GP Rosji - Wyścig 20:30

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » wt 11 gru, 2007 12:59

Venceremos pisze: Nie uważasz tego za całkowicie niesprawiedliwe? Chciałbyś dostać karę za to, że jakiś fantasta zrobił z Twojego tyłka jesień średniowiecza?
Hid chce zrobić w ogóle bez restartów. Wtedy po spotkaniu fantasty masz 0pkt i się nudzisz przez godzinę, tak masz szansę coś podziałać.
Venceremos pisze: W twoim podejściu winny i poszkodowany są traktowani tak samo.
Nie całkiem, bo winny oprócz tego co dostanie za restart będzie rozliczony za jego spowodowanie.

Nie pisałem już jak bardzo się cieszyłem, gdy po pierwszym starcie w Rosji okazało się, że Ty i netrush zakończyliście wyścig w bandzie a ja mam tylko rozwalony płat i zawieszenie :]?? :P
KubicoManiak vel Dobro Squad
CHAM squad

Awatar użytkownika
Venceremos

Post autor: Venceremos » wt 11 gru, 2007 13:21

yarpen.zirgin pisze:Nie pisałem już jak bardzo się cieszyłem, gdy po pierwszym starcie w Rosji okazało się, że Ty i netrush zakończyliście wyścig w bandzie a ja mam tylko rozwalony płat i zawieszenie :]?? :P
Ja nie skończyłem ani razu wyścigu na bandzie. Nawet uszkodzeń nie miałem żadnych przy żadnym z 3 restartów. Tylko przy pierwszym starcie w sprincie miałem wyłączone wszystkie wspomagacze. Nim się skumałem co się dzieje straciłem 0.5 okr. Cieszyłem się, że SC wyjechało :D
"Formula 1 is not a sport" - Jedyna rozsądna wypowiedź Alonso :D

Awatar użytkownika
Piotrek15

Post autor: Piotrek15 » wt 11 gru, 2007 13:28

Venceremos pisze:
yarpen.zirgin pisze:Nie pisałem już jak bardzo się cieszyłem, gdy po pierwszym starcie w Rosji okazało się, że Ty i netrush zakończyliście wyścig w bandzie a ja mam tylko rozwalony płat i zawieszenie :]?? :P
Ja nie skończyłem ani razu wyścigu na bandzie. Nawet uszkodzeń nie miałem żadnych przy żadnym z 3 restartów. Tylko przy pierwszym starcie w sprincie miałem wyłączone wszystkie wspomagacze. Nim się skumałem co się dzieje straciłem 0.5 okr. Cieszyłem się, że SC wyjechało :D
a ja na długim jak mialem bolid rozklekotany w połowie wyscigu po zakręceniu spina urwałem przedni spojler chciałem wyłaczyc TC i wrócic ''slizgiem'' w dobrą stronę jazdy to sie walnąłem na klawie i automatyczną skrzynie wyłaczyłęm a potem to juz całkiem sie pogubilem i patrzac na moj rozklekotany bolid dałem se siana i zakonczyłem wyscig. Czułem sie jak Hamilton podczas GP Brazylii :razz:

Na GP Niemiec będzie lepiej, na testach idzie nizle, tor ma przynajmniej w miarę normalną przyczepnosc

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » wt 11 gru, 2007 16:12

Piotrek15 pisze:Na GP Niemiec będzie lepiej, na testach idzie nizle, tor ma przynajmniej w miarę normalną przyczepnosc
Wg. mnie St. Petersburg był przyczepny...
Nie mogę ci pomóc
Jestem Ikskorem :)

Awatar użytkownika
dudek2

Post autor: dudek2 » sob 15 gru, 2007 21:32

Kiedy będą wyniki??
BUKA NIE ŻYJE!

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » sob 15 gru, 2007 22:14

razem z gp niemiec za tydzien.

[ Dodano: Czw 27 Gru, 2007 ]
Proszę odnaleźć w folderze gry log z GP Rosji i udostępnić mi w jakiś sposób, bez tego wyścig długi i sprint zostaną uznane za nieodbyte.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » czw 27 gru, 2007 13:27

Proszę odnaleźć w folderze gry log z GP Rosji i udostępnić mi w jakiś sposób, bez tego wyścig długi i sprint zostaną uznane za nieodbyte.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
dudek2

Post autor: dudek2 » czw 27 gru, 2007 14:53

Mamy je ponownie wysłać na twój e-mail??
BUKA NIE ŻYJE!

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » czw 27 gru, 2007 14:57

może być.

netrush

Post autor: netrush » czw 27 gru, 2007 15:13

:/ ja niestety nie posiadam żadnego loga z tych gp

Zablokowany

Wróć do „Wyścigi”