GP Monaco

Moderator: Moderatorzy

sewa

GP Monaco

Post autor: sewa » sob 17 paź, 2009 20:56

Czesc,w przyszlym roku chcialbym sie wybrac na F1 mysle o Monaco.Chcialbym uzyskac kilka informacji o tym miejscu.W ktorym sektorze usiasc zeby byc blisko toru i bez problemu widziec bolidy i to co sie dzieje na torze (moge wydac na bilet do 250 funtow).Jak najlepiej kupic bilet czy jak kupie bilet przez internet lub telefom to moge byc w stu procentach pewny ze wejde na trybuny.Jak najlepiej dojechac tam z Nicei i gdzie nocowac.

bachleda

Re: GP Monaco

Post autor: bachleda » czw 15 kwie, 2010 11:39

sewa pisze:Czesc,w przyszlym roku chcialbym sie wybrac na F1 mysle o Monaco.Chcialbym uzyskac kilka informacji o tym miejscu.W ktorym sektorze usiasc zeby byc blisko toru i bez problemu widziec bolidy i to co sie dzieje na torze (moge wydac na bilet do 250 funtow).Jak najlepiej kupic bilet czy jak kupie bilet przez internet lub telefom to moge byc w stu procentach pewny ze wejde na trybuny.Jak najlepiej dojechac tam z Nicei i gdzie nocowac.
Podbijam temat :) Będę wdzięczna za każe info

Majk

Post autor: Majk » wt 04 maja, 2010 13:47

Witam,
napisałem maila do organizatora i zapewnia mnie że kupię bilet w dniu wyscigu (trybuna Rocher za 70 Euro). Generalnie planuje wyjazd po kosztach samochodem z Krakowa. W grę wchodzi jeden nocleg (ponoć w Nicei za hostel góra 20 Euro). Jeszcze nie mam pełnego składu do auta ale paliwo dzięki diesel'owi wyjdzie tanio:) Mam problem z wyborem trasy bo nie wiem czy warto jechać przez Austrie, Włochy i płacić za winiety czy przejechać przez Wrocław i Niemcy za free...Jeśli macie jakieś doświadczenia to piszcie proszę!
Z tego co policzyłem taki wyjazd może wyjść podobnie jak Gp Węgier a mysle że i miejsce i widoki lepsze:)
Pozdrawiam!!!
Droga nie prowadzi mnie do domu, ona jest moim domem.

bachleda

Post autor: bachleda » wt 04 maja, 2010 14:16

Witam
My jednak wybieramy się, koszt przelotu do Nicei (z przesiadką) z ubezpieczeniem 1.550zł za dwie osoby. Termin wyjazdu czw-pon.
Hotel Ibis mamy zarezerwowany, jednak to już nie jest tania jazda (chociaż w tym terminie i tak dobra cena jak na Hotel). Planujemy przejeżdżać do Monaco koleją, jak to się ma do rzeczywistości , czas pokaże. Wynajem samochodu raczej nie wchodzi w grę (pewnie będzie problem z parkowaniem w Monaco)
Cieszy jedno, ze na miejscu kupimy bilet :)

Majk

Post autor: Majk » wt 04 maja, 2010 14:44

O prosze!!! Wypas;) Tutaj link do stronki z cenami biletów:
http://www.formula1monaco.com/tarif.aspx
Mam nadzieje, że też tam dotre bo generalnie transport za ok 250 zł/os jeszcze kogoś skusi:]
Powodzenia!
Droga nie prowadzi mnie do domu, ona jest moim domem.

slipknot1

Post autor: slipknot1 » wt 04 maja, 2010 16:56

Majk: chcesz jechać na sobote - niedziele? jak tak to jestem zainteresowany

ODPOWIEDZ

Wróć do „GP Monako”