GP Węgier 2008

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » pt 11 lip, 2008 11:11

micio pisze:Cześć :) . W mam techniczne pytanie. Jeśli mam dwa bilety to mogę zabrać na pierwszy piątkowy trening osobę A, a na drugi osobę B prawda? Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, a teraz taka sytuacja wyszła :) .
Tak bo bilety nie są podpisane. Nawet jednego dnia może wyjść z toru osoba A, a za chwile wejść na tor osoba B na ten sam bilet :)
Kris006 pisze:Nieprawda. jak masz bilet na cały weekend to na bilecie masz takie prostokąciki do wyrwania i jak wchodzisz na tor to Koleś przy wejściu wyrywa jeden prostokącik i potem jak wyjdziesz nie da sie ponownie wejść w ten sam dzień.
To dziwne bo ja sobie wychodziłem i wchodziłem ze 20 razy, dają ci bilet jak wychodzisz, oddajesz go jak wchodzisz, i tyle.
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Awatar użytkownika
Kris006

Post autor: Kris006 » pt 11 lip, 2008 15:48

ale ten bilet to jakiś całkiem inny, nie ten główny który kupujesz w kasach przed torem, czy przez net? Taki bilet na opuszczenie toru?

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » pt 11 lip, 2008 16:11

Tak, konkretnie taki: Obrazek
Na każdy dzień inny, i jak masz miejsce na trybunie to też takie dają.

kokel

Post autor: kokel » pt 11 lip, 2008 16:53

Witam serdecznie,

Wybieram się na GP Węgier. Zastanawiam się na który sektor kupić bilet, w gre wchodzą trybuny silver...Tylko doradzcie mi który jest najlepszy? 1,2,3,4 czy może 5? Czytałem, że ktoś z was poleca silver 2... ja się najbardziej zastanawiam nad 1...Juz sam nie wiem...

Dzięki za pomoc!
Mam nadzieje że bedzie duzo kibiców z Polski!!!!

i jeszcze mam 2 pytanie...
chcę kupić bilet na weekend, rozumiem że jest on ważny od PIĄTKU do NIEDZIELI?
Jeśli od Piątku to o której warto być na torze?

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » pt 11 lip, 2008 18:33

kokel pisze:chcę kupić bilet na weekend, rozumiem że jest on ważny od PIĄTKU do NIEDZIELI?
Jeśli od Piątku to o której warto być na torze?
Konkretnie od czwartku (zwiedzanie Pit Lane i prostej startowej :)
Na torze warto być od początku 1 treningu, kwalifikacji, tzn w momencie gdy cokolwiek zacznie po torze jeździć, zawsze można pooglądać. Dokładny wykaz co o której się dzieje wysyłają z biletami.

Silver2: ( normalnie widać więcej tylko aprat był nisko, dlatego tak 'płasko')
Prawa strona:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Lewa:
Obrazek

Obrazek

Silver 3:

Obrazek

Obrazek

Silver 4 albo 5 nie pamiętam
Obrazek

No i przy okazji Gold sie załapał:
Obrazek

i Gold 4:

Obrazek

Obrazek

Trzeba też pamiętać że widoczność zależy w dużej mierze od miejsca siedzenia. Np na prostej startowej nie zazdroszczę ludziom którzy wywalili kupe kasy na Golda, a zasłania im wszystko siatka i słup ;) Ale już na Silver 2 całkiem sympatycznie siedzialo się w 1 rzędzie. Zależy jak się trafi.
Ostatnio zmieniony pt 11 lip, 2008 19:39 przez del, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Skwioton

Post autor: Skwioton » pt 11 lip, 2008 19:30

dwa ostatnie zdjęcia to gold 4 :) nie 1
Hmm ... Czym byłoby życie bez F1 ??? ...

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » pt 11 lip, 2008 19:39

A sorry, racja, poprawie zaraz. Pomyliło mi się z gold 1 bo to zakręt 1 :)

kokel

Post autor: kokel » pt 11 lip, 2008 19:44

Del:

Bardzo dziękuję za info i zdjęcia. Powiedz mi jeszcze gdybyś to Ty kupował bilet na któryś z "silverów" to który byś wybrał?

pozdrawiam
kokel

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » pt 11 lip, 2008 19:58

W sumie wszystkie silverki są fajne, mnie osobiście tez było się ciężko zdecydować. Ten 2 jest fajny bo widać dość dużą część toru, a ten 5 i 4 jest fajny bo widać prostą startową i ostatnie zakręty. A i silver 1 niczego sobie bo nawrót widać. W każdym razie nie ma raczej złego silvera ( no chyba że trafi się miejsce za drzewem na silver 2, jakiś geniusz je tam posadził ;) )

SenS

Post autor: SenS » sob 12 lip, 2008 13:56

Ja mam juz bileciki na Silver 1 , z mojej strony moge polecic ta trybune widac dobrze szykane i blisko telebim...

A wlasciwie to czemu nikt nie pokazal fotek na Silver 1...:D:D??

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » sob 12 lip, 2008 16:50

Pewnie dlatego że nikt nie miał :P Ale trybuna jest fajna no bo faktycznie widać dobry zakręt.

Awatar użytkownika
micio
Kontakt:

Post autor: micio » sob 12 lip, 2008 17:25

Kris006 pisze:Nieprawda. jak masz bilet na cały weekend to na bilecie masz takie prostokąciki do wyrwania i jak wchodzisz na tor to Koleś przy wejściu wyrywa jeden prostokącik i potem jak wyjdziesz nie da sie ponownie wejść w ten sam dzień.
[url=http://images31.fotosik.pl/316/b8c4ed350702ab75m.jpg]Obrazek[/URL]
Racja, na moich biletach są te prostokąciki (checkpointy) (dokładnie mam ich 6). Ale ja nie chce nikogo oszukiwać, tylko pytam czy w piątek mogę zabrać na moje 3 bilety inną ekipę niż w piątek :).
del pisze:Tak bo bilety nie są podpisane. Nawet jednego dnia może wyjść z toru osoba A, a za chwile wejść na tor osoba B na ten sam bilet :)
Super, w takim razie do czego służą te checkpointy? :)

Jeszcze jedno pytanie. Wejście na pitlane walk jest, jak rozumiem, tylko za okazaniem biletu prawda? (Też chciałem kogoś innego zabrać na pitlane walk :P).

Ogólnie, jeśli to co odpowiadacie jest prawdą to mając ekipę 6 osobową, z czego 3 osoby się interesują mocno F1 (czyli 3 bileciki), to można te pozostałe 3 osoby wpuścić na pitlane walk i ewentualnie jeden trening, żeby poczuli klimacik i usłyszeli co nieco :). Super.
Damon Hill 1996 - Champion & Gentleman
http://micio.blip.pl/ - głównie o F1 :)

sothis

Post autor: sothis » ndz 13 lip, 2008 11:54

cinek24 pisze: A mianowicie: proszę o informacje osób które już były na GP Węgier gdzie są najlepsze miejsca na trawie?
czy za trybuną super gold też jest trawa? czy stamtąd widać całą prostą, pierwszy zakręt? telebim itd..
A może tam nie warto stawać?
Jak nie tam to gdzie?
Podczepiam się do kolegi, które miejsca na "trawce" są warte uwagi? - jadę pierwszy raz:)
Robert Kubica -> Przyszłością Ferrari

cezan

Post autor: cezan » ndz 13 lip, 2008 13:55

W zeszłym roku dobre miejsca na trawie były rezerwowane w piątek ..... w niedzielę rano zastałem tam śpiących hiszpanów

Awatar użytkownika
Kris006

Post autor: Kris006 » ndz 13 lip, 2008 19:24

sothis pisze:
cinek24 pisze: A mianowicie: proszę o informacje osób które już były na GP Węgier gdzie są najlepsze miejsca na trawie?
czy za trybuną super gold też jest trawa? czy stamtąd widać całą prostą, pierwszy zakręt? telebim itd..
A może tam nie warto stawać?
Jak nie tam to gdzie?
Podczepiam się do kolegi, które miejsca na "trawce" są warte uwagi? - jadę pierwszy raz:)
To już udzieliłem odpowiedzi:/ czytaj wątek. a nie pytaj żeby ktoś specjalnie dla Ciebie odpowiadał...

Powtórze:
[ Dodano: Czw 10 Lip, 08 17:31 ]
cinek24 pisze:czy stamtąd widać całą prostą, pierwszy zakręt? telebim itd..
Jak masz 2,3m wzrostu to tak. Było by widać tylko zbudowali[na hama wciśnięta blacha na całej długości] tą trubune tak aby własnie ludzie z biletami GA nie mieli widoku z drogi za trybuną na tor.

polecam miejsce:
Obrazek
Widać bardzo długi odcinek drogi miejscami z dość bliska

cinek24

Post autor: cinek24 » pn 14 lip, 2008 08:34

Hmm... nie zrozumiałem... Które miejsce polecasz?

gryf1964

Post autor: gryf1964 » pn 14 lip, 2008 15:23

Kupę 2 bilety na gp węgier. Kontakt na gg 670125 lub email lechkilianski@gmail.com

Awatar użytkownika
Kris006

Post autor: Kris006 » pn 14 lip, 2008 16:53

cinek24 pisze:Hmm... nie zrozumiałem... Które miejsce polecasz?
Zaznaczone tę koślawą niebieską elipsą..

cinek24

Post autor: cinek24 » wt 15 lip, 2008 09:47

Kris006 pisze:
cinek24 pisze:Hmm... nie zrozumiałem... Które miejsce polecasz?
Zaznaczone tę koślawą niebieską elipsą..
dzięki za info..
Jednak zdecydowaliśmy się kupić bilety na Danubiusa. Troszkę drożej, ale pewne miejscówki a widoki też powinny być niezłe z tego co widać na filmikach:)
Próbowałem podjąć inną decyzję ale coś ciężko się cokolwiek było dowiedzieć o GA, tak więc w tym roku Danubius... Obejrzę samemu z bliska co i jak z tymi miejscówkami GA i jak wrócę to umieszczę tu konkretny post ze zdjęciami na temat GA i w ogóle jak było itd.. co by się może komuś przydał w przyszłości jak nie będzie wiedział co wybrać :)

Pozdro
Marcin

kokel

Post autor: kokel » wt 15 lip, 2008 10:31

Słuchajcie mam takie pytanie dwa dni temu kupiłem bilety na stronie:
https://www.hungaroinfo.com/formel1/index_pl.htm. Zapłaciłem kartą kredytową. w czoraj dosałem maila z fakturą (invoice) w formacie *.pdf. Wszystko niby jest ok tylko jak sprawdzam stan swojego konta to nie ma żadnej transakcji...Także nie wiem czy to jest jakieś opóźnienie czy coś innego. Ale w/g FAQ mail z fakturą to potwierdzenie zapłaty...Jeśli tak to kiedy mogę się spodziewać maila od UPS?

pozdrawiam,
kokel

cinek24

Post autor: cinek24 » wt 15 lip, 2008 11:14

kokel pisze:Słuchajcie mam takie pytanie dwa dni temu kupiłem bilety na stronie:
https://www.hungaroinfo.com/formel1/index_pl.htm. Zapłaciłem kartą kredytową. w czoraj dosałem maila z fakturą (invoice) w formacie *.pdf. Wszystko niby jest ok tylko jak sprawdzam stan swojego konta to nie ma żadnej transakcji...Także nie wiem czy to jest jakieś opóźnienie czy coś innego. Ale w/g FAQ mail z fakturą to potwierdzenie zapłaty...Jeśli tak to kiedy mogę się spodziewać maila od UPS?

pozdrawiam,
kokel
Ja kupiłem swoje wczoraj.

Zapłaciłem kartą kredytową i od razu (mBank) na koncie kwota ta została ściągnięta (ale nie zaksięgowana).
Dostałem też maila, od nich że dziękują za zakup itd.. ble ble ble i że ściągną mi z konta...
Teraz czekam na kolejne maile.. że zaksięgowali i na maila od UPS Express :)

Bilety kupowałem na http://www.gpticketshop.com/en/f1/hunga ... ckets.html

p.s. właśnie przyszła faktura w pdf
(piszą że bilety wyślą jak tylko dostaną od organizatora, w najgorszym wypadku 10 dni przed wyścigiem)

Jacek_

Post autor: Jacek_ » wt 15 lip, 2008 16:17

chcialbym sie wybrac, bo sa jeszcze wolne na trybune danibius, czy ktos ma wolne miejsce w samochodzie? jestem z wrocka,
prosze o ewentualny kontakt na priva

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » czw 17 lip, 2008 23:40

Ja tylko w kwestii ostrzeżenia, żeby na torze uważać na kieszenie, telefony, i te sprawy - bo Polacy to taki naród że się kocha, ale jak można cudzym kosztem zarobić to z okazji skorzysta - szczególnie radzę uważać po wyścigu jak tłumek ruszy na prostą startową, pod garaż BMW - niektórym łapki lecą wtedy do kieszeni - tylko że niekoniecznie swoich...

D1WASSYL

Post autor: D1WASSYL » pt 18 lip, 2008 15:36

mam pare pytan, jade 1 raz na gp wegier juz w czwartek rano wyjezdzamy z wroclawia camperem w 7 osob i bedziemy chcieli zakotwiczyc na campingu przy torze gdzies kolo brazowej trybunki bo tam mamy bilety.
1. czy przy torze sa jakies sklepy zeby kupic jakies pieczywo czy cos do picia (np. piwo) w normalnych cenach czy sa tylko jakies namioty gdzie jest drogo??
bo nie wiemy czy brac ze soba wszystko.
2. jaka walute zabrac euro czy te ich forinty??
3. zamowilem bilety w maju na tej stronie
http://www.hungaroinfo.com/formel1/tickets_all_pl.htm

wyslali mi je na poczatku czerwca ups-em ale nie bylo mnie i one wrocily spowrotem dostalem tylko maila ze beda do odebrania w jakims wyznaczonym miejscu kolo toru! nie wiem co mam zabrac ze soba zeby je odebrac , wydrukowac sobie jakies potwierdzenia czy co?? zeby lipy nie bylo ze pojedziemy i nie wejdziemy. pomozcie dzieki.

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » pt 18 lip, 2008 16:41

D1WASSYL pisze:1. czy przy torze sa jakies sklepy zeby kupic jakies pieczywo czy cos do picia (np. piwo) w normalnych cenach czy sa tylko jakies namioty gdzie jest drogo??
Tak bardzo blisko to raczej nie ma, ale kawałek dalej są i normalne. Trzeba sie przejść po prostu do pobliskiego miasta, wioski, czy co to tam jest.
D1WASSYL pisze:2. jaka walute zabrac euro czy te ich forinty??
W sumie w sklepach to nie wiem czy Euro można płacić, bo w okolicach toru w tych 'namiotach' itp to na pewno. Pytanie tylko jakie kursy sobie wymyślą. Ale na parkingach itp to można płacić i tak i tak.
D1WASSYL pisze:3. zamowilem bilety w maju na tej stronie
http://www.hungaroinfo.co...kets_all_pl.htm
Tam na stronie masz kontakt, napisz do nich e-maila, z reguły w ciągu 1-2 odpowiadają, to dokładnie powiedzą i będziesz miał pewność :)

Awatar użytkownika
cichy04

Post autor: cichy04 » pt 18 lip, 2008 18:21

1. Czy ktoś kupował koszulki albo inne gadżety w namiotach przy torze i jakie ceny tam są. Bo np taka koszulka kosztuje w polsce 110 zł i nie wiem czy kupować tutaj czy na miejscu? Wie ktoś jakie są tam ceny?

2. Orientujecie się mniej więcej ile forintów trzeba wziąść ze sobą żeby zjeść obiad w jakiejś węgierskiej knajpie? dla 1 osoby, bo mamy plan wpaść na prawdziwe węgierskie jedzenie.

3. Wie ktoś jakie miejsca wypadałoby zwiedzić w budapeszcie?
Ostatnio zmieniony pt 18 lip, 2008 18:58 przez cichy04, łącznie zmieniany 1 raz.

Iris

Post autor: Iris » pt 18 lip, 2008 18:26

Czy jakaś grupa może mnie przygarnąć do siebie? :) Dostałam niespodziewanie bilet na General Admission, mam już załatwiony transport do Budapesztu i nocleg ale chciałabym na tor dotrzeć w jakiejś zorganizowanej grupie...

[ Dodano: Pią 18 Lip, 08 18:28 ]
cichy ja mogę doradzić co i jak, w budapeszcie bywam regularnie...
meet me on Hungaroring...

gryf1964

Post autor: gryf1964 » pt 18 lip, 2008 18:49

W budapeszcie warto zwiedzić Basztę rybaka, wzgórzę Gelerta no i oczywiście Parlament. Wejście do Parlamentu jest bezpłatny. Warto się również wybrać do Szentendre gdzie cała wioska zajmuję się robieniem Marcepanu.

PS. KUPIę BILETY NA GP WęGIER HUNGARORING KONTAKT NA GG 670125 LUB EMAIL lechkilianski@gmail.com

D1WASSYL

Post autor: D1WASSYL » sob 19 lip, 2008 13:33

del pisze:
D1WASSYL pisze:1. czy przy torze sa jakies sklepy zeby kupic jakies pieczywo czy cos do picia (np. piwo) w normalnych cenach czy sa tylko jakies namioty gdzie jest drogo??
Tak bardzo blisko to raczej nie ma, ale kawałek dalej są i normalne. Trzeba sie przejść po prostu do pobliskiego miasta, wioski, czy co to tam jest.
D1WASSYL pisze:2. jaka walute zabrac euro czy te ich forinty??
W sumie w sklepach to nie wiem czy Euro można płacić, bo w okolicach toru w tych 'namiotach' itp to na pewno. Pytanie tylko jakie kursy sobie wymyślą. Ale na parkingach itp to można płacić i tak i tak.
D1WASSYL pisze:3. zamowilem bilety w maju na tej stronie
http://www.hungaroinfo.co...kets_all_pl.htm
Tam na stronie masz kontakt, napisz do nich e-maila, z reguły w ciągu 1-2 odpowiadają, to dokładnie powiedzą i będziesz miał pewność :)
dzieki wielkie za pomoc !!!
no wlasnie na istanbul park sikacz efes kosztowal 5 dolar a normalnie w miescie kupuje zawsze za 1 dolar wiec jest roznica!

sothis

Bilet w czwartek

Post autor: sothis » sob 19 lip, 2008 20:47

Czy da się kupić na miejscu w czwartek przed zwiedzaniem Boksów bilet na cały weekend?
Czy lepiej zamówić teraz i niestety zapłacić te 20euro więcej

Pozdrawiam
i do zobaczenia na Hungaro
Robert Kubica -> Przyszłością Ferrari

Zablokowany

Wróć do „GP Węgier”