GP Belgii - Wyścig godz: 20:30

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Venceremos

GP Belgii - Wyścig godz: 20:30

Post autor: Venceremos » ndz 20 sty, 2008 18:37

ip: 153.19.217.75
"Formula 1 is not a sport" - Jedyna rozsądna wypowiedź Alonso :D

Awatar użytkownika
Miszczuk

Post autor: Miszczuk » ndz 20 sty, 2008 22:05

No to tak:
Wyścig Długi:
Obiecujący start - 4 pozycja. Trzymałem się za Piotrkiem jednak na Bus Stopie troszkę zbyt mocno moim zdaniem przyhamował - spin zahaczając o jego tył ;). Potem długo nic i wtedy tragedia - krawężnik, obrót, banda i 2 spojlery w krzakach - 6 pozycja. Dogramoliłem się do pita no i pogoń za Ismolą i Dudkiem. Tego drugiego mijam na picie. Ismolę na przedostatnim okrążeniu chyba. Ogólnie rzecz biorąc 5 punktów, 4 miejsce - zadowolony :).

Sprint:
Start o wiele gorszy. Ostatnia pozycja potem mijam Dudka (nie zobaczył zakrętu), potem Ismolę. Długi pojedynek z Vilartem, wyprzedzam go na T1 dostaje strzał w bok, spin. Naprostowałem bolid, a po nim ani widu ani słychu :evil: :roll: - pozycja 5, jak na razie.

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » ndz 20 sty, 2008 22:26

A ja powiem o moim "występie" tak:

K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!! K***A!!!

Kierownica skręcała mi na warm upie w lewo to wyłączyłem grę i jeszcze raz ją podłączyłem. Potem nie mogłem wbić na serwa i zwaliła mi się wyszukiwarka serwerów. O długim wyścigu i o starcie z PP mogłem zapomnieć. Reinstall na sprint - to samo. Na pocieszenie zostaje mi 1 pkt za PP, ale i tak w generalce dużo straciłem.
Nie mogę ci pomóc
Jestem Ikskorem :)

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 20 sty, 2008 22:56

Przypominam że wszystkie testy odbywające się w GP2 i ogłaszane na forum (przez radę i kierowców) mają się odbywać na wersji gry 1.255. W innym przypadku osoba zakładająca serwer na innej wersji gry naraża się na różne konsekwencje, z odebraniem punktów włacznie.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » pn 04 lut, 2008 18:39

Możecie podać wyniki? :P

Zablokowany

Wróć do „Wyścigi”