Wysyłanie wyników

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Wysyłanie wyników

Post autor: hideto » sob 01 wrz, 2007 11:26

Wysyłanie wyników polega na przesłaniu na mój e-mail: lukaszkacprzykowski@interia.pl

odpowiednich plików

Kwalifikacja:

Host Serwera robi screen z klasyfikacją ogólną na której maja widnieć - nicki kierowców ich czasy oraz liczba przejechanych okrążeń. Obowiązuje zakaz wychodzenia z serwera do czasu ukończenia okr. pomiarowego przez ostatniego zawodnika i zrobienie przez niego screen'a.

Nie wysłanie tego screena jest równoznaczne z brakiem udziału w qualu wszystkich zawodników przypisanych do danego serwera, dlatego dowolna osoba z serwera może taki sam screen umieścić na forum.

Wyścigi:

host Serwera robi screen z klasyfikacja ogólną na której maja być widoczne - nicki kierowców, łączny czas przejazdu i liczba okrążeń. Proszę nie wychodzić z serwera nawet jeśli szybko odpadniecie - chcę uniknąć sytuacji gdy wasz wyścig zniknie zaraz po zakończeniu wyścigu.

Host Serwera wysyła do mnie plik z powtórką wyścigu - nie dostarczenie powtórki jest równoznaczne ze zdysklasyfikowaniem całego serwera !

dodatkowo WSZYSCY ZAWODNICY KTORZY UKONCZYLI WYSCIG są zobowiązani do wysłania mi pliku XML znajdującego się w katalogu: rFactor/UserData/LOG/Results. Plik jest oznaczony datą i godziną zapisu, ale by nie było pomyłek proszę o usuwanie zawartości tego folderu przed każdym wyścigiem.

Niestosowanie się do powyższych wytycznych jest równoznaczne z dyskwalifikacją.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Zablokowany

Wróć do „Informacje prasowe”