Gp Włoch - kary

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Piotrek15

Post autor: Piotrek15 » pn 29 paź, 2007 18:30

czyli tak jak u mnie. widac ze nie uderzyłem pycka a hida lekko trąciłem, więc zgłaszam protest.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » pn 29 paź, 2007 18:32

ok, kara za uderzenie Pyćka zostaje anulowana.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
Matthias
Kontakt:

Post autor: Matthias » pn 29 paź, 2007 20:05

http://www.youtube.com/watch?v=c7Fsxim9yQQ ---> mój błąd, przyznaje, ale nie zrobiłem tego specjalnie, sorry net, bo zjebalem Ci wyscig, ale jazda myszka przy 300 km/h jest troszke malo stabilna, jeszcze raz przepraszam ;)

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » wt 30 paź, 2007 08:56

netrush pisze: i czołówka nie będzie ze strachem w oczach patrzeć w lusterka na T1 czy jakiś kamikadze nie postanowił pojechać 100 km/h szybciej niż lider :)
Niestety, mój start właśnie tak wyglądał (za każdym razem). Gaz w desce, zbliża się punkt hamowania, więc zaczynam hamować... i tylko patrzę, czy się ktoś w lusterku nie zbliża. Widzę, że się zbliża, to patrzę, gdzie by się tu wcisnąć. Także start nie polega na tym, żeby jak najwięcej pozycji zyskać, a na tym żeby uniknąć zderzenia z jakimś łosiem.
KubicoManiak vel Dobro Squad
CHAM squad

Awatar użytkownika
godzil2
Kontakt:

Post autor: godzil2 » wt 30 paź, 2007 14:29

Piotrek15 pisze:A z resztą nie wiem po co patrzec na wyscig który nie wznosi nic do klasyfikacji.
Żebyście się nauczyli bezpiecznie jeździć ?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
Piotrek15

Post autor: Piotrek15 » wt 30 paź, 2007 14:42

godzil2 pisze:
Piotrek15 pisze:A z resztą nie wiem po co patrzec na wyscig który nie wznosi nic do klasyfikacji.
Żebyście się nauczyli bezpiecznie jeździć ?
u mnie nie jest z tym źle, choc moze byc lepiej :mrgreen: Ale to tylko dowodzi rzetelnosci ligi ze sprawdzane jest wszystko. Choc tez akurat na tym okrązeniu sieknąłem Matta :mrgreen:

Kiedy będą kary za długi wyscig?

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » wt 30 paź, 2007 15:22

Ja dostane nagordę Fair Play po tym sezonie, bo mam najmnie kar :D

Awatar użytkownika
dudek2

Post autor: dudek2 » wt 30 paź, 2007 15:43

Ismola pisze:Ja dostane nagordę Fair Play po tym sezonie, bo mam najmnie kar :D
Ismola jeszcze wszystko może się zdarzyc ;)

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » wt 30 paź, 2007 23:50

Ok ostateczne kary:

Wyścig długi:

hid - ostrzeżenie za 2-3 niebezpieczne manewry
matthias - +30s za przekroczenie białej lini
venceremos - czysto
netrush - czysto
ismola - 60+30s za kolizję z Piotrek15 na starcie (sprawdzane na powtórce venca)
Dudek2 60+30 oraz start z ostatniego pola w wyścigu długim na torze Sugo - za sprzątnięcie netrusha na starcie
piotrek15 - +30s za przekroczenie białej lini
Pyciek - ostrzeżęnie za 4-5 niebezpiecznych manewrów
xcore - 60+30s za kolizję z yarpenem - przed GP Japonii w czasie treningu będziesz zdawał egzamin na licencję - szczegóły jego przeprowadzenia poznasz wkrótce
Yarpen - ostrzeżenie za kilka niebezpiecznych manewrów.

Sprint

Hideto - +15s (kolizja z Vencem)
Venceremos - +15s (kolozja z hideto)Kara anulowana
Yarpen.zirgin - czysto
Matthias - dyskwalifikacja+start z ostatniej lini w Sugo (rozbicie netrusha)
Netrush - 2x30s wyścig nie ukończony z winny osób 3 kara przepada
Pyciek - +60s do sprintu oraz +30s do czasu wyścigu długiego na torze Sugo (kolizja na starcie)
Ismola - czysto
Piotrek15 - +120s do sprintu oraz 60s do czasu wyścigu długiego na torze sugo (2 kolizje na starcie) Połowa kary anulowana
dudek2 - +60s (ścięcia szykan)
Xcore - +60s do sprintu oraz 30s do czasu wyścigu długiego na torze Sugo. (kolizja na starcie)

Wyniki będą opracowane wkrótce.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » śr 31 paź, 2007 07:50

Ej hid ale na sprincie na T2 zepchnales mnie na zwir (patrz 2.4 pkt regulaminu)
Nie mogę ci pomóc
Jestem Ikskorem :)

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » śr 31 paź, 2007 12:23

Xcore pisze:Ej hid ale na sprincie na T2 zepchnales mnie na zwir (patrz 2.4 pkt regulaminu)
aż się dziwię że nie napisałeś że celowo cię rozbiłem itp itd....

to zwykły RA ze wskazaniem na twój błąd.... najechałeś na moje koło i pofrunąłeś...

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » śr 31 paź, 2007 12:36

A jakie są te moje niebezpieczne manewry?
CHAM squad

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » śr 31 paź, 2007 12:47

takie same jak pyćka i moje.... lekkie przycinanie syzkan (raz nawet całkowicie odpuściłeś) trochę przepychanek na starcie bez jakichś poważnych kontaktów itp :) ostrzeżenie to forma zwrócenia uwagi by nad tym popracować. zwłaszcza że Sugo to znacznie ciaśniejszy tor ...

Awatar użytkownika
dudek2

Post autor: dudek2 » śr 31 paź, 2007 14:21

hideto pisze: Dudek2 60+30 oraz start z ostatniego pola w wyścigu długim na torze Sugo - za sprzątnięcie netrusha na starcie
tzn. że qual mogę sobie odpuścić??

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » śr 31 paź, 2007 14:29

hideto pisze:takie same jak pyćka i moje.... lekkie przycinanie syzkan (raz nawet całkowicie odpuściłeś) trochę przepychanek na starcie bez jakichś poważnych kontaktów itp :) ostrzeżenie to forma zwrócenia uwagi by nad tym popracować. zwłaszcza że Sugo to znacznie ciaśniejszy tor ...
Ok, rozumiem. Jeszcze nie oglądałem replaya, więc nie moge się ustosunkować, ale kilka rzeczy juz powiedzieć mogę:
1. Na starcie kontakty nie były z mojej winy (z tego co pamiętam). Albo dostałem wcześniej od kogoś, albo próbowałem uniknąć szarżującego mi w dupę kolegi.
2. Cięcie szykan na Monzie to raczej standard. Jeśli jakąś odpuściłem to też nie było specjalnie, miałem poważne problemy z autem (w długim wyścigu).

PS: Co uznaje się za cięcie szykan? Np. na drugiej szykanie na Monzie (Roggia) mój tor jazdy polega właśnie na tym, że tnę pierwszy zakręt (w lewo) po krawężniku (wewnętrznymi kołami), czy raczej po tym zielonym czymś. Podobnie jest na Ascari, pierwszy w lewo ostro po tarce a nawet dalej, po zielonym. Czasami wylatuję na tym długim w prawo też na tarkę albo dalej, ale to już jest błąd.
Punkt 2.3 regulaminu mówi, że jedziemy 4 kołami po torze, ale generalnie staramy się trzymać reguł z F1. W F1 tnie się szykany i jak tak robię.
CHAM squad

Awatar użytkownika
Matthias
Kontakt:

Post autor: Matthias » śr 31 paź, 2007 14:58

hideto pisze:Matthias - dyskwalifikacja+start z ostatniej lini w Sugo (rozbicie netrusha)
hideto pisze:Dudek2 60+30 oraz start z ostatniego pola w wyścigu długim na torze Sugo - za sprzątnięcie netrusha na starcie
WTF?! Ja dostałem DQ za lekki ruch myszką, co było efektem spinu netrush'a, do tego nie specjalnie przy 300 km/h, a dudek za chamskie wpierd*** się w czołówke dostał 60 sek?! To jest dla mnie śmieszne ;/ I powoli te kary mnie zaczynają irytować, albo kur** zapewnicie serwer bez lagów ( <30 ), albo wezcie pod uwagę, że z mojej perspektywy to wygladało inaczej! Nie zawsze jest tak jak na replay'u członka ligii ;/

Ta liga powoli zaczyna mnie irytować...

@Hideto

BTW. Pokaz mi screen'a gdzie przekroczyłem linie, bo ja nie moge odpalic windowsa ;//

PS. Dowalcie mi jeszcze zakaz udziału w wyścigach, bo przecież jestem konkurencją ;/

Awatar użytkownika
Venceremos

Post autor: Venceremos » śr 31 paź, 2007 15:19

matthias pisze:[WTF?! Ja dostałem DQ za lekki ruch myszką, co było efektem spinu netrush'a, do tego nie specjalnie przy 300 km/h, a dudek za chamskie wpierd*** się w czołówke dostał 60 sek?! To jest dla mnie śmieszne ;/ I powoli te kary mnie zaczynają irytować, albo kur** zapewnicie serwer bez lagów ( <30 ), albo wezcie pod uwagę, że z mojej perspektywy to wygladało inaczej! Nie zawsze jest tak jak na replay'u członka ligii ;/
Wystarczy, że podeślesz albo wrzucisz na youtube swój replay i zgłosisz protest. Jeżeli sprawa wyglądał inaczej z Twojej perspektywy to zostanie to uwzględnione. Poza tym jest różnica pomiędzy błędem na starcie polegającym na zbyt późnym hamowaniu, a sprzątnięciu rywala na prostej.

matthias pisze:PS. Dowalcie mi jeszcze zakaz udziału w wyścigach, bo przecież jestem konkurencją ;/
Bez przesady... troszkę opanowania.
"Formula 1 is not a sport" - Jedyna rozsądna wypowiedź Alonso :D

netrush

Post autor: netrush » śr 31 paź, 2007 16:16

matt dla przykładu moge ci przedstawić jak wygląda sytuacja na moim replayu trzymałem cały czas równą linie, bo nie było sensu walczyć skoro i tak byłeś szybszy na prostej, miałem zamiar walczyć na dohamowaniu, jednak nie udało mi się tam dojechać :) gdyż dostałem strzał w bok później straciłem panowanie nad samochodem i poleciałem w prawo i w tym momencie gdy odzyskałem panowanie dostałem drugi, później banda (urwane skrzydło, uszkodzone i skrzywione zawieszenie) próba jechania ale nie było szans jechać.. tak czy siak. Walka była agresywna ale w miare Fair.
Ostatnio zmieniony śr 31 paź, 2007 18:52 przez netrush, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » śr 31 paź, 2007 16:52

hideto pisze:
aż się dziwię że nie napisałeś że celowo cię rozbiłem itp itd....

to zwykły RA ze wskazaniem na twój błąd.... najechałeś na moje koło i pofrunąłeś...
Nie chcialem zeby to tak zabrzmialo ze celowo i w ogole ale powtorki nie posiadam i nie przypominam sobie zebym najezdzal na twoje kolo
Ostatnio zmieniony śr 31 paź, 2007 18:54 przez Xcore, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie mogę ci pomóc
Jestem Ikskorem :)

Awatar użytkownika
Piotrek15

Post autor: Piotrek15 » śr 31 paź, 2007 17:00

a ja mam coś takiego, tzn nieprawidłowe wyprzedzenie mnie przez hida i Ismole poprzez scięcie szykany:

Obrazek

a potem jeden z nich wyprzedza Pycka:

Obrazek

dałbym video ale nie mam odp programu żeby skonwertowac, tzn mam fraps'a ale niezbyt potrafię się nim obsługiwac a na dodatek mam wersje trial

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » śr 31 paź, 2007 17:21

Piotrek15 pisze:a ja mam coś takiego, tzn nieprawidłowe wyprzedzenie mnie przez hida i Ismole poprzez scięcie szykany:
nie prawidlowe było ale ze strony Ismoli który prawie mnie sprzątnął na tej szykanie...

Dudek nie spowodował wykluczenia z wyścigu netrush'a.

Awatar użytkownika
Matthias
Kontakt:

Post autor: Matthias » śr 31 paź, 2007 20:08

http://www.youtube.com/watch?v=c7Fsxim9yQQ <-- wyraźnie widać, iż to ja zawiniłem, ale widać też ze to był bardzo lekki ruch... i wynikający z tego, że myszka nie posiada takiej precyzji jak kierownica. Ale popatrzcie jak wygladalo to z moich oczu, nagle to tak jakby ja dostalem cios i odbilem sie w prawo, dlatego po wyścigu myślałem ze to wina netrusha, ale jednak to moja myszka...

Awatar użytkownika
Venceremos

Post autor: Venceremos » śr 31 paź, 2007 21:43

matthias pisze:http://www.youtube.com/watch?v=c7Fsxim9yQQ <-- wyraźnie widać, iż to ja zawiniłem, ale widać też ze to był bardzo lekki ruch... i wynikający z tego, że myszka nie posiada takiej precyzji jak kierownica. Ale popatrzcie jak wygladalo to z moich oczu, nagle to tak jakby ja dostalem cios i odbilem sie w prawo, dlatego po wyścigu myślałem ze to wina netrusha, ale jednak to moja myszka...
Na twoim replayu to wygląda tak jakbyście obaj wykonali ruch "ku sobie". Podaj mi na priv info w jaki sposób można kamerę w dowolnej pozycji ustawić przy oglądaniu replaya to obiecuję, że jak wrócę około niedzieli do akademika to zostanie rozpatrzone odwołanie :)

@reszta

Moje replaye z wyścigów możecie zawsze znaleźć na na http://venc.pl/replaye
"Formula 1 is not a sport" - Jedyna rozsądna wypowiedź Alonso :D

Awatar użytkownika
Matthias
Kontakt:

Post autor: Matthias » czw 01 lis, 2007 13:01

Venceremos pisze:Na twoim replayu to wygląda tak jakbyście obaj wykonali ruch "ku sobie".
Nie, netrush jechał prosto, ale był lag i myślałem, że on jest dalej, a nagle przeskoczył troche w bok...

@Edit

Teraz zauwazylem, ze net chyba troszke skrecil, ale nie jestem pewien.

netrush

Post autor: netrush » czw 01 lis, 2007 16:57

lol matt :) nie skrecałem, wrzuce kiedys ta akcje na youtube, trzymałem się równo lini startowych :)

Awatar użytkownika
Matthias
Kontakt:

Post autor: Matthias » czw 01 lis, 2007 17:59

To sorry :-) Bo nie moge odpalic powtorki, a na tym filmiku jest zludzenie optyczne :D

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » czw 01 lis, 2007 20:26

Przepraszam czy robi ktoś może filmik z wyścigu?

Awatar użytkownika
Matthias
Kontakt:

Post autor: Matthias » czw 01 lis, 2007 20:31

Ja zrobie, jak tylko zdołam uruchomić <3 Windowsa ;/

Zablokowany

Wróć do „Wyścigi”