GP Niemiec 08, pytania za 100 punktow :)

Moderator: Moderatorzy

beeduinn

GP Niemiec 08, pytania za 100 punktow :)

Post autor: beeduinn » sob 23 lut, 2008 21:19

Witam wszystkich,
Mam do Was pare pytan i z gory dzieki serdeczne za odpowiedzi :)
Wybieram sie w tym roku ze znajomymi na GP Niemiec i chcialibysmy nabyc bilety na ciekawe miejsca...
Z tego co widze na podziale toru na sektory wydaje mi sie, iz ciakawe miejsca to:
- nordtribüne B,C gdyz mozna obserwowac wyjazd kierowcow z Boxu, czy jest warto...?
- innentribüne A,B,C gdyz sa tam ostre dohamowania i przyspieszenia...
- co myslicie o Merzedestribünie (z tego co ogladalem na necie to troche daleko jest usytuowana od toru ale moge sie mylic???

interesuja mnie bilety za okolo 300-400 Euro za liked, co radzicie i krotki opis dlaczego wlasnie tam, please...
Ostatnio zmieniony sob 23 lut, 2008 21:31 przez beeduinn, łącznie zmieniany 1 raz.

f1_tommy

Post autor: f1_tommy » ndz 24 lut, 2008 14:03

Cześc Kolego. w tym roku też wybieram się do Niemiec na GP i jeżeli miałbym CI doradzic to wybierz trybunę na prostej start/meta. doświadczony wyjazdami z ostatnich trzech lat /NUERBURGRING/ wybieram się na trybunę sud H a to dlatego że oprócz tego co jest na torze jesteś blisko wszystkich atrakcji które sa poza nim. Koszt tej trybuny na str. HOCKENHEIMRING 297 Euro.kolejnym plusem tej trybuny jest bardzo dobry widok na sporą czesc toru i możliwośc zobaczenia w miarę dobrze ustawienia na starcie.Pozdrawiam.

[ Dodano: Nie 24 Lut, 08 14:12 ]
Jeżeli wybierzesz bilety gdzieś blisko daj znac. Zawsze milo dopingowac w wiekszej grupie "swoich"........................................... :!:

beeduinn

Post autor: beeduinn » ndz 24 lut, 2008 20:17

Hej, dzieki za pierwsza odpowiedz :)
... a wiec SÜD H powiadasz, z tego co wyczytalem w necie to glowna trybuna jest nudna gdyz oprocz pedzacych F1 z szybkoscia 300 na godzine nic sie tam nie dzieje, to jednak tylko opinia kogos... co powiesz na ten temat?
... jak dobrze z tej trybuny widac sachs zakret oraz mobil1 zakret? (jaka to odleglosc mniej wiecej i czy wjazd do boksow oraz reklamy tam sie znajdujace nie zaslaniaja tych zakretow?
... jak dobry jest widok tego co sie dzieje w boksach podczas wyscigu?
... widze ze telebim z tej trybuny bedzie pod katem z prawej, widac dobrze czy obraz pod katem zanika :)
... dopingowac w wiekszej grupie zawsze mile widziane !!! :)
Ostatnio zmieniony ndz 24 lut, 2008 20:23 przez beeduinn, łącznie zmieniany 1 raz.

f1_tommy

Post autor: f1_tommy » ndz 24 lut, 2008 20:31

Witam ponownie. racja zawsze jest gdzieś pośrodku.Co do tych szybkości na prostych to zależne rzeczywiście od miejsca w którym siedzisz. Akurat ta trybuna jest bliżej "wyjscia "na prostą i szybkośc jeszcze nie jest największa. A tak w ogóle to trzeba niestety "coś" wybrac kosztem "czegoś". byłem kilkakrotnie w miejscach zbliżonych do tego i jestem ZADOWOLONY. POZDRAWIAM!!!!!!

[ Dodano: Nie 24 Lut, 08 20:35 ]
A tak w ogóle nie bez powodu ta trybuna kosztuje 3 stówki........ :shock:
Ostatnio zmieniony pn 25 lut, 2008 12:07 przez f1_tommy, łącznie zmieniany 1 raz.

beeduinn

Post autor: beeduinn » ndz 24 lut, 2008 20:52

... jak dobrze z tej trybuny widac sachs zakret oraz mobil1 zakret? (jaka to odleglosc mniej wiecej i czy wjazd do boksow oraz reklamy tam sie znajdujace nie zaslaniaja tych zakretow?
... jak dobry jest widok tego co sie dzieje w boksach podczas wyscigu?
... widze ze telebim z tej trybuny bedzie pod katem z prawej, widac dobrze czy obraz pod katem zanika ?

dzieki za odp... :)

Zablokowany

Wróć do „GP Niemiec”