GP Monaco - incydenty

Wyścigi GP2 League

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
jaro738

GP Monaco - incydenty

Post autor: jaro738 » sob 28 lis, 2009 22:50

Rubiq (vel M Lebioda II) vs jaro

http://www.youtube.com/watch?v=lgzVvt1uhnA

na filmie wszystko widac. Specjalnie daje tez sytuacje sprzed 3 okrązeń, bo jak już raz sie komuś wjedzie w tył, to już sie później chyba powinno szczególnie uważać
Ostatnio zmieniony ndz 29 lis, 2009 10:36 przez jaro738, łącznie zmieniany 1 raz.

Rubiq
Kontakt:

Post autor: Rubiq » sob 28 lis, 2009 23:03

Pozostaje przeprosić. Byłem od Ciebie sporo szybszy i po prostu nie potrafiłem się wstrzelić w Twoje punkty hamowania.

Awatar użytkownika
Viper

Post autor: Viper » ndz 29 lis, 2009 12:57

Viper vs Paveleks

Paveleks z nikłym przygotowaniem stawia sie na starcie do gp monaco co juz jest nieodpowiedzialnym posunieciem. Na 21 okr obraca sie i.... STOI na best line. Rozumiem gdyby to bylo miedzy dwoma barierami. Ale w tym wypadku ma przed soba zatoczke w ktora mogl od razu po spinie wjechac. Ale niieee woli czekac az ktos wyskoczy zza zakretu, rozwali sobie bolid tak zeby pozniej w wyniku uszkodzen rozwalic sie o bande i stracic pewne P3 z szansami na P2.

Wszystko przedstawione na filmiku.

http://www.youtube.com/watch?v=rRhNzZgfD5M

Paveleks

Post autor: Paveleks » ndz 29 lis, 2009 18:40

Jestem ciekaw kiedy miałem tam wjechać.

może miałem zrobić tak jak gootek

http://www.youtube.com/watch?v=cb9vCM8Bc7Q

To by było oczywiście bardziej bezpiecznie.

I skończ gadanie z tym nikłym przygotowaniem bo tylko ja w tym momencie złapałem spina i specjalnie wiedziałem że jedzie Viper żeby go zablokować.
Ale tutaj wiadomo koleśowska liga ;] to zawsze racje ma kolega.

Jak widać pod koniec filmiku sam złapałeś spina i tamto też moja wina :]

I nie wyzywaj mnie na forum ani na gg bo nie jesteś jakimś wielkim pępkiem świata który nigdy w swojej karierze nie złapał spina, chyba że jesteś no lifem ;] i tylko siedzisz i grasz.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 29 lis, 2009 18:53

Po 1, to te twoje ciągłe żale o kolesiostwie to się już na prawdę męczące robią więc mógłbyś odpuścić.

Po 2, to zgłoszony jest zwykły pech a nie czyjaś wina więc nie wiem po co taka bulwersa z jednej i z drugiej strony.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
Viper

Post autor: Viper » ndz 29 lis, 2009 18:57

Czlowieku...
1.Spin pod koniec filmiku byl spowodowany uszkodzonym zawieszeniem przez uderzenie w ciebie stojacego na srodku.

2. Nie wyzywam cie tylko uswiadamiam ci jak glupi jestes startujac w tym GP wiedzac ze nie podolasz. Nie jestem no lifem. Spiny zdazaja mi sie nadwyraz czesto. Dlatego przygotowuje sie do wyscigu na tyle zeby znac zachowanie bolidu na kazdej dziurze na torze. Efekt - w czasie wyscigu spinuje raz na ruski rok.

3. Mam ci nagrac filmik jak mozna szybko zwiac tym bolidem? On ma kilkaset KM wiec dla niego odskoczyc 5 m do przodu to nic wielkiego. Ale przeciez trzeba troche pomyslec...

Rubiq
Kontakt:

Post autor: Rubiq » ndz 29 lis, 2009 19:00

Weź też pod uwagę że sekundę po tym jak się zatrzymał przejechał przed nim inny bolid, więc miał solidne podstawy sądzić że tam jest BL (wiadomo że się traci orientację dokładną po spinie). Poza tym nie widziałeś żółtej flagi?

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 29 lis, 2009 19:03

Viper pisze:Nie jestem no lifem. [...] Dlatego przygotowuje sie do wyscigu na tyle zeby znac zachowanie bolidu na kazdej dziurze na torze. Efekt - w czasie wyscigu spinuje raz na ruski rok.
buehehehe

dobra panowie, viper miałeś pecha, żółta flaga w monaco w zasadzie zawsze oznacza stojący na torze bolid więc jesteś sam sobie winny że wjechałeś tam na pełnej prędkości. Taki tor, że nie idzie uciec przed stojącym bolidem.

Poza tym tak wszystkich słabszych uczymy, jak zrobiłeś spina i stoisz na torze, to poczekaj aż na hudzie będziesz miał kawałek przerwy by się ruszyć.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » ndz 29 lis, 2009 20:25

hideto, Viper, Rubiq - warny za pisanie w nieodpowiednim temacie.

WERDYKT

Rubiq vs. Jaro - wina Rubiqa, byłeś w obydwu sytuacjach o wiele za daleko aby cokolwiek próbować, trzeba wcześniej hamować.

Paveleks vs. Viper - RA. Paveleks po spinie miał przed nosem przejeżdżający bolid, więc poczekał aż przejedzie następny, Viper zbyt optymistycznie podszedł do manewru, a wiadomo że w Monaco żółta flaga to trzeba o wiele bardziej uważać.

Maka vs. Gootek - wina Maki, na T1 wszyscy zaczęli hamować jednak ty nie lub robiłeś to dużo lżej przez co miałeś o wiele wyższą prędkość i uderzyłeś Gootka w tył bolidu. Za bardzo optymistycznie, ale to już gadaliśmy o tym na GG i wiesz co i jak. ---- anulowane

------------------------------------------
KARY ZA R1 GP MONACO:
Rubiq: +30 sekund do czasu końcowego, ostrzeżenie x1

Kary "w puli":
Mc: +30 sekund do czasu końcowego
Etienne: ostrzeżenie x1
Cichy: ostrzeżenie x1
Paveleks: ostrzeżenie x1
Krystik: ostrzeżenie x1
Ostatnio zmieniony ndz 29 lis, 2009 23:28 przez Chipita, łącznie zmieniany 2 razy.
ESPAÑA !!!

Awatar użytkownika
maka87-1992

Post autor: maka87-1992 » ndz 29 lis, 2009 21:20

http://www.youtube.com/watch?v=wx3LerG3juI

Bezpośrednio nie miałem kontaktu nawet wzrokowego w tedy z gootkiem wiec masz na myśli uderzenie w Vilarta?, zahamowałem przed T1 po czym delikatnie odpuściłem jednocześnie wjechał mi w tyłek dudek i tak sobie z impetem w Vilarta wjechałem moja wina ale Błażeja to ja musiałem chyba telepatycznie... :shock:

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » ndz 29 lis, 2009 21:25

Ok, powtórka serwerowa mówiła coś innego, tam nie uderzyłeś tak w bandę tylko się w niej trochę schowałeś i uderzyłeś gootka. Wina laga, więc nie ma kogo karać, kara zostaje anulowana. Zresztą sam sobie zobacz jak to wygląda na serwerowej, do ściągnięcia jak zawsze tutaj: http://f1l.venceremos.pl/download/GP2_L ... 0/Replays/
ESPAÑA !!!

Awatar użytkownika
maka87-1992

Post autor: maka87-1992 » ndz 29 lis, 2009 21:26

no to super :D

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 29 lis, 2009 21:57

http://www.youtube.com/watch?v=nFMVbDQpfcA

Równam się z matthiasem na zakręcie nr 2, matthias nie patrzy w lusterka, przy apexie najpierw uderza w mój bolid, co powoduje moje spowolnienie a potem jedzie zakręt zbyt szeroko i odbijając się od zewnętrznej bandy znów uderza we mnie powodując mój obrót. Gdyby nie to dojechałbym zapewne w okolicach 5-6 miejsca.

Awatar użytkownika
gootek

Post autor: gootek » ndz 29 lis, 2009 22:22

*********, jak kiedys cos zrobie, to tez zatrzymam na chwile obraz, dzwiek tez przytne i bedzie wina laga, a to ze wyszlo na to, ze stracilem 7h na jazde to co tam, przeciez wina laga... etienne to kazaliscie spieprzac jak mial lagi.

Awatar użytkownika
Kakiet

Post autor: Kakiet » ndz 29 lis, 2009 22:23

Kacek Vs Kakiet i w rezultacie zepsuty wyścig :(

http://www.youtube.com/watch?v=Of0IIhUQjV4

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » ndz 29 lis, 2009 22:52

gootek pisze:*********, jak kiedys cos zrobie, to tez zatrzymam na chwile obraz, dzwiek tez przytne i bedzie wina laga, a to ze wyszlo na to, ze stracilem 7h na jazde to co tam, przeciez wina laga... etienne to kazaliscie spieprzac jak mial lagi.
Ej ale relax, zobacz przecież że maka na swoim replayu cię nawet nie dotknął. A porównaj z serwerową gdzie maka "wchodzi" w ścianę a potem ciebie w pupę.
ESPAÑA !!!

F1_Kacek

Post autor: F1_Kacek » pn 30 lis, 2009 14:37

Kakiet pisze:Kacek Vs Kakiet i w rezultacie zepsuty wyścig :(

http://www.youtube.com/watch?v=Of0IIhUQjV4
Byłem w połowie twojego bolidu, a ty po prostu wszedłeś w ten zakręt jakby mnie tam nie było. Oczywiście nie przyznaje się do winy

Awatar użytkownika
Kakiet

Post autor: Kakiet » pn 30 lis, 2009 19:31

Kacek ja jechałem swoim torem,ewidentnie wjechałes w moj tor jazdy

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » pn 30 lis, 2009 21:58

WERDYKT

Matthias vs. Hideto - wina Matthiasa.

Kacek vs. Kakiet - wina Kacka.

KARY ZA R2 GP MONACO:
Matthias: +15 sekund do czasu końcowego
Kacek: +15 sekund do czasu końcowego

Kackowi i Matthiasowi kara przechodzi na następne GP, które ukończą.

Kary "w puli":
Mc: +30 sekund do czasu końcowego
Etienne: ostrzeżenie x1
Cichy: ostrzeżenie x1
Paveleks: ostrzeżenie x1
Krystik: ostrzeżenie x2
Matthias: +15 sekund do czasu końcowego
Kacek: +15 sekund do czasu końcowego
ESPAÑA !!!

Zablokowany