GP Wielkiej Brytanii - dyskusje

Wyścigi GP2 League

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » ndz 10 sty, 2010 22:41

Start z P14 nie zapowiadał niczego dobrego. Wystartowałem dość słabo, Kakiet mnie wyprzedził, ale wyprzedziłem Miszczuka więc zostałem na swojej pozycji. Później 4 okrążenia przebijałem się przez stawkę (po drodze mając RA z hideto), aż w końcu po błędzie Kacka wylądowałem na P3. Straty do prowadzącego Krystika miałem ok. 10 sekund, do P2 Jacka 9. Zdążyli się oddalić, ale postanowiłem, że spróbuję pocisnąć. I się opłacało. Jechałem i jechałem zmniejszając przewagę, aż w końcu na przed ostatnim okrążeniu Jacek popełnia błąd i wypada na tor, przesuwam się na P2. 2 okrążenia do końca, wszystko na 1 kartę, 1.7 s straty. 1 okrążenie do końca 1.2 s straty, ale na mecie zabrakło do zwycięstwa dosłownie kilku zakrętów. 0.4s straty. :) 4 ukończenie wyścigu w tym sezonie, po raz 4 na podium, tym razem oczko wyżej. Standardowo od 1,5 roku do zwycięstwa zabrakło bardzo niewiele.

Jestem bardzo zadowolony z wyścigu, miałem świetne tempo i wyjeżdżając z Wielkiej Brytanii żałuję, że wczoraj nie dojechałem. Mogłem ustrzelić 2 zwycięstwa.

Ładnie.
Obrazek
ESPAÑA !!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyścigi”