Prośba o poradę!!!

Moderator: Moderatorzy

cooperf1

Prośba o poradę!!!

Post autor: cooperf1 » śr 30 sty, 2008 15:36

Witam, wybieram się w tym roku na gp niemiec i mam problem przy rezerwowaniu biletów. Nigdy jeszcze nie byłem na żadnym wyścigu i nie wiem , na której trybunie zarezerwować bilety. Zastanawiałem się nad dwiema: Einfahrt Parabolica i Stehtribune (Spitzkehre 1). Na tej stronie jest mapka toru: http://expedia.com/daily/travelshops/ad ... enheim.asp
Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś życzliwy z tego forum doradziłby , która z tych trybun ma lepszy widok itp. Zależy mi na tym bardzo i z góry dziękuje za wasze rady.

Dziękuję i zapomniałem , że rozważam tekże wyjazd na gp węgier i mam podobne pytanie jak powyżej. Zastanawiałem się nad trybuną rodzinną: http://www.hungaroinfo.com/formel1/tick ... er4_pl.htm
Może ktoś na niej był i mógłby powiedzieć jaki z niej jest widok i itp. A w ogóle to może ktoś był i na gp węgier i Hockenheim i mógłby powiedzieć , na które wyścigi lepiej pojechać i z tych trybun co wybrałem była by najlepsza ( widok itp.) ? Oczywiście wolałbym na obydwa , ale fundusze mi na to nie pozwolą. Wiem , że to dużo pytań , ale jak pisałem wyżej nigdy nie byłem na żadnym gp i chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej o tych trybunach.
Ostatnio zmieniony śr 30 sty, 2008 16:48 przez cooperf1, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Skwioton

Post autor: Skwioton » śr 30 sty, 2008 16:14

Obydwa te miejsca są miejscami stojącymi, lepszeym wyborem wydaje mi sie Spitzkehre, duze dohamowanie, a co do Paraboliki to tam Ci przemkna kolo 300km/h i nic poza tym. Taka jest moja oipinia ale nie byłem na Hockenheimie nigdy, wnioski wyciagam z obserwacji
Hmm ... Czym byłoby życie bez F1 ??? ...

Awatar użytkownika
Kris006

Post autor: Kris006 » śr 30 sty, 2008 17:48

Polecem Hungaroring, ale bilet stojący [General Adminssion] masz prawie pół toru do chodzenia i oglądania[w tym prosta start-meta]

Awatar użytkownika
mati91

Post autor: mati91 » śr 30 sty, 2008 20:02

bylem dwa i trzy lata temu na spitzkehre, polecam, widzisz prawie polowe toru, rozgrzane hamulce bolidow na dohamowaniu, w tym roku chyba na trening sie tez przejade i ez na spitzkehre :)

f1_tommy

Post autor: f1_tommy » śr 13 lut, 2008 19:20

Witaj kolego. W ostatnich 3 latach byłem uczestnikiem GP. Zawsze na torze Nuerburgring. nie potrafię Ci doradzic w tym konkrektnym temacie o jaki pytasz ale "COS" na temat o jaki pytasz na pewno. Jeśli chciałbyś byc w pełni usatysfakcjonowany z "wypadu" na GP to proponuję Ci dołożyć pewną kwotę do tych biletów które wybrałeś i obejrzeć wyścig z "lepszej"perspektywy. Naprawdę WARTO. Przeżycia w dobrym miejscu widokowym NIESAMOWITE.....................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZDRAWIAM. P.S. A tak swoją drogą to też się wybieram na HOCKENHEIM.

[ Dodano: Sro 13 Lut, 08 19:38 ]
JEŻELI CHCIAŁBYŚ POROZMAWIAC TO BARDZO CHĘTNIE 504079031
Ostatnio zmieniony śr 13 lut, 2008 21:45 przez f1_tommy, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany

Wróć do „GP Niemiec”