GP Niemiec - incydenty

Wyścigi GP2 League

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krystik27
Kontakt:

GP Niemiec - incydenty

Post autor: Krystik27 » ndz 24 sty, 2010 14:52

Temat do zgłaszania incydentów. Konieczny film (frapsem nagrać) i opis zdarzenia. Wypowiadają się tutaj tylko zgłaszający i ci, których dotyczy incydent.

1 post zgłaszającego
1 post broniącego
!

Tylko tyle, więcej nie piszemy, nie prowadzimy dalszych kłótni, wszystko macie zawrzeć w 1 poście, żeby nie było bałaganu. Dyskusje na temat wyścigu w innym temacie. Każdy post nie dotyczący incydentów będzie nagradzany warnem.

TO NIE JEST TEMAT DO DYSKUSJI!

Awatar użytkownika
Rav

Post autor: Rav » ndz 24 sty, 2010 21:58

http://www.youtube.com/watch?v=Q46e-iFRL3w

Dojezdzam do zakrętu, składam się już i nagle hideto wypycha mnie w buraki, a po swojej wewnetrznej stronie mial miejsca na jakies 2 bolidy...

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 24 sty, 2010 23:28

Nie wiem czemu, wcześniej wysłałem post i go wcięło...

A więc

Nie czuję się absolutnie winny. Nie wykonałem żadnego ruchu w kierunku Rav'a. To on uderza w moje tylne koło co powoduje jego wypadnięcie z toru, miał do wyboru odpuszczenie i wyjechanie z zakrętu tuż za mną, dohamowanie mocniejsze i zmieszczenie się za mną przy tarce, wybrał uderzenie w mój bolid. Nie czuje się więc absolutnie winny, nie rozumiem również o co pretensje...

co więcej, widać że jazda 'na wprost' nie jest celowa a jest koniecznością związaną z opóźnionym do granic możliwości hamowaniem.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
Rav

Post autor: Rav » pn 25 sty, 2010 00:26

Tyle tylko, ze atakując nalezy zostawic miejsce drugiej osobie, ja zostawilem Ci sporo miejsca, a Ty nagle wskoczyles mi przed nos. Z taka predkoscia, jaka wszedles w zakręt ten manewr nie miał prawa sie udać na czysto.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » pn 25 sty, 2010 00:32

wszystko zależy co rozumiemy poprzez 'manewr na czysto' ja do kolizji nie doprowadziłem. Skręciłbyś ułamek sekundy później i problemu nie byłoby, a że wybrałeś wjazd w moje koło...

aha i nie rób z siebie świętego, bo chciałeś pojechać po best line i po niej też pojechałeś, więc bajki o zostawianiu miejsca zostaw dla dzieci w przedszkolu.

Przyznaję manewr ma więcej siły niż finezji, ale wykonany absolutnie przepisowo i czysto. Toteż niezależnie jak obrócisz kota ogonem ja się do winy nie przyznam, niech rada decyduje.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
Rav

Post autor: Rav » pn 25 sty, 2010 00:51

hideto pisze:ja do kolizji nie doprowadziłem. Skręciłbyś ułamek sekundy później i problemu nie byłoby, a że wybrałeś wjazd w moje koło...
Ja juz bylem w trakcie pokonywania zakrętu, a ty dopiero hamowales jadąc prosto. Znalazles sie nagle przede mną przecinając mi drogę, więc nie powiedzialbym ze to ja uderzylem w Ciebie.

Ok wiecej juz nic nie pisze, bo do porozumienia i tak nie dojedziemy. niech rada oceni.

Awatar użytkownika
Viper

Post autor: Viper » pn 25 sty, 2010 19:22

http://www.youtube.com/watch?v=OvY1EE8PG3A

R1, ost okrazenie. Bronie sie 5 okr przed Xcorem zeby na ost zakrecie wyscigu spotkac cichego ktory totalnie nie wie jak sie przepuszcza dublujacych. Twierdzi ze "nie widzial" a przeciez ma lusterka. Przepuszczanie jest elementem zdawania licencji, to trzeba umiec. Ja przez niego stracilem podium.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » pn 25 sty, 2010 20:15

1. Jakoś nigdy w życiu nikt nie miał problemu z dublowaniem mnie, a Ty mi nagle wyjeżdzasz w połowie sezonu ze bzdurami an temat licencji. Mózg: ON!

2. W połowie zakrętu dopiero Cię zauważyłem zarówno w lusterkach jak dopiero w tym momencie pojawiła mi się niebieska flaga

3. Chciałbym zauważyć, że całkowicie przyklejam się do bandy tylko żebyś miał możliwość ominięcia mnie

4. Równie dobrze mógłbyś się tutaj kłocić nie ze mną a z moją słabą kondycją co do ogólnie całego sezonu, nie jestem kierowcą pierwszej klasy i nie pokonuję każdego zakrętu tak jak topowi.. Nie będę wyjeżdzał na trawe i ryzykował strate pozycji tylko dlatego, że Ty musisz akurat przejechać ten zakręt tak jak zawsze.. zrobiłem Ci miejsce..

5. Co do samej już prostej startowej.. bo jeśli i tu uważasz, że powinienem coś zrobić to co? Zjechać z lini i blokować X czy może zwolnić żebyś teraz pisał, że kilka metrów przed metą się z Tobą zderzyłem?

nie czuje się w żaden sposób winny ale już Ci powiedziałem, że mi przykro..

PS. Dziękuje Hideto za wstawienie

to od cichego, ja od siebie dodam, że na filmie nie widzę winy cichego.

Awatar użytkownika
Viper

Post autor: Viper » pn 25 sty, 2010 20:49

Cichy nie chcialem zebys jechal po trawie ale nawrót mogles pojechac po zewnetrznej a nie po best line.

Awatar użytkownika
Erwb

Post autor: Erwb » pn 25 sty, 2010 21:01

Przekazuje wiadomość (mnie w konflikty nie mieszać)
Cichy pisze: w momencie kiedy Cię zauważyłem i pojawiła mi się niebieska flaga byłem na best line, po tym od razu zjeżdzam do bandy żebyś mnie wyprzedził, wtedy widzę jak X jedzie prosto na mnie, więc z tego całego zamieszania zostaje na best line bo wnioskuję, że walka toczy mi się po mojej prawej.. równie dobrze możesz winić siebei, że nie jechałeś 2 okrążeń ostatnich wolniej, mnie, że nie jechałem szybncie, x że w ogóle wsytartował w wyścigu, niemców za zbudowanie takiego ostatniego zakrętu na nurburze

Awatar użytkownika
Piotrek15

Post autor: Piotrek15 » pn 25 sty, 2010 22:48

http://www.youtube.com/watch?v=9F08fyBNVJo

L4. Wyprzedzam 3557, przy czym tuż za mną jest kakiet. Próbuje mnie wyprzedzić, lecz mu sie to nie udaje. Próbuje po raz drugi, lecz z widocznym powyżej skutkiem. Próbując opóźnić maxymalnie hamowanie wpada we mnie i wywozi mnie na żwir...

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » wt 26 sty, 2010 08:10

W tym temacie ma być post i obrona. Skończcie "pogaduchy".
KubicoManiak vel Dobro Squad
CHAM squad

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » czw 28 sty, 2010 15:32

WERDYKT

Hideto vs. Rav - wina Hideto, powinieneś do wewnętrznej się przysunąć i skręcać mocniej a nie prostować koła.

Cichy vs. Viper - nic, Cichy nie zawinił.

Kakiet vs. Piotrek - wina Kakieta, po prostu uderzyłeś w tylny spojler Piotrka. A tak poza tym to Piotrek tragiczny film zgłaszający repa, 1 kamera i przed incydentem zwolnione tempo, nie robi się tak!

------------------------------------------
KARY ZA GP WIELKIEJ BRYTANII:
Hideto: ostrzeżenie x1
Kakiet: +15 sekund do czasu końcowego

------------------------------------------
Kary "w puli":
Rubiq: +30 sekund do czasu końcowego, ostrzeżenie x1
Mc: +30 sekund do czasu końcowego
Vantage: +30 sekund do czasu końcowego
Matthias: +15 sekund do czasu końcowego
Kakiet: +15 sekund do czasu końcowego
Krystik: ostrzeżenie x2