GP Niemiec 2011

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
szamanka

Post autor: szamanka » pn 18 lip, 2011 21:02

Dawać? Chyba oszalałes, co najwyżej w przypływie dobroci serca moga wpuscić obnośnych sprzedawców płaszczyków i parasoli.

skorpion7

Post autor: skorpion7 » pn 18 lip, 2011 21:20

Haha znając życie kawałek folijki będzie kosztować z 5 E :) Kupie sobie coś chyba u nas.

Awatar użytkownika
roland

Post autor: roland » wt 19 lip, 2011 18:31

Jestem troche zaniepokojony prognoza pogody, poniewaz jutro o 19.00 wyjezdzam na tor.
Z jednej strony deszcz na torze zapowiada ciekawy wyscig z drugiej, trzeba spacerowac po mokrej trawie, gdy wyjdzie sie z namiotu.
Bede biwakowal z przyjaciolmi za zakretem Dunlop, wiec jesli ktos z forumowiczow znajdzie sie w poblizu, to sie spotkamy.

W czwartek rano zamierzam przejsc cala Nordschleife, a pozniej na Pit Wall.
Jesli pogoda bedzie sloneczna to zostane na poniedzialek i przejade wlasnym samochodem cala polnocna petle. Jesli natomiast bedzie mokro, to nie. Po prostu boje sie.

P.S.

Prosba do hideto...

Jeśli hideto ma ją otrzymać, to na PW. y
Ostatnio zmieniony śr 20 lip, 2011 07:49 przez roland, łącznie zmieniany 1 raz.

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » wt 19 lip, 2011 20:54

a ja wyjezdzam o 2 w nocy ze srody na czwartek...muzeum a pozniej Pit Walk i tez bedzie fajnie ;) Yuupii:D
a ktore to GP Live?? hmmmm nie pamietam (ale Rolanda nnie przebije ;) ) ale to nie jest wazne bo wazne jest to, ze znow to poczuje ;) i to, ze zabieram ze soba 3 osoby, ktore nigdy nie byly na F1 Live wiec kolejni zarazeni na koncie...i o to chodzi :D
wojti

Awatar użytkownika
roland

Post autor: roland » wt 19 lip, 2011 22:03

...i tak trzymaj. Do zobaczyska :grin:

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » wt 26 lip, 2011 13:12

wczesniej pytalem o parkingi...powiedziano mi, ze sa platne .. i byly ale tylko czesc (te najblizej toru) a reszta za free (nieco dalej - jakies 4-5min. piechotka od toru - luzik). Swietny tor polecam wszystkim chetnym na przyszlosc (jesli jescze bedzie tam GP F1 - i oby bylo!!).
wojti

Awatar użytkownika
roland

Post autor: roland » wt 26 lip, 2011 19:50

...no wlasnie. To jest pytanie , czy bedzie jeszcze wyscig na nurburg. Sami niemcy sa zaniepokojeni, ale...? Zobaczymy czas pokaze.

Zimno, zimno i mokro. Kortka, buty kozaki i cieple skarpety.

Niemcy mowili: rzad sprzedal lato i kupil dlugi greckie- niezla filozofia...CO?

Wogole... hepi, hepi {hapy}.

...ale jestem szczesliwy, bylo swietne brzmienie, byla dobra jazda, byli fajni ludzie na trybunach. Byli niemcy co nauczylem ich pic polnisze sznaps wodka i bylo fajnie. I niedrogo.

Mialem szcescie zobaczyc Misiaela z odleglosci 1,5m. Szkoda tylko ze w zielonym puliwerku.
Atmosfera na torze i tak mili ludzie wokolo, to sa atuty niemieckich torow.

Za rok Hockenheim, moj ukochany.

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » wt 26 lip, 2011 21:41

tez widzialem Michaela i de la Rose oraz Hakkinena...po wizycie na Nurburgring chyba zmienie swoje plany na rok nastepny i zaczne powaznie myslec o Hocke... ;)
mam nadzieje, ze ta cala gadka o rezygnacji z organizacji F1 na Ringu to tylko proba wymuszenia lepszej umowy z Berniem lub jakies zagrywki polityczne niemieckich wladz.....oby!!
Teraz troche przerwy i jeszcze Spa mnie czeka w tym roku :D
wojti

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » śr 27 lip, 2011 00:55

Jeżeli chodzi o oglądanie kierowców na żywo, to polecam Monzę. Tam prawktycznie wszyscy pojawiają się na pit lane park, dają autografy. I takiego Michaela jak i praktycznie całą bandę było mi dane widzieć z 10 cm, wystarczy dopchać się do barierki :P (Praktycznie tylko do MSC i Ferrari trzeba się dopchać, do innych można spokojnie podejść bezpośrednio). Także, jeżeli chodzi o takie kontakty, to polecam nie Niemcy, a Włochy :)
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » śr 27 lip, 2011 10:04

w zeszlym roku na Spa tez wszyscy byli i rozdawali autografy - mialem okazje zamienic 2 zdania z RK i z Rubensem - reszta byla mniej rozmowna tylko sie usmiechali i dziekowali jak ktos zyczyl im powodzenia ;)
O Monzy mysle juz od 2 lat ale zawsze w okolicach tej daty cos mi wypada - w tym roku wlasnie Nurburgring wskoczyl zamiast Monzy...moze za rok sie uda chociaz Hocke tez kusi :D
a tak w ogole to mozna bylo z bliska wszystkich driverow zobaczyc podczas sesji autografow w sobote na Ringu (przy Grune Holle) ale wolalem zobaczyc wyscig GP2 i GP3 (byly w tym samym czasie) niz cisnac sie przy barierce.
wojti

skorpion7

Post autor: skorpion7 » śr 10 sie, 2011 19:33

słuchajcie a jak was wpóścili na pit lane, jakie mieliście biletey ? Byłem, też teraz na nurburgring ogólnie fajnie było :)

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » czw 11 sie, 2011 09:14

w czwartek byl Pit Walk (jak zawsze) i mozna bylo chodzic po Pit Lane (kazdy posiadacz biletu na caly weekend). Po wyscigu mozna bylo wejsc na prosta startowa (wejscia byly obok trybuny T4 i chyba obok T4a) ale po ok. 25 min. po wyscigu juz zamykali wiec kto dal rade szybko tam dotrzec to wszedl a reszta juz nie.
Kierowcow mozna bylo rowniez spotkac podczas sesji autografow przy Grune Holle lub w strefie Mercedesa (tam gdzie stal wystawiony SC, DTM i innne z gwiazda na masce) ale tam to bylo mocno rozwleczone w czasie i w zasadzie trzeba byloby tam stac non stop, zeby sie doczekac - ja mialem szczescie trafilem na wywiad z De la Rosa i Hakkinenem....
wojti

skorpion7

Post autor: skorpion7 » czw 11 sie, 2011 20:11

Ano faktycznie ja nie zdążyłem dojechać w czwartek, kiepska pogoda i spory ruch jakiś był. Ale porobiłem sobie przynajmniej fotki w tych brykach co tam stały :)

Lukash4

Post autor: Lukash4 » pn 29 sie, 2011 11:38

witam. słuchajcie ja już planuję wyjazd na przyszły rok do Niemiec i rozglądam się już za biletami. czy jest jakaś stronka którą polecacie ?? jakieś hotele też. czy ewentualnie jest duża pewność że dostanę bilety na miejscu.

na stronie http://www.mygpticket.com/f1/pol/race/g ... owformuly1
upatrzyłem miejsca na Nordtribüne A, tylko ta cena.

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » wt 30 sie, 2011 13:06

najtaniej bedziesz mial na stronie HockenheimRing ale dostaniesz tylko bilety...zerknij tez tu http://www.gpticketshop.com/en/f1/germa ... ckets.html podobno to najlepsza oferta w tym momencie (jak znajdziesz gdzies taniej to zwroca Ci roznice czyt. sprzedadza Ci taniej).
Co do hotelu nie pomoge bo na Hocke jeszcze ne bylem wiec nie mam doswiadczenia...ale na booking.com napewno cos znajdziesz.
wojti

skorpion7

Post autor: skorpion7 » ndz 04 wrz, 2011 10:24

Poczekaj spokojnie aż będzie kalendarz na przyszły rok bo nie wiadomo teraz gdzie będzie GP a bilety zamawiaj na stronie organizatora tak będziesz miał najtaniej i najpewniej. Ja np. na Nurburgring zamawiałem tu: http://www.nuerburgring.de/ A hotele to masz np. na google. albo innych wyszukiwarkach hoteli. Wybierasz co najbliżej, dzwonisz, rezerwujesz i już. Z hotelem nie czekaj na ostatnią chwilę bo będzie ciężko o dobrą lokalizację.

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » ndz 04 wrz, 2011 10:37

Wiadomo bo w Niemczech wyscig jest na przemian - Nurburg, Hocke..... I przecież kalendarz już jest. 22 lipiec Hockenheim. Nawet przedsprzedaz już ruszyła.
wojti

skorpion7

Post autor: skorpion7 » pn 05 wrz, 2011 22:35

Faktycznie już jest :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „GP Niemiec”