GP Turcji - incydenty

Wyścigi GP2 League

Moderator: Moderatorzy

netrush

Post autor: netrush » sob 19 gru, 2009 22:06

widze że tamatu jeszcze nie ma to tu zgłosze ja vs rav vs gootek końcówka okr. 17 strzał w tyłek od gootka co kończy sie uderzeń w bande i utratą spojlera.

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

GP Turcji - incydenty

Post autor: Chipita » sob 19 gru, 2009 22:09

Temat do zgłaszania incydentów. Konieczny film (frapsem nagrać) i opis zdarzenia. Wypowiadają się tutaj tylko zgłaszający i ci, których dotyczy incydent.

1 post zgłaszającego
1 post broniącego
!

Tylko tyle, więcej nie piszemy, nie prowadzimy dalszych kłótni, wszystko macie zawrzeć w 1 poście, żeby nie było bałaganu. Dyskusje nt. wyścigu w innym temacie. Każdy post nie dotyczący incydentów będzie nagradzany warnem.

TO NIE JEST TEMAT DO DYSKUSJI!
ESPAÑA !!!

Awatar użytkownika
gootek

Post autor: gootek » sob 19 gru, 2009 22:28

To odnośnie incydentu z netem, obronię się tutaj, on zgłosił incydent w temacie o wyścigu.

Szczerze mówiąc, u mnie na repie wyglądało to komicznie. Gootek mija neta (fak, odległość niewielka, ale mija), a net ciśnie prosto w bandę. Było to conajmniej dziwne, może lag, nie wiem, ale nie mam sobie nic do zarzucenia. Dowody (na screenach widać lepiej niz na replayu):
http://img709.imageshack.us/i/net1.jpg/
Widać tutaj wyraźnie, że mam skręcone koła i już tutaj nie mam jak uderzyć w netrusha.
http://img693.imageshack.us/i/net2.jpg/
Tu zaś widać, że wyprzedziłem go, jestem cały i zdrowy, tylni spojler netrusha jest już za moim przednim skrzydłem i kołem, więc siłą rzeczy nie mogłem go dotknąć!
Na replayu tam gdzie pokazywana jest prędkość widać, że bardzo płynnie ona spada, nie było żadnego skoku, który niewątpliwie nastąbiłby, gdybym uderzył mu w bolid.
Dalej: to chyba trochę dziwne, że przy zderzeniu przy 200km/h (tyle pokazuje licznik na repie) nawet mnie nie obróciło, nic? Trochę przestrzeliłem best line, dosłownie o szerokość bolidu, tylko dlatego, że opóźniłem hamowanie. To tyle, jeśli to lag to pozostaje mi tylko przeprosić, jeśli błąd gry, no to... też sorry... Nie sądzę jednak, żebym mógł zostać w jakikolwiek sposób ukarany.

Awatar użytkownika
Krystik27
Kontakt:

Post autor: Krystik27 » sob 19 gru, 2009 22:49

co tu dużo mówić, filmik wszystko przedstawia, incydenty miały miejsce przy dublowaniach
http://www.youtube.com/watch?v=HrSp_dXDyL4

gdyby to był prawdziwy wyścig to wyszedł bym z bolidu i pobił sk****syna...

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » sob 19 gru, 2009 22:54

Paveleks nie będzie już jeździł w lidze, więc nie ma go jak ukarać. Ale filmiki wrzucać możecie, będzie przykład czego NIE robić.
ESPAÑA !!!

j4c3k18

Post autor: j4c3k18 » sob 19 gru, 2009 22:58

On postanowil sie pobawic, to moze my sie zabawmy i dajmy mu bana na forum

Już ma.
Ostatnio zmieniony sob 19 gru, 2009 23:00 przez j4c3k18, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » ndz 20 gru, 2009 10:03

Dobra, to teraz kolejny filmik jak tego NIE robić: poradnik dla początkujących.
Swoją drogą, nie ma co narzekać na nowych i na to jak przepuszczają, bo co po niektórzy bardziej doświadczeni mogą się od nich uczyć, prawda hide? :P

http://vimeo.com/8283991

Dodam że byłem za nim już wcześniej niż to pokazuje filmik, więc tłumaczenie, że miał przejechać przez T8 a potem mnie przepuścić jest bez sensu.

Cała akcja wyglądała tak, żeśmy we trójke (hid, ja i jacek) zjechali do pitu. Ja sobie grzecznie stoję i wypatruje jak hid tarasuje miejsce jackowi, przez co traci... hmm... no jakieś 2-3 sek. Po tej sytuacji chciał zapewne trochę jackowi pomóc ;)

[ Dodano: Nie 20 Gru, 09 10:11 ]
Dodatkowo postanowił jeszcze sobie od tak pojechać T8 wolniej niż zwykle :)
Nie mogę ci pomóc
Jestem Ikskorem :)

netrush

Post autor: netrush » ndz 20 gru, 2009 11:51

no nic gootek to może faktycznie lag ale mimo wszystko u mnie zostało to zakwalifikowane jako kontakt bo mialem uszkodzony tył blidu i o dziwo przy prędkości końcowej 5km/h uderzyłem w bande i urwałem spojler przedni :)

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 20 gru, 2009 15:48

Xcore pisze:Cała akcja wyglądała tak, żeśmy we trójke (hid, ja i jacek) zjechali do pitu. Ja sobie grzecznie stoję i wypatruje jak hid tarasuje miejsce jackowi, przez co traci... hmm... no jakieś 2-3 sek. Po tej sytuacji chciał zapewne trochę jackowi pomóc ;)
ja tam jacka w lusterkach nie widziałem w pit stopie...

widziałem po prostu kilka okr wcześniej że 1 i 2 jadą blisko siebie :P miałeś pecha, w złym miejscu toru mnie dogoniłeś ;-)
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » ndz 20 gru, 2009 17:04

hideto pisze:ja tam jacka w lusterkach nie widziałem w pit stopie...

widziałem po prostu kilka okr wcześniej że 1 i 2 jadą blisko siebie miałeś pecha, w złym miejscu toru mnie dogoniłeś
Ahaaa... no rzeczywiście... miałem pecha... tak samo jak Ty miałeś pecha w... 1. Hiszpanii? 2. Gdzieś tam jeszcze że akurat na Ciebie trafiłem :P
Nie mogę ci pomóc

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 20 gru, 2009 17:07

no chyba nie spodziewałeś się żę z pokorną miną przyznam się do umyslnego blokowania ? :P
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » ndz 20 gru, 2009 17:13

No tak niebardzo :P
Nie mogę ci pomóc

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » ndz 20 gru, 2009 19:17

Brak kar za R1.
ESPAÑA !!!

Awatar użytkownika
Rav

Post autor: Rav » ndz 20 gru, 2009 21:57

http://www.youtube.com/watch?v=EBE_hS5FeUg

Nie wiem co Vantage chcial tam zrobic w tym zakrecie, wygladalo to jak celowe uderzenie. Nie wysylalbym tego filmu gdyby to byl delikatny kontakt i nawet spin, ale takie cos... ??

Vantage

Post autor: Vantage » pn 28 gru, 2009 10:41

Rav pisze:http://www.youtube.com/watch?v=EBE_hS5FeUg

Nie wiem co Vantage chcial tam zrobic w tym zakrecie, wygladalo to jak celowe uderzenie. Nie wysylalbym tego filmu gdyby to byl delikatny kontakt i nawet spin, ale takie cos... ??

Błąd popełniłem, ale nie było to celowe. Nie trafiłem z dohamowaniem i panicznie zacząłem hamować. Ogromny błąd, ale proszę nie posądzać mnie o jego celowość.
Zapraszam na moje forum www.tboard.pl

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » śr 27 sty, 2010 00:23

WERDYKT

Vantage vs. Rav - wina Vantage, kompletnie przestrzelony punkt hamowania, nie można aż tak opóźnić hamowania i pojechać prosto.

------------------------------------------
KARY ZA R2 GP TURCJI:
Vantage: +30 sekund do czasu końcowego

------------------------------------------
Kary "w puli":
Rubiq: +30 sekund do czasu końcowego, ostrzeżenie x1
Mc: +30 sekund do czasu końcowego
Vantage: +30 sekund do czasu końcowego
Matthias: +15 sekund do czasu końcowego
Kuba +15 sekund do czasu końcowego
Erwb +15 sekund do czasu końcowego
Krystik: ostrzeżenie x2