GP Węgier 2008

Moderator: Moderatorzy

Wojtek4815

Post autor: Wojtek4815 » śr 23 lip, 2008 13:00

Chciałbym się zapytać jak długo trwa operacja przelewania pieniędzy z karty kredytowej podczas kupowania biletów na hungaroinfo.com i po jakim czasie przesyłany jest voucher? Jak długo to może trwać? Bilety zamawiam już dziś i do odebrania będą w kasach Hungaroringu po okazaniu dowodu tożsamości i vouchera.

mwar

Post autor: mwar » śr 23 lip, 2008 13:54

Wojtek4815 pisze:Chciałbym się zapytać jak długo trwa operacja przelewania pieniędzy z karty kredytowej podczas kupowania biletów na hungaroinfo.com i po jakim czasie przesyłany jest voucher? Jak długo to może trwać? Bilety zamawiam już dziś i do odebrania będą w kasach Hungaroringu po okazaniu dowodu tożsamości i vouchera.
Podbno jest rozsylany w formacie elektronicznym ..... bilety zamawialem 1.06, a voucher podobno powinien byc wyslany do konca tygodnia ..... jestem prawde mowiac troche poddenerowowany ......

Wojtek4815

Post autor: Wojtek4815 » śr 23 lip, 2008 14:33

Czym jest format elektroniczny?

gocoj

Post autor: gocoj » śr 23 lip, 2008 14:40

mwar pisze:
Wojtek4815 pisze:Chciałbym się zapytać jak długo trwa operacja przelewania pieniędzy z karty kredytowej podczas kupowania biletów na hungaroinfo.com i po jakim czasie przesyłany jest voucher? Jak długo to może trwać? Bilety zamawiam już dziś i do odebrania będą w kasach Hungaroringu po okazaniu dowodu tożsamości i vouchera.
Podbno jest rozsylany w formacie elektronicznym ..... bilety zamawialem 1.06, a voucher podobno powinien byc wyslany do konca tygodnia ..... jestem prawde mowiac troche poddenerowowany ......
Ja dostalem wszystko tego samego dnia, w ktorym dokonalem transakcji tzn:

-potwierdzenie zlozenia zamowienia na bilety (od razu pojawil sie na mailu w postaci pliku pdf)
-rachunek potwierdzajacy pobranie pieniedzy z mojej karty kredytowej (rowniez pdf)

mwar

Post autor: mwar » śr 23 lip, 2008 14:49

gocoj pisze:
mwar pisze:
Ja dostalem wszystko tego samego dnia, w ktorym dokonalem transakcji tzn:

-potwierdzenie zlozenia zamowienia na bilety (od razu pojawil sie na mailu w postaci pliku pdf)
-rachunek potwierdzajacy pobranie pieniedzy z mojej karty kredytowej (rowniez pdf)

ale to nie jest voucher na podstawie ktorego pobierasz bilet przy kasie (pisze o opcji odbioru na torze) ...
to jest odpowiedz od nich:
"For tickets pick up at Hungaroring, you will receive an info-mail
and
a seperate ticket voucher per mail as a pdf document approx. 2
weeks before
the event.
Tickets can be picked up only with that voucher and a personal ID!"

Wojtek4815

Post autor: Wojtek4815 » śr 23 lip, 2008 20:32

Mam pytanie. Czy teraz podczas logowania [żeby doszedł voucher] musi być zaznaczona opcja "Darmowego Serwisu Bonowego"?? Jeśli płace nie swoją kartą kredytową to co musze wpisać w kwestionariuszu żeby pod koniec wysyłania zamówienia nie wyskakiwał mi błąd?

sothis

Post autor: sothis » śr 23 lip, 2008 22:51

Wojtek4815 pisze:Mam pytanie. Czy teraz podczas logowania [żeby doszedł voucher] musi być zaznaczona opcja "Darmowego Serwisu Bonowego"?? Jeśli płace nie swoją kartą kredytową to co musze wpisać w kwestionariuszu żeby pod koniec wysyłania zamówienia nie wyskakiwał mi błąd?
Kolego ja zamawiałem bilecik, wprawdzie już drugi w niedzielę a dziś już Pan z UPS zawitał z biletami pod me drzwi.

Voucher to jest elektroniczny bilet jak w wypadku biletu na samolot. Jeśli będą pewni, że nie się nie wyrobią z przesłaniem Ci normalnego biletu to wyślą voucher, który wymienisz na miejscu i otrzymasz wszystkie dodatki:)

Tak więc się nie martw i zamawiaj.
P.S. Jeśli płacisz kartą ew. otrzymasz zwrot za przesyłkę.

Pozdrawiam i do zobaczenia na Torze:D
Robert Kubica -> Przyszłością Ferrari

bobofruit

Post autor: bobofruit » czw 24 lip, 2008 07:30

Po raz pierwszy wybieram się na GP.
Bilety zamówiłem w sobotę a wczoraj uprzejmy pan z UPS mi je wręczył.

Pytania do bywalców:

1. Dotyczy numeracji miejsc na trubunach.
Czy jeśli mam bilety na trybunę Family (silver4) w rzędzie nr 1 to czy będą to miejsca najniżej położone czy najwyżej na tej trubunie. Na innych trubunach pewnie obowiązuje ta sama zasada.

2. Tak jak pisałem mam miejscówki na trubunie. O której tak rozsądnie najpóźniej należałoby zająć miejsce na trybunie. Będę tam z 6-cio letnim synem (wielkim fanem F1), więc nie mogę sobie pozwolić by zjawić się tam o np. 9:00 , bo on pewnie nie wytrzymałby do 16:00.

3. Jak się zabezpieczacie przed deszczem. Czy mozna wnieść parasol?

4. Czy można wnieść wodę mineralną i jak dużą.

Pozdrawiam i do zobaczenia na Torze. :smile:

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » czw 24 lip, 2008 08:37

bobofruit pisze:w rzędzie nr 1 to czy będą to miejsca najniżej położone czy najwyżej na tej trubunie
Najniżej.
bobofruit pisze:O której tak rozsądnie najpóźniej należałoby zająć miejsce na trybunie.
No to wszystko zależy od tego co chcesz zobaczyć - w rozkładzie jazdy jest wszystko wypisane, o której godzinie co jeździ, więc najlepiej wybrać sobie co pasuje. A i zawsze można przecież wyjść w trakcie i wrócić.
bobofruit pisze:3. Jak się zabezpieczacie przed deszczem. Czy mozna wnieść parasol? 4. Czy można wnieść wodę mineralną i jak dużą.
Oficjalnie parasola chyba nie, ale tam na bilecie powinno wszystko pisać co można a co nie. Wodę można, byleby nie w szklanej butelce.
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Wojtek4815

Post autor: Wojtek4815 » czw 24 lip, 2008 09:24

Czy ten voucher który zostanie mi przesłany bedzie podpisany imieniem jakie podałem podczas rejestracji? Czy imie i nazwisko zamawiającego i właściciela karty musi być to samo?

gocoj

Post autor: gocoj » czw 24 lip, 2008 11:18

bobofruit pisze:Jak się zabezpieczacie przed deszczem. Czy mozna wnieść parasol?
Parasola nie mozna wniesc na trybuny na 100%. Proponuje wyposazyc sie w peleryny przeciwdeszczowe a dla syna wypozyczyc telewizorek Kangaroo zeby mogl dokladnie wszystko widziec :wink:

kokel

Post autor: kokel » czw 24 lip, 2008 11:28

bobofruit pisze:Po raz pierwszy wybieram się na GP.
Bilety zamówiłem w sobotę a wczoraj uprzejmy pan z UPS mi je wręczył.
Zamawiałeś bilety w sobotę i już je otrzymałeś???

Oni juz chyba przesadzają...ja zamawiałem bilety 14.07 i do dzisiaj ich nie otrzymałem...zadengo maila od ups...świetnie

Awatar użytkownika
Kayo

Post autor: Kayo » czw 24 lip, 2008 11:36

gocoj pisze: wypozyczyc telewizorek Kangaroo zeby mogl dokladnie wszystko widziec :wink:
Orientujesz się może w cenie tej "zabawki"?
"Komentarz, jest jedną ze sztuk opowiadania"- Murray Walker

Sue

Post autor: Sue » czw 24 lip, 2008 13:25

Kayo pisze:Orientujesz się może w cenie tej "zabawki"?
75 Euro za weekend, tak było w Hiszpanii, ale chyba wszędzie jest taka sama cena

gocoj

Post autor: gocoj » czw 24 lip, 2008 17:29

Kayo pisze: Orientujesz się może w cenie tej "zabawki"?
Cena to 50 € za weekend lub 40 € za pojedynczy dzien. Fajna sprawa i na prawde duzo mozna zobaczyc na tym. Na youtube'ie jest kilka filmikow demonstrujacych dzialanie tego sprzetu. Osobiscie wypozyczalem 2 razy i polecam :wink: Wiecej informacji znajdziesz na stronie www.kangaroo.tv

foa

Post autor: foa » czw 24 lip, 2008 20:26

michal_krasnik pisze:
To jak można wnosić krzesełka to prawie trybuna . . . Ale w czasie wyścigu chyba każdy stoi ?
Mam pytanie. Gdyż wolę się upewnić. Panie Michale, czy naprawdę można wnosić krzesełka?

Czy, ktoś (tylko błagam o rzetelność!) mógłby napisać co można, a czego nie można wnieść na miejsca "trawnikowe"? Proszę się nie ograniczać i pisać o wszystkim. Wolę być po prostu pewna.

Z góry serdecznie dziękuję.

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » czw 24 lip, 2008 20:57

Na miejsca jak to mówisz trawkowe można wnieść to co na zwykłą trybune, a może i nawet więcej z prostego powodu - żeby wejść na trawke, musisz wejść przez główną bramę na tor (tzn jest ich kilka) i tam raz sprawdzają co masz w plecaku a raz nie, to różnie bywa - szczególnie jak więcej ludzi jest to im sie mniej chce. Po wejściu na tor, jesteś na tzw trawce i koniec, a żeby wejść na trybune, musisz najpierw wejść na teren 'trawkowy' w ten sam sposób, a potem dopiero masz drugie wejście na każdą trybunę z osobna, gdzie podobnież, czasami sprawdzą co masz a czasami nie.
Ostatnio zmieniony ndz 19 lip, 2009 16:54 przez del, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Skwioton

Post autor: Skwioton » czw 24 lip, 2008 21:54

oficjalnie nie można wnosić niczego do siedzenia
Hmm ... Czym byłoby życie bez F1 ??? ...

foa

Post autor: foa » czw 24 lip, 2008 21:58

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Trafiliście Panowie w sedno i uzyskałam dokładnie taką wiedzę jaką chciałam uzyskać.

cezan

Post autor: cezan » czw 24 lip, 2008 23:26

W tą niedzielę na Spitzkehre nie wpuszczali z krzesłami....

Awatar użytkownika
xandi

Post autor: xandi » pt 25 lip, 2008 11:54

Powervip pisze:Hmmm... ja proponuje wziąść Forinty i Euro, na torze możesz kupić wszystko w Euro, jednak na mieście nie często spotyka się sklepy w których można coś kupuić w Euro... za hotel też prawdopodobnie można płacić w najpardziej popularnej wlucie w UE :D
Ale można płacić kartą, co często bardziej się opłaca niż wymiana waluty w kantorze :)

eldo

Post autor: eldo » sob 26 lip, 2008 16:37

xandi pisze:Ale można płacić kartą, co często bardziej się opłaca niż wymiana waluty w kantorze
w kantorze kolo stwierdził ze najkozystniej zamienic u nas PLN na EUR i w sumie na granicy kupić za to Forinty...Słyszałem taka wersje kilka razy, dla tego biore karte ( w razie W) i EURO. A jak na tym wyjde napisze po GP :mrgreen:

revolution

Post autor: revolution » ndz 27 lip, 2008 11:20

Mam pytania dotyczące GP Węgier - czy ceny biletów na torze są takie same jak na oficjalnej stronie i czy na miejscu też trzeba zapłacić dodatkowe 5%?

Awatar użytkownika
Skwioton

Post autor: Skwioton » ndz 27 lip, 2008 12:05

Bez dodatkowych opłat
Hmm ... Czym byłoby życie bez F1 ??? ...

woytek

Post autor: woytek » ndz 27 lip, 2008 14:32

Witam
Może mi ktoś udzielić wskazówek jak dojachac na Hungaroring.
Jestem z Tarnowa i stąd też bede wyruszał jesli jest kotś kto też bedie jechał z tych okolic to prosze o kontakt.
Pozdrawiam

Moje gg 4856269

eldo

Post autor: eldo » ndz 27 lip, 2008 16:12

woytek pisze:Jestem z Tarnowa i stąd też bede wyruszał
Ja bede z ekipą smigał z Bochni (40km od tarnowa), pomykamy w piątek w nocy. Kierunek Piniwniczna (przejscie graniczne) słowacja no i węgry.

Tola

Post autor: Tola » wt 29 lip, 2008 00:34

A tu poradnik dla wyjeżdżających na GP Węgier (z 2007 wprawdzie, ale może kilka informacji się przyda)
http://www.f1.v10.pl/Grand,Prix,Wegier, ... ,2608.html

Do zobaczenia na torze! ;D
Boorfree Forum!

eldo

Post autor: eldo » wt 29 lip, 2008 10:42

Tola dzieki za poradnik :mrgreen: dowiedzialem sie kilku waznych rzeczy !

oka ide kończyć flage :cool:
pozdrawiam...

D1WASSYL

Post autor: D1WASSYL » wt 29 lip, 2008 11:25

mam pytanko ile kosztuje na torze i poza torem w jakis normalnych sklepach np. piwo i coca cola?? bo nie wiem ile zabrac ze soba forintow!

drugie pytanko czy jak mam bilet na trybune brazowa na caly weekend czy moge w piatek na treningi wejsc sobie na przyklad na trybune gold przy starcie?? czy tylko moge siedziec tam gdzie mam bilet , czy mozna chodzic po calym torze na kazda trybune??
dzieki za informacjie

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » wt 29 lip, 2008 11:50

Możesz siedzieć tam gdzie masz trybune, lub na trawie, bo żeby wejść na swoją trybunę trzeba wejść najpierw na tą tzw trawke :) Na inne trybuny raczej legalnie nie wejdziesz w czasie trwania wyścigow/treningów itp.

Zablokowany

Wróć do „GP Węgier”