Kto jedzie na Hungaroring 2007?

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Powervip
Kontakt:

Kto jedzie na Hungaroring 2007?

Post autor: Powervip » czw 21 wrz, 2006 17:40

Ja planuje pojechac !!! :D

Na tej stronie znajdziecie ceny biletow:
:arrow: http://www.f1-gpt.com/cart_phase_1.asp?race_id=56

Awatar użytkownika
Venceremos

Re: Kto jedzie na Hungaroring 2007?

Post autor: Venceremos » czw 21 wrz, 2006 20:27

Powervip pisze:Ja planuje pojechac !!! :D
Na szczęście jest to jeszcze bardzo odległa wizja... Można mieć jeszcze nadzieję, że jakimś cudem z nieba trochę kasy zleci :P

cougar
Kontakt:

Post autor: cougar » pt 22 wrz, 2006 08:58

Powervip, a skąd jesteś? Myślę, że podanie tej informacji pomogłoby Ci w znalezieniu ewentualnych kompanów ;)

Rufik

Post autor: Rufik » czw 02 lis, 2006 15:46

Witam!

Wybieram się na GP Węgier i mam pytanie. Co myślicie o biletach na trybunę Red Bull? (http://www.hungaroinfo.com/formel1/tick ... ull_en.htm).

Awatar użytkownika
Powervip
Kontakt:

Post autor: Powervip » czw 21 gru, 2006 19:54

Czy ktoś z was może mi powiedzieć gdzie są hotele niedaleko toru Hungaroring i na jakiej trybunie dobrze widać(chodzi mi o trybunę z miejscami siedzącymi) :?: :?: :?:

Awatar użytkownika
godzil2
Kontakt:

Post autor: godzil2 » czw 21 gru, 2006 20:15

1304859 <=== To jest GG bardzo miłego pana, który był na Hungaroringu.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

DanieL

Post autor: DanieL » pt 22 gru, 2006 11:19

Cześć!

Jestem tu nowy, więc na wstępie witam wszystkich!!!

A co do wyjazdu... Także planuję;) Nigdy nie byłem, ale postanowiłem, że musze pojechać. Wybór padł właśnie na Węgry. wydaje mi się, że będzie najbliżej i najtaniej (no chyba, że jestem w błędzie), a poza tym Polak-Węgier dwa bratanki:)

Mam kilka pytań do bardziej doświadczonych:
- Jak najlepiej jechać? Pociągiem, samochodem... Jadę z Warszawy.
- Czy rezerwować bilety i hotel wcześniej, czy można wszystko załatwić na miejscu? Planuję wypad na cały weekend. W necie są oferty biletów tańszych do końca stycznia. Mogą się bardzo zmienić??
- Czy są może ludzie, którzy organizują wyjazd kilkuosobowy? Czy wchodzi w grę wynajęcie jakiegoś busa, czy jazda na kilka aut? Słyszałem, że jest biuro, które ogranizuje wyjazd na F1, prawda???
- Co powinienem wiedzieć wybierając się na wyścig??

A co pytań wcześniej zadanych.
Bilety na trybunę Red Bulla są już wyprzedane. Koledze, który pytał o widok z trybun polecam stronkę http://www.hungaroinfo.com/formel1/index_en.htm. Są tam świetnie opisane sektory plus filmy z widokiem.

DanieL

Awatar użytkownika
. Ka Y aK .
Kontakt:

Jadę... chyba

Post autor: . Ka Y aK . » pn 08 sty, 2007 23:54

kumpel namawia mnie aby w tym roku zaliczyć Węgry. Zarówno jako wakacje i imprezę "spalinową". W sumie będzie chyba nas trzech, opcja szmata na stelażu, albo super hotel ( cena super, reszta jak za taką cenę:) 8), a potem albo przedtem Balaton w podobnym stylu.
Wszystko jest zależne od terminów zleceń w pracy ale cel jest wytyczony :P .
pare lat temu spędziłem weekend na padocku motoGP, od tamtej pory F1 na TV i PC rządzi ( w spalinowej częsci mych zainteresowań ofkoz)

Awatar użytkownika
Kleyboy

Post autor: Kleyboy » czw 11 sty, 2007 23:06

mam nadzieje ze mi sie uda uzbierac kase w tamtym roku bylem na hockenheim ale w tym roku nie ma w kalendarzu bo jak by bylo to bym jechal na 100% bo tam mial bym zasponsorowane (ale sie chwale 8) ) jednak chetnie odloze cos grosza i wybiore sie na Wegry
Our Thoughest opponent is time
http://kleyone.deviantart.com/
KubicoManiak vel Dobro Squad

amiron

Post autor: amiron » pn 05 lut, 2007 13:25

Witam,

również podjąłem decyzje o wyjeździe na GP Węgier (z podobnych pobudek co DanieL). Wyjeżdżam z Warszawy i mam już małą ekipkę, więc przed wyjazdem chętnie się z kimś zgadam by się spotkać na trybunach (a może i na trasie).

Przeprowadziłem małe rozeznanie jeśli chodzi o ceny transportu:
- pociąg najmniej 350zł w obie strony (pośpiech i EC w tej samej cenie - z Warszawy - EC z przesiadką w m. Breclav)
- samolot ;) - tanimi liniami taka sama cena co pociąg
Wygląda na to, że trzeba jechać samochodem tymbardziej, że sam tor jest dobrych kilka kilometrów od Budapesztu.

A poniżej kilka linków do tego co już znalazłem na sieci:
- sam tor na maps.google ;) - http://maps.google.com/?ie=UTF8&t=h&om= ... 5,0.037422
- ceny biletów (najtańsze jakie znalazłem na General Admission weekendowe)
http://www.gpticketshop.com/index.php?l ... ub_cat=tic
http://www.hungaroinfo.com/formel1/tickets_all_en.htm
wygląda na to, że poniżej 110 Euro biletów weekendowych nie znajdziesz.

PS.
Sam chcę kupić kilka biletów hurtem - może ktoś ma info na temat jakichś promocji (wiem, że w styczniu można było kupic z 5% rabatem).
Może ktoś ma namiary na fajne i niedrogie noclegi w promieniu kilku km?
Ostatnio zmieniony pn 19 mar, 2007 13:37 przez amiron, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur

K.a.Z.i.o

Post autor: K.a.Z.i.o » pn 05 lut, 2007 17:32

Jest jeszcze duzo czasu do gp wegier ja tez mam zamiar jechac, nie wiem czy to dobry pomysl ale moze bysmy jakas grupe uzbierali i ruszyli z jednego miejsca np z wawy? jesli ktos ma jakies fajne pomysly niech pisze
McLaren 4ever

Awatar użytkownika
Kleyboy

Post autor: Kleyboy » pn 05 lut, 2007 17:40

ja bym chetnie tak pojechal ale z Warszawy mi sie nie oplaca mieszkam kolo Wroclawia a dojazd do Warszawy byl by dla mnie zbednym kosztem

amiron

Post autor: amiron » pn 05 lut, 2007 18:39

Kleyboy pisze:ja bym chetnie tak pojechal ale z Warszawy mi sie nie oplaca mieszkam kolo Wroclawia a dojazd do Warszawy byl by dla mnie zbednym kosztem
Nawet z Warszawy jakoś w "poblizu" ( ;) ) Wrocławia byśmy przejeżdżali (zapewne Katowicką, a później A4), więc sprawa jest jeszcze do przegadania ;), można zawsze się zgrać na trasie.

Tak czy inaczej choć do tematu warto wrócić w okolicach lipca można już orientacyjne wysondować jakie jest zinteresowanie.
Pozdrawiam
Artur

Awatar użytkownika
Kleyboy

Post autor: Kleyboy » pn 05 lut, 2007 18:45

to zaczynajcie zbierac kase :wink: ja troche rodzicow zmule i mam nadzieje ze pojedziemy wieksza gromadka :wink: bo F1 w Tv a na zywo to uwierzcie mi ogromna roznica jak siedzialem na trybunach i widzialem pierwszy bolid nie zapomne to byl Williams to sie tak zszokowalem :shock: :shock: ze nie moglem sie ruszyc tylko wzrokiem za nim wodzilem a ten HUK no poprostu az sie łza w oku kreci :roll:

Krzysiek

Post autor: Krzysiek » wt 06 lut, 2007 12:51

Witam.
Jestem tu pierwszy raz i też szukam informacji na temat wyjazdu. Jadę na wyścig na 99% tzn. bilet już kupiłem na http://www.hungaroinfo.com/formel1/tickets_all_en.htm ale zawsze może się coś podziać.
Teraz poszukuję jakiegoś noclegu co by był w miarę blisko toru i nie za jakieś kosmiczne pieniądze. Wiem że sa campingi obok toru. Jadę z kumplem, narazie w planie jest pociąg bo samochodu narazie nie mamy skąd skołować. Chcemy tam być już w czwartek, bo wtedy jest możliwość zwiedzania pit stopów.
Bilet mam na silver 5.
Pozdro

Awatar użytkownika
Kleyboy

Post autor: Kleyboy » wt 06 lut, 2007 13:01

Mozna spac w namiocie wydaje mi sie (prznajmniej w Hockenheim tak bylo) ze w poblizu toru jest pelno "obozow" ludzie rozkladaja namioty kampingi ja z kuzynem spalem w aucie fart ze to kombi i za nic nie trzeba bylo placic a prysznice i takie tam byly darmowe i :shock: dosc czyste :wink:

Awatar użytkownika
gomez

Post autor: gomez » wt 06 lut, 2007 14:07

Ja o mały włos nie kupiłem juz biletu na Monze...... :(

Niestety musiałem zrezygnować ze względów finansowych bo moja żoneczka też chce jechać :D

Na Hungaroring jade na 100% i z tego co się dowiadywałem to naprawde warto wziąsc "zieloną trawkę" (nie kojarzyć z zielskiem). Ze wszystkimi opłatami wyjdzie 135 Euro za 3 dni, spać mam gdzie w Budapeszcie, lepsze to niż sektory Bronze i Silver które i tak już są drogie a nic z nich nie widać.

Może wypowie się ktoś na ten temat.... chodzi mi o kogoś kto był i ze szczegółami nas zapozna.
Szumi dokoła las....

Kamil F1

Post autor: Kamil F1 » wt 06 lut, 2007 14:13

Szkoda że ja nie jade ale koniecznie wszyscy którzy jadą muszą opowiedzieć relacje z wyścigu na żywo.(jak już przyjadą do domu) koniecznie :!: , wiem że ten kto nie był na wyścigu F1 niech żałuje (ja nie byłem :cry: )

Awatar użytkownika
Kubica_23
Kontakt:

Post autor: Kubica_23 » pt 02 mar, 2007 14:01

Ja jeszcze nie byłem na wyścigu F1 :cry: [tutaj wycięte emot niemało...]

Ale planuje (85% :D ) na Hungaroring :D [...a tutaj wycięte emot jeszcze więcej. Pozdro, Cougar.]
GO ROBERT!!! GO! GO! GO!

amiron

Post autor: amiron » pn 12 mar, 2007 15:40

Krzysiek pisze:Witam.
Chcemy tam być już w czwartek, bo wtedy jest możliwość zwiedzania pit stopów.
Hej jak to jest z tym zwiedzaniem pit stopów? Sam się zastanawiam czy brać wolne dodatkowe dwa dni - środa i czwartek.

Czy jeśli będę miał bilety na zieloną trawkę (grandstand) to też będę mógł zwiedzać pitstopy?
Czy generalnie potrzebne są jakiekolwiek dodatkowe bilety na zwiedzanie - czy taki szarak jak ja będzie dopuszczony do pit stopa?

Jeśli ktoś ma więcej info na ten temat to niech się podzieli swoją wiedzą ;).
Pozdrawiam
Artur

Awatar użytkownika
kempa007
Kontakt:

Post autor: kempa007 » pn 12 mar, 2007 16:41

W czwarte podobno mozna wejsc na pit lane za free... ale nie testowalem tego manewru, bo faktycznie z weekendu robi sie wtedy prawie week wolnego ;-)

Awatar użytkownika
brynda pl

Post autor: brynda pl » ndz 18 mar, 2007 21:40

witam

ja też bym jechał i jestem za tym abysmy pojechali jakomś wiekszom grupką np z wawy ja jestem z Łodzi i jak narazie nie mam z kim jechać a bym ********* chetnie pojechał tylko trzeba by się juz jakoś konkretniej dogadać jakie miejsca trzeba kupić kiedy bysmy jechali itd nie tak że ktoś powie że nie jedzie co wy na to ???

amiron

Post autor: amiron » pn 19 mar, 2007 13:35

brynda pl pisze:witam

ja też bym jechał i jestem za tym abysmy pojechali jakomś wiekszom grupką np z wawy ja jestem z Łodzi i jak narazie nie mam z kim jechać a bym ********* chetnie pojechał tylko trzeba by się juz jakoś konkretniej dogadać jakie miejsca trzeba kupić kiedy bysmy jechali itd nie tak że ktoś powie że nie jedzie co wy na to ???
jestem za ;)
jeśli chodzi o miejsca, to wiem, że spora grupka kupuje (w tym i ja + 3) grandstand, czyli miejsca wszędzie tylko nie na krzesełkach, więc w tym przypadku nie ma sensu ustalać gdzie kto siedzi - to się ustali w niedzielę z rana ;).

Jeśli chodzi o termin to ja prawdopodobnie będę wyjeżdżał w środę z rana, czyli 1 sierpnia - ale to wtedy, gdy okaże się, że można zwiedzać pit stopy w czwartek.

PS.
Jadę z Warszawy - najpierw pewnie Katowicką, a później A4 przez Kraków i Słowację...
Pozdrawiam
Artur

bartek007

Post autor: bartek007 » pn 19 mar, 2007 21:28

Witam ! Czy jest ktoś z Podkarpacia lub okolic, który wybiera sie na GP Węgier ?

Awatar użytkownika
brynda pl

Post autor: brynda pl » pn 19 mar, 2007 22:08

Amiron a ty jaki masz sirodek transportu i czy np. moge się z tobą zabrać ???
jak by co to dojechał bym do wawy

amiron

Post autor: amiron » wt 20 mar, 2007 11:35

brynda pl pisze:Amiron a ty jaki masz sirodek transportu i czy np. moge się z tobą zabrać ???
jak by co to dojechał bym do wawy
jadę swoim samochodem, ale niestety mam już komplet, a w zasadzie nawet musiałem już odmówić jednej osobie ;).

Ale mam kumpla, które też się wybiera, jeśli zdecyduje się na wyjazd swoim samochodem i będzie miał wolne miejsca to dam Tobie znać ;)
Pozdrawiam
Artur

Awatar użytkownika
brynda pl

Post autor: brynda pl » czw 22 mar, 2007 18:30

A jedzie ktos i ma jakoieś miejce wolne albo wie ktoś czy są jakieś biura które organizują takie wyjazdy ???/

Awatar użytkownika
Powervip
Kontakt:

Post autor: Powervip » czw 29 mar, 2007 08:40

Wejdz i zobacz:

http://www.traper.poznan.pl/_oferta/_of ... _Wegry.htm

Są , oczywiście ze sa , ale nie polecam.
Jest drozej. :D

Awatar użytkownika
Powervip
Kontakt:

Post autor: Powervip » czw 29 mar, 2007 21:59

Mam pytania:

1.Na jakiej ulicy jest tor ???
2.Co z miejscami parkingowymi???
3.Co z biletem familijnym???
4.Jle osób pomiesci hungaroring???

Prosze o odpowiedzi :idea:
Z góry dziękuje. :)
Pozdr. :D

amiron

Post autor: amiron » pt 30 mar, 2007 11:51

Powervip pisze:Mam pytania:

1.Na jakiej ulicy jest tor ???
2.Co z miejscami parkingowymi???
3.Co z biletem familijnym???
4.Jle osób pomiesci hungaroring???

Prosze o odpowiedzi :idea:
Z góry dziękuje. :)
Pozdr. :D
Ad. 1.
tu masz link do maps google z torem - http://maps.google.com/?ie=UTF8&t=h&om= ... 5,0.037422
zdaje się, że jest tam również nazwa ulicy,
Ad. 2.
tego akurat nie jestem pewien, ale na stronie http://www.gpticketshop.com/index.php?l ... ub_cat=tic
jest napisane, że do biletów GrandStand (najtańszych) dołączone jest parkowanie gratis do granicy pojemności parkingu
Ad. 3.
Nie wiem nic na temat biletów familijnych, ale dzieciaki mają spore zniżki - info jest w linku wyżej
Ad. 4.
Słyszałem, że zjeżdża się tam ok 200 tys osób rokrocznie - trybuny z krzesełkami mają rzecz jasna ograniczoną ilość miejsc, ale z tego co wiem na Grandstand bilety można kupić nawet na miejscu tuż przed wyściegiem - ale nie wiem czy wzięli pod uwagę napływ kibiców z Polski w tym roku ;)
Pozdrawiam
Artur

Zablokowany

Wróć do „GP Węgier”