 08:09

McDexter pisze:Cześć!
Jestem tu nowy więc witam wszystkich:)

Wybieram się samochodem z Wawy na weekend F1. Moze ktoś chce się zabrać ? (zastanawiam się nad taką ewentualnością:))

Czy nie jest już za późno na kupowanie biletów przez net (na GA)? Nie wiem czy dojdą przed końcem miesiąca (pozostało 3 tyg).
Kupując bilety przez www.formula1.com (http://euro.wwte7.com) otrzymuje się voucher do wymiany na miejscu na bilet. Czy na http://www.hungaroinfo.com jest podobnie?

i jeszcze jedno... pytanie do tych którzy byli na Węgrzech. Gdzie są dobre "miejsca stojące"? Najlepiej pls o namiary z Google Earth (współrzędne:))
Tor jest tu:
47°34'57.47"N

19°15'6.14"E

Zastanawiam się też gdzie tam jest parking... bo dookoła same pola :)

Pozdr4ALL!

Ja jestem z wawy i też planuję się wybrać, możesz podać szczegóły - chętnie bym się zabrał:)
Robert Kubica -> Przyszłością Ferrari

cinek24

Post autor: cinek24 » śr 09 lip, 2008 09:43

Witam.

Przeczytałem wszystkie 6 stron wątku i nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie.

A mianowicie: proszę o informacje osób które już były na GP Węgier gdzie są najlepsze miejsca na trawie?
czy za trybuną super gold też jest trawa? czy stamtąd widać całą prostą, pierwszy zakręt? telebim itd..
A może tam nie warto stawać?
Jak nie tam to gdzie?

Proszę o odpowiedź osób które były w latach poprzednich ponieważ zastanawiam się jakie bilety kupić

I jeszcze jedno pytanie? O co chodzi z tymi biletami na brązową trybunę. Z miesiąc temu jak patrzyłem były już wyprzedane. A teraz znowu są... troszkę pod inną nazwą: brązowa oferta specjalna

Pozdrawiam
Marcin

ps. będę jechał z opolskiego, można się umówić w kilka aut, będzie raźniej :)

gocoj

Post autor: gocoj » śr 09 lip, 2008 12:36

Na GA na Hungaroringu nigdy nie bylem ale z tego co wyczytalem to Brazowa trybuna ma teraz zamiast drewnianej lawki, tak jak to bylo kiedys, plastikowe krzeselka i zostala nieco powiekszona. Wedlug mnie warto doplacic i wziasc Brazowa niz GA bo nie bedziesz musial miejsca pilnowac

cinek24

Post autor: cinek24 » śr 09 lip, 2008 13:11

dzięki za odpowiedź.

proszę jeszcze osoby które były na hungaroringu o odpowiedź na moje pytanie odnośnie miejsc stojących
bardzo proszę o obszerną wypowiedź w tym temacie :)

Pozdrawiam
Marcin

qristofo

Post autor: qristofo » czw 10 lip, 2008 17:14

WITAM.
MAM DO ZAOFEROWANIA 6 WOLNYCH MIEJSC W BUSIE NA WYJAZD GP F1 WĘGRY
(WYJAZD 2 SIERPNIA W GODZINACH RANNYCH POWRÓT 3 SIERPNIA W NOCY).
WYJAZD ORGANIZOWANY JEST Z KRAKOWA.
NAPISZ DO MNIE A DOSTANIESZ WSZYSTKIE INFORMACJE ORAZ SZCZEGÓŁY WYJAZDU.

CENA 160zł (wódka we wlasnym zakresie ;) )

KONTAKT;
GG 2621128
AFGAN16@WP.PL

Awatar użytkownika
Zaneta

Post autor: Zaneta » śr 23 lip, 2008 12:41

Witam:) Ja też nowa jestem:) Naczytałam się, naczytałam, i naczytałam... dzięki za te posty, bo w kilku sprawch, jeśli chodzi o te winety i inn ble ble ble, bardzo mi pomogły;)
To mój pierwszy taki wyjazd, w sumie decyzja zapadła na spontanie:), nawet jakoś tak z rozpędu nie zastanowiłam się nad żadna trybuna, tylko zamówiłam miejsca stojące, które są już zapłacone. Wszyscy tak pytają o miejsca stojące, w sumie to najbardziej mnie ciekawi, bo boje się, że pierwszy mój wyjazd na F1 pozostanie w czarnym scenariuszu, mówiąc prościej - boję się, że nic nie zobaczę haha;D Jadę ze znajomymi, tylko na niedziele, choć mam bilet weekendowy;d, no ale sama wcześniej nie pojade;] W sumie to chyba pozostało tylko wejść równo z otwarciem i zająć dobre miejsce, co może być troche niewygodne. Zobaczę jak to będzie, na przyszłość już wiem, że lepiej dodać trochę pieniążków i zakupić miejsce na trybunę:)
Jedziemy z Boronowa (pewnie każdy wie, gdzie znajduje sie ta mała miejscowosc :grin: ) i mam nadzieję, ze jakoś na miejscu, czy tez juz trasą, z kimś się zjednoczymy, bo samemu tak dziwnie, siła w grupie:)
Czekam tylko jeszcze na bilety, no i zaczynam rozglądać się za flagą, nad napisem jeszcze pomyśle:)

Mam nadzieje, że będzie zorganizowany jakiś meeting już na miejscu :)
"You don't listen to Trance, you feel It"

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » śr 23 lip, 2008 15:31

Zaneta pisze:Wszyscy tak pytają o miejsca stojące, w sumie to najbardziej mnie ciekawi, bo boje się, że pierwszy mój wyjazd na F1 pozostanie w czarnym scenariuszu, mówiąc prościej - boję się, że nic nie zobaczę haha;D
Tak źle nie będzie bo miejsca na torze do oglądania jest dużo - tylko po prostu te najlepsze są najszybciej zajmowane :) Ale o to że się nic nie zobaczy nie ma się co martwić ;)
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Awatar użytkownika
Zaneta

Post autor: Zaneta » śr 23 lip, 2008 15:44

Dziękuję za rozwianie moich wątpliwości :wink:
"You don't listen to Trance, you feel It"

leman79wrc

Post autor: leman79wrc » pt 25 lip, 2008 14:23

Witajcie

Wybiera się może ktoś z okolic Częstochowy, Opola, (ewentualnie gdzies dalej) na GP??
Chętnie dorzucę sie do paliwa

Najlepiej na sam wyścig w Niedzie??
gg 6682046
600 565 799
p.s. mój 1 post-witka wszystkim fanom F1 ;)

woytek

Post autor: woytek » ndz 27 lip, 2008 14:22

Witam
wszystkich forumowiczów.

Czy wybiera sie ktoś z okolic Tarnowa lub Krakowa na Hungaroring.
Ja jade tam pierwszy raz i nie za bardzo wiem jak tma jechać z za kimś byłoby raźniej.
Jade na dwa dni - sobota i niedziela
Moje gg 4856269

Pozdrawiam

P.S.
Chyba ze może mi ktoś doradzic jak tam dojechać

Awatar użytkownika
Skwioton

Post autor: Skwioton » pn 28 lip, 2008 21:15

Słucchajcie o co chodzi z tym przejazdem bolidu ulicami Budapesztu ? DZisiaj dopiero znalazłem takie info ... ktoś wie coś więcej na ten temat ?

Awatar użytkownika
cichy04

Post autor: cichy04 » wt 29 lip, 2008 06:40

http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=9256

Nic więcej na ten temat nie znalazłem ;)

Zablokowany

Wróć do „GP Węgier”