Trasa i nocleg - Nurburgring

Moderator: Moderatorzy

szpulsky

Trasa i nocleg - Nurburgring

Post autor: szpulsky » pt 13 lip, 2007 13:18

Witam,

Mam bilety na weekend na trybunę T10a.
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak najlepiej dojechać na Nurburgring?
Prywatnie? (diesel mało pali :) )
Autokarem?
Na razie skłaniam się do jazdy samochodem (4 osoby). Jaka trasa jest najlepsza z Warszawy do granicy? I potem przez Niemcy?

Nie mam też żadnego noclegu. Proszę o porady. Czy na pole namiotowe, czy gdzieś w okolicy hotelik?

Pozdrawiam.
Szpulsky
Miłego dnia :)

Awatar użytkownika
Sakon Yamamoto

Re: Trasa i nocleg - Nurburgring

Post autor: Sakon Yamamoto » pt 13 lip, 2007 13:30

szpulsky pisze:Nie mam też żadnego noclegu. Proszę o porady. Czy na pole namiotowe, czy gdzieś w okolicy hotelik?
Z hotelami nie ma problemow. Jezeli jednak moge Ci cos polecic z noclegow to chyba jedynie Formule 1. Jest to siec hotelii, ktora obejmuje cala Europe. Naprawde bardzo milo i przyjemnie, koszt to zaledwie 30 euro za pokoj. Wszystkie wejscia do hotelu, pokoju etc. sa na 4-cyfrowy kod (o ile dobrze pamietam), ktory dostajesz zaraz po rejestracji. W Koln jest najblizszy Formule 1.

szpulsky

Post autor: szpulsky » pt 13 lip, 2007 14:30

Sakon Yamamoto pisze: Z hotelami nie ma problemow. Jezeli jednak moge Ci cos polecic z noclegow to chyba jedynie Formule 1. Jest to siec hotelii, ktora obejmuje cala Europe. Naprawde bardzo milo i przyjemnie, koszt to zaledwie 30 euro za pokoj. Wszystkie wejscia do hotelu, pokoju etc. sa na 4-cyfrowy kod (o ile dobrze pamietam), ktory dostajesz zaraz po rejestracji. W Koln jest najblizszy Formule 1.
Dzięki za radę. Jednak z Koloni do Nurburga jest chyba jakieś 80-90 km.
Tak jeździć w dwie strony każdego dnia to chyba średnio wygodne?
Nie będzie lepiej znaleźć czegoś na miejscu, oczywiście o ile to nie jest mało prwdopodobne ze względu na np. wcześniejsze rezerwacje itp itd?

pozdr/szpulsky

Awatar użytkownika
Sakon Yamamoto

Post autor: Sakon Yamamoto » pt 13 lip, 2007 14:42

szpulsky pisze:Dzięki za radę. Jednak z Koloni do Nurburga jest chyba jakieś 80-90 km. Tak jeździć w dwie strony każdego dnia to chyba średnio wygodne?
Niemieckie autobahn. Wiecej niz 35 min nie pojedziesz, mysle ze warto.

szpulsky pisze:Nie będzie lepiej znaleźć czegoś na miejscu, oczywiście o ile to nie jest mało prwdopodobne ze względu na np. wcześniejsze rezerwacje itp itd?
Oczywiscie, ze sie da, ale wierz mi wszystko w okolicy bedzie juz zajete, a w samym Koln w Queens musisz dac okolo EUR90, a w Mercure moze uda sie cos znalezc po EUR70 - oczywiscie za osobe, a Formule 1 masz 1 pokoj - jedno duze lozko (2 os.) i nad tym male lozko (1 os.). Parking gratis :>

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » pt 13 lip, 2007 14:49

A nie orientujesz się jak z noclegami przed GP WŁOCH??

Awatar użytkownika
Sakon Yamamoto

Post autor: Sakon Yamamoto » pt 13 lip, 2007 14:53

Juz jakis czas minal, kiedy ostatni raz bylem na GP Wloch, wiele sie zmienilo, oczywiscie oprocz jednego - cen. Ceny za noclegi sa bardzo porownywalne z tymi niemieckimi, ale nie wiem czy Wlosi maja hotele Formule 1. Reszta jest taka sama od EUR50 do EUR400 za nocleg.

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » pt 13 lip, 2007 14:54

To na ilu GP ty byłeś!!?? A jak z Belgią?

Awatar użytkownika
Sakon Yamamoto

Post autor: Sakon Yamamoto » pt 13 lip, 2007 15:01

Hehe, na paru juz bylem, glownie przez to, ze tata jezdzil. Praktycznie co roku, gdy bylem w Europie to zaliczalem German Grand Prix. Jednak z powodu tej przeprowadzki chyba nie zalicze w tym roku zadnego GP, wlasnie rozmawialem o tym z gomez.
Z Belgia podejzewam, ze bedzie bardzo ciezko, bo kazdy bedzie chcial zobaczyc, jak wyglada nowy tor, a co wyscig rosnie liczba fanow/fanatykow. Tu masz mapke, gdzie sa hotele Formule 1.

szpulsky

Post autor: szpulsky » pt 13 lip, 2007 17:30

Sakon Yamamoto pisze:
szpulsky pisze:Dzięki za radę. Jednak z Koloni do Nurburga jest chyba jakieś 80-90 km. Tak jeździć w dwie strony każdego dnia to chyba średnio wygodne?
Niemieckie autobahn. Wiecej niz 35 min nie pojedziesz, mysle ze warto.

szpulsky pisze:Nie będzie lepiej znaleźć czegoś na miejscu, oczywiście o ile to nie jest mało prwdopodobne ze względu na np. wcześniejsze rezerwacje itp itd?
Oczywiscie, ze sie da, ale wierz mi wszystko w okolicy bedzie juz zajete, a w samym Koln w Queens musisz dac okolo EUR90, a w Mercure moze uda sie cos znalezc po EUR70 - oczywiscie za osobe, a Formule 1 masz 1 pokoj - jedno duze lozko (2 os.) i nad tym male lozko (1 os.). Parking gratis :>
Dzięki bardzo! Wezmę twoja radę pod uwagę.

Pozdrawiam/Szpulsky

Zablokowany

Wróć do „GP Niemiec”